Gabriel Manthey

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Środa Śląska
Wrocław
Legnica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski80 - 120 / 60 min

Gabriel Manthey

Opis ogłoszenia

Witam Wszystkich zainteresowanych nauką języka obcego, i zainteresowanych mym profilem, w szczególności Tych, którzy nimi będą po przeczytaniu niniejszego ogłoszenia. Na samym początku zaznaczmy, że nie korepetytorzy/nauczyciele nauczą Was języka. Kluczem do nauczenia się języka jesteście Wy. Dobry korepetytor wskażę Wam drogę, podpowie, z jakich narzędzi korzystać, gdzie je znajdować, jak zrobić dwa kroki do przodu, mimo wrażenia, że robicie krok do tyłu. Tych, którzy nie stracili zapału na nietradycyjny sposób uczenia się, zapraszam. Dołączcie do Tych, którzy po latach szkoły nie tylko tłumaczą obcojęzyczne słówka na polski, i schematycznie stosują reguły gramatyczne, ale wyszli poza struktury j. polskiego, a nawet przyswoili sobie logikę, organiczne funkcjonowanie języka obcego. A to jest kluczem do Naszego celu: swobodnej komunikacji w mowie i piśmie, i oczywiście zdawania egzaminów.

Ceny: orientacyjne, ustalane indywidualnie
Zniżki: ustalane indywidualnie w zależności od ilości godzin, liczebności osób oraz przedziału wiekowego
Tryb płatności: ustalany indywidualnie
Tryb nauki: u nauczyciela, u ucznia, online/komunikator

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota17:00 - 20:00
Niedziela17:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.