Maks Walewski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Warszawa

Maks Walewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Maks Walewski

O mnie

Jestem laureatem 62. Olimpiady Chemicznej i studentem II roku Kolegium MISMaP (Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych) Uniwersytetu Warszawskiego. W wolnym czasie - pasjonatem górskich wędrówek i wspinaczki; czasem poczytam Miłosza.Moja oferta

Udzielam korepetycji z chemii na poziomie rozszerzonym w liceum, a także z chemii i fizyki na poziomie gimnazjum. Z moją pomocą przygotujesz się do matury z chemii, a także egzaminu gimnazjalnego z chemii i fizyki. Pomogę Ci w zrozumieniu zagadnień bieżąco omawianych na lekcjach, a także w poszerzeniu swojej wiedzy niezależnie od nauki w szkole oraz egzaminów. Podczas lekcji staram się pomóc uczniowi nie tylko w zapamiętaniu zagadnienia, ale przede wszystkim w jego zrozumieniu, dlatego zachęcam go do samodzielnego myślenia i zadawania pytań.Doświadczenie

Mam trzyletnie doświadczenie w nauczaniu - przede wszystkim pomocy w przygotowaniach do lekcji i sprawdzianów z chemii i fizyki, ale też poszerzaniu wiedzy niezależnie od programu szkolnego. Prowadziłem też zajęcia z zakresu chemii w ramach lekcji biologii na poziomie rozszerzonym w liceum. Moi uczniowie startują z sukcesami w kuratoryjnych konkursach chemicznych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2019

Maks jest zawsze dobrze przygotowany do zajęć, widać, że zależy mu na tym, by uczeń wszystko zrozumiał. Polecam z całego serca!

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Bardzo polecam zajęcia z Maksem! Bardzo jasno i klarownie wszystko tłumaczy i to chyba pierwszy korepetytor w moim życiu, który miał do mnie tyle cierpliwości :). Czuję, że zajęcia z nim bardzo pomogły mi opanować materiał w sympatycznej atmosferze.

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Bardzo polecam Maksa jako korepetytora. Maks przygotowywał syna (kl. VIII) do konkursów z chemii i uważam, że wypełnił zadanie wyśmienicie. Potrafił tłumaczyć synowi zagadnienia z poziomu licealnego w sposób jasny i klarowny, a nie jest łatwo wyjaśnić 13-latkowi zagadnienia z których część była na poziomie maturalnym. Naprawdę była kolosalna różnica w poziomie syna przed początkiem zajęć z Maksem a pod koniec. Zawsze dobrze przygotowany do zajęć, z planem co będzie omawiane. Cierpliwy i opanowany nie wywołujący zaniepokojenia i stresu u dziecka, który z przyjemnością oczekiwał na kolejne zajęcia. Kolejną pozytywną cechą jest punktualność oraz elastyczność w przypadku nieoczekiwanych wydarzeń - nie było problemu w przełożeniu zajęć na inny dzień lub godzinę. Poleciliśmy Maksa znajomym i też są bardzo zadowoleni. Polecam wszystkim, którzy potrzebują korepetytora z dużą wiedzą i umiejętnością przekazania wiedzy swoim uczniom.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Maks już drugi rok pomaga mi w chemii (LO na poziomie rozszerzonym). Jasno, przejrzyście tłumaczy poszczególne zagadnienia. Zawsze jest przygotowany do zajęć, bo wcześniej ustalamy temat. Zależy mu na tym, żebym nie tylko zapamiętał, ale przede wszystkim zrozumiał. Dzięki Niemu nie mam problemów z ocenami, a chemia wydaje mi się łatwiejsza i ciekawsza niż sądziłem. Zaskakuje olbrzymią wiedzą nie tylko z chemii, ale np. z fizyki. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze (bez nerwów, Maks jest cierpliwy).
Polecam!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2015

Maks ma ogromną wiedzę i co najnajważniejsze umie ją w łatwy i zrozumiały sposób przekazywać. Odpowie na każde zadane mu pytanie. Naprawdę polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2015

Maks prowadził w moim liceum lekcję biologii, podczas której opowiadał nam o związkach chemicznych budujących organizmy żywe oraz o oddziaływaniach pomiędzy cząsteczkami. Wytłumaczył zawiłości tych zagadnień w sposób niezwykle prosty i zrozumiały oraz cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, dopóki wszyscy nie opanowali przerabianego materiału. Nie bez znaczenia było również jego pozytywne nastawienie i łatwość w przekazywaniu swojej wiedzy innym. Ogromy plus

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2015

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z fizyki oraz chemii (zakres materiału - poziom rozszerzony liceum). Zagadnienia są tłumaczone jasno i skutecznie. Maks należy do osób cierpliwych, a także wytrwałych, co jest bardzo ważnym atutem przy nauczaniu przedmiotów ścisłych, do jakich niewątpliwie zalicza się chemia i fizyka. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.