Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Ruda Śląska
Zabrze
Bytom
Gliwice

O mnie

Jestem absolwentką Biotechnologii Medycznej oraz studentką III roku Medycyny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Chemia od zawsze była moją pasją, chętnie pokaże, że jest to dziedzina nauki bardzo logiczna i prosta. Cechuje mnie indywidualne podejście do ucznia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Magister
Biotechnologia Medyczna
10.2016 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2018

Polecam Panią Małgorzatę, jest cierpliwą nauczycielką, jasno przekazuje wiedzę, wskazując liczne przykłady. Pomogła mi zrozumieć chemie. Z całego serca polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.