Marcin Michalak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Poznań
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 - 100 / 60 min

Marcin Michalak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Brak miejsc na zajęcia indywiudalne, przyjmuje tylko maturzystów na kurs maturalny na poziomie podstawowym. Istnieje możliwość odrobienia zaległych tematów z nagrań wideo.

1. O MNIE

Cześć, nazywam się Marcin Michalak i cieszę się, że oglądasz moje ogłoszenie. Nie musisz dalej szukać bo właśnie znalazłeś korepetytora dla siebie. Jestem absolwentem liceum świętej Marii Magdaleny w Poznaniu oraz studiuje Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Mam już doświadczenie w udzielaniu korepetycji, a prowadzenie zajęć sprawia mi ogromną radość. Miewałem cięższe przypadki, więc na pewno Ciebie też przygotuję do matury bezproblemowo . Przy tym wszystkim nie jestem nudnym 50-letnim nauczycielem matematyki, który czyni korepetycje kolejną, niezbyt ciekawą lekcją w szkole – na moich lekcjach sprawię, że uznasz matematykę za interesujący przedmiot , który będzie dla Ciebie przyjemną odskocznią od codziennych zajęć szkolnych. Możemy się nawet o to założyć ;)

 

2. KURS MATURALNY

Oferuję prowadzenie kursu maturalnego na poziomie podstawowym. Kurs obejmuje 30 spotkań po 90 minut oraz będzie się odbywać w grupach od 2 do 7 osób. Każdą lekcję zacznę z Tobą od „przypominajki” – krótkiego wstępu teoretycznego , który ma za zadanie powtórzenie najważniejszych informacji potrzebnych do zrobienia zadań praktycznych.

Następnie przejdziemy do zadań maturalnych – będziemy rozwiązywać arkusze z matur : próbnych, czerwcowych oraz poprawkowych – dzięki temu zrealizujesz każdy aspekt, który występuje w zagadnieniach maturalnych. Arkusze majowe zostawiam dla Ciebie do powtórzenia na miesiąc przed maturą.

Po każdej lekcji otrzymasz zadania domowe, które są dokładnie przemyślane : 2/3 zadań pokrywa przerobiony ostatnio temat, natomiast 1/3 zadań domowych składa się z całego materiału, który został jak dotąd zrealizowany na kursie. Dzięki temu, w każdym tygodniu powtórzysz wszystkie zagadnienia, które zostały przerobione. Taką metodę nazywamy nauką przeplataną i jest ona skuteczniejsza od uczenia działowego, które jest popularne w szkołach ;)

Wraz z zadaniami domowymi otrzymasz ode mnie plik z odpowiedziami – jeśli nadal będziesz miał(a) problemy z rozwiązaniem danego zadania, możesz do mnie napisać w każdej chwili . Zawsze odpisuje w przeciągu 24h. Kurs będzie realizowany online.

Jeśli nadal nie jesteś pewny – przyjdź na pierwsze zajęcia i zobacz jak jest, gdy zrezygnujesz z kursu po pierwszej lekcji – zwrócę Ci pieniądze . Gwarantuje jednak, że będziesz chciał(a) zostać. Ruszamy w trzecim tygodniu września!

3. ZAJĘCIA ONLINE

Zapraszam serdecznie na zajęcia online, które są równie skuteczne jak lekcje prowadzone stacjonarnie . Wystarczy, że będziesz mieć dostęp do internetu – połączymy się za pomocą aplikacji Skype.

Zapewnię dostęp do wirtualnej tablicy, na której będę pisał z użyciem tabletu graficznego – ten profesjonalny sprzęt pozwala na szybkie i dokładne pisanie po tablicy – dzięki czemu wszystko jest czytelne, nie będziesz mieć problemu z doczytaniem się ;) Nie stracisz również czasu na dojazdy , chyba ucieszysz się z dodatkowych kilkudziesięciu minut w ciągu dnia :)

4. MIEJSCE ZAJĘĆ

- online: cała Polska

5. CENNIK

- kursy maturalne: 50 zł / 60 min

6. KONTAKT

Telefon: 791 005 574 – gdybym nie odbierał, proszę wysłać SMSa. Często jestem zajęty w ciągu dnia ;)

Dostępność

Poniedziałek19:00 - 20:30
Wtorek
Środa19:00 - 22:00
Czwartek19:00 - 22:00
Piątek18:30 - 22:00
Sobota13:30 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Zarządzanie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2019 - 08.2020
Marketing internetowy

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Z czystym sumieniem każdemu mogę polecić Marcina! Zawsze świetnie przygotowany do zajęć, krok po kroku wytłumaczy zadanie. I co bardzo cenie - zależy mu abyś zrozumiał/a jak najlepiej!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2020

Serdecznie polecam Marcina. Jeżeli uważasz, że potrzebujesz osoby, która wytłumaczy to, co nie wytłumaczalne, to Marcin jest najwłaściwszą osobą. Dzięki niemu napisałem elegancko maturkę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.