Plus Projekt Alicja Miazgowicz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Toruń
Lubicz Dolny
Warszawa
Bydgoszcz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

❌Nie oferuję pomocy w czasie egzaminów online ani kolokwiów online. Nie dokonuję oceny pracy studentów, dlatego nie przyjmuję takich zleceń. Niezależnie od oferowanej stawki, nie zmienię swojego stanowiska w tej kwestii. Dziękuję za zrozumienie i przeczytanie mojej informacji.❌

➡️ Oferta jest aktualna przez cały rok akademicki, włącznie z miesiącem marcem 2023.❗

✔️Znajdź moją stronę internetową - tam znajdziesz kalendarz Google, który pozwoli Ci sprawdzić moje wolne terminy. Wyszukaj frazę ‘Plus Projekt Alicja Miazgowicz’, aby łatwiej mnie odnaleźć.

➡️ Czy potrzebujesz pomocy w konkretnym zagadnieniu i chcesz się dowiedzieć, czy jestem w stanie Ci pomóc?

❓Aby znaleźć moją stronę internetową, wpisz w wyszukiwarce Plus Projekt Alicja Miazgowicz , a następnie wybierz odpowiedni przedmiot i zagadnienie , które Cię interesuje. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, proponuję wysłać wiadomość mailową, w której dołączysz pliki z zadaniami. Jeśli będę mogła pomóc, to jasno Ci to powiem. Jeśli nie będę w stanie, również udzielę odpowiedzi na Twoją wiadomość.

❓ Kontakt❓ zadania-projekty @ wp pl ⚠️607 837 987⚠️

⚠️ Oferuję zadania z teorią , wskazówkami oraz rozwiązaniami od A do Z w formie plików do nauki własnej i edycji, takich jak dokumenty .doc, arkusze kalkulacyjne .xls itp. Moje podejście jest kompleksowe, dlatego zachęcam do przedstawienia mi wszystkich elementów problemu, a ja postaram się pomóc w ich rozwiązaniu.

⚠️ Udzielam korepetycji online oraz współpracuję poprzez platformy takie jak Skype, MS Teams, Discord, Google Meet i Zoom .

⌛ Koszt jednej lekcji wynosi 150 zł za 60 minut. Możliwe są również zajęcia grupowe . W przypadku nauki online zajęcia grupowe są dla mnie tak samo wymagające, jak indywidualne lekcje. Różnicą jest jedynie konieczność utworzenia videokonferencji na określony termin (dzień i godzinę), do której dołącza kilka osób. Koszt nauki nie jest uzależniony od liczby uczestników, co umożliwia podzielenie go między wszystkich uczestników rozmowy.

⌛ W przypadku płatności czek blikiem udzielę 10 zł rabatu!

⌛ Istnieje możliwość krótszych zajęć - 45 minut. Wówczas koszt zajęć to 110 zł/45 minut.

✔️ Zanim przystąpimy do zajęć, proszę o udzielenie ustnej zgody na nagrywanie zajęć . Dzięki temu, po zajęciach pozostanie więcej niż tylko plik dokumentu lub arkusz kalkulacyjny - będziemy mieli nagranie całej godziny zajęć, które będzie można obejrzeć w dowolnym czasie. Warto pamiętać, że nasza pamięć bywa zawodna, a na jednej lekcji omawiamy wiele treści. Dzięki nagraniu, będzie można powtórzyć i utrwalić wiedzę. Oczywiście, nagrywanie będzie odbywać się tylko z wyraźną zgodą ucznia. W niektórych przypadkach, efektem zajęć może być nagranie wideo, zawierające wskazówki i porady, które pomogą w rozwiązaniu zadań. Taka forma nagrania również wymaga wcześniejszej zgody ucznia, jednak może okazać się bardzo przydatna. Dzięki temu, uczniowie będą mieli możliwość wykonania pełnego rozpisania zadań, wraz z moimi uwagami i radami, we własnym zakresie.

✍️ Innymi słowy, cena 150 zł dotyczy 60 minut zajęć online, w których może uczestniczyć nawet 3-4 osoby. Jedna osoba dokonuje przelewu w wysokości 150 zł, a pozostałe osoby w grupie rozliczają się z nią indywidualnie, na podstawie własnych ustaleń.

✒️ Indywidualna pomoc jest wyceniana po wcześniejszym zapoznaniu się z problemem.⭐

⛔ Nie zajmuję się pisaniem prac opisowych/licencjackich/magisterskich.

⛔ Z góry rezygnuję z oferowania pomocy przy egzaminach na żywo.

✒️ Potrzebujesz wyjaśnienia swoich rozwiązań ? Napisz, co sprawia Ci trudność, a ja postaram się Ci pomóc. Prowadzę konsultacje online, w trakcie których wspólnie analizujemy poprawność rozwiązań, a błędy korygujemy na bieżąco, aby Twój proces nauki był bardziej efektywny. Zachęcam do skorzystania z moich korepetycji online!

✒️W obecnej sytuacji mogę prowadzić korepetycje od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 19:00. W pozostałych godzinach, czyli wieczorami, dostępna jest również pomoc w innych formach.✒️

✔️ Kamera może być bardzo pomocna podczas lekcji online . Dzięki niej możemy nawiązać lepszą interakcję i ułatwić komunikację w czasie rzeczywistym. Jednakże, jeśli ktoś nie chce korzystać z kamery, zawsze istnieją alternatywne rozwiązania, takie jak rozmycie otoczenia lub sztuczne tło. W przypadku problemów z mikrofonem w komputerze, zawsze mogę zadzwonić na wcześniej podany telefon, abyśmy mogli się wzajemnie słyszeć. Moja kamera jest zawsze włączona, ale zostawiam wybór klientowi, czy chce ją włączyć czy nie.

✔️ Pokazuję na ekranie swojego komputera, jak poprawnie należy rozwiązać zadanie i nagrywam całą rozmowę wraz z moim pulpitem, abyście mieli Państwo dostęp do nagrania i mogli powtórzyć materiał w dowolnym momencie.

✔️ Zajęcia mają bardzo elastyczną formę - mogę je prowadzić ja, ale również istnieje opcja, że student będzie aktywnie uczestniczył w lekcji zadając konkretne pytania dotyczące swoich zadań. Wszystko jest do uzgodnienia i zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji ucznia oraz podejścia, które będzie najlepiej odpowiadało nauczycielowi i uczniowi.

✔️ Podczas zajęć można zadawać mi pytania, nawet te, które wydają się oczywiste , przerywać w trakcie wytłumaczenia, jeśli dana kwestia jest jasna, oraz zwracać uwagę na moje przejęzyczenia lub błędy - wszystko jest omawiane na żywo. Pomiędzy kolejnymi zajęciami przewiduję przerwy głównie o długości 30 minut.

✔️ Po zakończeniu zajęć zapraszam do zadawania pytań dotyczących omawianych na lekcji zagadnień. Odpowiem na nie tak szybko, jak to możliwe. Proszę o chwilę cierpliwości, jeśli odpis na e-maila nie pojawi się od razu.

✔️ Na życzenie, w cenie zajęć, generuję filmik z lekcją , który jest dostępny przez kolejne 30 dni z poziomu Skype’a. W przypadku Teams lub Zoom, wysyłam filmik na maila, dzięki czemu można go zapisać na komputerze i odtworzyć po zakończonych zajęciach, aby przypomnieć sobie omawiane tematy. Nie ma potrzeby notowania w czasie rozmowy, można to zrobić później, aby nie tracić czasu. Dodatkowo, na Teams dzięki opcji przekazania chwilowej kontroli nad udostępnionym widokiem, można pracować na jednym komputerze, co jest bardzo przydatne przy prezentacji opcji programu, zwanej zdalnym pulpitem.

✔️ Mogę przesłać dodatkowe materiały do dalszej nauki na wyraźne życzenie studenta, bez dodatkowych kosztów.

✔️ Osoby, z którymi współpracuję mogą pytać swobodnie o inne przykłady, tj. zadań o podobnej tematyce.

✔️ Podczas zajęć korzystam z programów biurowych , jak MS Word, czy MS Excel w zależności od potrzeb. Czasem - programów graficznych. Dzięki temu, że posiadam nowoczesny monitor dotykowy mogę szybciej pokazać pewne ważne elementy.

✔️ Korzystam z szerokiego zbioru rozwiązanych zadań, które posiadam w archiwum - nie trzeba szukać w Internecie rozwiązanych zadań.

✔️ Mogę też prowadzić zajęcia przez telefon - ja płacę za taką rozmowę (krajową).

✔️ Jestem korepetytorką z 20-letnim doświadczeniem w udzielaniu pomocy studentom. W 2007 roku ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku Teoria ekonomii na UMK w Toruniu, ucząc korepetycji od początku studiów - od 2002 roku. W czasie pandemii w roku akademickim 2019/2020 poszerzałam swoją wiedzę, studiując podyplomowo Data Science w Biznesie na UMK w Toruniu. W roku 2021/2022 kontynuuję swoją edukację na studiach Analiza Danych na WSB NLU, ucząc się pracy w Studio R, języka Python oraz skryptów SQL. Cały czas się rozwijam!
♾️ Przykładowe zagadnienia, które mogę pomóc wyjaśnić:
- podstawy języka programowania R
- podstawy języka programowania Python
- obsługa programu MS Excel w analizie danych
- podstawy języka programowania SQL

❓✔️ Zapewniam bezpłatne materiały elektroniczne na i po zajęciach, a dysponuję bogatym zbiorem materiałów dydaktycznych. Zajęcia prowadzone metodą komunikatywną  -  mogę mówić głównie ja, może głównie mówić student, ale ja preferuję dialog z dobrą interakcją na powstające sytuacje. Na początku zajęć ustalamy wspólnie „ diagnozę ”, a więc co jest problemem, jak można rozwiązać problem, a   program zajęć ustalany jest indywidualnie . To ja się dostosowuję do studenta, a nie on do mnie. ;)

✔️ Udzielam pomocy z przedmiotów kierunków ekonomicznych, ale tych ilościowych:

 • badania operacyjne / modele optymalizacyjne (program: WINqsb)
 • matematyka dla kierunków ekonomicznych (logika, algebra, analiza matematyczna itp.)
 • matematyka finansowa
 • statystyka opisowa i statystyka matematyczna
 • rachunkowość zarządcza i podstawy rachunkowości finansowej
 • finanse przedsiębiorstw
 • prognozy i symulacje (prognozowanie procesów ekonomicznych)
 • mikroekonomia / podstawy ekonomii
 • ekonomia matematyczna
 • ekonomia menedżerska
 • metody oceny (wyceny) projektów inwestycyjnych
 • program MS Excel (ekonometria i statystyka)
 • obsługa i nauka modelowania ekonometrycznego w programie GRETL

✔️ Wspólnie możemy sprawdzać poprawność rozwiązań studentów, udzielać odpowiedzi mailowych na zadane pytania i świadczyć inne usługi korepetytorskie, które nie zostały wymienione - także dla studentów spoza regionu.

✔️ Od 2011 roku prowadzę swój kanał na YouTube dla studentów kierunków ekonomicznych, na którym skupiam się przede wszystkim na omawianiu przykładów zadań rozwiązanych przeze mnie. Warto przejrzeć moje filmy, które są dostępne w wygodnych playlistach do sprawdzenia. Wszystkie moje materiały są naturalnie darmowe. Moje materiały, obejmujące ponad 650 filmów, zostały docenione przez ponad 6300 subskrybentów, a mój niszowy kanał ma przeszło 2,3 mln odsłon! Serdecznie polecam!

✔️ Posiadam swoją stronę internetową, na której można zapoznać się z całym moim zakresem działania. Moja działalność jest zarejestrowana, więc moja pomoc jest legalna .

✔️ Na życzenie klienta wystawiam fakturę (bez VAT) . Domyślnie, mogę również wysłać paragon fiskalny na wskazany adres.Gwarantuje efekty już po pierwszym spotkaniu w miłej atmosferze. :)

✔️ Aby umówić się na zajęcia, proszę o kontakt mailowy lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Kontakt telefoniczny jest również możliwy, jednak mniej preferowany. W przypadku, gdy jestem zajęty, nie mogę odebrać połączenia. W takiej sytuacji proszę o wysłanie wiadomości SMS. Alternatywnie, skontaktuję się z Państwem lub wyślę SMS w przypadku nieodebranej rozmowy.

✔️ Kontakt usprawnia załączenie wszystkich niezbędnych materiałów do nauki przez studenta oraz umożliwia przesłanie wszystkich informacji, które mogą pomóc w współpracy.

✔️ Każdego dnia wielokrotnie odpowiadam na maile . Warto poczekać na odpowiedź, która na pewno nadejdzie, o ile mail został poprawnie wysłany. Proszę także sprawdzić folder SPAM ;) Wspólnie ustalimy, czy jestem w stanie pomóc. Jasno określam, czy mogę pomóc, a jeśli nie, staram się polecić kontakt do innego kompetentnego korepetytora .

✔️ Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z naszymi planami, umawiamy się na wspólny termin spotkania, ustalamy materiał, który omówimy, a ja przekazuję dane do mojego konta na wybranym komunikatorze, z którego będziemy korzystać.

✔️ Zajęcia mogą trwać ustalony czas, który zostaje uzgodniony wspólnie i wynosi od 30 minut do 2 godzin. Jest to elastyczna kwestia. Po ustaleniu tych elementów podaję dane do rozliczenia płatności za lekcję, która musi nastąpić krótko przed zajęciami. Pieniądze nie muszą być zaksięgowane, ale powinny zostać potwierdzone poprzez przelew bankowy lub jego zrzut ekranu. Dopuszczam płatność BLIK , PayPal lub płatność typu Revolut , co stanowi udogodnienie dla studentów zagranicznych.

✔️ Na zajęciach staram się dostosować do wiedzy oraz luk w wiedzy studenta. Wiele sytuacji już poznałam i nie oceniam , ponieważ również nie chcę być oceniana. Po prostu staram się zrozumieć problemy z nauką oraz znaleźć odpowiedni sposób efektywnego przekazywania wiedzy studentowi.

✔️ Na zajęciach preferuję bezpośredni kontakt , spokojne tłumaczenie oraz słownictwo dostosowane do tematu. Wyjaśniam skomplikowane tematy w sposób, który jest dla mnie zrozumiały, czyli prosty

.➡️ Jeśli czegoś nie rozumiem, to jasno o tym mówię, aby nie tracić czasu. Wiem, że nie jestem w stanie wiedzieć wszystkiego. Zagadnienia ekonomiczne są liczne, pomimo ich uporządkowania w przedmioty, które się przenikają.

✔️ Zdarzało mi się, za namową studenta, podejmować się wstępnie mniej pewnego tematu, co skutkowało dużym sukcesem końcowym, czyli zrozumieniem go przez studenta.

✔️ Jeśli zajęcia są krótsze niż ustalony czas, co zdarza się czasem, zwracam pieniądze przelewem bankowym na konto, z którego dokonano płatności.

✔️ Bez żadnych kosztów udzielam pomocy studentom poprzez nagrane i udostępnione filmy na kanale YouTube (kanał: Plus Projekt). Dodatkowo, mogę zapewnić bardziej szczegółowe porady i konkretne wskazówki za symboliczną opłatą.

➡️ Co można wykonać wspólnie drogą mailową?
1. Sprawdzić rozwiązane przez studenta zadania, dokonać ewentualnych poprawek bądź dać wskazówki.
2. Opisać błędy wykonane przez studenta w zadaniach po akceptacji przedstawionej mu wyceny (płatność przelewem na krótko przed oddaniem zadań).
3. Otrzymać wstępne wskazówki i materiały do nauki za darmo.

➡️ Co można wykonać wspólnie rozmawiając poprzez komunikator online?
1. Wskazane jest omówienie tematu lub zagadnienia teoretycznego w celu rozjaśnienia wątpliwości.
2. dokładne omówienie sposobu rozwiązania zadań, które są przekazywane przez studenta na bieżąco.
3. Przydatnym narzędziem do zrozumienia sposobu rozwiązywania konkretnych typów zadań z danego przedmiotu są rozwiązania posiadanych przez siebie zadań archiwalnych, które mogą być przedyskutowane z studentem.
4. Można spróbować innej formy korepetycji niż tradycyjna, np. nagrywając rozmowę, co umożliwi wielokrotne odtworzenie materiału, podczas rozwiązywania testów z poprzednich lat, posiadanych przez studenta.

⚠️ Student też korepetytor? ⚠️
Poszukuję korepetytorów przedmiotów (nie tylko) ekonomicznych o charakterze ilościowym do stałej współpracy.
Proszę o kontakt.⚠️

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota08:00 - 19:00
Niedziela08:00 - 19:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Plus Projekt Alicja Miazgowicz
Lipowa 3
87-162 Lubicz Dolny
NIP: 879-245-95-33

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2007
WNEiZ UMK Toruń
Magister
Teoria Ekonomii
11.2019 - 01.2021
WNEiZ UMK Toruń
Magister
data Science w Biznesie - studia podyplomowe
10.2021 - 08.2022
WSB NLU w Nowym Sączu
Analiza danych - studia podyplomowe
Kursy i szkolenia
.
Analiza i wizualizacja danych w R: tidyverse – kurs online UO UW
10.2004
ECDL - Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych
05.2007
Bezwzrokowe pisanie na klawiaturze
01.2021
Analiza statystyczna w nauce i biznesie- poziom podstawowy
02.2021
ABC statystyki i metodologii badań naukowych z wykorzystaniem oprogramowania statystycznego PSPP
11.2021
Skuteczne pozyskiwanie, analiza i techniki oceny wiarygodności informacji
12.2021
Analiza sprawozdań finansowych
12.2021
Tajniki Internetu - warsztaty eksploracji cyfrowych zasobów
06.2022
ABC uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji - kurs online
Doświadczenie
04.2012 - aktualnie
Plus Projekt Alicja Miazgowicz
Udzielam korepetycji studentom kierunków ekonomicznych w ramach przedmiotów ilościowych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 209
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2023

Z całego serca polecam Panią Alicję. Z matematyką wszelkiego rodzaju mam problemy w zasadzie już od podstawówki dlatego bardzo spanikowałam widząc Statystykę na studiach. Alicja, świetna korepetytorka, pomogła mi uwierzyć w siebie i zdać egzamin na 5:) coś niesamowitego!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2023

Rzetelnie, fachowo i w przystępny sposób wszystko wytłumaczone. Super korepetytor z chęcią uczenia. Pani bardzo miła i komunikatywna. Polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2023

Super korepertycje polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2023

Super korepetycje, gorąco polecam. Alicja tłumaczy w bardzo przystępny sposób, dodatkowo dostaliśmy sporo materiałów do nauki

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2023

Super korepetytor, bardzo szybki kontakt, ogromna wiedza
polecam każdemu

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2023

Polecam :)

avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2023

Bardzo polecam, szybki kontakt, sprawna obsługa.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2023

Polecam zajęcia. Bardzo pomocne.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2023

Bardzo polecam zajęcia z panią Alicją. Lekcje prowadzone są na wysokim poziomie w miłej atmosferze. Wiedza przekazywana jest w sposób zrozumiały i cierpliwy. Bardzo dobry kontakt i skuteczna pomoc z ekonometrii.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2023

Ocena powinna być: najlepsza!!!! Alicja to genialna korepetytorka! Ma nie tylko ogromną wiedzę w wielu obszarach, ale potrafi ją przekazać w odpowiedni sposób. Szuka porównań i przykładów dotąd, aż uczeń (nawet tak oporny jak ja) naprawdę zrozumie skąd, co i dlaczego. Do tego jest cierpliwa i ma taką kojącą energię, która w gorączce przedegzaminacyjnej stanowi prawdziwe wsparcie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i cenne doświadczenie edukacyjne :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2022

Bardzo dobry korepetytor, w jasny i klarowny sposób tłumaczy zadania, super podejście, szybki kontakt, bardzo polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Polecam, zadania ze studiów z portfela inwestycyjnego rozwiazane na zajęciach sprawnie i zrozumiale.

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Bardzo polecam, wszystko super wytłumaczone, sprawny kontakt oraz można uzyskać nagranie ze spotkania

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Polecam korepetytora, sprawny kontakt, szybko wyznaczony termin, dodatkowe materiały do pracy własnej w domu.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2022

Bardzo Polecam, fajnie wytłumaczone, nauczyciel z pasją.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2022

Bardzo polecam. Ogromna wiedza zwiazanych ze statystyka i nie tylko. Dobrze przygotowana do zajęć dużo materiałów które udostapnia.I do tego bardzo miła.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2022

Z całego serca polecam Panią Alicje!
Nauka z nią to sama przyjemność, posiada duży zasób materiałów i ogromną wiedzę którą DOSKONALE umie przekazać. :) Nic dodać nic ująć -> jak dla mnie 6+/5.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2022

Z czystym sumieniem 5/5. Pani Alicja posiada ogromną wiedzę oraz jest bardzo dobrze zapoznana z materiałem przed zajęciami, wszystko przygotowane już przed zajęciami, dzięki czemu nie ma straty ani minuty :) Dodatkowy plus to nagrywane zajęcia, dzięki czemu jedne zajęcia starczają na przyswojenie dużej ilości wiedzy już po zajęciach :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2022

Polecam Panią Alicję. Wysoka ocena za zaangażowanie. Elastyczny czas pracy i duże doświadczenie w nauczaniu. Wysoko rozwinięte cechy pedagogiczne.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2022

Szczerze polecam. Pani Alicja cierpliwie i zrozumiale tłumaczy zagadnienia z zakresu badań operacyjnych. Wysyła dodatkowe zadania do poćwiczenia (dla chętnych). Spotkanie można nagrać lub, jak było to w moim przypadku, Pani Alicja nagrywała naszą lekcję, a następnie wysłała mi link na maila.
Polecam :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2022

Polecam i jeszcze raz polecam!!!!!! Udzielane korepetycje przez Panią to pełen profesjonalizm! Byłem pozytywnie zaskoczony już na samym początku! Pani korepetytor poprosiła o cały zakres materiału w celu rozeznania się i jak najlepszego przygotowania się do korepetycji. Podczas korepetycji wszystkie nasze wątpliwości zostały wytłumaczone w sposób zrozumiały. Ponadto otrzymaliśmy masę przydatnych materiałów do nauki. Na pochwałę zasługuje również bezproblemowy i szybki kontakt. Z całego serca polecam!

avatar
Maksym
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2022

Dobry korepetytor, szybki kontakt, sprawna obsługa.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2022

Profesjonalna pomoc, szybki i bezproblemowy kontakt. Z pewnością wrócę do Pani Alicji z następnymi zagadnieniami. Serdecznie polecam

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2022

Proste, zrozumiałe i cierpliwe tłumaczenie skomplikowanych zagadnień, szybki kontakt, OGROMNA baza materiałów ze statystyki (część z nich otrzymałem od pani Alicji jeszcze przed pierwszymi zajęciami)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2022

Profesjonalne podejście do ucznia, łatwy i szybki kontakt. Bardzo dobry czas realizacji. Pełna kompetencja, polecam serdecznie!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2022

Szybki i merytoryczny kontakt, błyskawiczna i efektywna pomoc. Wsparcie również po realizacji zlecenia. Bardzo polecam!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2022

Szybko i sprawnie:)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2022

Bardzo polecam. Szybka i sprawna obsługa. Wszystko wyjaśnione. Możliwość zadawania pytań po realizacji zlecenia. Staly kontakt.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2022

Bardzo polecam! Błyskawiczny kontakt pomimo zlecenia rozwiązania zadań w weekend. Szybka, bezproblemowa realizacja. Wszystko w najlepszym porządku.

Plus Projekt Alicja Miazgowicz

W weekendy też pracuję - na pewno odpisuję na maile, a gdy mam czasu odpowiednio dużo to i zlecenia realizuję.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2022

Polecam serdecznie!!!!

Plus Projekt Alicja Miazgowicz

P. S. Pan Adam zorganizował sobie grupę kilkunastu osób do obniżenia kosztu.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2022

Bardzo polecam! Pani bardzo miła, wiedzę przekazuje w sposób jasny, zrozumiały, bez potrzeby wychodzenia z domu. Kontakt bardzo dobry, możliwość odtworzenia zajęć dzięki ich nagraniu (oczywiście za zgodą osoby nauczanej) i tych nagrań udostępnieniu. Podczas zajęć bardzo pozytywna atmosfera dzięki czemu nie traci się chęci do uczestnictwa w nich. Dzięki Pani pomocy udało się poprawić wszystko co było trzeba :)

avatar
K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2022

Wiedzą przekazana w sposób bardzo przystępny, na tzw. "chłopski rozum", nie tylko udało się zaliczyć egzamin na dobrą ocenę, ale też dużo treści zostało w głowie dzięki dobremu tłumaczeniu. Dodatkowo zajęcia zostały nagrane przez panią korepetytor, więc można sobie do nich wrócić w każdym momencie. I udało się znaleźć termin tak naprawdę na ostatnią chwilę, więc z czystym sumieniem mogę polecić. Super podejście, świetny sposób przekazania wiedzy.

Plus Projekt Alicja Miazgowicz

Dodam: kilkanaście osób było na spotkaniu w niezmienionej cenie.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2022

Witam serdecznie, W mojej ocenie korepetycje wypadły bardzo dobrze z całą pewnością polecam. (zdałem)

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2022

Polecam! Super przygotowanie do egzaminu

avatar
Jaroslaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2022

Polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Dobry korepetytor, sprawna obsługa. Szybki kontakt,

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2022

Najlepsza korepetytorka pod słońcem :) z czystym sumieniem polecam, bez wychodzenia z domu wszystko jasno wytlumaczy, szczegolnie w tych trudnych czasach pandemicznych, gdzie tym bardziej wydaje się to niemożliwe, mój anioł jeśli chodzi o wnioskowanie statystyczne ❤ zawsze budził ten przedmiot u mnie lęk i nieprzespane noce, a dzięki tej Pani i jej lekcji (bo wystarczyła tylko 1!) nie tylko zrozumiałam, ale nawet i trochę polubiłam ten przedmiot :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2021

Jak najbardziej polecam! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2021

Serdecznie polecam, Pani Alicja doskonale potrafi pomoc i rozwiać wszelkie wątpliwości, dokładnie tłumaczy zadania, wszystko staje się jasne i klarowne.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Polecam, miła atmosfera, szybki kontakt.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Korepetycje przebiegły w miłej atmosferze, Pani Alicja dobrze tłumaczy i stara się rozwiać wszelkie wątpliwości. Nagrania można potem odtworzyć, dostaliśmy też dużo materiałów dodatkowych. Bardzo szybki i sprawny kontakt. Polecam

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2021

Bardzo polecam. Zadania dobrze wytłumaczone. Szybki kontakt.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2021

Bardzo miła pani. Dobrze tłumaczy materiał, nie ma problemu z dyspozycyjnością, podsyła dużo materiałów. Bardzo, bardzo polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2021

Świetne korepetycje - godne polecenia

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2021

Bardzo miła Pani i dobrze tłumaczy materiał. Bardzo polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2021

Bardzo polecam. Wszystko zostało wytłumaczone w przystępny sposób, szybki kontakt i miła atmosfera zajęć :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2021

Pani Alicja oferuje rzetelną i fachową pomoc dla studenta. Znakomity kontakt i zdumiewająco szybkie rozwiązanie problemu. Wszystkie zagadnienia przedstawione są w wyrazisty, prosty sposób, dzięki czemu z łatwością można przyswajać wiedzę i samodzielnie korzystać z niej w praktyce. Współpraca zdecydowanie jest na 5 z plusem. Polecam. :)

avatar
Uizuk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2021

Bardzo polecam. Wszystko wytłumaczone od podstaw aż po bardziej zaawansowane zagadnienia. Na duży plus również dyspozycyjność, łatwość kontaktu i sposób prowadzenia zajęć. Np. nagranie lekcji, którą można sobie później odtworzyć w celu powtórzenia lekcji.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2021

Polecam!!! Bardzo sprawna i szybka odpowiedź na zadanie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Bardzo polecam! Szybkie odpowiedzi na wiadomości i bardzo profesjonalne podejście!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Dzięki pomocy pani Alicji udało mi się zrozumieć problematyczne tematy zarówno z matematyki finansowej jak i statystyki, jak najbardziej polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Serdecznie polecam !!!
Dzięki filmikom na YT Pani Alicji zaliczyłam Badania Operacyjne na 5.
Poza filmikami jasno tłumaczonymi i zrozumiale mogłam w każdej chwili liczyć na szybki kontakt i pomoc.
Dziękuję serdecznie raz jeszcze!!!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2021

Serdecznie polecam!
Wiedza przekazywana jest w jasny i fachowy sposób. Kontakt jest bardzo szybki. Dodatkowe materiały pomagają jeszcze lepiej zrozumieć zagadnienia. Polecam każdemu :)

avatar
Mieszko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2021

Świetna współpraca! Gorąco polecam – bardzo dobry kontakt, szybka realizacja zleceń, a co najważniejsze, po wykonanym zleceniu Pani nadal służy pomocą w celu wyjaśnienia czy edycji pracy.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2021

Świetny korepetytor, polecam! Udziela fachowych porad !!!Błyskawicznie odpowiada na e-maile, służąc pomocą:):):)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Wysłałam maila z pytaniem a odpowiedź dostałam na niego dostałam po 4 minutach. Bardzo polecam. Bardzo szybka i konkretna pomoc. Nie spodziewałam się tak szybkiej pomocy.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Bardzo dobry korepetytor, sprawna obsługa oraz profesjonalne podejście. Bardzo polecam

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Jest bardzo zadowolony z pomocy. Zdecydowanie warto skorzystać.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Fachowa porada, super przygotowanie, duża ilość materiałów do pracy własnej. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Bardzo dobry, szybki, konkretny kontakt z Panią Alicją. Polecam.

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Świetny korepetytor, miła konwersacja i szybki kontakt. Zdecydowanie polecam

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Profesjonalna i szybka pomoc z zadaniem z dziedziny finansów. Kontakt ekspresowy. Pani Alicja jest uczciwa i kompetentna. Dodatkowe materiały ułatwiły zrozumienie tematu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam w 100%

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Serdecznie polecam Panią Alicję w 100%! Uzyskałam szybką, i co najważniejsze rzetelną, odpowiedź na zapytania dotyczące danego działu :) Polecam z całego serca!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2021

Serdecznie polecam Panią Alicję,
Bardzo dobry i szybki kontakt, na którym mi zależało. Otrzymałam pomoc do zadania, z którym miałam problem i dostałam odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Polecam :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2021

Super korepetytor. Polecam z ręką na sercu. Szybko , sprawnie i rzetelnie. Kontakt brawurowy. Bogaty zasób wiedzy.

avatar
Sebek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Dobry korepetytor, sprawna obsługa. Szybki kontakt,

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2021

Polecam w 100 %.

avatar
PEPA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2021

Polecam w 100%. Pani Alicja najlepsza na świecie;-)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2021

Wszystko super, szybko i bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolony.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2021

Gorąco polecam. Wyśmienity kontakt , pełen profesjonalizm i rzeczowość. Na ocenę celującą brakuje skali. Dziękuję za korepetycje.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2021

Bardzo profesjonalnie, szybko i skutecznie. Zachęcam wszystkich do współpracy z Panią Alicją.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2021

Bardzo konkretny i rzetelny korepetytor . Uprzejma i kompetentna pani, bardzo cierpliwa, z odpowiednim podejściem. Świetnie wytłumaczyła mi niezrozumiały dotąd materiał. Dziękuję. Szybki kontakt. Polecam wszystkim w 100%.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2020

Ekspresowa i skrupulatna pomoc. Serdecznie polecam!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2020

Fachowa i szybka pomoc. Wszystko dokładnie wyjaśnione. Serdecznie polecam, wspaniały kontakt.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2020

Super korepetytor, jestem bardzo zadowolona ze współpracy :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Polecam współpracę, szybki kontakt, jasne tłumaczenie.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2020

Szybki kontakt, bardzo dobry korepetytor! :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2020

Bardzo sympatyczna Pani, omówiliśmy interesujące mnie zagadnienia, wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Oprócz tego otrzymałem sporo praktycznej wiedzy. Bardzo polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2020

Pani Alicja jest przesympatyczną osobą i bardzo dobrą nauczycielką. Wystarczyła 1h żebym zrozumiała wiele istotnych kwestii z zakresu statystyki. Polecam z całego serca, bo takie korepetycje to sama przyjemność!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2020

Świetna nauczycielka. Dobrze tłumaczy i jest dokładna w swojej pracy. Kontakt szybki i sprawny. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnego korepetytora!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Pani Alicja jest świetnym korepetytorem. Począwszy od szybkiego i sprawnego kontaktu, przez jeszcze szybszą pomoc oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Bardzo uprzejma osoba z ogromną wiedzą. Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Rewelacja! Wspaniała prowadząca i przy tym genialny korepetytor. Pani Alicja pomogła mi w zrozumieniu zadania optymalizującego liczbę zatrudnionych przy wykorzystaniu metody simpleks.
Szczerze polecam wszystkim studentom i innym zainteresowanym!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2020

Bardzo polecam korepetytora! Można liczyć na super wytłumaczenie niezrozumiałego materiału w sposób prosty i logiczny!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2020

Świetna prowadząca - tłumaczy bardzo przejrzyście i przystępnie, miło spędzony czas :) Polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Bardzo dobry korepetytor. Pani jest bardzo pomocna, dobrze wszystko wytłumaczone w sposób zrozumiały. Szybki kontakt. Polecam!!!

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2020

Bardzo dobry korepetytor, sprawna obsługa, szybki kontakt, wysoka kultura, sprawne i szybkie rozwiązywanie zadań. Proste, logiczne i merytoryczne wyjaśnienia rozwiązań zadań świadczące o wysokim pozionie wiedzy nauczyciela jak również wysokich zdolnościach dydaktycznych. Nie wygurowana cena -dobra dla studenta. Naprawdę polecam. Ocena 5!!!

avatar
Bartek!
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2020

Bardzo dobry korepetytor! Tłumaczy wszystko w sposób jasny i klarowny. Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

Przede wszystkim , świetny kontakt , szybka pomoc . Pani Alicja ma super podejście do każdej sprawy. Korzystam z pomocy już długi czas i zawsze chętnie wracam . POLECAM .

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

Świetny kontakt, fachowo wykonane zadanie. Polecam!

avatar
filip janiak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Świetny korepetytor :)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2020

Pani Alicja jest cudownym korepetytorem, dzięki niej udało mi się zaliczyć przedmiot, do którego podchodziłam pare razy. Wszystko tłumaczy, ma bardzo dobre podejście i dużą wiedzę. Na e-korepetycjach nie było sztywno, cały czas rozmowa się kleiła. Od razu po zakończeniu korepetycji Pani Alicja wysyła materiały oraz filmik. Bardzo szybka odpowiedź na maile. Polecam Panią Alicję bardzo serdecznie.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2020

Świetny korepetytor, który posiada bardzo bogatą wiedzę na analizowany temat. Wiedza jest przekazywana w prostym i zrozumiałym języku nawet dla osób, które mają pierwszą styczność z przedmiotem. Szybko i sprawnie obsługuje oprogramowanie związane z przedmiotem oraz oprogramowanie pomocnicze. Gorąco polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Gorąco polecam! Bardzo dobry kontakt, kompleksowe podejście do tematu, realizacja zleconych zadań w zrozumiały sposób, zgodnie z oczekiwaniami.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Serdecznie polecam Panią Alicję. Pomaga ekspresowo.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Bardzo gorąco polecam tego korepetytora. Kompetentna osoba, która pomogła mi w zrozumieniu zadań z ekonometrii, bardzo szybki kontakt. Gorąco polecam :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Polecam korepetycje u pani Alicji. Nawet najtrudniejszy temat staje się zrozumiały

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Alicji. W prosty sposób zdołała wyjaśnić trudne dla mnie zagadnienia z ekonometrii. Wiele dodatkowych materiałów, aby jak najlepiej pomóc. Bardzo dziękuję raz jeszcze :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Bardzo dobry korepetytor, sprawna obsługa i szybki kontakt

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Statystyka z Alicją to sama przyjemność. Jest zawsze przygotowana, ma mnóstwo swoich materiałów, które chętnie udostępnia, tłumaczy w przystępny sposób, ma duży zasób wiedzy i jest cierpliwa. Polecam!

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2020

Pani Alicja to nie tylko dobry korepetytor ale i sympatyczna osoba :) Polecam

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Pani Alicja jako jedyna podjęła się wytłumaczenia mi zagadnień oraz zadań na egzamin. Jestem szczęśliwa, że mogłam trafić na taką korepetytorkę. Z całego serca polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Zdecydowanie polecam! Pani Alicja błyskawicznie odpowiedziała na moją wiadomość. Tłumaczy wszystko zrozumiale i na przykładach, ma duży zasób wiedzy i własne materiały, widać że Pani jest zaangażowana i chce pomóc. Po korepetycjach podejdę do egzaminu z pewnością że go zdam :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Bardzo sprawny kontakt. Wysoki poziom merytoryczności. Polecam.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2020

Dobry korepetytor, sprawna obsługa. Szybki kontakt.
Szkolenia wysokiej jakosci.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Bardzo dobra Pani korepetytor, materiały najwyższej jakości, bardzo zrozumiałe, bardzo sprawny kontakt, nawet w późnych godzinach wieczornych. Polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Szczerze polecam Panią korepetytor. Profesjonalne podejście do sprawy i przeogromna wiedza, Pani Alicja tłumaczy bardzo przejrzyście i klarownie, Doskonały kontakt i bardzo niska cena usług.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Bardzo profesjonalna osoba, szybki kontakt. Zadania rozwiązane z dokładnym opisem co i jak. Jeśli cos jest nie zrozumiałe Pani Alicja odpowiada natychmiast. Bardzo dobry kontakt bez żadnych problemów. Z czystym sumieniem polecam Panią Alicję.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Miałem już 3 albo 4 zajęcia z Alicją. Jestem bardzo zadowolony. Widać, że jest profesjonalistką. Poza tym podaje fajne przykłady z życia związane z ekonometrią i generalnie wiedza przyjemnie wchodzi podczas zajęć. Polecam! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Pani Alicja super korepetytor!
Przekazuje wiedzę w bardzo zrozumiały sposób. Kontakt świetny, szybko odpisuje na wiadomości.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Dzięki Pani Alicji w bardzo krótkim czasie zrozumiałem materiał, nad którym bezskutecznie siedziałem wiele godzin.
Bardzo przyjazna osoba, szybki kontakt, a egzamin zdany na ocenę bardzo dobrą!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Polecam z całego serca!
Świetny korepetytor z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w sposób przejrzysty i klarowny. W mojej opinii Pani Alicja wykazuje duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, jest komunikatywna i otwarta na różne sugestie. Sprawnie i szybko odpisuje na wiadomości :)
Jeszcze raz polecam wszystkim !!! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Polecam! Dobry korepetytor, szybki kontakt, a co najważniejsze - rozwiązany problem :)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Pani Alicja, jest bardzo konkretnym, kompetentnym i sprawnie działającym korepetytorem. Polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Polecam! Zajęcia rzeczowe i w miłej atmosferze.

avatar
Monika M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Alicja jest świetna, bardzo dobrze słucha i szybko znajduje błąd który popełniam. Dobrze tłumaczy. Dodatkowo wsparła mnie przesłaniem wyjaśnienia i formuły w pliku excel. Jest dostępna szybko odpisuje! bardzo polecam, jeszcze nie raz skorzystam z Twojej pomocy.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Wszystko przebiegło pomyślnie i sprawnie, dobra cena w porównaniu do Innych. Projekt wykonany bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
16 maja 2020

Polecam Panią Alicję z całego serca. Mega profesjonalna obsługa i pomoc. Szczególnie trudne zadania są bardzo dobrze wytłumaczone i opisane,wszystko robione jest przed czasem, przed uzgodnionym terminem. Napewno warto skorzystać. . Nauka z panią Alicja stała się przyjemnością.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Jak najbardziej polecam, szybka odpowiedź na pytania, bardzo dobry kontakt mailowy. Wytłumaczone w prosty i przystępny sposób.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

Super korepetytor! Pani Alicja miła, pomocna, szybka obsługa, świetny kontakt.Polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Polecam! Bardzo sprawna obsługa, bardzo dobry korepetytor!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Bardzo dobry korepetytor, miła i szybka obsługa! Serdecznie polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Najlepszy Korepetytor z ogromna wiedza, pasja oraz umiejetnoscia tlumaczenia. Szczerze polecam, nauka w bardzo milej atmosferze.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Profesjonale podejście. Wyjaśnienie wszystkiego w prosty i zrozumiały sposób.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

Świetna korepetytorka, która pomogła mi mimo bardzo ograniczonego czasu, bardzo sprawna obsługa

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Pani Alicja bardzo przejrzyście przekazuje wiedzę nawet dla osób z niedużym pojęciem w danej tematyce ! Bardzo dobry korepetytor, bardzo dobra oraz szybka komunikacja plus najważniejsze po zaledwie kilku zajęciach byłam w stanie zdać egzamin, który przed korepetycjami widziałam w czarnych kolorach.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Znakomita korepetytorka, rozwiązała wszystkie probelmy, świetnie wytłumaczyła dany materiał, warto zwracać się do Pani Alicji o pomoc.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Pani Alicja to niewątpliwie osoba z wielką wiedzą, którą chętnie dzieli się z innymi. W życiu spotkałem tylko kilka osób z taką pasją do nauki i wiedzy oraz darem jej przekazywania. Pani Alicja wielokrotnie pomogła mi bezinteresownie za co serdecznie Jej dziękuję.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Mega dobra korepetytorka! Dzieki niej zrozumialem statystyke i ja polubilem! Serdecznie polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

Dobry korepetytor, sprawna obsługa:)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2020

Jedyna możliwa ocena to 5! Nie sądziłem że bedzie ktos w stanie tak klarownie wytłumaczyć mi zawiłości modelowania ekonometrycznego. Polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia. Naprawde warto.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2020

Z całego serca polecam korepetycje z Panią Alicją. Fachowa pomoc, sprawny kontakt mailowy. Dzięki pomocy P. Alicji udało mi się zaliczyć analizę finansową.
Jeszcze raz bardzo dziękuję :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Pani Alicja jest pomocna, życzliwa oraz wyrozumiała dla ucznia. Spokojnie tłumaczy każde zagadnienie od początku do końca, jest otwarta na zadawanie pytań w razie niejasności. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Polecam Panią Alicję, jest wyrozumiała i bardzo mi pomogła. Cieszę się, że mam taką pomoc w nauce.

Pani Alicjo - dziękuję.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2020

Dzięki pomocy Pani Alicji udało mi się zaliczyć egzamin z Badań Operacyjnych
Szybka i fachowa pomoc. Polecam

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2020

Pomoc natychmiastowo, konkretnie, rzeczowo.
Dzięki Pani Alicji poradziłem sobie z zadaniem na licencje maklera,
polecam

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2020

Dobry korepetytor, sprawna obsługa ;)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2020

Super!
Szybka i doskonala pomoc z gretla!
Ogromnie dziekuje!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2020

Naprawdę bardzo szybka odpowiedz na przesłanego maila! Dodatkowo uzyskałam niezbędne materiały odnośnie omawianego zagadnienia. Polecam :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2020

Bardzo szybka odpowiedź, miła i efektywna współpraca. Polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2020

Pani Alicja bardzo zaangażowała się przy rozwiązaniu mojego niestandardowego problemu z jednym ze wskaźników. Bardzo polecam współpracę z Panią Alicją.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2020

Bardzo szybka odpowiedź i konkretną. Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Zadania ze statystyki matematycznej błyskawicznie,zrozumiale i poprawnie rozwiązane. Z czystym sumieniem polecam tego korepetytora.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2019

Dobry korepetytor, świetnie przekazana wiedza. Polecam! :)

avatar
Bryan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Profesjonalna pomoc, Pani Alicja tłumaczy wszystko bardzo przejrzyście. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Pani Alicja to bardzo dobry i profesjonalny korepetytor. Szybki kontakt i ogrom wiedzy. Polecam serdecznie !

avatar
KATARZYNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Polecam serdecznie Panią Alicję uczciwa i rzetelna. Prace swą wykonuje w pełni profesjonalne, a w dodatku kontakt z Panią całodobowo. Pozdrawiam

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

Błyskawiczne odpowiedzi na pytania, przystępna cena. Pełen profesjonalizm! Polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2019

Profesjonalne podejście, widać ogrom wiedzy.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolona. Ogromnie mi Pani pomogła. Kontakt rewelacja. Wszystko przejrzyscie i do tego szybko. Będę polecać innym. Naprawdę warto. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Super, bardzo cierpliwa Pani, wszystko wytłumaczy nawet jeśli ktoś ma braki Pani Alicja znajdzie sposób żeby nauczyć jak rozwiązywać zadania. Bardzo polecam!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2019

Bardzo dobry kontakt

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2019

Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm - szybko, sprawnie i praca oddana w ekstremalnie krótkim terminie!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2019

Cudowna Pani, szybko doradzi, pomoże - szczerze polecam!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2019

Polecam

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2019

Bardzo polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2018

Szczerze polecam! Pani Alicja pomogła mi z zadaniem z programu Gretl, wszystko jasno i dokładnie mi wytłumaczyła. Sama na początku miałam wątpliwości czy uzyskam szybką i dokładną odpowiedź, na szczęście się nie zawiodłam.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2018

Super, polecam bardzo
Szybka odpowiedź!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2018

Szybki kontakt, profesjonalne podejście i ogrom wiedzy. Polecam serdecznie !

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2018

Pani Alicja tłumaczy wszystko od podstaw co pozytywnie wpływa na naszą już sprawną współpracę! Rzetelnie podchodzi do zajęć.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Szeroka wiedza ekonomiczna, bardzo logicznie przekazywana. Dużo można mówić dobrego. Wystawiona ocena mówi za siebie.

avatar
sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2018

Pani Alicja to urodzony dydaktyk, który ma ogromną wiedzę z zakresu finansów. Świetnie porusza się w zagadnieniach z przedmiotu oraz w Excelu. Nawet najtrudniejsze kwestie, z pomocą Pani Alicji stają się proste i zrozumiałe. Gorąco polecam zajęcia na Skype z Panią Alicją, która ma w sobie dużo cierpliwości i dobrej energii. Dziękuję bardzo :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2018

Bardzo konkretna i rzeczowa pomoc, szybka odpowiedź, zakończona rozwiązaniem problemu. Gorąco polecam !!!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Bardzo szybka pomoc w doinformowaniu na nurtujący temat. Polecam :)

avatar
Przemyslaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Pani Alicja pomogła mi w kilka godzin. Polecam,pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2018

Bardzo polecam współpracę z Panią Alicją! Jest kompetentną osobą, która pomogła mi w zrozumiemiu zadań z badań operacyjnych. Materiały wysłane przez Panią Alicję są niezwykłe pomocne i napisane w sposób łatwy do zrozumiemia! Już teraz wiem do kogo będę pisać w razie kolejnych wyzwań na studiach! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2018

Polecam współpracę z Panią Alicją. Bardzo szybki kontakt i pomoc w zadaniu.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2018

Pani Alicja szybko odpisuje na wiadomości i jest bardzo pomocna. Polecam.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Pani Alicja bardzo miła i życzliwa, szybko odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości co do zagadnień

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Jestem bardzo zadowolony z udzielonej pomocy.
Wielkie uznanie za życzliwość, zrozumienie i profesjonalizm. Serdecznie polecam.

avatar
Wiesław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2018

Bardzo solidnie i przejrzyście pomaga w nauce. Jestem bardzo zadowolony. Mając taką pomoc nie szukam już innej.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2018

Pierwszy raz skorzystałam z pomocy Pani Alicji i jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybki kontakt i ekspresowe wykonanie projektu .Polecam

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2018

Serdecznie polecam współpracę z Panią Alicją. To osoba bardzo konkretna i godna polecenia.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2018

Polecam współpracę z Panią Alicją. Bardzo szybki kontakt i ekspresowe wykonanie projektu. Ceny na prawdę konkurencyjne! konkurencja chciała dwa razy więcej. Super podejście do sprawy. Skorzystam jeszcze nie raz :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2017

Serdecznie polecam usługi Pani Alicji ! Szybki kontakt, profesjonalne podejście do klienta i co najważniejsze...opis zadań krok po kroku pozwolił mi zrozumieć zadania z optymalizacji i część z nich jestem w stanie zrobić sam. Moja ocena dla Pani Alicji to 6+ !

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2017

Pierwszy raz skorzystałam z pomocy Pani Alicji i jestem bardzo zadowolona przede wszystkim; szybko i profesjonalnie ,pewnie jeszcze nie raz skorzystam.Polecam

Plus Projekt Alicja Miazgowicz

Polecam się na przyszłość! Więcej komentarzy? Na moim kanale YT.
Wystarczy wpisać "Plus Projekt" w wyszukiwarkę YT.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2017

Korzystanie z usług Pani Alicji to czysta przyjemność! Wszystko dokładnie wyjaśnione, a zlecone zadania wykonane na 110% w ekspresowym tempie. Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2017

Polecam bardzo Panią Alicję, jej stronę internetową oraz kanał na YouTube. Materiały dostępne w internecie oraz przekazane w trakcie korespondencji mailowej bardzo pomogły mi w zrozumieniu zagadnień z obszaru Badań operacyjnych. W związku z tym egzamin dzięki temu zdany na 4.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Bardzo gorąco polecam tego korepetytora. To prawdziwy wzór do naśladowania. Jestem pod wrażeniem. Będę na pewno korzystał zawsze z usług Pani Alicji. Skorzystaj i TY bo na prawdę warto.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 czerwca 2017

Nie rozumie dlaczego Pani oferuje pomoc z badań operacyjnych skoro nie może sie podjąć się wybranych zagadnień z przedmiotu? Jaki sens jest więc w oferowaniu pomocy...

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Jestem bardzo zadowolona z materiałów dostępnych dzięki Pani Alicji. Jak nie mogłam czegoś znaleźć, napisałam maila i w ten sam dzień miałam materiały. Przypadkiem trafiłam na jej kanał ucząc się statystyki i to był strzał w 10! Teraz kolokwium to będzie pestka:D

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Polecam Panią Alicję jest kompetentną osobą zna się Udziela porad szybko i na temat . Bardzo jeszcze raz dziękuję . Taki ktoś to skarb

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Jestem bardzo wdzięczny Pani Alicji za natychmiastową pomoc bezpłatną w rozwiązaniu dwóch zadań, tych najtrudniejszych, z którymi nie umiałem sobie poradzić. Potrzebne wskazówki do rozwiązania zadania były konkretne, trafne, a przy tym w jakże miły sposób mi przekazane. Bardzo dziękuję za pomoc.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Polecam panią Alicję bardzo serdecznie!
Udziela wszelkiej pomocy, jakiej tylko potrzebujemy, bardzo miła i sympatyczna Pani.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Już któryś raz korzystam z pomocy Pani Alicji i mogę każdemu serdecznie polecić Jej usługi korepetytorskie. Szybki kontakt mailowy, wywiązywanie się z terminów, świetnie wytłumaczone zadania. Pani Alicjo, jeszcze raz dziękuję za Pani pomoc, naprawdę doceniam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Super, Pani Alicja bardzo szybko udzieliła mi odpowiedzi. Podała wskazówki i możliwości wyjścia z zawiłej sytuacji. Polecam

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2017

Polecam wszystkim mającym jakiekolwiek kłopoty lub wątpliwości, kontakt wzorowy, odpowiedzi wyczerpujące. Potrafi rozjaśnić wiele rzeczy :). Gorąco zachęcam do korzystania !!!

avatar
karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2017

Pani Alicja to korepetytor godny polecenia, profesjonalne podejście i zawsze służy pomocnymi wskazówkami:-)polecam!

avatar
Studentka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
14 kwietnia 2017

Wyslalam Pani email z zapytaniem o korepetycje. Po paru dniach oczekiwania na odpowiedz wyslalam jej wiadomosc przez strone internetowa, gdzie zapytalam czy dostala moj email. Poprosila mnie, zeby wyslac go ponownie. Tak tez zrobilam, rowniez przez strone internetowa. Nigdy nie doczekalam sie odpowiedzi. To bylo na poczatku kwietnia. Wystarczylby krotki email: nie mam czasu.

Plus Projekt Alicja Miazgowicz

Zostaje mi tylko przeprosić. Nie wiem, czemu nie dotarła ponowiona wiadomość. Nie mam problemu z odpisaniem na wiadomość. Mam konto na WP. pl, a za ich serwery pocztowe nie odpowiadam.
Wystarczy.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2017

Polecam serdecznie kanał YT jak i usługi korepetytorskie. Bardzo miła, rzetelna osoba z ogromną wiedzą. Bardzo dziękuję za pomoc i jeszcze raz gorąco Wszystkim POLECAM!

Plus Projekt Alicja Miazgowicz

Zaglądajcie do listy filmów. Będzie coraz dłuższa!

avatar
Student
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

Pani Alicja, jest przemiłą osobą. Wysłałem jej e-maila z mnóstwem pytań. Odpowiedziała następnego dnia, żebym wszedł na jej kanał na YT. Co się okazało ? Że specjalnie dla mnie nagrała 3 filmy ! Pozdrawiam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2017

Błyskawiczna pomoc, za którą jestem bardzo wdzięczna.. Pani Alicja wysłała mi materiały pomocnicze za darmo! Nie żałuję,że napisałam
POLECAM JAK NAJBARDZIEJ!!

avatar
Walemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Kontakt w mgnieniu oka, pomocne materiały, Pani Alicja mimo iż nie zajmowała się wcześniej zagadnieniem z którym potrzebowałem pomocy, znalazła dla mnie materiały oraz mi je udostępniła. Pozdrawiam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Świetny kontakt, praca wykonana perfekcyjnie, zdecydowanie polecam!!

Plus Projekt Alicja Miazgowicz

Wszystko super, ale nie ta liczba gwiazdek! :D

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2017

bardzo szybki kontakt, materiały bardzo pomocne.
Pani Alicja zdecydowanie godna polecenia

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2017

Polecam! Super szybki kontakt, jeszcze szybsze wykonanie projektu. Dzięki dodatkowym materiałom, świetnie napisałam egzamin. Dziękuje bardzo :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2017

Szybka odpowiedź oraz bardzo dobre wyjaśnienie zadania. Polecam

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2017

Super kontakt , rewelacyjna pomoc . Serdecznie polecam .

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
7 stycznia 2017

Bardzo dobrze wyjaśnione zadania, super kontakt oraz duży plus za ilość zadań:)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2016

Profesjonalizm pod każdym względem. Bardzo dobry kontakt, rozwiązania i wyjaśnienia przedstawiane w prosty i przejrzysty sposób. Polecam kadżemu w potrzebie.

Pani Alicjo, dziękuję :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Bardzo szybki kontakt oraz bardzo profesjonalna, miła i pomocna Pani korepetytorka.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2016

Bardzo szybki i profesjonalny kontakt. na jaka kolwiek odp nie musialem czekac dluzej niz 1 dzien. Polecam!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
20 maja 2016

Korepetytorka uzgodniła ze mną ze wykona projekt. Ustalilysmy zakres oraz wszystkie niezbędne rzeczy. Kontakt był bardzo słaby. Wysłałam kilka maili i odpowiedz na nie była po kilku dniach (na mail wysłany dnia 17.05 odpowiedz dostałam 20.05). Oczywiście w odpowiedzi była rezygnacja z wykonania projeku mimo że termin jest na 28 mają! To jest kpina i brak odpowiedzialności. Bardzo nie kompetentna osoba. Jak się człowiek nie orientuje ile projektów jest w stanie wykonać to się nie mówi klientowi na początku ze bez problemu projekt zostanie wykonany!

Plus Projekt Alicja Miazgowicz

Klientka po przyjęciu zamówienia kilka dni wysyłała mi maile ze zmianami w zamówieniu. Po prostu czekałam aż wszystkie swoje uwagi prześle. Nie mogłam rozpocząć pracy, a w międzyczasie spływały inne zlecenia, które od ręki mogłam realizować. Przepraszam, ale tak nie pracuję - lubię od ręki wykonać pracę, a nie czekać na kolejne maile ze wskazówkami wykonania.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2016

Bardzo ale to bardzo polecam!! Poprosiłam o pomoc w zadaniu, którego nie rozumiałam. Okazało się w sumie banalnie proste. Pani Alicja zasugerowała mi odpowiedź mailowo i to wystarczyło do rozwiązania zadania. Pomogła mi bezinteresownie !!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2016

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Alicji, wykonanie zadań na 5! Wszystko to za rozsądną cenę, rzetelnie i terminowo.Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2016

Polecam usługi Pani Alicji !!!
W każdej chwili służy radą i pomocą. Jest osobą sumienną, wykonującą pracę w krótkich terminach i co najważniejsze na czas. Ja otrzymałam z przedmiotu ocenę bardzo dobrą. Pani Aniu bardzo dziękuję za współpracę :))

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

Polecam z czystym sercem ! Profesjonalizm, dokładne wyjaśnienie problemu krok po kroku, cierpliwość i szybki i miły kontakt ! :)

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

Bardzo serdecznie polecam usługi Pani Alicji !
Praca wykonana bardzo dobrze, sumiennie i dokładnie, a co najważniejsze na czas !!
Przedmiot zaliczyłam z oceną bardzo dobrą.
Polecam każdej osobie, która ma problem z zaliczeniem przedmiotu !
Jeszcze raz, bardzo Pani dziękuję !!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

moja ocena BARDZO DOBRA ! , wszystko dobrze rozpisane, duże zaangażowanie , niewielka cena , krótki czas , trafiłam najlepiej jak mogłam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2015

Wystawiam ocenę bardzo dobrą (bo nie ma wyższej). Jestem pod wrażeniem zrealizowanego projektu.
Jeszcze raz dziękuje za pomoc :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.