Marcin Dąbek

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Poznań
Bydgoszcz
Toruń
Białystok
Gorzów Wielkopolski

Marcin Dąbek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Marcin Dąbek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 07.2022
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia angielska, specjalizacja nauczycielska
10.2023 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Language, Mind, Technology
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2024

Najlepszy korepetytor!!
Dzięki Marcinowi podniosłam swój poziom angielskiego. Nie boję się rozmawiać w tym języku. Przed maturą podniósł mnie na duchu i uważam że dzięki jego słowom otuchy ją zdałam. Nie ważne o której godzinie do niego napisałam zawsze dostałam odpowiedź. Zawsze znalazł dla mnie czas żeby mieć dodatkową godzinę zajęć kiedy ich potrzebowałam.
Polecam!!!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2024

Zdecydowanie polecam Marcina, jako nauczyciela języka angielskiego!!

Mam przyjemność współpracować z Marcinem od niemal 2 lata. Marcin stosuje indywidualne podejście, zaangażowanie i umiejętność dostosowania lekcji do potrzeb ucznia. Stosuje nowoczesne metody nauczania, ponadto przygotowuje fiszki i inne pomocne materiały, co znacząco ułatwia naukę.
Marcin doskonale rozumie edukacyjne potrzeby ucznia, co sprawia, że nauka jest skuteczna i przyjemna. Gorąco polecam Marcina każdemu, kto szuka kompetentnego i zaangażowanego nauczyciela angielskiego!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2024

Bardzo gorąco polecam Marcina jako korepetytora języka angielskiego! Jest to osoba bardzo pozytywna osoba i niezwykle zaangażowana w to co robi. Po serii spotkań zauważyłam znaczną poprawę w mojej pewności siebie podczas mówienia oraz poszerzenie zakresu słownictwa, którym się posługuję. Teraz łatwiej mi również zrozumieć treści czytane i słuchane. Cieszę się, że Marcin zwraca szczególną uwagę na poprawną wymowę wyrazów, co dodatkowo wpływa na jakość mojej komunikacji. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Marcinem i szczerze polecam go każdemu!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2024

Bardzo polecam Marcina! Dzięki jego cierpliwości i indywidualnemu podejściu do nauczania, znacznie poprawiłem swoje umiejętności językowe. Zajęcia z nim to nie tylko skuteczna nauka, ale także przyjemność.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2024

Lekcje z Marcinem pozwoliły mi otworzyć swoje horyzonty na język angielski i przede wszystkim... przełamać własne bariery! Bardzo przyjazna atmosfera, duży nacisk na mówienie i gramatykę. Najlepszy korepetytor, z którym kiedykolwiek współpracowałem! Serdecznie polecam! :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2024

Pełen profesjonalizm!!! Perfekcyjnie przygotowany do każdych zajęć pomaga nabrać odwagi w posługiwaniu się językiem angielskim. Zdecydowanie polecam

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2024

Bardzo dobry korepetytor. Nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi wyjaśnić w bardzo prosty i klarowny sposób. Już po kilku zajęciach nabrałem pewności podczas rozmów prowadzonych po angielsku.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2024

Polecam lekcje angielskiego z Marcinem. Po każdym spotkaniu czułam się pewniej w używaniu angielskiego w codziennych sytuacjach. Podczas speakingów korygował moje błędy i pokazywał na co zwracać uwagę. Lekcje przygotowane starannie w oparciu o poziom kursanta. Jestem bardzo zadowolona :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.