Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Grudziądz
Radom
Siedlce
Płock
Warszawa

Lena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/510 opinii
Dla użytkownika Lena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Moja nauka angielskiego szła mi bardzo słabo. 4 miesiące przed maturą poszłam na pierwsze korepetycje. Już na pierwszych korepetycjach Pani wytłumaczyła mi wszystkie szczegóły dotyczące matury, od razu mnie uspokoiła. Przez Panią Lenę bardzo polubiłam angielski choć od zawsze był moim największym problemem. Cieszę się że zdecydowałam się właśnie do tej Pani przyjść. Każdemu polecam z czystym sumieniem udać się właśnie tu na korepetycje :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2020

Jestem zadowolony z zajęć. Gdyby nie przeprowadzka to chętnie byśmy kontynuowali lekcje. Córka nie radziła sobie z nauką w szkole i nie chciała mówić po angielsku. korepetycje u Pani to był przełom.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
26 stycznia 2020

Lenka jest faktycznie bardzo miła, robi dobrą atmosferę ale nie wiele jest w stanie nauczyć. Szkoda

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Pani przemiła, atmosfera super i dobre przygotowanie do matury :) dużo przydatnych materiałów do szkoły jak i dodatkowych, polecam :)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Dziękuję za słownictwo i zwroty do ustnej. Nie wiedziałem kompletnie jak się do tego wszystkiego zabrać, a w sumie zdałem naprawdę dobrze. Jestem tobie za to mega wdzięczny :) Chętnie będę przychodził dalej, tym razem na business english i konwersacje.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, nauka to czysta przyjemność !
Lekcje są bardzo rzeczowe, udaje się zrobić mnóstwo w czasie pojedynczej lekcji. Nie osiągnęłabym takich efektów w tak krótkim czasie w żadnej innej szkole językowej.
Polecam !

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2016

Polecam. Pani posiada dużo materiałów, a ćwiczenia są moim zdaniem skuteczne.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2016

Doskonała znajomość języka ze strony nauczycielki, zaangażowanie i profesjonalne podejście do nauczania. Przygotowywałem się do zagranicznego wyjazdu służbowego. Celem naszych spotkań było przygotowanie mnie do powadzenia rozmów i uczestniczenia w spotkaniach biznesowych prowadzonych z języku angielskim. Jestem bardzo zadowolony z odbytych konwersacji. Zajęcia pozwoliły mi nabrać pewności siebie i uwierzyć w własne kompetencje językowe, z czym wcześniej miałem problem. Teraz już nie boje się rozmawiać, a sytuacje zawodowe, jakie wymagają ode mnie rozmów w języku angielskim nie stanowią dla mnie problemu :) Zamierzone cele zostały osiągnięte, dzięki profesjonalizmowi oraz przyjaznej atmosferze jaką buduje się na zajęciach. Gorąco polecam !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

Bardzo dobre przygotowanie do matury rozszerzonej. Dodatkowe materiały i tłumaczenie korepetytorki zdecydowanie mi pomogły :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2014

Uwierzyłam, że nauczę się swobodnie mówić w języku angielskim. Dużo nauczyłam się na zajęciach z Panią. Dziękuję za miłą atmosferę i pomoc. Polecam takie zajęcia !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.