Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa

Marcin B

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Marcin B

O mnie

Magister pedagogiki, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel z siedmioletnim stażem w szkole podstawowej. Od kilku lat pracuję z dziećmi indywidualnie oraz grupowo. Specjalizuję się w pracy z dziećmi na poziomie edukacji wczesnoszkolnej oraz szkoły podstawowej.

Posiadam doświadczenie w nauczaniu początkowym, prowadzeniu zajęć wyrównawczych i dodatkowych (również muzyczne i gitarowe koła zainteresowań), prowadzeniu terapii pedagogicznej z dziećmi z dysleksją oraz udzielaniu korepetycji.

Praca z dziećmi to moja życiowa pasja. Angażując swój czas i energię staram się jak tylko mogę by wspólnie z dzieckiem pokonywać trudności. Problemy edukacyjne to wyzwanie, które przełamujemy razem z odnosząc kolejne małe sukcesy. A z każdą kolejną pokonaną przeszkodą jesteśmy bardziej pewni siebie i swoich umiejętności.

W swoim zawodzie priorytetowo traktuję kwestię kontaktu z dzieckiem. Kontakt oparty na wzajemnym szacunku, respektowaniu swoich potrzeb oraz luźnej i swobodnej atmosferze. Moje klasy zawsze charakteryzowała atmosfera gotowości do działania i partnerstwa. Uwielbiam uczyć dzieci w oparciu o jego pasje, zainteresowania i mocne strony. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam plusy, które swoją siłą zawsze pokonują problemy.

Czy to korepetycje, czy nauczanie, czy terapia pedagogiczna to zawsze moim celem jest osiągnięcie etapu, kiedy dziecko samodzielnie "odblokowuje" się rozumiejąc materiał, który początkowo wydawał się niemożliwy do zrozumienia.

Oferując swoje usługi mogę zapewnić, że zrobię wszystko by w każdym dziecku wydobyć jego naturalną energię do nauki.W swojej pracy z dzieckiem wykorzystuje autorskie rozwiązania i pomoce oraz programy multimedialne mające na celu poprawę przyswajania wiedzy i koncentracji.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Szkoła Podstawowa w Warszawie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2021

Gorąco polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2021

Bardzo dobrze przeprowadzona diagnoza gotowości szkolnej, miła atmosfera, profesjonalnie przekazane wnioski i zalecenia nad czym trzeba pracować. Polecam Pana Marcina.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.