Małgorzata Bogdziun

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Katowice
Tychy
Gliwice
Warszawa
Radom
Częstochowa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczyciel z wykształcenia i zamiłowania z dużym doświadczeniem, egzaminator maturalny, egzaminator TGLS, tłumacz przysięgły języka francuskiego

proponuje:

  • profesjonalne korepetycje z języka francuskiego na różnych poziomach; dla dzieci , młodzieży oraz osób dorosłych
  • nauka od poziomu 0
  • pomoc w przełamywaniu bariery językowej , nadrobieniu zaległości oraz w odświeżeniu zdobytej w przeszłości wiedzy i umiejętności
  • doskonalenie umiejętności komunikacyjnych
  • przygotowanie do egzaminów (maturalnego, DELF), olimpiad i konkursów językowych
  • wsparcie językowe osób przygotowujących się do wyjazdów lub pracy we francuskich przedsiębiorstwach
  • konwersacje

Dzięki wieloletniej praktyce wypracowałam skuteczne metody nauczania, będące połączeniem tradycyjnego podejścia i współczesnych rozwiązań, które przynoszą efekty dające dużo satysfakcji obydwu stronom.

By świadczyć usługi na odpowiednim poziomie starannie przygotowuję lekcje, dbając o zachowanie właściwego tempa pracy i realizowanie założonych celów zgodnych z oczekiwaniami klienta. Pozostaję jednak elastyczna, modyfikując spotkanie w zależności od sytuacji oraz poszukuję ciekawych rozwiązań. 
Na każdą lekcję przygotowuję komplet materiałów , proponując  zindywidualizowany tok nauczania dostosowany do potrzeb i poziomu ucznia.

Lekcje online poprzez komunikator Skype , Teams , Zoom .

Prowadzę zajęcia z indywidualnym odbiorcami oraz kursy językowe dla firm .

Wystawiam faktury.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota08:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Małgorzata Bogdziun
Stańczyka 12
41-219 Sosnowiec
NIP: 6441173158

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.1998
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Filologia Romańska
10.2003 - 06.2004
Akademia Pedagogiczna im. Komisji Edukacji Językowej w Krakowie
Studia Podyplomowe w zakresie nauczania języka francuskiego
Kursy i szkolenia
06.1998
Tłumacz Przysięgły Języka Francuskiego
09.2002
Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej egzaminu maturalnego języka francuskiego
06.2012
Trener Języków Obcych, egzamin TKT
Doświadczenie
09.1998 - 08.2016
Gimnazjum/Liceum
09.2016 - aktualnie
Perfect English
Język biznesowy
02.2017 - aktualnie
Fast Progress
Język biznesowy
07.2017 - aktualnie
Językowo Małgorzata Bogdziun

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Bardzo polecam lekcje z panią Małgorzatą. Pomogła córce (liceum) uporządkować szkolne wiadomości, dzięki czemu córka z powodzeniem podeszła do egzaminu DELF. Pod względem organizacyjnym współpraca z panią Małgorzatą była doskonała.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2023

Pani Małgorzata to profesjonalna i przyjazna nauczycielka, której indywidualne podejście do uczniów oraz zaangażowanie w ich rozwój są godne podziwu. Jej imponujące umiejętności językowe oraz skuteczna i interesująca metoda nauczania przyczyniły się do znacznej poprawy mojej znajomości języka francuskiego. Zdecydowanie polecam Panią jako doskonałego nauczyciela języka francuskiego.

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2023

Świetne materiały, przygotowane specjalnie pod kątem moich potrzeb. Urozmaicone, ciekawe lekcje. Szybko nadrobiłem zaległości. Polecam współpracę z Panią Małgosią.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2023

Bardzo polecam lekcje z panią Małgosią! Potrafi być bardzo elastyczna i dostosować się do potrzeb ucznia. Zajęcia są różnorodne, nastawione na komunikację, a wszystkie zagadnienia gramatyczne są wyjaśniane w sposób przejrzysty i dokładny. Przez pół roku wspólnej nauki udało mi się znacząco podnieść poziom swojego francuskiego, jestem bardzo zadowolona!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Pani Małgosia to pełna ciepła i empatii osoba. Zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Pani Małgosia proponuje różnorodne materiały, dopasowane do poziomu ucznia. Serdecznie polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Polecam lekcje z Małgosią! Są to zajęcia prowadzone bardzo dobrze, w przyjaznej atmosferze. Małgosia jest zawsze przygotowana do lekcji ale również otwarta na potrzeby ucznia. Zajęcia z nią to wspaniała przygoda a jednocześnie jest to czas spędzony niezwykle efektywnie. Mieszkam teraz we Francji i korzystam z nabytej wedzy codziennie:) Polecam zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2022

Bardzo polecam zajęcia z Gosią! Zawsze przebiegają one w miłej atmosferze. Gosia to bardzo życzliwa osoba. Jest też cierpliwa. Zapewnia potrzebne materiały, zawsze jest przygotowana do zajęć. Jest elastyczna i dostosowuje się do potrzeb ucznia. To naprawdę dobra nauczycielka, polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2022

Korepetycje z Panią Małgorzatą wspominam bardzo dobrze. Naszym celem stało się dobre napisanie matury z języka francuskiego. Pani Małgorzata dobrała dla mnie podręcznik, który ma naszych zajęciach wzbogacała o dodatkowe materiały. Lekcje były dostosowane do mnie i do moich potrzeb dzięki czemu nauka przebiegała w sposób przyjemny. Najlepszym świadectwem jakości będzie mój wynik: 97% z matury podstawowej z francuskiego. Zdecydowanie polecam korepetycje z Panią Małgorzatą.

avatar
Tymoteusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2022

Lekcje z Panią Małgorzatą to czysta przyjemność. Tyle lat nauki języka francuskiego i dopiero przy niej jestem w stanie powiedzieć, że coś potrafię! 5

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Bardzo polecam te lekcje francuskiego. Zajęcia są starannie przygotowane, a proponowane materiały znacznie ułatwiają naukę. Pani Małgorzata zawsze upewnia się, że przerabiany materiał jest dla mnie zrozumiały. Dużym plusem jest miła atmosfera. Widać duże zaangażowanie i szczere chęci żeby każde zajęcia były ciekawe.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Bardzo polecam, lekcje zawsze mijają w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Dzięki pracy z Panią Małgorzatą po podejściu do Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego zdobyłam tytuł laureata. Na lekcjach zawsze zapewnione są materiały konieczne do pracy, a zajęcia nigdy nie są monotonne oraz wraz z wiedzą gramatyczną są „przemycane” ciekawostki kulturowe. Serdecznie polecam :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.