Małgorzata Bogdziun

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Katowice
Tychy
Gliwice
Warszawa
Radom
Częstochowa
Faktura VAT

Małgorzata Bogdziun

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Małgorzata Bogdziun

O mnie

Lektor, tłumacz przysięgły języka francuskiego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.1998
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Filologia Romańska
10.2003 - 06.2004
Akademia Pedagogiczna im. Komisji Edukacji Językowej w Krakowie
Studia Podyplomowe w zakresie nauczania języka francuskiego
Kursy i szkolenia
06.1998
Tłumacz Przysięgły Języka Francuskiego
09.2002
Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej egzaminu maturalnego języka francuskiego
06.2012
Trener Języków Obcych, egzamin TKT
Doświadczenie
09.1998 - 08.2016
Gimnazjum/Liceum
09.2016 - aktualnie
Perfect English
Język biznesowy
02.2017 - aktualnie
Fast Progress
Język biznesowy
07.2017 - aktualnie
Językowo Małgorzata Bogdziun

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2024

Pani Małgosia jest nauczycielem z pasją, profesjonalistą i prawdziwym pasjonatem języka francuskiego. Ma dużo cierpliwości i potrafi jasno wyjaśnić zawiłe aspekty tego języka. Uczyłyśmy się z podręczników CLE International "Vite et Bien A1/A2" i "Vite et Bien B1" (które polecam szczególnie dla faux débutant). Pani Małgosia rozwijała każdy rozdział przygotowując autorskie materiały (ćwiczenia gramatyczne, powtórki, zdania do tłumaczenia), co bardzo pomogło mi robić szybkie postępy i dojść do poziomu B1 (intermédiaire). A do tego nauka odbywa się w miłej, bezstresowej atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2024

Lekcje z panią Małgosią to czysta przyjemność! W sposób uporządkowany, profesjonalny i trafiający do ucznia tłumaczy materiał. Warto dodać, że materiały przygotowane przez panią Małgosię są zróżnicowane i dokładnie dopasowane do poziomu ucznia (są także oddane do użytku poza zajęciami). Nauka francuskiego już nie jest straszna! Serdecznie polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Bardzo polecam lekcje z panią Małgorzatą. Pomogła córce (liceum) uporządkować szkolne wiadomości, dzięki czemu córka z powodzeniem podeszła do egzaminu DELF. Pod względem organizacyjnym współpraca z panią Małgorzatą była doskonała.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2023

Pani Małgorzata to profesjonalna i przyjazna nauczycielka, której indywidualne podejście do uczniów oraz zaangażowanie w ich rozwój są godne podziwu. Jej imponujące umiejętności językowe oraz skuteczna i interesująca metoda nauczania przyczyniły się do znacznej poprawy mojej znajomości języka francuskiego. Zdecydowanie polecam Panią jako doskonałego nauczyciela języka francuskiego.

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2023

Świetne materiały, przygotowane specjalnie pod kątem moich potrzeb. Urozmaicone, ciekawe lekcje. Szybko nadrobiłem zaległości. Polecam współpracę z Panią Małgosią.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2023

Bardzo polecam lekcje z panią Małgosią! Potrafi być bardzo elastyczna i dostosować się do potrzeb ucznia. Zajęcia są różnorodne, nastawione na komunikację, a wszystkie zagadnienia gramatyczne są wyjaśniane w sposób przejrzysty i dokładny. Przez pół roku wspólnej nauki udało mi się znacząco podnieść poziom swojego francuskiego, jestem bardzo zadowolona!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Pani Małgosia to pełna ciepła i empatii osoba. Zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Pani Małgosia proponuje różnorodne materiały, dopasowane do poziomu ucznia. Serdecznie polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Polecam lekcje z Małgosią! Są to zajęcia prowadzone bardzo dobrze, w przyjaznej atmosferze. Małgosia jest zawsze przygotowana do lekcji ale również otwarta na potrzeby ucznia. Zajęcia z nią to wspaniała przygoda a jednocześnie jest to czas spędzony niezwykle efektywnie. Mieszkam teraz we Francji i korzystam z nabytej wedzy codziennie:) Polecam zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2022

Bardzo polecam zajęcia z Gosią! Zawsze przebiegają one w miłej atmosferze. Gosia to bardzo życzliwa osoba. Jest też cierpliwa. Zapewnia potrzebne materiały, zawsze jest przygotowana do zajęć. Jest elastyczna i dostosowuje się do potrzeb ucznia. To naprawdę dobra nauczycielka, polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2022

Korepetycje z Panią Małgorzatą wspominam bardzo dobrze. Naszym celem stało się dobre napisanie matury z języka francuskiego. Pani Małgorzata dobrała dla mnie podręcznik, który ma naszych zajęciach wzbogacała o dodatkowe materiały. Lekcje były dostosowane do mnie i do moich potrzeb dzięki czemu nauka przebiegała w sposób przyjemny. Najlepszym świadectwem jakości będzie mój wynik: 97% z matury podstawowej z francuskiego. Zdecydowanie polecam korepetycje z Panią Małgorzatą.

avatar
Tymoteusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2022

Lekcje z Panią Małgorzatą to czysta przyjemność. Tyle lat nauki języka francuskiego i dopiero przy niej jestem w stanie powiedzieć, że coś potrafię! 5

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Bardzo polecam te lekcje francuskiego. Zajęcia są starannie przygotowane, a proponowane materiały znacznie ułatwiają naukę. Pani Małgorzata zawsze upewnia się, że przerabiany materiał jest dla mnie zrozumiały. Dużym plusem jest miła atmosfera. Widać duże zaangażowanie i szczere chęci żeby każde zajęcia były ciekawe.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Bardzo polecam, lekcje zawsze mijają w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Dzięki pracy z Panią Małgorzatą po podejściu do Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego zdobyłam tytuł laureata. Na lekcjach zawsze zapewnione są materiały konieczne do pracy, a zajęcia nigdy nie są monotonne oraz wraz z wiedzą gramatyczną są „przemycane” ciekawostki kulturowe. Serdecznie polecam :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.