Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kartuzy
Żukowo
Chwaszczyno
Przodkowo
Gdańsk (cały obszar)
Leźno
Banino
Pępowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 / 70 min

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Jeśli czujesz, że brak Ci płynności wypowiedzi, Twoje słownictwo jest niewystarczające, a angielska gramatyka sprawia Ci problem – świetnie trafiłeś! Chętnie zapoznam Cię z angielskim, jakim posługują się ‘native speakers’ i sprawię, że przełamiesz barierę językową.
Spędziłam 8 lat na Wyspach Brytyjskich ucząc angielskiego ludzi różnych narodowości. Lubię pracować z dziećmi oraz dorosłymi; pomogę w przygotowaniu do certyfikatów i matury. Wymagam dużo zarówno od siebie jak i od uczniów. Moje zajęcia opierają sie na konwersacjach i autentycznych materiałach dzięki czemu szybko widać efekty.
Jestem zmotoryzowana, więc dojazd do klienta nie jest dla mnie problemem, ale chętnie też przyjmę uczniów u siebie w domu.
Udzielam korepetycji na terenie Trójmiasta, Kartuz, Żukowa, Chwaszczyna, Banina, Pępowa, Leźna, Niestepowa, Przodkowa i innych. Generalnie cały powiat kartuski oraz Trójmiasto wchodzą w grę.
Cena od 70 zl za 60 min, do uzgodnienia.
Serdecznie zapraszam.
Magda 786805580

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 09.2007
Oxford House College
Licencjat
J. Angielski
Kursy i szkolenia
09.2006
Certificate of Advanced English
09.2007
Certificate of Proficiency English
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2022

Bardzo polecam Panią Magdę, która przygotowywała mnie do egzaminu z gramatyki na studiach. Magda posiada ogromna widzę, która doskonale potrafi przekazać . Na zajęciach panuje miła, przyjazna nauce atmosfera. Studiuje filologie angielska, dlatego materiał, który przerabiałyśmy nie należał do łatwych. Mimo to, przy pomocy Magdy udało mi się go opanować.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2022

Ciekawie prowadzone zajecia wśród dzieci i młodzieży. Pani Magda uczy moja córkę odkąd ta skończyła 4 lata, a teraz uczęszcza do 2 klasy liceum. Martyna szybko przełamałą barierę językową, z Magdą zaczęła świetnie mówić po angielsku. Pani Magda przygotowała ją do egzaminu ósmoklasisty, który zdała 'śpiewająco" i dostała się bez problemu do wymarzonego liceum. Teraz raze przygotowują sie do FCE. Polecam panią Magdę z całego serca, dzieci nie tylko sie z nią wiele uczą i robią postepy, ale też się z panią Magdą przyjaźnią. To nauczyciel z powołania.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2022

Gorąco polecam panią Magdę, jeśli chcesz bezstresowo poprawić swój angielski. Mam z nią lekcje od prawie 5 miesięcy i codziennie obserwuję, jak poprawia się mój angielski. Kiedy zacząłem brać lekcje u Magdy, bałem się, że będzie mi ciężko. Mam 40 lat i w zasadzie pamiętałem angielski niewiele tylko ze szkoły.. Moja obecna praca od czasu do czasu wymaga ode mnie komunikacji z różnymi dostawcami i wykonawcami w Wielkiej Brytanii i było to dla mnie trochę trudne. Na początku próbowałem uczyć się z książek, ale za bardzo tego nie czułem, więc poszukałem lekcji indywidualnych. Bałem się, że ze względu na mój wiek bedzie ciężko, ale było zupełnie odwrotnie. Lekcje są przyjemne, a nauczyciel wymagający; są też zadawane prace domowe. Magda reprezentuje wysoki poziom; i szybko wyłapuje błędy i tłumaczy Ci, jak go poprawić. Teraz jestem o 100% pewniejszy w rozmowie po angielsku. Bardzo dziękuję pani Magdzie za ułatwienie mi życia.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Bardzo dobry kontakt z dziećmi w wieku szkolnym. Kompetentna osoba która potrafi dostosować lekcje do możliwości dzieci i oczekiwań rodziców, aczkolwiek wymagająca co jest plusem.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2017

Od ponad pół roku korzystamy z nauki języka angielskiego w formie konwersacji u Pani Magdy. Dzięki zaangażowaniu i sposobowi bycia naszej korepetytorki nasz zapał nie słabnie, a nie jest to wcale takie proste w przypadku braku zawodowego lub edukacyjnego przymusu nauki. Odczuwalne są już również pierwsze efekty naszych konserwacji, które objawiają się w poszerzeniu zakresu słownictwa i przełamaniu strachu przed mówieniem. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którym zależy na przełamaniu bariery językowej.

avatar
Marlena Hajduk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2017

Panią Magdę wybrałam intuicyjnie. Nie żałuję, ponieważ doskonale spełnia moje oczekiwania jako nauczyciel angielskiego. Dokładna, obowiązkowa i komunikatywna. Lekcje zPanią Magdą to przyjemność a nie obowiązek. Prowadzone konwersacje doskonalą język angielski w sposób zadowalający.Polecam Panią Magdę nie tylko jako świetnego korepetytora ale także jako bardzo sympatyczną osobę.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2017

Współpracuję z Panią Magdą od ponad roku. Powrót do języka angielskiego po dłuższej przerwie był podyktowany moim noworocznym postanowieniem. Rok minął a ja nadal się uczę i to w dużej mierze dzięki Pani Magdzie. Oprócz tego, że jest wspaniałym nauczycielem języka angielskiego (a mam porównanie) to jest też cudowną osobą z którą konwersacje są przyjemnością a nie obowiązkiem. Polecam każdemu zarówno dla osoby dorosłej jak i dla dzieci.

avatar
Katarzyna Szczegłow
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Pani Magda jest osobą, która pojawiła się w naszym domu po weryfikacji i namyśle wśród wielu nauczycieli. Jest nauczycielem, który jest przyjacielem mojego syna i nas jako rodziców. Spowodowane jest to tym, że należy do osób godnych zaufania a przede wszystkim jest nauczycielem który przez dialog i otwartość jednoczy młodzież ze sobą i z językiem angielskim. Syn przez zaledwie kilka miesięcy osiągnął postępy w takim zakresie,że procentują do dzisiaj . Szczerze polecam lekcje z panią Stefańską

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2016

Jestem bardzo zadowolona, że z całej gamy korepetytorów i nauczycieli wybrałam właśnie panią Magdę. Mój syn pod okiem pani Stefańskiej czyni ogromne postępy, wygrywa konkursy widzę, że naprawdę "nauka nie idzie w las". Dziwię się, że taki dobry nauczyciel nie ma jeszcze żadnych opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.