Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź (Widzew +3)

Marcelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/55 opinii
Dla użytkownika Marcelina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2019

Dlugo szukalam nauczyciela ktory potrafi uczyc i robi to z pasja. Pani Marcelina jest wspaniala osoba, bardzo profesjonalna, lekcje sa ciekawe i przygotowane od poczatku do konca. Idealne polaczenie nauczyciela wyrozumialego, wspierajacego a jednoczesnie wymagajacego i rzetelnie realizujacego cel jaki sobie wyznaczylysmy. Kazda lekcja to potezna dawka motywacji i wiedzy podanej w taki sposob ze nie mozna doczekac sie kolejnego spotkania.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Bardzo polecam!
kompetentna, cierpliwa i ciepla osoba. Zawsze usmiechnieta i punktualna. Zajecia bardzo ciekawe. Swietny kontakt z dziecmi i mlodzieza. pelen profesjonalizm!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Super, super, super!
Nigdy wczesniej moja córka nie lubiła się uczyć języka angielskiego. Teraz sprawia jej to autentyczną przyjemność, przestała się bać cokolwiek powiedzieć i świetnie zdała egzaminy. Poszłam w jej ślady i jestem Panią Marceliną zachwycona. Cudowna osoba! Dziękujemy!:)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2012

Pani Marcelina jest przemiłą i kompetentną osobą. Zawsze uśmiechnięta, punktualna i przygotowana do zajęć. Baaardzo cierpliwa:) Szczerze polecam każdemu.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
17 stycznia 2011

Przesympatyczna, spokojna, cierpliwa, punktualna, zawsze przygotowana do zajęć i ma świetny kontakt z dziećmi.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.