Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Wrocław

Marek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5131 opinii
Dla użytkownika Marek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 131
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2024

Pan Marek to najlepszy korepetytor z jakim miałem do czynienia w ubiegłych latach mojej nauki. Zaczęliśmy współpracę w lutym i w trzy miesiące zdołaliśmy przerobić cały program liceum z fizyki i kilka arkuszy maturalnych. Dzięki jego sposobowi nauczania i tłumaczenia różnych zagadnień stałem się uczniem, który czuł się biegle we wszystkich działach i był świetnie przygotowany do matury. Na zajęcia zawsze przychodziłem z uśmiechem, a atmosfera na nich zawsze była komfortowa i przyjemna. Sposób w jaki Pan Marek przedstawia fizykę jest prosty, zrozumiały i sprawia, że staję się ona ciekawa. Dzięki niemu odkryłem w sobie miłość do fizyki, o której wcześniej nie miałem pojęcia. Z głębi serca polecam Pana Marka. Genialnie przygotował mnie do matury.

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2024

Współpracę z Panem Markiem zaczęłam w czerwcu ubiegłego roku. Pomógł mi on zarówno w przygotowaniach do poprawy klasy trzeciej, jak i do matury którą pisałam niedawno. Przerobił ze mną tak naprawdę wszystkie tematy licealne z matematyki (od pierwszej do czwartej klasy wliczając w to rozszerzenie). Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej pracy, gdyby nie systematyczne i solidne podejście do tematów Pana Marka, nie poradziłabym sobie sama z tak dużą ilością nauki. Pan Marek pomimo małej ilości czasu, którą mieliśmy, potrafił zagospodarować go w taki sposób aby przerobić wszystko co było potrzebne a będąc szczerą do niektórych tematów potrzebowałam więcej czasu, ponieważ nie potrafiłam ich zrozumieć. Jednak kompetencje i doświadczenie Pana Marka były niezawodne w tej kwestii i dzięki niemu z osoby która nigdy nie rozumiała matematyki zmieniłam się w taką która ją polubiła a nawet podjęła się pisania rozszerzenia na maturze :)) Sama atmosfera na zajęciach też była super. Pan Marek zawsze służył pomocą i pomimo moich niektórych głupich błędów był wyrozumiały i tłumaczył wszystko z wielką chęcią pomocy. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za czas który mi poświecił oraz za całą ciężką pracę którą wykonał abym skończyła szkole. Serdecznie polecam zajęcia z Panem Markiem jest on osobą która potrafi wytłumaczyć każdy temat w prosty i zarozumiały sposób a także podtrzymać na duchu i wesprzeć, kiedy mamy gorszy dzień na robienie zadań czy samą naukę.

avatar
Ksawier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2024

Gorąco polecam, bardzo pomogły mi lekcje w przygotowaniach do matury. Bardzo dużo się nauczyłem, bardzo fajnie tłumaczone zadania, nie ma możliwości, że jakieś zadanie zostanie pozostawione bez wytłumaczenia. Szczerze polecam, bardzo pomocne zajęcia.

avatar
Dzmitry
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2024

Polecam. Widać profesjonalizm, oparty na wieloletnim doświadczeniu. Doskonale zna materiał(matura z fizyki) i potrafi tą wiedzę przekazać.

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2024

Podczas naszej współpracy przy przygotowaniach do egzaminu z fizyki na Wydziale Budownictwa, przerobiliśmy sporo materiału i różnorodne zadania, co znacząco podniosło moją pewność siebie przed egzaminem. Korepetytor tłumaczył zagadnienia w sposób prosty i zrozumiały, co bardzo mi pomogło. Nasza współpraca pozostawiła u mnie bardzo pozytywne wrażenia, z pewnością poleciłbym go każdemu szukającemu pomocy w nauce fizyki.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2023

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z Fizyki 1.1 (na pierwszym roku studiów Politechnika Wrocławska), prowadzonych przez Pana Marka. Jego profesjonalizm, zaangażowanie i pasja do nauczania są widoczne od pierwszej lekcji. Ma świetne podejście do uczniów i potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia w sposób prosty i zrozumiały. Startowałem tak naprawdę z poziomu zerowego na dodatek zaczęliśmy nasze spotkania dopiero w maju! Także zadanie nie było proste, całe szczęście skończyło się szczęśliwie. Polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2023

Bardzo polecam korepetycje u Pana Marka. W krótkim czasie zostałam przygotowana do matury z fizyki od poziomu niemal zerowego. Wiedza, którą zdobyłam pozwala na dogłębną analizę zagadnień fizycznych, a nie tylko na schematyczne rozwiazywanie zadań. Dzięki tym lekcjom poznałam gruntownie prawa i mechanizmy otaczającego nas świata. Pan Marek dokładnie wyjaśnia i odpowiada na wszystkie wątpliwości dzięki czemu fizyka przestała być już taka straszna. Pan Marek w przystępny i ciekawy sposób tłumaczy zjawiska fizyczne, dlatego nie trudno jest się zainteresować tą dziedziną nauki. Pan Marek jest bardzo sympatyczną osobą i atmosfera na zajęciach jest zawsze przyjemna, co sprzyja nauce.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2023

Z panem Markiem rozpoczęłam współpracę w drugiej klasie liceum, gdy potrzebowałam pomocy z nauką fizyki ze względu na jej wysoki poziom panujący na szkolnych lekcjach. Z panem Markiem pracowałam przez trzy lata, uzupełniając materiał z lekcji oraz przygotowując się do matury rozszerzonej z fizyki, w klasie maturalnej zdecydowałam się również poszerzyć korepetycje o zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej z matematyki. Pan Marek jest osobą dokładną, dba o to, aby jak najlepiej omówić wybraną partię materiału w sposób przejrzysty, nieskomplikowany oraz jak najbardziej zrozumiały dla ucznia, a przy tym jest osobą ciepłą, dbającą o przyjazną atmosferę na korepetycjach i dużą uwagę skupia na zrozumieniu zagadnienia, nie tylko jego omówieniu, co jest zdecydowanym plusem. Jest to nauczyciel, który pragnie przekazywać swoją obszerną wiedzę uczniom oraz robi to z wielką pasją i zaangażowaniem. Ze względu na przemiłą atmosferę panującą na zajęciach i znakomite podejście do ucznia nauka fizyki staje się przyjemnością, a nie tylko przykrym obowiązkiem, jak było w moim przypadku przed rozpoczęciem współpracy z panem Markiem. Na korepetycjach dany materiał był zawsze szczegółowo omawiany, tak samo jak notatki, które były wtedy sporządzane. Dzięki dokładności, zeszyty z lekcji były przejrzyste i niesamowicie przydatne, co pomogło w lepszym przygotowaniu do matur i skutkowało wyższym wynikiem z egzaminów. Zajęcia z panem Markiem poprawiły nie tylko moje oceny z fizyki, ale również podwyższyły poziom mojej wiedzy z dziedziny fizyki, a także wiary w swoje możliwości i w wysoki wynik z matury z fizyki oraz z matematyki. Dzięki korepetycjom byłam znakomicie przygotowana do egzaminów i napisałam je bezstresowo, z łatwością, co nigdy nie sądziłam, że będzie możliwe. Serdecznie polecam korepetycje z panem Markiem wszystkim osobom, które nie potrafią odnaleźć się na lekcjach fizyki w liceum, czy przygotowują się do matury z fizyki, jak również i matematyki. Możecie być pewni, że dzięki współpracy z panem Markiem w przemiłej atmosferze zrozumiecie zagadnienia fizyczne, które sprawiały Wam trudności oraz osiągniecie satysfakcjonujące wyniki w szkole i na egzaminach maturalnych!

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2023

Pan Marek wspaniale przygotował mnie do matury z fizyki w zaledwie rok, bardzo profesjonalnie ułożył cały plan nauki i indywidualnie podszedł do mojej sytuacji. Na maturę poszłam pewna siebie i swojej wiedzy. Bardzo serdecznie polecam, gdyż gdyby nie zaangażowanie Pana Marka w moje przygotowania nie byłabym wstanie tak dokładnie przygotować się do egzaminu.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2023

Moją współpracę z Panem Markiem rozpoczęłam 2 lata temu i jestem bardzo wdzięczna za możliwość rozwoju moich umiejętności. Nie tylko uzupełniłam swoje braki w wiedzy ale także zmieniłam podejście do nauki matematyki. Zajęcia nie tylko przygotowały mnie do egzaminu maturalnego ale również poszerzyły moje logiczne myślenie i postrzeganie matematyki jako pięknie układającej się całości
Pana Marka mogę polecić z całego serca!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2023

Do pana Marka trafiłam w klasie maturalnej z polecenia mojej przyjaciółki. Miałam spore zaległości i problemy z rozwiązywaniem zadań z fizyki. Nauczyciel w szkole nie dbał o to, żebyśmy faktycznie coś zrozumieli tylko siał postrach na zajęciach. Jednak, gdy zaczęłam się uczyć z panem Markiem to, dostawałam coraz lepsze oceny. Dział po dziale przerabialiśmy tematy na zajęciach i robiliśmy zadania. Wszystko było dokładnie wytłumaczone, gdy miałam problem z jakiś zagadnieniem dzięki czemu szybko polubiłam ten przedmiot i zafascynował mnie. Nie znaczy to, ze droga do celu była prosta, bo przerobiłam mnóstwo zadań, ale było warto. Nauczyłam się analizować i nie robić wszystkiego schematycznie tak jak uczą w szkole. Dzięki temu udało mi się napisać bez większych stresów nową maturę.
Serdecznie polecam te zajęcia, atmosfera jest zawsze przyjemna i domowa, a fizyka zamiast strasznego przedmiotu stała się czysta przyjemnością.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2023

Bardzo gorąco polecam Pana Marka, gdyby nie on to napewno nie zdałabym egzaminu w pierwszym terminie z fizyki. Pan Marek od podstaw tłumaczy każde z zagadnień. Posiada dużą wiedzę, jak i bardzo dobre podejście do ucznia. Korepetycje u Pana Marka to czysta przyjemność.

avatar
Olimpia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2023

Pan Marek bardzo dobrze przygotował mnie do matury dzięki czemu ją zdałam, a teraz pomaga zrozumieć, czasem bardzo trudne tematy, na studiach.
Po tych zajęciach jestem bardzo dobrze przygotowana do kolokwiów zarówno z matemstyki jak i fizyki. Zajęcia są prowadzone w bardzo przyjemny i zrozumiały sposób. Opracowywaliśmy bardzo wiele różnych list zadań i wszystko czego nie rozumiałam zostało wyjaśnione. Dzięki czemu zaliczyłam pierwszy semestr, bez problemów i porawek.
Naprawde bardzo polecam te zajęcia.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2023

Współpracę z Panem Markiem rozpocząłem dwa lata temu i dzięki wspólnej pracy udało mi się dobrze napisać maturę i dostać na wybrany kierunek na politechnice. Na studiach kontynuowałem pracę z Panem Markiem, gdyż kolokwia i egzaminy były wymagające. Na szczęście jak to u Pana Marka na zajęciach wszystko stało się jasne i zrozumiałe. Sesję kończę z samymi czwórkami i piątkami z przedmiotów do których razem się przygotowywaliśmy. Serdecznie polecamy zajęcia z Panem Markiem, gdyż po nich wszelkie formy sprawdzania wiedzy przestają być straszne.

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2023

Serdecznie polecam ,świetny nauczyciel. Przerabialiśmy podczas przygotowań do egzaminu z biofizyki różne zagadnienia od Hydrostatyki i bryły sztywnej przez termodynamikę do fal i optyki. W ciągu krótkiego czasu przygotowań ,około 5 spotkań, Pan Marek zdążył wszystko objaśnić w zrozumiały dla mnie
sposób co poskutkowało otrzymaniem przeze mnie pozytywnej oceny. Pan Marek kładzie przede wszystkim nacisk na zrozumienie zagadnień a nie wyuczenie się ich na pamięć co bardzo pomaga w nauce.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Chciałbym serdecznie polecić przygotowania z Panem Markiem do matury z fizyki. Zaczynając od kompletnego zera przygotowałem się w 5 miesięcy na wynik równy 60%. Uważam, że każda lekcja z Panem Markiem przygotowywała do matury i nie była stratą czasu. Polecam jeszcze raz bardzo serdecznie.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Świetny nauczyciel, w pełni godny polecenia. Konsekwentnie i z wielkim zaangażowaniem przygotował mnie do matury z matematyki rozszerzonej. W prosty i zrozumiały sposób tłumaczył mi zagadnienia z różnych działów, zwłaszcza te, które sprawiały mi największe problemy. Poczyniłem niesamowite postępy z pomocą Pana Marka, miło przy tym spędzając czas. Nasza współpraca to była sama przyjemność.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2022

Korepetytor godny polecenia. W trakcie studiów wielokrotnie pomógł mi w przygotowaniu teoretycznym i praktycznym do różnych zagadnień z fizyki. Pan Marek wykazuje bardzo dobre podejście do ucznia, tłumaczy do skutku :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
22 czerwca 2022

Bardzo gorąco mogę polecić pana Marka do nauki fizyki. Jego podejście do nauki materiału jest adekwatne do aktualnej sytuacji w jakiej się znajdujemy. Był w stanie całkiem dobrze przygotować mnie do matury z fizyki w jeden rok. Cieszę się ze mogłem mieć lekcje z takim korepetytorem.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Gorąco polecam!! Nigdy nie było mi z fizyką po drodze. Mimo, że jest to moje rozszerzenie to miewałam wiele wątpliwości dot. omawianych w szkole zagadnień, a sytuacja z ocenami również była niepewna. Po dwóch zajęciach z Panem Markiem wiedziałam, że problem będzie zażegnany. Od rozpoczęcia naszej współpracy fizyka stała się mniej straszna, a wraz z tym uczuciem pojawiły się satysfakcjonujące oceny z kartkówek i sprawdzianów. Pan Marek jest bardzo wyrozumiałym i cierpliwym nauczycielem. Miałam do czynienia z innymi korepetytorami z fizyki i nikt dotychczas nie był w stanie przekazać mi wiedzy w tak przystępny, przejrzysty i przyjemny sposób. Atmosfera na lekcjach była bardzo swobodna co tylko sprzyjało nauce. Pan Marek dysponuje dodatkowymi materiałami, z których bardzo wygodnie można się przygotować do matury oraz zajęć szkolnych. Zawsze stara się znaleźć dogodny termin dla ucznia, orientuje się bardzo dobrze w wymaganiach podstawy programoweji z pasją przekazuje wiedzę innym uczniom. Jeśli w przyszłym roku będzie potrzeba dodatkowej pomocy z fizyki to bez wątpliwości zwrócę się ponownie do Pana Marka :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2022

Pan Marek jest najlepszym nauczycielem jakiego spotkałem. Pomimo, iż w szkole nie miałem fizyki to Pan Marek i tak był w stanie nauczyć mnie całego materiału i przygotować do matury w około półtora roku. Ponadto sposób prowadzenia zajęć jest super. Pan Marek stawia nacisk na samodzielne myślenie i analizowanie zadań, piętnuje za to podążanie schematami. Przekłada się to na to, że jest się później w stanie stawić czoła każdemu problemowi, a nie tylko zadaniom z lekko zmienionymi danymi. Gorąco polecam zajęcia z Panem Markiem zarówno osobom, które potrzebują podciągnąć się z materiałem jak i tym co chcą wzbogacić już rozległą wiedzę. Lepszego korepetytora nie znajdziecie!

avatar
Olimpia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2022

Na zajęciach u pana Marka nauczyłam się bardzo wiele. Zrozumiałam matemateyke mimo że wcześniej nie rozumiałam nic. Pan Marek fajnie tłumaczy i temat wydaje się prostrzy, dzięki czemu spokojnie podeszałam do matury. Bardzo polecam te zajęcia :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2022

Na zajęcia do Pana Marka trafiłam w klasie maturalnej. W przeciągu niecałego roku szkolnego zdołałam powtórzyć cały materiał z fizyki z liceum i stał się on dla mnie dużo bardziej zrozumiały. Wszystkie zagadnienia, nawet te bardziej skomplikowane, były wyjaśniane zwięźle, w prosty sposób, ale wyczerpująco. Z Panem Markiem pracowałam nie tylko nad samą fizyką, ale także nad podejściem do egzaminu, co pomogło mi także w trakcie innych matur. Pan Marek był także jedynym nauczycielem, który był w stanie zrozumieć mój sposób przetwarzania informacji i na podstawie tego, dobierał sposób tłumaczenia. Można powiedzieć, że swoich adeptów traktuje bardzo indywidualnie i podchodzi do nich w sposób holistyczny. Bardzo polecam :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2022

Do Pana Marka trafiłem na początku 3 klasy liceum, gdy zmagałem się z problemami z matematyką. Od pierwszego spotkania Pan Marek ustalił zasady, które panowały na naszych lekcjach, dzięki którym w dość krótkim czasie widoczne były pozytywne efekty. Zajęcia zawsze przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Materiał, który wspólnie przerabialiśmy, tłumaczony był w łatwy i przejrzysty sposób, co pozwalało na sprawne postępy. Podziwiam Pana Marka za wiedzę, pasję, zaangażowanie oraz - co najważniejsze -za cierpliwość, która czasami okazywała się najważniejsza. Z całego serca każdemu bardzo polecam. W 4. Klasie chętnie wrócę, na przygotowania do matury.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2022

Po zajęciach z Panem Markiem zauważyłam dużą poprawę zarówno w moich ocenach jak i w wynikach próbnych matur. Już po zaledwie kilku lekcjach z dużo większą pewnością rozwiązywałam zadania, a nowy materiał nie wydawał się tak trudny do zrozumienia jak kiedyś . Lekcje były prowadzone w bardzo miłej atmosferze oraz wszystko było dokładnie i zrozumiale wytłumaczone. Na maturę z matematyki weszłam bez stresu co mogę zawdzięczać Panu Markowi :) Zdecydowanie polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2022

Do Pana Marka zwróciłem się na początku klasy maturalnej, by nadrobić braki z fizyki po nauczaniu zdalnym i przygotować się do matury. Po roku współpracy uważam, że lepiej trafić chyba nie mogłem. Lekcje przebiegały bardzo przyjemnie, bez napięcia ani pośpiechu. Pan Marek wyjaśniał mi nawet te najtrudniejsze kwestie znacznie bardziej zrozumiale niż zazwyczaj było to w szkole. Zarówno robienie zadań ze zbioru jak i arkuszy maturalnych przebiegało bardzo sprawnie. Po paru miesiącach fizyka z przedmiotu bardzo nielubianego i niezrozumiałego zamieniła się w prostszy orzech do zgryzienia. Polecam wszystkim, szczególnie maturzystom!

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Pan Marek jest bardzo konkretnym korepetytorem , od pierwszego spotkania wiedział co jest najistotniejsze i co warto przerobić . Nauka w miłej ,spokojnej atmosferze . Materiał tłumaczy bardzo precyzyjnie i zrozumiale co przekłada się na pozytywne stopnie . Polecam !

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2022

Dzięki korepetycjom u Pana Marka zdołałem nadrobić zaległości z fizyki oraz poprawić moje oceny. W międzyczasie bardzo polubiłem fizykę, przez to w jaki sposób Pan Marek tłumaczył wszystkie zagadnienia, w szczególności te trudniejsze pokazując je na przykładach które były o wiele łatwiejsze do zrozumiania. Na pewno jeśli będę miał problem z fizkyką to zwrócę się o pomoc właśnie do Pana.

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Pan Marek jest najlepszym nauczycielem fizyki z jakim miałem przyjemność pracować. Dzięki wspólnym lekcjom udało mi się zaliczyć fizykę na Politechnice z bardzo dobrym wynikiem! Zajęcia prowadzonę są w bardzo miłej atmosferze. Problemy fizyczne tłumaczonę są na przykładach z życia przez co zdecydowanie łatwiej zrozumieć dany problem. Zdecydowanie polecam!!!!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2022

Pan Marek jest najlepszym korepetytorem jakiego miałam. Z fizyki nie widziałam kompletnie nic, a po kilku zajęciach naprawdę ją polubiłam. W końcu udało mi się ją zrozumieć. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła. Przerabialiśmy wiele tematów, a trudniejsze zagadnienia Pan starał się wytłumaczyć w sposób prosty na przykładach z prawdziwego życia. Dzięki tym zajęciom udało mi się uzyskać zwolnienie z kolokwium i zaliczenie na 4,5 na studiach.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Pan Marek to wielki pasjonat, z którym w przeciągu kilku miesięcy byliśmy w stanie osiągnąć poziom, który pozwolił mi pójść na maturę z fizyki ze spokojną głową i wyjść z zadowalającym wynikiem. Zajęcia doskonale przygotowane, z opracowanym systemem, który ułatwia szybkie zrozumienie i przyswojenie materiału, często objaśnianego na życiowych przykładach. Co więcej są to lekcje nie tylko z dobrym dydaktykiem, ale również z bardzo ciekawym i przemiłym człowiekiem. Korepetycje nie były już przykrym obowiązkiem, a przyjemnym spotkaniem z dodatkiem fizyki.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2021

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panem Markiem. Świetnie tłumaczy zagadnienia, zadania. Nauka z Panem to czysta przyjemność. Dzięki tym zajęciom zaliczyłam fizykę na Pwr z bardzo wysokim wynikiem, co wcześniej byłoby niemożliwe. Bardzo polecam!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Korepetycje u Pana Marka mają wysoki poziom. Prowadzone były w bardzo miłej atmosferze. Nurtujące mnie problemy tłumaczone były na przykładach, co pozwoliło dobrze je zrozumieć. Pomimo krótkiego czasu przerobiłam dużą ilość materiału. Dało mi to możliwość dobrego przygotowania się do matury z fizyki. Z pełnym przekonaniem mogę polecić te zajęcia ;)

avatar
Makw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Zajęcia sa bez żadnych zastrzeżeń . Wszystkie zagadnienia sa realizowane w jasny sposób .Zawsze można liczyć na pomoc ze strony nauczyciela . Polecam

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Bardzo polecam korepetycje u Pana Marka. W krótkim czasie nadrobiłem potrzebny materiał do matury, przy okazji poprawiając oceny z fizyki. Pan Marek dobrze rozplanował całe przygotowania i bardzo zrozumiale wytłumaczył najistotniejsze zagadnienia. Różnica między zajęciami w szkole, a korepetycjami była ogromna. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji i polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Na korepetycje u Pana Marka zaczęłam uczęszczać w drugiej klasie liceum. Dzięki wspólnej pracy i cennym wskazówkom udało mi się poprawić oceny oraz odpowiednio przygotować do matury. Pan Marek, w bezstresowej atmosferze, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jasno i dokładnie tłumaczy zagadnienia. Doradza, w jaki sposób efektywnie rozwiązywać zadania. Z pomocą Pana Marka byłam w stanie napisać maturę z uśmiechem na ustach :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Przed tym jak zaczęłam chodzić na zajęcia u Pana Marka moja wiedza na temat fizyki była bardzo mała. Korepetycje z Panem Markiem pozwoliły mi napisać maturę z fizyki na zadowalającym poziomie. W czasie nie całych 8 miesięcy na zajęciach nauczyłam się wszystkich potrzebnych tematów i zagadnień. Pan Marek uczył cierpliwie i tłumaczył tematy jeszcze raz jeśli była taka potrzeba. Jestem zadowolona z tego jak napisałam maturę z fizyki i pewnie nie osiągnęłabym tego bez tych korepetycji :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Szczerze mogę polecić pana Marka. W krótkim czasie przerobiliśmy praktycznie cały potrzebny materiał do napisania matury rozszerzonej z fizyki . Co więcej wszystkie zagadnienia zostały omówione szerzej, z dużą dokładnością. W każdym momencie można było zadawać pytania co rozwiewało wszelkie wątpliwości. Wszystkie te aspekty oraz profesjonalne podejście pozwoliło mi uczynić duży postęp, bez którego mój wynik matury byłby o wiele słabszy. Z zajęć zostało mi dużo pożytecznej wiedzy jak i dobre wspomnienia ;)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Dzięki korepetycjom u Pana Marka byłam w stanie nauczyć się do matury w 7 miesięcy i zdać ją na satysfakcjonująco wysokim poziomie :) Wszystko miałam bardzo dobrze wytłumaczone na wielu przykładach, co pozwoliło mi na zrozumienie zagadnień, z którymi miałam problem od początku nauki fizyki. Mimo tego, że miałam niewiele czasu do egzaminu, uczyniłam ogromny postęp. Korepetycje pozostawiły u mnie bardzo miłe wspomnienia i chodziłam na nie z przyjemnością :)

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Korepetycje z panem Markiem zacząłem zaledwie kilka miesięcy przed maturą rozszerzoną z fizyki, a moja wiedza była wtedy na bardzo niskim poziomie. Dzięki planowi działania, jaki pan Marek ułożył, oraz jego niezastąpionej pomocy udało mi się dogłębnie przerobić cały materiał dobrze napisać maturę. Przekonałem się również jak przyjemna może być fizyka, gdy jest nauczana i tłumaczona z ogromną pasją i zaangażowaniem oraz w prosty i zrozumiały sposób.
Serdecznie polecam każdemu.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2021

Zdecydowałam się na korepetycję z fizyki w momencie kiedy wiedziałam, że sama już nic nie zdziałam. Byłam po pierwszym niezaliczonym kolokwium na Politechnice Wrocławskiej i jeśli nie trafiłabym do Pana Marka to myślę, że wynik kolejnego kolokwium byłby taki tam. Nigdy nie miałam rozszerzenia z fizyki, więc moja wiedzy była znikoma. Przepracowaliśmy cały materiał, Pan Marek zawsze tłumaczył zagadnienia od samego początku, pokazywał je w praktyce. Pomimo krótkiego czasu na przygotowanie Pan Marek zawsze dysponował dla mnie czasem. Pierwszy semestr zaliczyłam na 4, a myślałam, że to będzie niemożliwe :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

Serdecznie polecam korepetycje u Pana Marka. Dzięki jego pomocy bez problemu zdałam egzamin z analizy matematycznej na Politechnice Wrocławskiej. Był to bardzo intensywny czas, ponieważ w 4 tygodnie przerobiliśmy materiał z całego semestru. Wydawało się to niemożliwe, żeby nauczyć się tak dużej partii materiału w tak krótkim czasie, ale dzięki nauce z Panem Markiem udało się :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Jeśli wiesz czego chcesz i ustalisz plan działania z panem Markiem na pierwszym spotkaniu to myślę, że będziesz zadowolony ze spotkań. Polecam serdecznie pana Kleina bo widać ze to człowiek z doświadczeniem, rozumiejący fizykę i zaangażowany w to czy uczeń rozumie dane pojęcia o których mówi. Nie będę się rozwodził na temat osobistych wrażeń, bo dla każdego będą one inne. Ale jeśli chodzi o pana Marka i jego pracę jako korepetytora to podkreślam, jeśli NIE wiesz czego oczekujesz to będziesz miał chaos i bałagan w notatkach i to z własnej winy i to u wszystkich możliwych korepetytorów, ale jeśli wiesz czego chcesz i ułożysz sobie plan działania na spotkaniach z panem Kleinem, to będziesz na pewno zadowolony i nie będziesz żałował, a fizykę i dane pojęcia na pewno zrozumiesz.
Polecam i pozdrawiam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Dzięki korepetycjom z Panem Markiem udało mi się zaliczyć Fizykę E5 na Politechnice z oceną 4.5. Ze względu na pandemię oraz moją nieobecność we Wrocławiu zajęcia odbywały się w formie zdalnej, poprzez platformę Skype. Wspólnie rozwiązywaliśmy zadania, które dostałem od prowadzącego. Gdy była taka potrzeba, Pan Marek od podstaw tłumaczył dane zagadnienie. Oprócz tego miałem dostęp do szczegółowo opisanych już przez Pana Marka tematów, co było bardzo pomocne w nadrabianiu moich zaległości z liceum. Przez cały czas panowała miła atmosfera, Pan Marek jest bardzo serdeczną i miłą osobą. Polecam

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2020

Serdecznie polecam. Dzięki korepetycjom u Pana Marka syn bardzo dobrze zdał maturę z fizyki i matematyki i dzięki temu bez problemu dostał się na kierunek z wysokim progiem punktowym. Pan Marek, dzięki zacięciu psychologicznemu, podchodzi do uczniów indywidualnie i jest bardzo cierpliwy. Jest bardzo pomocny i pozostaje w stałym kontakcie. Syn spotykał się z nim z przyjemnością.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje z fizyki u pana Marka! Plan działania na 4 miesiące z nim sprawił, że byłam przygotowana do matury, która dobrze mi poszła. Był to intensywny czas pracy ze mną, który wymagał indywidualnego podejścia oraz nastawienia, którego potrzebowałam. Zaangażowanie i profesjonalizm są jednymi z wielu cudownych cech p. Marka. Świetnie przygotowany do każdych zajęć. Potrafi w jasny i zrozumiały sposób przekazać kompletną wiedzę. Bardzo pomocny był również przy matematyce z działami, z którymi miałam problem. Motywujący i wspierający w różnych aspektach.
Z całego serca polecam p. Marka. lepszego korepetytora, nauczyciela i psychologa w jednym nie znajdziecie!
Jedyne czego żałuję, to że tak późno znalazłam kontakt do p. Marka.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Serdecznie polecam pana Marka. Nie miałem fizyki na poziomie rozszerzonym w szkole, a mimo to zdałem ją bardzo dobrze. Plan pracy u pana Marka pozwolił dobrze przygotować mi się do matury. Szczegółowe omówienie każdego działu oraz czytelne notatki pozwoliły mi dobrze opanować oraz przyswoić materiał. Tuż przed egzaminem rozwiązywaliśmy arkusze maturalne, dzięki którym poznałem typ zadań maturalnych oraz dobrze utrwaliłem materiał. Organizacja pracy była wzorowa oraz miła atmosfera.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2020

Serdecznie polecam pana Marka. Na przełomie 2 klasy liceum miałem ledwo 3 a na koniec 3 klasy maturalnej skończyłem z mocna 4. Do tego bardzo solidne przygotowanie do matury jak i do każdego sprawdzianu czy kartkówki. Szczegółowe omawianie każdego tematu i odpowiedź na każde trudne pytanie, które końcowo okazuje się zrozumiałe. Miła atmosfera na zajęciach. Polecam!

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Serdecznie polecam pana Marka jako korepetytora przygotowującego do matury z fizyki. Najlepiej jest zgłosić swoją chęć uczęszczania na lekcje na początku roku szkolnego w klasie maturalnej tak, by mieć pewność że uda się bez pośpiechu przerobić wszystkie działy na czas. Pan Marek w razie takiej potrzeby oferuje pomoc w bieżących tematach przerabianych w szkole, ale z doświadczenia wiem że warto na korepetycjach skupić się na powtórkach tego co rok czy dwa lata temu już przerabialiśmy. Może się bowiem okazać, że pomimo dobrych ocen mamy spore luki w wiedzy potrzebnej do dobrego zdania matury. Przepaść między zajęciami w szkole, a lekcją u korepetytora jest ogromna, oczywiście z korzyścią dla pana Marka ;)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2020

Pan Marek wyciągnął mnie z dna na wysoki wynik z matury. Sama nigdy nie rozumiałam fizyki i miałam z nią ogromne problemy, ale dzięki dokładnemu tłumaczeniu i omawianiu każdego działu wszystkie tematy stały się dla mnie proste. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji i szczerze polecam:)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Pan Marek jest świetnym korepetytorem. Pomógł mi zrozumieć fizykę, z którą miałam problem na studiach. Na korepetycjach panowała przyjemna atmosfera. Zadania były tłumaczone w prosty i zrozumiały sposób na podstawie przejrzystych rysunków. Również zachęcał do wspólnego rozwiązywania zadań i dyskusji na ich temat. Poza tym Pan Marek miał niesamowite podejście do ucznia. Jak się czegoś nie zrozumiało za pierwszym razem to wytłumaczył raz jeszcze. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Marka osobą, którą mają problem z fizyką ;) Złoty człowiek

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2020

Pan Marek zdecydowanie pomógł mi z fizyką 1.1 na PWrze, gdy w czasie pandemii nie moi prowadzący nie przeprowadzali wykładów ani ćwiczeń z tego przedmiotu. Przerabiając kolejne listy zadań korepetytor tłumaczył potrzebne do rozwiązania zagadnienia, udostępniając rysunki i dokładnie tłumacząc tok myślenia. Często też zachęcał do wspólnej dyskusji nad danym problemem, co uczyło samodzielnego myślenia w zadaniach. Mimo braku zajęć z fizyki zaliczyłem wykład i ćwiczenia. Całe zajęcia odbywały się przez Skype, w bardzo przyjaznej atmosferze.

avatar
Władek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Pan Marek jest najlepszym korepetytorem z fizyki! Moja opinia polega na tym, ze podczas zajęć była bardzo przyjemna i miła atmosfera. Możemy wolno dyskutować na dowolny temat związany z zadaniem, co bardzo pomaga z ogarnięciem tematu.
Oprócz tego, dzięki Panu Marku nauczyłem się różnych tematów z fizyki w ciągu 6 miesięcy. Dzięki tej nauce zdążyłem ze zdaniem egzaminu z fizyki i otrzymałem 5. Ponadto Pan Marek zmógł mnie zainteresować fizyką. Polecam wszystkim kto chce otrzymywać zadowolenie od fizyki!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Korepetycje z Panem Markiem to była po prostu czysta przyjemność, potrzebowałem solidnego przygotowania do matury i je otrzymałem. Pan Marek w bardzo miłej atmosferze przerabiał ze mną dokładnie i sumiennie wszystkie zagadnienia, których nie rozumiałem oraz nauczył mnie bardzo ważnej umiejętności, czyli analizy zadań dzięki czemu fizyka przestała być dla mnie czarną magią. Zawsze był świetnie przygotowany do zajęć, posiada ogromną ilość notatek i pomocy naukowych opracowanych przez siebie tak aby były proste do zrozumienia dla ucznia i pokrywały się z tym co tłumaczy.
Dzięki Panu Markowi do matury z fizyki podszedłem uśmiechnięty, ponieważ z jego ogromną pomocą solidnie się do niej przygotowałem. Nigdy nie miałem do czynienia z lepszym korepetytorem, bardzo polecam.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panem Markiem. Na jego zajęciach nie tylko w bardzo krótkim czasie opanowałem cały mi potrzebny materiał, ale również został on poszerzony w taki sposób, że mnie osobiście bardzo zainteresował. Najważniejsze jest jednak to, że Pan Marek nauczył mnie odpowiednio analizować problemy, tak abym radził sobie nawet z najbardziej abstrakcyjnymi zadaniami. Zapewniam, że umiejętności nabyte na tych zajęciach okażą się niezbędne nie tylko na maturze z fizyki.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Pół roku współpracy z Panem Markiem nauczyło mnie więcej, niż trzy lata Liceum. Personalne podejście, zaangażowanie i przystępny sposób tłumaczenia sprawiają, że po stosunkowo niedługim okresie czasu, fizyka staje się prosta. Jakiekolwiek pytania i niepewności, które pojawiały się po drodze, od razu były rozwiewane. Ogromna wiedza Pana Marka, a przede wszystkim, umiejętność przekazania jej w sposób jasny i klarowny, sprawiły, że nie tylko zrozumiałem, ale również polubiłem fizykę. Z czystym sumienie polecam Pana Marka każdemu. W zasadzie jedyne czego żałuję to, że nie skorzystałem z jego pomocy wcześniej.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Pan Marek przygotowywał mnie do matury z fizyki i dzięki jego zaangażowaniu i cennym radom zostałem wyposażony w całą potrzebną wiedzę i umiejętności. Pan Marek stosuje bardzo skuteczne metody nauczania i klarownie tłumaczy cały materiał. Wszystkie zagadnienia obrazuje przykładami i cierpliwie, w prosty sposób wykłada te trudniejsze. Podobało mi się również to, że Pan Marek miał plan działania na cały rok, tj. jak rozłożyć materiał na poszczególne spotkania i który ze swoich sposobów ćwiczenia (wg mnie bardzo skutecznych) na nich wybrać, a jednocześnie potrafił dostosować się do postępu ucznia. Praca przebiegała w miłej atmosferze. Gorąco polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Pan Marek z wielkim zaangażowaniem wytłumaczył materiał obowiązujący do zaliczenia kolokwium z fizyki II. Wytłumaczone w sposób prosty i zrozumiały. Współpraca przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Śmiało mogę polecić Pana Marka!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Pan Marek udzielał mi korepetycji w celu przygotowania do matury z fizyki. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim zaangażowaniem w rzeczywiste przekazanie użytecznej wiedzy oraz dokładne wyjaśnienie nawet najtrudniejszych zagadnień. Pan Marek każde spotkanie traktował bardzo poważnie i do każdego był świetnie przygotowany, każde zagadnienie tłumaczył bardzo spokojnie i dokładnie często upewniając się czy wszystko jest dla mnie jasne. Mogę w pełni polecić Pana Marka gdyż jest on znakomitym nauczycielem

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Pan Marek pomógł mi w ostatniej chwili, poprawiliśmy razem błędnie zrobione sprawozdania, które zostały zaliczone. Wszystko zostało dobrze wytlumaczone w miłej atmosferze, bardzo polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2020

Z Panem Markiem przygotowywałem się do matury z fizyki. Dzięki jego ogromnej wiedzy i (co najważniejsze) umiejętności przekazania jej w przystępny sposób, plan został wykonany stuprocentowo. Obecnie jestem studentem Politechniki Wrocławskiej i nadal zwracam się do niego o pomoc z trudniejszymi zagadnieniami. Każdy dział fizyki jest w stanie wytłumaczyć od ogółu do szczegółu, podpierając to wieloma barwnymi przykładami. Nie boi się żadnego trudnego pytania. Zajęcia przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze, korepetytor jest autentycznie zainteresowany naszym opanowaniem materiału. Serdecznie polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2020

W pełni polecam Pana Marka. Znakomity korepetytor, zawsze podchodzi do sprawy z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Świetny sposób przekazywania wiedzy, po chwili wszystko staje się zrozumiałe i oczywiste. Zawsze miła i sympatyczna atmosfera. Po wizycie u Pana Marka pierwszy semsetr na pwr zdany za pierwszym razem bez problemu. Szczerze polecam.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2020

Gorąco polecam Pana Marka, pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Wszystkie zagadnienia tłumaczone w prosty i przejrzysty sposób. Nigdy nie byłem fanem fizyki i zawsze miałem z nią problemy, jednak dzięki Panu Marku udało się zaliczyć wszystkie egzaminy.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2020

Bardzo polecam Pana Marka atmosfera super :) w 4 godziny potrafił wytłumaczyć cały semestr oczywiście ze zrozumieniem :) jeżeli wybierać korepetycje to tylko u tego Pana

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2020

Gorąco polecam pana Marka każdemu kto podchodzi ambitnie do sprawy. Na korepetycjach każde zagadnienie zostało mi bardzo dokładnie wyjaśnione w miłej i przyjemnej atmosferze. Każde zadanie z którym miałem problem zostało dokładnie omówione i sprecyzowane w dobry sposób przekazany przez pana Marka.Serdecznie polecam:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Z pełnym przekonaniem polecam korepetycje z fizyki u Pana Marka . Mój syn skończył 2 klasę matematyczno- fizyczną
w liceum nr 9 . Nie było łatwo szczególnie w 2 semestrze . Syn nie zaliczył kilku kartkówek i 2 sprawdzianów . Na koniec roku groziła mu 1 i powtórka klasy . W takiej sytuacji trafiliśmy do Pana Marka . Pan Marek bardzo precyzyjnie określił ile czasu zajmie przygotowanie syna do poprawek . Ustalił realny plan działania . Okazał synowi ogromne wsparcie psychiczne . Stworzył bardzo przyjazna i pozytywna atmosferę do nauki . Dzięki Panu Markowi syn jest dzisiaj w klasie maturalnej . Będzie przygotowywał się z Panem Markiem do matury rozszerzonej z fizyki . Pan Marek pomógł mojemu synowi w najtrudniejszym i trochę beznadziejnym momencie . Mogę powiedzieć ze czyni cuda . Jeśli szukacie mądrego , doświadczonego , odpowiedzialnego i bardzo sympatycznego korepetytora z fizyki to baaardzo polecam Pana Marka

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2019

Pan Marek to świetny korepetytor. Przekazuje wiedzę w bardzo prosty, zrozumiały i ciekawy sposób. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Dzięki Panu Markowi fizykę da się polubić i bardzo dobrze przygotować się do matury.
Gorąco polecam! :)

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Korepetytor z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Przyjazna atmosfera, wiedza przekazana w przystępny i zrozumiały sposób. Wyrozumiałość dla początkujących w dziedzinie fizyki.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Bardzo polecam pana Marka każdemu, kto chce dobrze zrozumieć fizykę oraz uzyskać bardzo dobry wynik z matury. Bez większego problemu osiągnąłem dzięki niemu na maturze rozszerzonej z fizyki 63%. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze, sprzyjającej zapamiętywaniu. Na początku zajęc w bardzo przystępny sposób pan Marek wykładał temat i wyjaśniał wszystko co było niezrozumiałe. Pomagał także w stworzeniu krótkich, ale pełnych notatek dotyczących tematu. Były one bardzo użyteczne, choć po zajęciach i tak już wszystko rozumiałem i pamiętałem. Następnie przechodziliśmy do rozwiązywania zadań. Pan Marek był w stanie nauczyć mnie także jak spokojnie i skutecznie je rozwiązywać. Po omówieniu wszystkich tematów, przeszliśmy do rozwiązywania arkuszy maturalnych, które doszlifowały zdobyte już umiejętności i pomagały w odświerzeniu informacji.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Jestem tegoroczną maturzystką, dzisaj otrzymałqm wyniki z matury. Przygotywałam się do podstawy z Panem Markiem od grudnia do kwietnia. I uzyskałam wysoki wynik. Jestem bardzo zadowolona za współpracy i serdecznie polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pan Marek to bardzo miły i niezwykle profesjonalny korepetytor. Pomógł mi w nietypowej sytuacji: musiałem w kilka miesięcy przygotować się praktycznie od "zera" do matury rozszerzonej z fizyki i zamiast powiedzieć że się nie da, jak zapewne zrobiliby to niektórzy, Pan Marek podjął się wyzwania i dzięki wspólnym wysiłkom udało nam się to osiągnąć. Pan Marek posiada przeogromną wiedzę z zakresu fizyki i matematyki, którą przekazuje w przystępny sposób, często podpierając to przykładami z życia codziennego. Jest też osobą, z którą się świetnie współpracuje, jeśli popełniamy jakiś błąd lub mamy zły tok myślenia od razu to mówi i nakierowuje na prawidłowe rozwiązanie problemu. Nie szczędzi też pochwał jeśli wykażemy się logicznym myśleniem bądź nietypowym (i prawidłowym oczywiście) podejściem do omawianego zagadnienia. Dzięki Panu Markowi udało mi się dostać na wymarzone studia i na pewno będę dalej korzystał z jego usług. Bardzo polecam :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

Jestem studentem kierunku Chemia i analityka przemysłowa na PWrze. Pan Marek pomógł mi zrozumieć bez problemu listy z którymi miałem do czynienia, przez co byłem zwolniony z egzaminu i raz pomógł zaliczyć mi egzamin (za późno przyszedłem na korki i dostałem przez to 4,5 z ćwiczeń, co u nas nie zwalnia z egzaminu). Swoją drogą polecam brać Pana Rohledera, bądź Pana Albiniaka na zajęcia.
Czasem nawet jak miałem jakieś pytania z elektroniki, albo z fizyki laboratoriów to bez problemu na korkach dostałem odpowiedzi.
Dla nie których może drogo. ale warto i to bardzo, bo Pan Marek ma bardzo ogromną wiedzę, a przy tym jest normalnym przesympatycznym człowiekiem tłumaczącym po ludzku.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Jestem studentem Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej. Z Panem Markiem pracujemy już od dwóch semestrów. Razem z nim w każdym semestrze systematycznie przygotowałem się do kartkówek i kolokwiów, które pisałem na oceny bardzo dobre/ uzyskiwałem maksymalną liczbę punktów/, co w rezultacie dawało mi zwolnienie z egzaminów. W trakcie naszych spotkań nie tylko rozwiązywaliśmy konkretne trudne zadania ,lecz również Pan Marek jasno i zrozumiale wyjaśniał mi wszystkie problemy z danego działu fizyki , którego dotyczyły listy zadań :kinematyka, dynamika ,ruch harmoniczny, elektrostatyka, magnetyzm, obwody prądu przemiennego, ruch falowy, dyfrakcja i interferencja, polaryzacja światła, efekty kwantowe, fale materii. Pan Marek zawsze był w stanie odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i wątpliwości, cierpliwie tłumaczył i jasno wyjaśniał nawet najtrudniejsze zagadnienia z konkretnych działów fizyki. Pan Marek jest pasjonatem tej dziedziny wiedzy fizycznej . Atmosfera naszych stałych spotkań bardzo serdeczna i ciepła motywowała mnie zawsze do nauki ,systematycznej pracy nad sobą. Pomógł mi zrozumieć wszystkie trudne działy fizyki oraz fizykę polubić .
Polecam gorąco wszystkim ,którzy chcą bardzo dobrze nauczyć się i zrozumieć fizykę .

Dominik

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2019

Pan Marek jest wspaniałym człowiekiem i korepetytorem. W rok przygotował mnie do matury z fizyki i sprawił, że polubiłam ten przedmiot. Naprawdę polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Fizyka w moim liceum prowadzona była w sposób odrzucający, niemal karygodny, przez nauczyciela straciłam chęci by wiązać swoją przyszłość z tym przedmiotem. Pan Marek podał mi pomocną dłoń i na nowo pokazał, jak ciekawa i prosta może być ta nauka, o ile jest tłumaczona powoli i w sposób trafiający do odbiorcy! Mimo moich braków i częstego zniechęcenia udało nam się przebrnąć przez materiał do matury, a ja ponownie planuję wiązać z fizyką swoją przyszłość. Serdecznie polecam Pana Marka, nigdy nie krzyczy, jest opanowany i dobrze trafia przykładami, żeby wszystko było zrozumiałe. Zawsze wyczerpująco odpowiadał na nurtujące mnie pytania (które nie zawsze bezpośrednio wiązały się z tematem haha). Atmosfera na zajęciach jest bezstresowa, wręcz luźna w dobrym tego słowa znaczeniu. Pan Marek posiada ogromną wiedzę oraz widać od niego bijące zainteresowanie wykładanym materiałem. Podsumowując polecam Pana Marka jeśli wiedzę się posiada oraz kiedy nie wie się nic a nic - z obu sytuacji wyjdziemy pewni swojej wiedzy i przygotowani do matury! :)

avatar
Miłka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Gorąco polecam. Pan Marek potrafi wyjaśniać każde zagadnienie z fizyki w na tyle przejrzysty i skuteczny sposób, że wzory same zapadają w pamięć.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Współpraca z panem Markiem przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Dzięki jego pomocy zdołałam opanować materiał, z którym miałam problem i gruntownie powtórzyć wszystkie działy. Matura poszła świetnie! Serdecznie polecam korepetycje z panem Markiem!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Pan Marek w bardzo przystępny sposób tłumaczy różne zagadnienia fizyczne, dzięki zajęciom opanowałam materiał, z którym miałam problem, a matura poszła znakomicie! Zajęcia prowadzone zawsze w bardzo sympatycznej atmosferze, z kubkiem pysznej herbaty :) Polecam serdecznie ;)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Rewelacyjny dydaktyk. Z jego pomocą 6 lat po maturze, po studiach humanistycznych, w rok przygotowałem się do matury z fizyki. Startowałem od zera i bazując na przekazanej przez niego wiedzy, uzyskałem dziś ok 60-70%. Pan Marek to człowiek o wielkiej cierpliwości i doświadczeniu, który każde skomplikowane zjawisko potrafi zobrazować przykładem lub analogią. Zawsze uprzejmy, punktualny i zainteresowany wiedzą uczniów. Lekcje warte każdej złotówki!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Pan Marek to super korepetytor!Każde zadanie z fizyki tłumaczy bardzo zrozumiale tak ,że fizyka staje się prosta dla każdego.Dzięki temu ,że tak super tłumaczy można fizykę zrozumieć i ją polubić tak,że fizyka staje się twoim ulubionym przedmiotem.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Pan Marek to bardzo cierpliwy, miły i naprawdę dobry korepetytor. Potrafi wyjaśnić wszystko bardzo dokładnie nawet kilka razy aby dobrze zrozumieć zagadnienie.
Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej i nie miałem wcześniej styczności z fizyką a jednak Pan Marek przygotował mnie do egzaminu!
GORĄCO POLECAM!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Bardzo dobre korepetycje z fizyki. Po pierwszych zajęciach nie rozumiałem nic A po korepetycjach zdałem kurs na 5,5. Wyniki mówią same za siebie :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2019

Najlepszy korepetytor we Wrocławiu. Mieliśmy bardzo mało czasu na przerobienie materiału, który miałem do zaliczenia egzaminu. Poinformowałem o tym Pana Marka i bardzo starał się ułożyć swój czas tak żeby mógł mi pomóc z nauką. Całe szczęście udało się - Pan Marek wytłumaczył mi to w bardzo jasny sposób i zaliczyłem egzamin. Naprawdę szczerze polecam wszystkim, którzy mają problemy ze zrozumieniem fizyki !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2019

Jestem studentką pierwszego roku Politechniki Wrocławskiej na wydziale chemicznym. Nigdy tak na prawdę nie miałam odczynienia z fizyką, pierwszy raz spotkałam się z nią na studiach. Dzięki Panu Markowi w zaledwie 1,5 miesiąca opanowałam cały materiał i zdałam bez problemu zarówno ćwiczenia jak i egzamin z tego przedmiotu! Pan Marek jest nie tylko profesjonalistą, ale także niezwykle miłym człowiekiem, któremu zależy, żeby jego uczeń jak najlepiej zrozumiał zadany materiał.
Bardzo gorąco polecam każdemu, kto ma zarówno duże jak i małe problemy z fizyką!

avatar
Stepan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2019

Gorąco polecam Pana Marka! Pan za bardzo krótki czas zdążył wyjaśnić dużo tematów i co najważniejsze nauczył mi ogólnych zasad rozwiązywania zadań, co się przyda nie tylko w fizyce. Zajęcia są prowadzone w bardzo spokojnej atmosferze. Pan Marek jest bardzo dobrym fizykiem i miłym człowiekiem.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2019

Pan Marek jest znakomitym korepetytorem, który sprawia, że nawet te najtrudniejsze zadania z fizyki stają się łatwe, dzięki jego wiedzy i sposobie w jakim ją przekazuje udało mi się zaliczyć fizykę na 4.5 i zwolnić się z egzaminu. Gorąco polecam

avatar
Gracjan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2019

Bardzo polecam Pana Marka który posiada wielką wiedzę i nie tylko wie jak z niej korzystać ale również wie jak ją przekazać w prosty i ciekawy sposób a zajęcia są prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Pan Marek zna się na rzeczy. Zagadnienia z całego semestru wytłumaczone w obrazowy i zrozumiały sposób. Bardzo miła atmosfera. 2 spotkania tuż przed egzaminem wystarczyły na omówienie wszystkich działów wymaganych do egzaminu i pozwoliły zaliczyć go w pierwszym terminie na 4.5 bez żadnego dodatkowego przygotowania. Szczerze polecam.

avatar
aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Jestem studentką politechniki wrocławskiej. Uczęszczałam na zajęcia do Pana Marka przez cały semestr. W tym czasie w świetny sposób przekazywał mi wiedzę z zakresu tematów: pole magnetyczne, prąd przemienny, obwody RLC, ruch falowy, interferencja i dyfrakcja światła, polaryzacja światła, efekty kwantowe oraz fale materii. Bez problemu zaliczyłam ćwiczenia, wykład i laboratoria. Pan Marek jest bardzo inteligentną, kompetentną i życzliwą osobą. Spotkania z tym Panem były czystą przyjemnością. Dzięki temu polubiłam fizykę, za co bardzo dziękuję!

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Od października 2017 r. do maja 2018 r. mój syn, uczeń 4 klasy technikum korzystał z korepetycji z fizyki w zakresie rozszerzonym. Syn nie miał tego przedmiotu jako rozszerzonego w szkole, mimo, że uczęszczał do technikum mechatronicznego. Mieliśmy problem ze znalezieniem korepetytora, który podjąłby się takiego wyzwania, jakim jest przygotowanie maturzysty do egzaminu z fizyki w siedem i pół miesiąca. Udało się. Syn osiągnął dobry wynik i bez problemu może rekrutować się na wybrane przez siebie kierunki na Politechnice Wrocławskiej z gwarancją dostania się w pierwszej rekrutacji. Jeszcze raz dziękujemy Panu!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Bardzo polecam zajęcia z Panem Markiem . Tłumaczy bardzo dobrze zarówno zagadnienia teroretczne, jak i typowe rozwiązywanie zadań. Zaangażowany i profesjonalny. Mimo nikłej wiedzy z liceum, z pomoca Pana Marka zaliczyłem Fizyke na Politechnice Wrocławskiej. Atmosfera podczas zajęć miła i przyjazna :)

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2018

Nauka z panem Markiem to czysta przyjemność. Trudne zagadnienia fizyczne wyjaśnione w jasny i zrozumiały sposób. Podczas korepetycji jest luźna atmosfera, sprzyjająca przyswajaniu wiedzy. Polecam serdecznie:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2018

Teraz już oficjalnie mogę potwierdzić, że to Pan Marek uratował mnie i pomógł zdać fizykę na drugim kursie poprawkowym! Materiał jaki pomógł mi opanować to kinematyka, dynamika, grawitacja, termodynamika, elektrostatyka, pole magnetyczne, drgania, fale. Wiele praw, wzorów, rozwiązanych zadań. Przy tym sporo teorii wyjaśnionej w bardzo dobry sposób, tak, by każdy zrozumiał. Atmosfera na zajęciach na duży plus. Serdecznie polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Zacząłem chodzić do Pana Marka 1,5 miesiąca przed sesją z fizyki, i był to naprawdę dobry wybór. Wcześniej, ciężko mi było uczyć się fizyki samemu, nie potrafiłem w pojedynkę zrozumieć praw i reguł. Przerobiliśmy bardzo dużo materiału od podstawowych zasad dynamiki aż do Praw takich jak Couriera lub Stefana- Boltzmana. Pan Marek tłumaczy każde zjawisko fizyczne w sposób prosty oraz z przykładem wyciągniętym z życia. W czasie zajęć panowała przyjemna i spokojna atmosfera, bez niepotrzebnego pośpiechu. Dzięki Panu Markowi bez problemów zaliczyłem również ćwiczenia. Bardzo dobry korepetytor, naprawdę polecam!

avatar
Kasper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Z Panem Markiem współpracowałem przez kilka miesięcy ucząc się do matury. Zaczynałem praktycznie od zera. Bardzo dobrze wyjaśnia nawet te trudne zagadnienia. Pan Marek jest bardzo rzetelną osobą, która zna się na tym co robi. Sama lekcja odbywa się w bardzo miłej atmosferze.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Trafiłem do Pana Marka z niechęci samodzielnej nauki fizyki. Był to jeden z przedmiotów, którego mówiąc językiem kolokwialnym - nie trawiłem. Po kilku pierwszych lekcjach dzięki bardzo dobremu podejściu do ucznia i umiejętności pełnego przekazania informacji nie w sposób uczelniany, gdzie co drugiego słowa się nie rozumie, tylko po ludzku, po Polsku zrozumiałem podstawy, dzięki którym dalsze zagadnienia były prostsze do zrozumienia i nie stanowiły już takiego problemu.
Polecam Pana Marka jako korepetytora, dzięki któremu nauczyłem się dosadnie analizować zadania i na ich podstawie spokojnie je rozwiązywać.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2018

Bardzo dobrze współpracowało mi się z Panem Markiem. Pan Marek pomógł mi przygotować się do matury z fizyki po dwu letniej przerwie od lekcji fizyki w szkole. Kiedy myślałem , że idę na dno i jestem do niczego , Pan Marek pokazał mi siłę wyporu i podnosił mnie na duchu.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Bardzo dobrze współpracowało mi się z Panem Markiem. Gdyby nie on nie miałbym szans mierzyć się na maturze z fizyką. Za każdym razem gdy moje myśli schodziły na błędne tory Pan Marek pomagał mi ze zrozumieniem materiału, a zdarzało się to dosyć często ;)
Jeśli zastanawiasz się czy warto umówić się z nim na korepetycje to moim zdaniem warto, nawet bardzo.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2018

Serdecznie polecam Pana Marka! Przez rok nauczyłem się całego materiału ze szkoły średniej.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2018

Gorąco polecam Pana Marka! W niedługim czasie wyjaśnił mi cały materiał z liceum. Dodatkowo Pan Marek doskonale tłumaczy nawet najbardziej skąplikowane zagadnienia. Polecam wszystkim maturzystom!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2018

Gdy poraz pierwszy zadzwoniłem do Pana Marka moja wiedza z fizyki oraz termodynamiki była znikoma, ogólnie nie przepadałem za tymi kursami. Po paru zajęciach dzięki Panu Markowi polubiłem tę dziedzinę nauki. Naszym celem było przygotowanie mnie do zdania tych kursów ale teraz również zainteresowałem się tymi naukami. Po pierwszych kolokwiach widać rezultaty zdałem oba na 5. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna, Pan Marek bardzo dobrze tłumaczy i naprawdę każdy zrozumie, i polubi fizykę czy termodynamike i dzięki Panu Markowi żadne kolokwium już nie będzie straszne

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2018

Serdecznie polecam. Z pomocą Pana Marka napisałem studium talent z fizyki na 5. W niedlugim czasie nadrobilem wiele materialu do matury. Zdecydowanie najlepszy korepetytor jakiego miałem!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2018

Przemiła osoba i wspaniały korepetytor. Z pomocą Pana Marka zaliczyłam kurs z fizyki na 4,5. Materiał wyjaśniony w najprostszy sposób, każdy zrozumie, nawet ci oporni :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Pan Marek bardzo dobrze tłumaczy. Szczególnie polecam, jeżeli ktoś nie jest na bieżąco z fizyką :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi wszystko dokładnie i klarownie wytłumaczyć, a dodatkowo na zajęciach panuje przemiła atmosfera. Polecam z całego serca.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Zdecydowanie polecam :) Pan jest cierpliwy, śmiało można pytać nawet o jedną rzecz po kilka razy. Bardzo dobrze tłumaczy, potrafi zobrazować zjawiska fizyczne (np.robi się doświadczonka :D) Zajęcia prowadzone w miłej, niestresującej atmosferze.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2018

Świetnie potrafi wytłumaczyć fizykę, a do tego przemiły z niego człowiek ;)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Doświadczony i dobry korepetytor. Pan Marek prowadzi zajecia w cieplej atmosferze rozjasniajac nawet najmniejsze szczegoly i tlumaczac na wiele sposobow. Gorąco polecam ;)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2018

Pan Marek świetnie przekazuje wiedzę i potrafi obrazowo ją przedstawić. Polecam serdecznie, na korepetycje jeździłem z przyjemnością, zupełnie inna fizyka niż w szkole :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Przesympatyczny korepetytor, dla którego najważniejsze jest aby uczeń zrozumiał, a nie tylko wykuł materiał. Dzięki cierpliwości i odpowiedniemu nastawieniu pana Marka wiedza sama wchodzi do głowy :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Bardzo dobry korepetytor potrafiący przekazać wiedzę. Z Panem Markiem przerabiałem materiał z fizyki na pwr. Z kolokwium dostalem 5, także z czystym sumieniem mogę polecić .

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Nauczyciel, który potrafi obudzić w uczniu wiarę we własne możliwości. Wielka radość gdy dziecko zamiast "1" dostaje "4" i "5". Gorąco polecam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Wspaniały korepetytor. Swoją wiedzą dzieli się w sposób przystępny i łatwy do zobrazowania. Omawia szczegółowo i przejrzyście każde zagadnienie. Pogodna atmosfera i doświadczenie Pana Marka stwarzają wyśmienite warunki do wspólnej pracy nad materiałem. Serdecznie polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Serdecznie polecam pana Marka. Mój syn był przeciętny z matematyki. Po kilku miesiącach pracy z panem Markiem jest najlepszy w klasie i świetnie zdał egzamin gimnazjalny.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Bardzo dobry nauczyciel, potrafi naprawdę zmotywować do pracy. Ma świetne podejście do uczniów i przekazuje wiedzę w sposób zrozumiały i nie schematyczny. Na wszystkie pytania odpowiada bardzo wyczerpująco rozwiewając jakiekolwiek wątpliwości. Serdecznie polecam współpracę z Panem Markiem.

avatar
Remik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2017

Lekcje odbywają się w miłej atmosferze wiedza przekazywana w bardzo przystępny sposób. Dobre przygotowanie do matury z fizyki.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2017

Polecam Pana Marka. Bardzo dobrze uczy, dobrze wytlumaczyl mi trudne zadania z relatywistyki w prosty sposób. Mila atmosfera, zajecia przyjemne, ponadto bardzo dobry kontakt.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2017

Świetny korepetytor posiadający ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w jasny i klarowny sposób. Dzięki Panu Markowi napisałem kolokwium na 5. Serdecznie Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2017

Bardzo cierpliwy i pogodny korepetytor. Zaangażowany w to, aby uczeń wyniósł sporo z lekcji. Spokojnie tłumaczy zagadnienia i rozjaśnia to, co wydaje się być nie do zrozumienia. Dawno nie spotkałam tak dobrego nauczyciela! Gorąco polecam !!!! :))) Dzięki Panu Markowi razem z koleżanką zaliczyłyśmy kurs fizyki na Politechnice z oceną 5.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2017

Pan Marek jest bardzo dobrym korepetytorem. Wiedzę przekazuje w bardzo przystępny sposób, a miła atmosfera sprzyja przyswajaniu wiedzy. Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2017

Z Panem Markiem miałem przyjemność intensywnie przepracować 3 dni nadrabiając tym samym dużą ilość materiału z fizyki. Jest On świetnym nauczycielem, który przekazuje wiedzę w sposób łatwy i przyjemny do zrozumienia. Z pewnością wrócę niedługo na regularne korepetycje i mogę tylko żałować, że nie znałem Pana Marka wcześniej.

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2016

Lekcje z panem Markiem to sama przyjemność, panuje miła, pozwalająca na szybsze przyswajanie materiału, atmosfera. Jeśli istnieje jakiś problem, pan Marek potrafi wyjaśnić wszystko, podając jakiś przykład z otaczającego nas świata. Wspólnie przerobiliśmy cały materiał z rozszerzonej fizyki, co pozwoliło mi dostać się na wymarzone studia, a także posiadam teraz wiedzę, która ułatwiła mi start na uczelni. Serdecznie polecam! :)

avatar
Alek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Z całego serca polecam pana Marka, przerobiłem z nim cały materiał z rozszerzonej fizyki i dzięki niemu dostałem się na wymarzoną uczelnię. Posiada ogromną wiedzę, którą umie przekazać w przystępny sposób, a na zajęciach panuje bardzo przyjemna atmosfera. Gorąco polecam !

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2016

Z panem Markiem mam zajęcia od roku i przez ten czas zdążyliśmy przerobić większość materiału do matury rozszerzonej z fizyki. Jest on bardzo dobrym korepetytorem, który nie dość, że posiada dużą wiedzę to potrafi ją w prosty i przystępny sposób przekazać. Oprócz tego jest cierpliwy a na zajęciach panuje miła atmosfera dzięki czemu nauka przychodzi naprawdę łatwo. Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2016

Pan Marek to najlepszy korepetytor z jakim miałam do czynienia, bardzo życzliwy i pomocny, a co najważniejsze - posiadający ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w jasny i zrozumiały sposób, popierając to wieloma przykładami i zadaniami, ma cierpliwość w sytuacji gdy nie zrozumie się czegoś od razu, potrafi zmotywować, dzięki czemu nauka fizyki (nawet na poziomie akademickim) staje się o wiele ciekawsza i przyjemniejsza.
Serdecznie polecam! :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2016

Bardo dobry korepetytor, pomógł mi się przygotować do matury z rozszerzonej fizyki. W niecały rok został przerobiony materiał od podstaw. Pan Marek w jasny i prosty sposób potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane rzeczy, a przy tym zostają podane różne przykłady, dzięki czemu łatwiej jest je zapamiętać. Miła atmosfera, profesjonalne podejście, cierpliwość i otwartość. Bardzo serdecznie polecam :)

avatar
Magdale
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2016

Świetny nauczyciel. Tłumaczy klarownie, od podstaw teoretycznych, poprzez poszczególne zadania. Zaangażowany i profesjonalny. Dzięki Panu Markowi nie mając styczności z fizyką w liceum na Politechnice zdałam ją na 5 i naprawdę polubiłam ten kurs. Atmosfera na zajęciach jest miła, a efekty są imponujące. Bardzo miła i efektywna współpraca. Polecam serdecznie.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2016

Zaangażowany z ogromną wiedzą. Pan Marek pomagał mi przygotowac sie do matury z fizyki która zdałem z najlepszym wynikiem w swoim technikum. Bardzo profesjonalne podejscie do tematu i miła atmosfera i jeszcze raz ogromna wiedza. Pozdrawiam i serdecznie polecam.

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2016

Wspaniały korepetytor, zaangażowany, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Potrafi objaśnić temat i przekazać wiedzę uczniowi. Otwarty, życzliwy, łatwo nawiązuje kontakt z uczniem. Mój syn chodzi na korepetycje z przyjemnością. Pan Marek nie tylko spowodował, że syn ma bardzo dobre oceny z matematyki i fizyki, ale sprawił również, że te przedmioty polubił. Serdecznie polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Bardzo dobry korepetytor. Uczy syna do zajęć z matematyki w LO we Wrocławiu. Jest korepetytorem, który sprostał zadaniu. Wiedzę umie przekazać w zachęcający sposób nawet najbardziej opornemu uczniowi. Bardzo zrozumiale tłumaczy- syn nie ma już takich problemów z jakimi się borykał. Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2016

Bardzo dobry nauczyciel, posiadający ogromną wiedzę, zaangażowany w swoją pracę, opanowany, cierpliwy i pełen empatii. Doskonale komunikuje się, potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb ucznia. Tłumaczy zrozumiale i obrazowo. Potrafi zmotywować i sprawia, że fizyka wcale nie jest taka trudna :-) Naprawdę godny polecenia nauczyciel.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.