Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Kraków
Warszawa

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Marta

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2005 - 06.2010
  Uniwersytet Jagielloński
  Magister
  Historia
  10.2005 - 06.2010
  Uniwersytet Jagielloński
  Magister
  Prawo
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 3
  avatar
  Mateusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 sierpnia 2020

  Pani Marta jest wspaniałym Dydaktykiem!
  Szukałem wielu korepetytorów, jednak żadna z tamtych osób nie miała odpowiedniego podejścia i wiedzy historycznej,jaką posiada Pani Marta.
  Dzięki korepetycjom u Pani Marty (korepetycje z historii oraz wiedzy o społeczeństwie) udało mi się zdać maturę z WOS-u na 96%,a z historii na 92%!
  Dzięki temu udało mi się dostać na Prawo!
  Bardzo dziękuję Pani Marto za owocną współpracę oraz wsparcie psychologiczne , kiedy chciałem się już poddać...

  avatar
  Piotr
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 maja 2020

  Po latach zdecydowałem się na zrobienie matury w systemie szkoły wieczorowej. Było to wyzywaniem do pogodzenia z pracą i domem. Pani Marta zorganizowała moje uczenie i zdanie matury perfekcyjnie. Uczyłem się z przyjemnością, zdałem wysoko. Kłaniam się i dziękuję.
  Piotr

  avatar
  Asia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 maja 2020

  Asia - wdzięczna studentka Prawa na UJ... Polecam moją Panią korepetytor. Korzystałam ze wsparcia wraz ze znajomymi co prawda w zeszłych latach. Jednak takich lekcji się nie zapomina. Pani Marta to nauczyciel z sercem i pasją do zawodu. Uczyła mnie do matury rozszerzonej z wiedzy o społeczeństwie i na potrzeby zajęć w V LO w Krakowie. Dzięki Niej zdałam rozszerzenie i naprawdę na wynik 98%, którego bym się nigdy wcześniej nie spodziewała. Systematyczne ćwiczenie warsztatu, pisania, dokładne poprawy moich wypracować z komentarzami, w Wordzie itp. Mnóstwo materiałów,konspekty do działów,mogę wymieniać i wymieniać...
  Polecam!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.