Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Grudziądz
Radom
Siedlce
Płock
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 - 100 / 55 min

Lena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/515 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem egzaminatorem maturalnym, nauczycielem języka angielskiego w szkole średniej oraz w przedszkolu.
Oferuję:
- solidną naukę bez względu na wiek: uczę dzieci przedszkolne, szkolne oraz dorosłych,
- przygotowanie do matury: podstawowej oraz rozszerzonej
- profesjonalne nauczanie dzieci najmłodszych, już od 3-4 tego roku życia,
- przygotowanie do certyfikatów (FCE, CAE , CPE, , Business English Certificate)
- przygotowanie do pracy w turystyce, w hotelach, w restauracjach
oraz do wyjazdu za granicę,
Jestem egzaminatorem maturalnym Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego: matura podstawowa i rozszerzona (ustna oraz pisemna)

Posiadam liczne materiały, obrazki i piosenki,a to już z myślą o swoich najmłodszych uczniach, przedszkolakach !

Ukończyłam filologię angielską na UMK w Toruniu oraz college językowy. Studia podyplomowe w zakresie nauczania języka angielskiego w przedszkolu oraz dla klas 1-3.

Powiem ci jak najlepiej zdać maturę pisemną oraz ustną z języka angielskiego, posiadam niezbędne materiały (zaskocz komisję egzaminacyjną słownictwem na wysokim poziomie- jest to oceniane! A jeśli Twój poziom z języka angielskiego uważasz za przeciętny, to pomogę Ci w budowaniu najprostszych ale poprawnych zdań- więc nie będziesz musiał/a stresować się przed egzaminem)
Wiem czego oczekują egzaminatorzy ponieważ sama nim jestem
Przygotowuje do matury już od  11 lat.

Istnieje możliwość zorganizowania zajęć w parach, w grupach 2-4 osoby ( proponuje wtedy cenę do ustalenia- z korzyścią dla uczestników)

Zapraszam dzieci w wieku przedszkolnym (wraz z towarzyszącym rodzicem) na pierwszą lekcje próbną.

Lekcje w domu nauczyciela lub nauka przez SKYPE. Zapraszam.
Toruń stacjonarnie, pozostałe miasta przez Internet

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Nauczycielka z powołania, z ogromnym sercem otwartym dla uczniów. Niesamowita pasja i zaangażowanie. W tak twórczej atmosferze wiedza sama „wchodzi” do głowy. Serdecznie polecam :)

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Dzięki Pani wiem, ze jestem w pełni przygotowana do rozszerzonej matury z angielskiego. Na przestrzeni kilku miesięcy zrobiłam niesamowite postępy i czuje się pewnie posługując się angielskim. Atmosfera na lekcjach fantastyczna, a zasób materiałów i ćwiczeń jest przeogromny. Pani pomagała nie tylko w nauce języka, ale również w przełamywaniu swoich barier i pokonywaniu nieśmiałości. Najlepsze korepetycje, dziękuje za pomoc! ❤️

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Nauka z Panią to sama przyjemność. Pani posiada ogromną wiedzę, a także wiele bardzo dobrych materiałów do każdego zagadnienia na każdym poziomie. Atmosfera na lekcjach jest fantastyczna. Nigdy nie bałam się złej odpowiedzi ani nie stresowałam się tym, że czegoś nie umiałam. Ponadto Pani potrafi świetnie tłumaczyć nawet najtrudniejsze reguły gramatyczne- dzięki temu nauczyłam się wielu nowych rzeczy. Oprócz gramatyki, na lekcjach każdy może spróbować przełamać swoją barierę językową i zacząć brać udział w rozmowach na codzienne tematy, co również bardzo rozwija umiejętności językowe. Polecam z całego serca każdemu, kto szuka pomocy w dążeniu do osiągnięcia biegłości w języku angielskim. Z Panią można śmiało nie tylko uczyć się do matury, ale również do najróżniejszych certyfikatów ( FCE, CAE itp). Jestem Pani niesamowicie wdzięczna za poświęcony mi czas, za każdą poradę, za dostarczanie mi naprawdę wartościowych materiałów do nauki i za cudowną atmosferę na zajęciach. Dziękuję! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

Wszystkie zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, dzięki czemu nie czułam stresu i mogłam swobodnie czuć się na lekcjach. Przerabiany materiał dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb ucznia, przez co każdy niezależnie od swojego poziomu na pewno wiele wyniesie z zajęć. Serdecznie polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2020

Atmosfera na zajęciach była bardzo przyjemna, Pani zawsze przygotowana. W kilka miesięcy przerobiłyśmy ogromną partię materiału przygotowującego do CAE. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Moja nauka angielskiego szła mi bardzo słabo. 4 miesiące przed maturą poszłam na pierwsze korepetycje. Już na pierwszych korepetycjach Pani wytłumaczyła mi wszystkie szczegóły dotyczące matury, od razu mnie uspokoiła. Przez Panią Lenę bardzo polubiłam angielski choć od zawsze był moim największym problemem. Cieszę się że zdecydowałam się właśnie do tej Pani przyjść. Każdemu polecam z czystym sumieniem udać się właśnie tu na korepetycje :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2020

Jestem zadowolony z zajęć. Gdyby nie przeprowadzka to chętnie byśmy kontynuowali lekcje. Córka nie radziła sobie z nauką w szkole i nie chciała mówić po angielsku. korepetycje u Pani to był przełom.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
26 stycznia 2020

Lenka jest faktycznie bardzo miła, robi dobrą atmosferę ale nie wiele jest w stanie nauczyć. Szkoda

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Pani przemiła, atmosfera super i dobre przygotowanie do matury :) dużo przydatnych materiałów do szkoły jak i dodatkowych, polecam :)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Dziękuję za słownictwo i zwroty do ustnej. Nie wiedziałem kompletnie jak się do tego wszystkiego zabrać, a w sumie zdałem naprawdę dobrze. Jestem tobie za to mega wdzięczny :) Chętnie będę przychodził dalej, tym razem na business english i konwersacje.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, nauka to czysta przyjemność !
Lekcje są bardzo rzeczowe, udaje się zrobić mnóstwo w czasie pojedynczej lekcji. Nie osiągnęłabym takich efektów w tak krótkim czasie w żadnej innej szkole językowej.
Polecam !

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2016

Polecam. Pani posiada dużo materiałów, a ćwiczenia są moim zdaniem skuteczne.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2016

Doskonała znajomość języka ze strony nauczycielki, zaangażowanie i profesjonalne podejście do nauczania. Przygotowywałem się do zagranicznego wyjazdu służbowego. Celem naszych spotkań było przygotowanie mnie do powadzenia rozmów i uczestniczenia w spotkaniach biznesowych prowadzonych z języku angielskim. Jestem bardzo zadowolony z odbytych konwersacji. Zajęcia pozwoliły mi nabrać pewności siebie i uwierzyć w własne kompetencje językowe, z czym wcześniej miałem problem. Teraz już nie boje się rozmawiać, a sytuacje zawodowe, jakie wymagają ode mnie rozmów w języku angielskim nie stanowią dla mnie problemu :) Zamierzone cele zostały osiągnięte, dzięki profesjonalizmowi oraz przyjaznej atmosferze jaką buduje się na zajęciach. Gorąco polecam !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

Bardzo dobre przygotowanie do matury rozszerzonej. Dodatkowe materiały i tłumaczenie korepetytorki zdecydowanie mi pomogły :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2014

Uwierzyłam, że nauczę się swobodnie mówić w języku angielskim. Dużo nauczyłam się na zajęciach z Panią. Dziękuję za miłą atmosferę i pomoc. Polecam takie zajęcia !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.