Marcin Michalak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Poznań
Łódź

Marcin Michalak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Marcin Michalak

O mnie

Cześć, nazywam się Marcin Michalak i cieszę się, że oglądasz moje ogłoszenie. Nie musisz dalej szukać bo właśnie znalazłeś korepetytora dla siebie. Jestem absolwentem liceum świętej Marii Magdaleny w Poznaniu oraz studiuje Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Mam już doświadczenie w udzielaniu korepetycji, a prowadzenie zajęć sprawia mi ogromną radość. Miewałem cięższe przypadki, więc na pewno Ciebie też przygotuję do matury bezproblemowo. Przy tym wszystkim nie jestem nudnym 50-letnim nauczycielem matematyki, który czyni korepetycje kolejną, niezbyt ciekawą lekcją w szkole – na moich lekcjach sprawię, że uznasz matematykę za interesujący przedmiot, który będzie dla Ciebie przyjemną odskocznią od codziennych zajęć szkolnych. Możemy się nawet o to założyć ;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Zarządzanie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2019 - 08.2020
Marketing internetowy

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Z czystym sumieniem każdemu mogę polecić Marcina! Zawsze świetnie przygotowany do zajęć, krok po kroku wytłumaczy zadanie. I co bardzo cenie - zależy mu abyś zrozumiał/a jak najlepiej!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2020

Serdecznie polecam Marcina. Jeżeli uważasz, że potrzebujesz osoby, która wytłumaczy to, co nie wytłumaczalne, to Marcin jest najwłaściwszą osobą. Dzięki niemu napisałem elegancko maturkę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.