Maksymilian Citko Citko

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok

O mnie

Jestem uczniem 3 klasy liceum na profilu humanistycznym. Od dziecka pasjonuję się naukami humanistycznymi (wos-polski-historia). Chętnie udzielę korepetycji z tych przedmiotów dla uczniów do 8kl. podstawówki. Jestem trzykrotnym laureatem konkursu wojewódzkiego z historii dla uczniów podstawówki. Przy udzielanie korepetycji mam już doświadczenie. Możliwość lekcji online lub stacjonarnie (miejsce spotkań do dogadania). Zachęcam do skorzystania.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
2 Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
klasa humanistyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.