Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 / 45 min

Marcin B

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem pedagogiki pracującym w szkole podstawowej w Warszawie. Prowadzę w niej terapię pedagogiczną, zespół muzyczny oraz cztery grupy koła gitarowego. Udzielę lekcji gry na gitarze na różnych poziomach zaawansowania. Gitara klasyczna i elektryczna. Wieloletnie doświadczenie w udzielaniu lekcji gry.
Łącze w sobie pasję pedagogiczną z zamiłowaniem do gitary. Jako muzyk,ale przede wszystkim nauczyciel staram się dotrzeć do każdego młodego gitarzysty i rozbudzić w nim pasję do muzyki. Zapraszam po szczegóły pod numerem telefonu 603-421-038.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Szkoła Podstawowa w Warszawie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2021

Gorąco polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2021

Bardzo dobrze przeprowadzona diagnoza gotowości szkolnej, miła atmosfera, profesjonalnie przekazane wnioski i zalecenia nad czym trzeba pracować. Polecam Pana Marcina.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.