Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Łódź
Radom
Zgierz
Konstantynów Łódzki
Rawa Mazowiecka
Łowicz
Piotrków Trybunalski

Marcelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Marcelina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2022

Pani Marcelina bardzo dobrze tłumaczy i na spokojnie. Przyjemna i bezstresowa atmosfera. Uważam, że jest bardzo zaangażowana w tym co robi, polecam

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Gdy rozpoczęłam lekcje u Marceliny, posiadałam ogromną barierę mówienia i braki w posługiwaniu się językiem. Marcelina pomogła mi w zdaniu certyfikatu FCE. Teraz przygotowujemy się do CAE. Zostałam świetnie przygotowana zarówno do egzaminu oraz poczułam wreszcie swobodę w mówieniu po angielsku. Mogę swobodnie oglądać filmy w wersji oryginalnej, słuchać podcastów, wiadomości BBC itp. Lekcje przygotowane przez p. Marcelinę są bardzo ciekawe i prowadzone w super atmosferze.

Marcelina jest przesympatyczną i pełną entuzjazmu nauczycielką. Dobrze motywuje do pracy, na lekcjach wykorzystuje każdą minutę, pilnuje też prac domowych. Nie da się z nią nudzić. :) Jest wymagająca i zawsze dobrze przygotowana do zajęć i ma mnóstwo ciekawych pomysłów.

Ogólnie nie wyobrażam sobie lekcji z kimś innym :-) Polecam osobom przygotowującym się do egzaminów państwowych, ale też tym szukającym ciekawych konwersacji i pomocy w przełamaniu blokady w mówieniu. Jestem pewna, że Marcelina jest najlepszym wyborem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

avatar
sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2020

Gorąco polecam lekcje języka angielskiego z Panią Marceliną.
Świetna organizacja, fantastyczne indywidualne podejście, zajęcia zawsze profesjonalnie przygotowane i ciekawe!
Liczyłam na wysoki poziom zajęć i postępy zwłaszcza w mówieniu, trafiłam w dziesiątkę.
Pani Marcelina jest wymagająca i do tego przesympatyczna. Zajęcia zawsze w przyjaznej atmosferze. Widzę u siebie duże postępy.
Polecam serdecznie!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Chciałabym polecić lekcje angielskiego z p. Marceliną. Jeśli szukacie profesjonalnego podejścia, planu nauki, przygotowania na najwyższym poziomie i przyjacielskiej atmosfery to dobrze trafiliście.

Do tej pory, mimo ze ciężko pracowałam i sporo rozumiałam to trudno było mi cokolwiek powiedzieć. Pani Marcelina sprawiła ze zaczęłam się przełamywac. Teraz jestem w stanie mówić naprawdę płynnie i bez strachu. Widzę ogromne postępy i wreszcie czuje przyjemność z nauki angielskiego.
Swobodnie rozmawiam podczas zagranicznych podróży i spotkań biznesowych w pracy, co zawsze było dla mnie utrapieniem.

Lekcje są zawsze ciekawe, inspirujące, po prostu chce się pracować.

Jeszcze raz ogromnie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Cudowny nauczyciel !
Dziękuję Pani
I polecam z całego serca.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2019

Dlugo szukalam nauczyciela ktory potrafi uczyc i robi to z pasja. Pani Marcelina jest wspaniala osoba, bardzo profesjonalna, lekcje sa ciekawe i przygotowane od poczatku do konca. Idealne polaczenie nauczyciela wyrozumialego, wspierajacego a jednoczesnie wymagajacego i rzetelnie realizujacego cel jaki sobie wyznaczylysmy. Kazda lekcja to potezna dawka motywacji i wiedzy podanej w taki sposob ze nie mozna doczekac sie kolejnego spotkania.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Bardzo polecam!
kompetentna, cierpliwa i ciepla osoba. Zawsze usmiechnieta i punktualna. Zajecia bardzo ciekawe. Swietny kontakt z dziecmi i mlodzieza. pelen profesjonalizm!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Super, super, super!
Nigdy wczesniej moja córka nie lubiła się uczyć języka angielskiego. Teraz sprawia jej to autentyczną przyjemność, przestała się bać cokolwiek powiedzieć i świetnie zdała egzaminy. Poszłam w jej ślady i jestem Panią Marceliną zachwycona. Cudowna osoba! Dziękujemy!:)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2012

Pani Marcelina jest przemiłą i kompetentną osobą. Zawsze uśmiechnięta, punktualna i przygotowana do zajęć. Baaardzo cierpliwa:) Szczerze polecam każdemu.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
17 stycznia 2011

Przesympatyczna, spokojna, cierpliwa, punktualna, zawsze przygotowana do zajęć i ma świetny kontakt z dziećmi.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.