Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Kraków
Warszawa

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Marta

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Historia
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Po latach zdecydowałem się na zrobienie matury w systemie szkoły wieczorowej. Było to wyzywaniem do pogodzenia z pracą i domem. Pani Marta zorganizowała moje uczenie i zdanie matury perfekcyjnie. Uczyłem się z przyjemnością, zdałem wysoko. Kłaniam się i dziękuję.
Piotr

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Asia - wdzięczna studentka Prawa na UJ... Polecam moją Panią korepetytor. Korzystałam ze wsparcia wraz ze znajomymi co prawda w zeszłych latach. Jednak takich lekcji się nie zapomina. Pani Marta to nauczyciel z sercem i pasją do zawodu. Uczyła mnie do matury rozszerzonej z wiedzy o społeczeństwie i na potrzeby zajęć w V LO w Krakowie. Dzięki Niej zdałam rozszerzenie i naprawdę na wynik 98%, którego bym się nigdy wcześniej nie spodziewała. Systematyczne ćwiczenie warsztatu, pisania, dokładne poprawy moich wypracować z komentarzami, w Wordzie itp. Mnóstwo materiałów,konspekty do działów,mogę wymieniać i wymieniać...
Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.