Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Sanok
Lesko
Rzeszów
Chemia40 - 60 / 60 min

Malwina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje z biologii, chemii oraz fizyki.

Ukończyłam studia magisterskie - wydział farmaceutyczny Collegium Medicum UMK oraz studia podyplomowe w zakresie nauczania Biologii. Ponadto posiadam uprawnienia pedagogiczne.

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy indywidualnej z uczniami. Zawsze staram się dostosować sposób nauczania do potrzeb ucznia, tak aby przyswajanie wiedzy było wysoce efektywne. Przygotuję do zajęć, sprawdzianów i kartkówek. Pomogę odrobić zadania domowe a także nadrobić zaległości w nauce.

Zapewniam miłą i przyjazną atmosferę podczas zajęć.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Dzięki Pani udało się wyciągnąć moją córkę z zagrożenia i zaliczyć rok szkolny. Zadania świetnie wytłumaczone, zrozumiale i jasno. Miła atmosfera podczas zajęć. Chcemy dalej kontynuować lekcje u Pani. Polecamy innym uczniom i ich rodzicom.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Pani Malwina to bardzo dobry korepetytor. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć każde zadanie nawet te bardzo trudne i zawiłe. Posiada ogromy zakres wiedzy i świetnie potrafi ją przekazać innym. Dokładnie i cierpliwie tłumaczy a następnie sprawdza poziom zrozumienia. Jest osobą bardzo solidną, kompetentną, miłą i życzliwą.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2016

Pani Malwina jest świetnym korepetytorem, cierpliwym, wyrozumiałym, bardzo pomocnym, ma ogromną wiedzę z nauk przyrodniczych. Myślę, że mogę z całą pewnością polecić lekcje u Pani wszystkim osobom, które mają problemy z fizyką czy chemią.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2016

Panią Malwinę znalazłam przez internet. Moja córka potrzebowała pomocy, a nauczyciel nie potrafił, bądź też nie miał ochoty wytłumaczyć. Pani Malwina świetnie tłumaczy, wyłapuje wszystkie braki i natychmiast je likwiduje. Korepetycje przebiegają w bardzo miłej atmosferze, a co najważniejsze bezstresowo. Z całą pewnością będziemy korzystać z Pani pomocy.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2015

Polecam korepetycje u Pani Malwiny wszystkim osobom które mają problemy z fizyką i chemią. Tłumaczenie w pełni zrozumiałe, dokładne, cierpliwe, o wszystko można się zapytać a Pani na spokojnie wytłumaczy :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Dzięki pomocy Pani Malwiny udało mi się bardzo dobrze napisać testy gimnazjalne. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.