Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Łódź (Widzew +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 - 90 / 60 min

Marcelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/55 opinii

Opis ogłoszenia

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz SWPS w Warszawie. Studiowałam również na Université Paris 8 w Paryżu oraz na UWS ( University of the West of Scotland ) w Wielkiej Brytanii.

Posiadam:

  • państwowy certyfikat językowy Cambridge University potwierdzający biegłą znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • przygotowanie pedagogiczno-metodyczne z nauczania języka angielskiego poświadczone dyplomem uczelni wyższej.
  • 11-letnie doświadczenie w nauczaniu jęz. angielskiego (w tym w nauce w szkole jako nauczyciel języka angielskiego, przygotowaniu do egzaminów maturalnych, certyfikatów państwowych oraz nauczaniu dzieci z dysleksją, dysortografią).
  • doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego za granicą.

Prowadzę zajęcia z jęz. angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania – dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych (indywidualnie lub w grupach 2-3-osobowych).

We własnym zakresie zapewniam wszystkie materiały pozwalające na wszechstronne doskonalenie umiejętności językowych - pisania, czytania, mówienia i rozumienia ze słuchu.

Zależy mi na tym, by wszyscy moi Uczniowie czerpali przyjemność z posługiwania się językiem angielskim, bez strachu przed popełnianiem błędów, bez obaw przed mówieniem , z wiarą we własne siły i umiejętności :) 

Jestem osobą pełną entuzjazmu, bardzo cierpliwą i potrafiąca pozytywnie zmotywować swoich Uczniów. Gwarantuję Państwu miłą i bezstresową atmosferę nauki.

O dużej skuteczności prowadzonych zajęć świadczą wysokie wyniki zdobywane przez moich uczniów na wszelkiego rodzaju egzaminach, maturze oraz certyfikatach FCE lub CAE.

Cena zajęć:

  • 70 zł/45 min / os
  • 80zł/60 min / os
  • Dojazd +10 zł.

~ Możliwe są również krótsze zajęcia (30 min) dla młodszych dzieci lub w celu jednorazowych konsultacji (cena - w zależności od długości spotkania). 
~ Cena zawiera koszt wszystkich materiałów .
~ Zajęcia odbywają się u mnie w domu (Nowy Olechów) lub u Uczniów (dojazd możliwy na terenie Olechowa, Janowa lub Widzewa). 

Do zobaczenia! :)

TEL. 608 301 814 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2019

Dlugo szukalam nauczyciela ktory potrafi uczyc i robi to z pasja. Pani Marcelina jest wspaniala osoba, bardzo profesjonalna, lekcje sa ciekawe i przygotowane od poczatku do konca. Idealne polaczenie nauczyciela wyrozumialego, wspierajacego a jednoczesnie wymagajacego i rzetelnie realizujacego cel jaki sobie wyznaczylysmy. Kazda lekcja to potezna dawka motywacji i wiedzy podanej w taki sposob ze nie mozna doczekac sie kolejnego spotkania.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Bardzo polecam!
kompetentna, cierpliwa i ciepla osoba. Zawsze usmiechnieta i punktualna. Zajecia bardzo ciekawe. Swietny kontakt z dziecmi i mlodzieza. pelen profesjonalizm!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Super, super, super!
Nigdy wczesniej moja córka nie lubiła się uczyć języka angielskiego. Teraz sprawia jej to autentyczną przyjemność, przestała się bać cokolwiek powiedzieć i świetnie zdała egzaminy. Poszłam w jej ślady i jestem Panią Marceliną zachwycona. Cudowna osoba! Dziękujemy!:)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2012

Pani Marcelina jest przemiłą i kompetentną osobą. Zawsze uśmiechnięta, punktualna i przygotowana do zajęć. Baaardzo cierpliwa:) Szczerze polecam każdemu.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
17 stycznia 2011

Przesympatyczna, spokojna, cierpliwa, punktualna, zawsze przygotowana do zajęć i ma świetny kontakt z dziećmi.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.