Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

Jakość doświadczonego lektora z indywidualnym podejściem do każdego. Niemiecki jest Ci zupełnie obcy…? Zaczynałeś już wiele razy, ale jakoś nikt nie może do Ciebie trafić…? Jesteś już na wysokim poziomie i chciałbyś, żeby ktoś wyłapał Twoje błędy…? Masz przed sobą egzamin, rozmowę kwalifikacyjną, wyjazd na stypendium, chciałbyś studiować za granicą, albo znaleźć nową pracę…? Potrzebujesz certyfikatu językowego…? Twój szef mówi tylko po niemiecku…? Wyjeżdżasz do jednego z krajów niemieckojęzycznych…? A może już tam jesteś i nie jest Ci łatwo…? Pora coś z tym zrobić - zapraszam! Bez wychodzenia z domu, na luzie (nie używam nawet kamery), o dowolnych godzinach (o ile tylko mam wolne terminy). 
Doświadczenie zdobywałam pracując dwadzieścia lat jako lektor w ogólnopolskiej sieci szkół językowych, również jako egzaminator TELC (certyfikaty językowe A1-C1). Inne egzaminy, do których już przygotowywałam moich Słuchaczy to Goethe Institut, DSD, Prüfung Wirtschaftsdeutsch, WiDaF, Test DaF, Fachsprachprüfung der Ärztekammer, fide, egzaminy językowe przed obroną pracy doktorskiej i wreszcie egzamin na tłumacza przysięgłego.
Jeśli do awansu zawodowego lub zagranicznego stażu czy stypendium musisz zmierzyć się z trudnym egzaminem językowym, służę praktyczną pomocą. Nie takie egzaminy straszne, jak je malują!
Specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych i młodzieży, większość moich obecnych i byłych Słuchaczy mieszka, pracuje lub studiuje w krajach niemieckojęzycznych, a ja jestem dumna z ich postępów!
Pracuję na własny rachunek, mogę wystawić fakturę lub zaświadczenie o ukończeniu kursu.
Trudno się do mnie dodzwonić, ale między zajęciami staram się jak najszybciej odpisywać na wiadomości.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 10.1998
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
.
Licencjonowany egzaminator TELC GmbH Frankfurt
.
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego
06.2012
Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu
04.2016
Laboratorium Tłumaczeń Specjalistycznych TEPIS z zakresu terminologii medycznej
02.2018
Laboratorium Tłumaczeń Specjalistycznych TEPIS z zakresu terminologii prawniczej
10.2023
Szkolenie dla egzaminatorów telc zorganizowane przez Uniwersytet Łódzki, odświeżenie licencji B1/B2
11.2023
Kurs metodyczny dla nauczycieli języka polskiego jako obcego zorganizowanym przez Szkołę Języka Polskiego GLOSSA
Doświadczenie
04.1999 - aktualnie
Zarejestrowana działalność gospodarcza w zakresie nauczania języka niemieckiego i tłumaczeń
09.1999 - 06.2002
Liceum Ogólnokształcące
10.1999 - aktualnie
Szkoła Języków Obcych empik school
01.2002 - aktualnie
TELC GmbH Frankfurt
04.2013 - aktualnie
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego
11.2017 - 06.2019
Interpersonal
kurs przygotowawczy do egzaminu na tłumacza przysięgłego w trybie e-learning

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 39
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2024

Najlepsza nauczycielka niemieckiego jaką do tej pory miałam. Jej mocne strony to skrupulatność i bardzo dobra znajomość języka zarówno od strony gramatyki jak i słownictwa.
Pomogła mi przy zdaniu egzaminu Telc B2
Dziekuje!:)

avatar
Christoph
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2024

Uczę się polskiego z Panią Małgosią już od 3 lat. Moim celem było nauczyć się języka, żeby rozmawiać z rodziną i w codziennych sytuacjach. Moim zdaniem, Pani Małgosia jest cierpliwa oraz podoba mi się jej podejście do nauki. Ciągle mówimy po polsku i omawiamy różne sprawy z życia codziennego - artykuły oraz filmy. Gorąco polecam tę nauczycielkę. :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2024

Najlepsza nauczycielka niemieckiego! Uczyliśmy się razem z moim partnerem zdalnie razem z Małgosią przez półtora roku. Nauczyliśmy się posługiwać się niemieckim w sytuacjach codziennych za granicą oraz zdaliśmy egzamin na B1. Zajęcia bezstresowe tylko po niemiecku, a Małgosia ma bardzo indywidualne podejście. Tip top!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2022

Miałem przyjemność pracować z Panią Małgosią przez okres około 2 lat i jestem z tej współpracy bardzo zadowolony. Zdałem egzamin na B2 z wynikiem na poziomie 80% i jest to zasługa Pani Małgosi. Z uwagi, że na lekcjach największy nacisk jest na mówienie to dzięki temu można szybko przełamać barierę w komunikacji, nawet jak mówi się słabo. Pani Małgosia prowadzi zajęcia w taki sposób, że nie odczuwa się stresu ani żadnej bariery w relacji nauczyciel-uczeń.

Viele Grüße
Kamil :)

avatar
Sasza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2022

Bardzo polecam Małgosię, pomogła mi zdać telc C1, z wszystkich nauczycieli jakich miałem była najlepsza, cena odpowiada jakości usługi :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2022

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, poczucie że każda minuta wykorzystana jest maksymalnie. Bardzo dobra luźna atmosfera, świetna nauczycielka cierpliwa, spokojna, wyrozumiała, kreatywna, zawsze przygotowana, ciepła i serdeczna. Polecam

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Pani Gosia to świetna nauczycielka, wymagająca ale z sercem :-) Po 2-3 latach nauki zrobiłem sobie małą przerwę ale z pewnością jeszcze wrócę do nauki. Każdemu zainteresowanemu mogę z czystym sercem polecić. Podchodzi do ucznia indywidualnie a to chyba jest najważniejsze. Warta każdych pieniędzy!

Pozdrawiam :-)

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Z całego serca polecam lekcje z P. Małgosią. P. Małgosia 2 tygodnie przed moim egzaminem ustnym DSDII udzieliła mi wiele cennych wskazówek. W tak krótkim czasie przestałam bać się używać Języka niemieckiego, i z ręka na sercu moge przyznać, że zdany egzamin zawdzięczam w ogromnej mierze Pani Małgosi. Każda lekcja była dla mnie inspirujaca, ciekawa, oraz bardzo profesjonalna. Poza lekcjamii korepetytorka zawsze służyła mi pomocą, dodatkowo była bardzo zaangażowana, ponieważ do każdej lekcji otrzymywałam pomocne materiały. Polecam z całego serca

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Gosię poznałam z polecenia mojej nauczycielki angielskiego i od razu zdecydowałam się na współpracę i naukę od podstaw. Gosia wykazała się niesamowitą cierpliwością a lekcje zawsze były ciekawe i pełne humoru. Z przyjemnością wrócę do niej za jakiś czas.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Na Małgosię trafiłam z polecenia przygotowując się do egzaminu B1. Malgosia jest kompetentna a lekcje ciekawe i z poczuciem humoru. Konsekwentnie nauczyła stosować mnie niektóre formy gramatyczne w praktyce i wyrobić właściwe nawyki. Dzięki Małgosi zdałam egzaminy B1 i B2 z bardzo dobrym wynikiem. Poruszałyśmy nie tylko tematy z książek ale również omawiałyśmy na bieżąco pojawiające się artykuły z niemieckich i szwajcarskich gazet. Nieoceniona jest wiedza na temat przebiegu egzaminów językowych, dzięki temu na egzamin szlam doskonale przygotowana i spokojna. Po 2,5 roku wspólnej nauki była niemal jak członek rodziny ;) i aż czasem brakuje mi naszych lekcji

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2021

Zajęcia z p. Małgorzatą są bardzo inspirujące i profesjonalne, w pełni odpowiadające potrzebom i stopniu zaawansowania uczącego się, wzbogacone interesującymi materiałami. P. Małgorzata z dużą subtelnością pomaga w wyeliminowaniu złych nawyków językowych, a jednocześnie działa mobilizująco. Walorem zajęć jest bogactwo tematów, dynamika i bez wątpienia ekspercka wiedza lingwistyczna i pedagogiczna p. Małgorzaty. Zdecydowanie rekomenduję współpracę z p. Małgorzatą.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2021

Przeprowadzka do Szwajcarii zmusiła mnie do nauki jeżyka niemieckiego. Panią Małgosię poleciła mi koleżanka i to był strzał w dziesiątkę. Zaczynałam od podstaw, a w listopadzie uzyskałam certyfikat z języka niemieckiego na poziomie B1 z oceną "sehr gut". Pani Małgosia jest osobą kompetentną, wymagającą, ze świetnym poczuciem humoru. Zajęcia są ciekawe i dopasowane do potrzeb kursanta. Dzięki niej przełamałam strach przed mówieniem po niemiecku, a nie było to łatwe zadanie. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie i zaangażowanie. Polecam wszystkim z całego serca :-)

avatar
Lita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Małgosia jest właśnie tą nauczycielka, której potrzebujesz aby zacząć mówić i myśleć po niemiecku oraz czuć ten język. Jej pasja i wiedza powodują, że nawet zadania domowe mają swój urok a uczeń odrabia je z uśmiechem na ustach. Spotykamy się od ponad roku, w listopadzie zdałam egzamin C1. Jej pomysły na tematy wypracowań, które pisałam przed egzaminem w ramach przygotowań, były trudniejsze, niż te na egzaminie i bardzo mi to pomogło. Lekcje u Małgosi polecam wszystkim, którzy chcą się tego języka nauczyć.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Panią Małgosię poleciła mi koleżanka. Potrzebowałam korepetycji z jęz. niemieckiego, by wrócić do poziomu C1, który kiedyś miałam. Lekcje z Panią Małgosią były czystą przyjemnością. Tematy lekcji są dostosowywane do potrzeb i zainteresowań ucznia. Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz pasji Pani Małgosi materiały zaskakiwały swoją różnorodnością, każda lekcja przynosiła coś nowego - od artykułów z różnych źródeł po nagrania z bibliotek cyfrowych. Konwersacje na tematy bieżące, dotyczące życia codziennego sprawiły, że w sposób naturalny mój język nabrał płynności. W moim przypadku mozliwość porozmawiania na każdy temat przyniosła najlepsze efekty. Na pewno w razie potrzeby zawsze będę wracać do Pani Małgosi. Jest najlepszą nauczycielką jaką kiedykolwiek miałam.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2020

Z całego serca mogę polecić panią Małgosię chcącym nauczyć się bądź poduczyć języka. Dziękuję za miłą atmosferę, która moim zdaniem ma duże znaczenie w przypadku antytalentów językowych jak ja. Żałuję, że musiałam przerwać naukę, ale nie będę na siłę walczyć z losem, choć liczę, że uda mi się wrócić do tego za parę miesięcy. Nie będę również się dalej rozpisywać na temat korepetycji u pani Małgosii, bo wszystko - w samych superlatywach - zostało już napisane przez innych i zgadzam się z tym w 100%.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2020

Niemiecki z Panią Małgorzatą to przede wszystkim świetnie spożytkowany czas i nauka dostosowana do indywidualnych predyspozycji ucznia. Dzięki naszym zajeciom, w stosunkowo krótkim czasie jak na naukę języka, zaczynając jako początkujący, doszedłem do poziomu C1 i teraz zamierzam wybrać się na studia do Niemiec. Pani Małgorzata ma bardzo dobre podejście do nauczania i potrafi świetnie motywować. Cenię sobie, że dostosowuje materiały do zainteresowań ucznia, co niewątpliwie sprawia, że nauka jest przyjemna i efektywna.
Polecam!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2019

Ich habe regelmäßig Nachhilfe bei Frau Małgosia seit 5 Monaten. In dieser Zeit hat sie mir sehr geholfen, wodurch ich die Prüfung zum Goethe Zertifikat C1 bestehen konnte. Wir hatten ebenfalls Konversationen als ich mich für die B1 und B2 Zertifikate vorbereitet habe. Frau Małgosia ist mit Sicherheit eine sehr gute und professionelle Lehrerin. Sie hat viel Berufserfahrung, sodass die Nachhilfe auf höchstem Niveau stattfindet. Dank ihr habe ich viele meiner eigenen Fehler bemerkt und selbst korrigiert. Außerdem ist Frau Małgosia pünktlich und sehr freundlich. Einfach lässt sich sagen, dass man so eine Lehrerin mit der Lupe suchen muss.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2019

Na Panią Małgosię trafiłam zupełnie przypadkiem, żaląc się znajomej na moje mierne w skutkach poszukiwanie korepetytora z j. niemieckiego. Nigdy nie byłam zwolenniczką pobierania korepetycji online aż do momentu, gdy trafiłam na tę przesympatyczną nauczycielkę. Z Panią Małgosią mam kontakt od około lipca 2018 roku. Z Jej pomocą, w stosunkowo krótkim czasie, udało mi się przygotować i zdać w grudniu 2018 certyfikat TELC B2 na około 80 procent. Ma niespotykany u wielu innych nauczycieli zapał do nauczania i bardzo pozytywną energię. Potrafi bardzo dobrze indywidualnie dostosować lekcję do potrzeb ucznia. Każdy z Nas popełnia innego rodzaju błędy w nauce języka, czy też w jego stosowaniu, a ta Pani potrafi je szybko wychwycić, zidentyfikować i podsunąć wskazówki do ich zniwelowania oraz łatwiejszego i szybszego jego przyswojenia poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia. Nie obiecuje przysłowiowych gruszek na wierzbie, jest szczera ze swoim uczniem. Jest sumienniejsza ode mnie jako ucznia, bo zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć i wymagająca. Jeżeli uczeń zastosuje się do Jej zaleceń, nie można nie odnieść sukcesu i wiem, że dzięki Jej mentoringowi mam szansę na kolejne :))) Baaardzo Polecam :)))

Małgosia

Danke Basia, das ist lieb von Ihnen :) Ich bin fest davon überzeugt, dass Sie alle Ihre Pläne verwirklichen werden und dass Deutschland bald eine neue wunderbare Ärztin gewinnen wird. Falls ich einmal selbst ärztliche Hilfe brauche, werde ich wohl auch nach Deutschland ziehen müssen... ;)

avatar
EDYTA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Lekcje z Panią Małgosią to był dobrze spędzony czas.

Przygotowane materiały były bardzo dobrze dopasowane do moich potrzeb.
Sposób prowadzenia zajęć pomagał mi zarówno w poprawie umiejętności werbalnych jak i w poprawie języka pisanego.
Zajęcia często bardzo szybko mijały na rozmowach dotyczących zarówno zadanego materiału jak i aktualnych wydarzeń.

Pani Małgosiu, cieszę się, że miałam okazję uczyć się z Panią.

Małgosia

Die Freude ist ganz meinerseits :) Motiviert, begabt, immer gut vorbereitet - solche Studenten wünscht sich doch jeder Kursleiter. Jede Pflegeanstalt wünscht sich auch solche Mitarbeiter, deshalb bin ich fest davon überzeugt, dass Sie bald ein interessantes Stellenangebot gefunden haben. Ich wünsche Ihnen viel Erfolg!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2017

Współpracuję z Panią Małgorzatą od 2 połowy lutego tego roku. W ciągu 8 miesięcy, pomimo moich braków gramatyczno-leksykalnych doprowadziła mnie swoimi wskazówkami i metodami dydaktycznymi do osiągnięcia 81/100 pkt na poziomie B2 - certyfikat Goethe Institut. Jest osobą bardzo zaangażowaną, wymagającą- kładzie bardzo duży nacisk na mówienie. Ma również ogromne poczucie humoru, co pomaga rozładować atmosferę związaną z popełnianiem błędów zarówno gramatycznych, jak i leksykalnych.Jej ogromna wiedza przyczynia się do ciągłej motywacji do poszerzania moich horyzontów językowych. Podsumowując - jestem naprawdę bardziej niż zadowolona, o czym świadczy wynik mojego egzaminu B2, i wciąż poprawiający się mój niemiecki. Z czystym sumieniem polecam ! :)

Małgosia

Liebe Frau Doktor, es ist fast ein Jahr vergangen, seitdem Sie die Bewertung geschrieben hatten und Sie haben bereits viel mehr erreicht als "nur" das B2-Zertifikat. Ich gratuliere Ihnen ganz herzlich zur bestandenen Fachsprachenprüfung und zu der neuen Arbeitsstelle in Deutschland. Das verdanken Sie vor allem Ihrer schweren Arbeit. Es freut mich sehr, dass ich Sie dabei ein wenig unterstützen durfte :)

avatar
Ilona i Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Uczęszczaliśmy na zajęcia od września. Małgosia opracowała dla nas programy nauczania, które systematycznie realizowaliśmy ( programy były indywidualnie dopasowane do naszych umiejętności). Rozpoczeliśmy z poziomu podstawowego. Dosyć szybko „złapaliśmy podstawy”. Małgosia jest bardzo profesjonalna. Przed lekcjami przygotowywała materiały, zadawała prace domowe i sprawdzała jej wykonanie. W razie problemów pomagała w rozwiązaniu. Jest cierpliwa – tłumaczy, aż uczeń zrozumie. Lekcje są tematyczne i dobrze zoorganizowe; czasami ukierunkowane tylko na gramatykę i ćwiczenia z nią, a czasem tylko na słownictwo. W kolejnych lekcjach Małgosia łączyła te tematy w konwersacjach. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Bardzo polecamy i mamy nadzieje kontynuować naukę po wakacjach.

Małgosia

Cieszę się, że zajęcia Wam się podobały, Artur się rozgadał a Ilona przełamała pierwsze lody, co w niemieckim wymaga naprawdę dużo samozaparcia - nie jest to takie "hop-siup" jakby się mogło wydawać tym, co nigdy nie próbowali. Uczenie małżeństw jest dla mnie z kolei bardzo ciekawym i sympatycznym doświadczeniem (oprócz Was mam jeszcze dwie takie pary!). Jeśli tylko wróci Wam motywacja w postaci dobrej oferty pracy w Niemczech - zawsze jestem do dyspozycji.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Kiedy po półtorarocznej nauce w szkole językowej zorientowałam się, że nie potrafię odbyć nawet krótkiego dialogu w języku niemieckim, postanowiłam poszukać innej metody nauki. Sceptycznie nastawiona, zdemotywowana i przerażona, że oto moje zajęcia będą odbywać się zdalnie, przez Skypa (co można właściwie przyrównać do rozmowy telefonicznej), zdecydowałam się na korepetycje u Pani Małgosi. Dzięki jej ogromnemu doświadczeniu (ekspresowo zweryfikowała mój poziom oraz błędy, które natrętnie powielałam), cierpliwemu podejściu oraz dobremu poczuciu humoru, które nam towarzyszyło podczas naszych rozmów, godziny przegadane po niemiecku [sic!] okazały się najprzyjemniejszą, bezbolesną formą nauki, która, ku mojemu zaskoczeniu, przyniosła efekty. Moja bariera językowa zniknęła, widząc rezultaty mam większą motywację do pracy, a język niemiecki przestał mi się kojarzyć jedynie z podręcznikiem. Dzięki inspiracji Pani Małgosi sięgnęłam po inne media (ciekawe reportaże, artykuły, filmy), które dawniej wydawały mi się zbyt trudne i niedostępne do zgłębienia. Żałuję tylko, że z przyczyn osobistych moje lekcje chwilowo zostały zawieszone, ale mam nadzieję, że jak tylko znajdzie się jakaś luka (wcale nie tak łatwo wbić się w napięty grafik Pani Małgosi), będę kontynuować naukę.
Zajęcia u Pani Małgosi gorąco polecam wszystkim tym, którzy naprawdę chcą się nauczyć MÓWIĆ po niemiecku, a cierpią na brak czasu i motywacji. To najlepsza nauczycielka do zadań specjalnych :)))

Małgosia

Liebe Kasia, für Stammkunden findet sich doch immer ein freier Termin! Ich freue mich darauf, bald wieder von Ihnen zu hören :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2016

Na wstępie chciałbym przeprosić Panią Małgosię, że opinię wystawiam teraz ale ogrom i dynamika zmian w życiu zawodowym robi swoje :). Do Pani Małgosi trafiłem z ogłoszenia internetowego, gdzie było równie wiele pochlebnych opinii co tutaj ,a cena też była również kusząca. Za sobą miałem roczny kurs w jednej ze znanych szkół językowych. Języka chciałem się nauczyć od podstaw w związku z wymogami na rynku pracy.Już po pierwszych zajęciach wiedziałem, że trafiłem w odpowiednie ręce i poprzedni rok mógł być zdecydowanie lepiej spożytkowany. Z zajęć korzystałem od października 2014 do czerwca 2016 roku i kontynuowałbym dalej, gdyby nie zmiany zawodowe. Zajęcia zawsze są interesujące, towarzyszy im bardzo dobra i domowa atmosfera. Pani Małgosia musiała poświęcić sporo energii, żeby nadrobić i skorygować błędy popełnione w szkole językowej. Nie lada wyzwaniem było też potyczkowanie się z zamiłowaniem słuchacza do języka angielskiego, ale i tu Pani Małgosia nie dawała za wygraną. Najważniejsze jednak dla mnie było to, że Pani Małgosia nauczyła mnie mówić i nie bać się mówić po niemiecku, gdzie ograniczało mnie już tylko moje lenistwo w kwestii nauki nowego słownictwa. Nauczyła mnie również korzystania z niemiecko języcznych mediów a nawet szukania inspiracji w muzyce. Zacząłem mówić, słuchać i rozumieć po niemiecku. Może ktoś nie uwierzy, ale czasami godzinę rozmawiałem z Panią Małgosią po niemiecku. Naprawdę jeśli, ktoś chce się nauczyć niemieckiego, chce z niego korzystać bez krępacji i swobodnie poruszać się w niemiecko języcznym środowisku to z całego serca polecam korzystanie z jej usług! Uważam, również że jedynym ogranicznikiem jesteśmy my sami. Jeszcze raz gorąco polecam! Jeszcze raz dziękuję i tak jak obiecałem, prześlę kartkę z nowego miejsca zamieszkania, będzie nielada niespodzianka !:)

Małgosia

Dziękuję Panie Bartku, że poświęcił Pan tyle czasu - jestem teraz szczęśliwą posiadaczką chyba najobszerniejszej pozytywnej opinii w całym serwisie e-korepetycje! :)) To była rzeczywiście bardzo efektywna i sympatyczna współpraca. Jedyne, czego żałuję, to to, że awansował Pan akurat do kraju francuskojęzycznego... no chyba, że to ma być ta niespodzianka! :) Da bin ich aber gespannt!!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Pani Małgosia jest bardzo dobrym nauczycielem. Dzięki jej pomocy, udało mi się znacznie poprawić znajomość języka niemieckiego (zarówno gramatykę, jak i płynność wypowiedzi). Zajęcia u niej dodały mi pewności siebie w kontaktach zawodowych z Niemcami, co zaowocowało też znalezieniem lepszej pracy. :) Polecam wszystkim pasjonatom języków obcych i osobom, które potrzebują doszlifować język w celach zawodowych. Pani Małgosia uczy z pasją i dużym zaangażowaniem. Na zajęcia przygotowuje indywidualnie dopasowane materiały do konwersacji i ćwiczenia gramatyczne. Zachęca też do samodzielnego przeglądania niemieckojęzycznych stron internetowych, udziela wielu przydatnych wskazówek jak efektywnie uczyć się języków obcych oraz bardzo motywuje do działania. Jestem na prawdę bardzo zadowolona ze współpracy z panią Małgosią i chętnie jeszcze ją odwiedzę. :)

Małgosia

Zapraszam! A na razie życzę sukcesów w nowej pracy i miłego wypoczynku. Ich vermisse schon unsere Gespräche bei einer Tasse Tee :)

avatar
Viola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2015

Nie sądziłam, iż przez przypadek z naprędce znalezionego ogłoszenia można tak świetnie trafić! Nie wiem jak to możliwe, ale p.Małgosia potrafi zachęcić i nauczyć niemieckiego nawet kogoś komu nie chce się uczyć - czego jestem najlepszym przykładem :) Po kilku miesiącach nieregularnych(z mojej strony) lekcji od podstaw, jestem w stanie przebywając aktualnie w Bawarii porozumieć się bez wielkiego problemu i stresu z Bawarczykami POLECAM WSZYSTKIM! a już leniwym i tym którzy twierdzą, że się nie nauczą najbardziej :) Do tego co myślę nie tylko mnie ucieszyło można liczyć na materiały do nauki ze strony p.Małgosi oraz na jej pomoc nawet poza godziną lekcyjną Co tu dużo pisać - p.Małgosia jest po prostu NAJLEPSZA!!!

Małgosia

Ależ mi Pani zrobiła reklamę, Pani Violu! Mam nadzieję, że wszystkie Leniuchy będą tak sympatyczne i odważne jak Pani :) Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy poradzi sobie w pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech, proszę brać przykład z Pani Violi. Dla chcącego nic trudnego - nur Mut!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2015

Pani Małgorzata przygotowywała mnie do egzaminu z j. niemieckiego, do którego musialam przystąpić przed obroną doktoratu. Egzamin zdałam dziś na 5. Oprócz dobrej oceny z egzaminu cieszy mnie to, że nabrałam w niemieckim płynności, czuję że jestem w stanie porozumieć się w tym języku, wzbogaciłam słownictwo, poprawila się moja gramatyka. Pani Małgorzata jest bardzo dobrą nauczycielką, zawsze przygotowana do zajęć, usmiechnięta, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić tę korepetytorkę wszystkim zainteresowanym. Pozdrawiam, Ola.

Małgosia

Dziękuję za opinię - jest dla mnie tym bardziej cenna, że pochodzi od filologa i metodyka! Ilość tematów do przygotowania była przytłaczająca, ale poszło nam bardzo sprawnie. Cieszę się z Pani wyniku tak, jakbym sama zdała ten egzamin :)) Jetzt drücke ich Ihnen die Daumen für die Verteidigung!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2015

Polecam serdecznie ludziom, którzy czują się w niemieckim bardzo niepewnie, tak jak ja jeszcze kilka miesięcy temu. Konwersacje bardzo pomogły mi usystematyzować moją niegdyś chaotyczną i bardzo niepełną wiedzę. Zajęcia są bardzo efektywne, przy odrobinie determinacji można bardzo szybko poprawić swoje umiejętności.
Polecam bardzo mocno!

Małgosia

Cieszę się, że nasze konwersacje dodały Panu pewności siebie w posługiwaniu się językiem niemieckim. "Odrobina" determinacji się opłaciła :) - najlepszy dowód, to egzamin na poziomie B2 no i przede wszystkim nowa praca z niemieckim! Herzlichen Glückwunsch und viel Erfolg!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2015

Współpracuję z Małgosią już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona;) Lekcje odbywają się w sympatycznej atmosferze, nauka jest efektywna, dzięki tym lekcjom nabrałam dużej swobody w mówieniu po nieniemiecku. Jeszcze raz gorąco polecam i pozdrawiam ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2015

Najlepsze, co wynoszę z tych cotygodniowych lekcji to chęć do nauki. Właśnie dlatego tak bardzo je lubię.
Trafiłam do pani z nie tak złymi ocenami, jednak mój stosunek do języka był "dość luźny". To sprawiło, że mam niestety spore braki. Jednak z nieocenioną pomocą i zaangażowaniem pani staram się je nadrabiać, a także w lepszym stopniu przyswajać aktualny, szkolny materiał.
Dużym plusem jest również to, że cały czas rozmawiamy po niemiecku, co na początku może przerażać. Z biegiem czasu jednak coraz bardziej to doceniam i wiem, jak dużo mi to daje.
Reasumując, polecam tysiąckroć! I bardzo Pani dziękuję.

avatar
Adrian Walczyński
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2015

Małgosia jest rewelacyjnym nauczycielem niemieckiego. Bardzo podoba mi się jej podejście do ucznia. Koncentrowanie się bardziej na zagadnieniach trudniejszych dla mnie, przy jednoczesnym wdrażaniu nowej wiedzy. Potrafi bardzo dobrze przekazać informacje. Przerobiliśmy pierwszy semestr i zauważyłem ogromny postęp w mojej nauce. Z miłą chęcią polecę ją każdej osobie, która chciałaby się nauczyć języka niemieckiego.

avatar
Piotr Dominczyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2014

Co tu duzo pisac, po prostu rewelacyjna nauczycielka jezyka niemieckiego z ogromnym zasobem slownictwa w kazdej dziedzinie i co najwazniejsze z umiejetnoscia przekazanie tej wiedzy. Szczerze polecam

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2014

Do pani Małgosi zgłosiłam się z ogromnymi zaległościami z gimnazjum i jednocześnie dużą presją ze strony liceum. I nie mogłam trafić lepiej. Pani Małgosia jest wymagająca, ale zarazem niezwykle cierpliwa; tłumaczy w sposób rzetelny i dokładny, jednocześnie wyłapując błędy ucznia i klarownie oraz, co najważniejsze, skutecznie je skorygować. Prowadzi zajęcia w sposób interesujący, posiada rozległą wiedzę i potrafi ją efektownie przekazać. Dla mnie zajęcia niemieckiego są przyjemnością, z której wynoszę zarówno wiadomości, jak i umiejętności. Polecam panią Małgosię jako rzetelnego, perfekcyjnego nauczyciela, u którego nauka z pewnością nie pójdzie na marne.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2014

Pani Małgosia to naprawdę doskonały nauczyciel języka niemieckiego. Dysponuje bardzo rozległą wiedzą i świetnie potrafi ją przekazać. W bardzo ciekawy sposób prowadzi zajęcia, do których jest zawsze perfekcyjnie przygotowana. Pani Małgosia jest wymagającym, ale zarazem bardzo cierpliwym nauczycielem. Dzięki niej lekcje niemieckiego są przyjemnością i dają bardzo dużą satysfakcję, dzięki szybkim postępom w nauce. Panią Małgosię mogę polecić każdemu, komu zależy na efektywnej nauce języka niemieckiego na najwyższym poziomie.

avatar
danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
19 kwietnia 2013

NO TAK NIE CHWALCIE BO TA PANI NAWET NIE ODPISUJE NA PROSBY

Małgosia

Pani Danuto, przyznaję że zapomniałam odpisać na Pani maila sprzed miesiąca - przepraszam. Ja niestety nie mam możliwości nagrania dla Pani kasety z słówkami, nie zajmuję się tego typu działalnością.
A co do chwalenia mnie, to rzeczywiście postępy i sukcesy moich miłych Studentek są głównie zasługą ich samych - pracy włożonej w przygotowanie i chęci do nauki! Bez tego żaden korepetytor nie zdziała cudów.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
Małgosia

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2013

Serdecznie polecam p.Małgosię jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego korepetytora. Dzięki niej udało mi się osiągnąć b.dobry wynik na egzaminie certyfikującym ZD. P.Małgosia ma ogromną wiedzę językową i potrafi doskonale ją przekazać. Z ręką na sercu polecam każdemu!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2013

Podpisuję się pod opiniami poprzedniczek. Niemieckiego uczę się jeszcze od gimnazjum. W przeciwieństwie do angielskiego, którym posługuję się płynnie, język ten sprawiał mi zawsze sporo trudności. Miałam dotychczas wielu nauczycieli, ale jak dotąd żaden nie okazał się tak czujny jak Pani Małgosia, która błyskawicznie "wyłapuje" błędy i pomaga je korygować. Mogę tylko żałować, że nie trafiłam na jej zajęcia wcześniej.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2013

Zajęcia z panią Małgorzatą są na bardzo wysokim poziomie, jest to nauczyciel wymagający i dokładny, potrafi wskazać na braki i w sposób przejrzysty tłumaczyć zasady panujące w języku niemieckim dostosowując metody nauczania do poziomu i potrzeby ucznia. Zajęcia z panią Małgorzatą przyczyniły się do rozwinięcia moich umiejętności językowych i do zdania przez mnie egzaminu Goethe Institut na poziomie C1. Z całą pewnością polecam panią Małgorzatę jako nauczyciela.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2012

Gorąco polecam Panią Małgosię jako korepetytorkę języka niemieckiego. Współpraca z Panią pomogła mi w uporządkowaniu wiedzy z zakresu słownictwa (również specjalistycznego) i gramatyki oraz pozwoliła mi płynnie posługiwać się niemieckim w mowie i piśmie. Dzięki lekcjom u Pani Małgosi zdałam egzamin TELC z bardzo dobrym wynikiem. Szczerze polecam Panią Małgosię jako nauczycielkę języka niemieckiego, dla wszystkich chcących poznać język zarówno od podstaw jak i dla poszerzenia posiadanej wiedzy w mowie oraz w piśmie.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2010

Poszukiwałam lekcji, które nauczą mnie mówić i przełamać barierę, którą mam jeszcze z czasów szkolnych. Znalazłam!! Jestem osobą pracującą, przyszłam z pewnymi założeniami i nie zawiodłam się !!Polecam p. Małgosie każdemu, starszemu i młodszemu. Nie ma czego się bać, a naprawdę można się przełamać. Zajęcia urozmaicone, ciągle coś nowego, bez schematów, dużo mówienia. Dokładnie tego potrzebowałam. P. Małgosia wie co robić, już po pierwszej lekcji "rozpracowała mnie" i znalazła sposób na mój język. Dodatkowo wiele materiałów na zajęciach. WARTO !!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.