Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Grudziądz
Radom
Siedlce
Płock
Pruszków
Warszawa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Pani przemiła, atmosfera super i dobre przygotowanie do matury :) dużo przydatnych materiałów do szkoły jak i dodatkowych, polecam :)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Dziękuję za słownictwo i zwroty do ustnej. Nie wiedziałem kompletnie jak się do tego wszystkiego zabrać, a w sumie zdałem naprawdę dobrze. Jestem tobie za to mega wdzięczny :) Chętnie będę przychodził dalej, tym razem na business english i konwersacje.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, nauka to czysta przyjemność !
Lekcje są bardzo rzeczowe, udaje się zrobić mnóstwo w czasie pojedynczej lekcji. Nie osiągnęłabym takich efektów w tak krótkim czasie w żadnej innej szkole językowej.
Polecam !

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2016

Polecam. Pani posiada dużo materiałów, a ćwiczenia są moim zdaniem skuteczne.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2016

Doskonała znajomość języka ze strony nauczycielki, zaangażowanie i profesjonalne podejście do nauczania. Przygotowywałem się do zagranicznego wyjazdu służbowego. Celem naszych spotkań było przygotowanie mnie do powadzenia rozmów i uczestniczenia w spotkaniach biznesowych prowadzonych z języku angielskim. Jestem bardzo zadowolony z odbytych konwersacji. Zajęcia pozwoliły mi nabrać pewności siebie i uwierzyć w własne kompetencje językowe, z czym wcześniej miałem problem. Teraz już nie boje się rozmawiać, a sytuacje zawodowe, jakie wymagają ode mnie rozmów w języku angielskim nie stanowią dla mnie problemu :) Zamierzone cele zostały osiągnięte, dzięki profesjonalizmowi oraz przyjaznej atmosferze jaką buduje się na zajęciach. Gorąco polecam !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

Bardzo dobre przygotowanie do matury rozszerzonej. Dodatkowe materiały i tłumaczenie korepetytorki zdecydowanie mi pomogły :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2014

Uwierzyłam, że nauczę się swobodnie mówić w języku angielskim. Dużo nauczyłam się na zajęciach z Panią. Dziękuję za miłą atmosferę i pomoc. Polecam takie zajęcia !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.