Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Ruda Śląska
Zabrze
Bytom
Gliwice

Małgorzata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Małgorzata

O mnie

Jestem absolwentką Biotechnologii Medycznej oraz studentką III roku Medycyny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Chemia od zawsze była moją pasją, chętnie pokaże, że jest to dziedzina nauki bardzo logiczna i prosta. Cechuje mnie indywidualne podejście do ucznia.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2012 - 06.2017
  Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
  Magister
  Biotechnologia Medyczna
  10.2016 - aktualnie
  Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
  Lekarski
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 1
  avatar
  Marcelina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 grudnia 2018

  Polecam Panią Małgorzatę, jest cierpliwą nauczycielką, jasno przekazuje wiedzę, wskazując liczne przykłady. Pomogła mi zrozumieć chemie. Z całego serca polecam!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.