Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Kartuzy
Żukowo
Chwaszczyno
Przodkowo
Gdańsk (cały obszar)
Gdynia (cały obszar)
Leźno
Banino

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Magda

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2017

Od ponad pół roku korzystamy z nauki języka angielskiego w formie konwersacji u Pani Magdy. Dzięki zaangażowaniu i sposobowi bycia naszej korepetytorki nasz zapał nie słabnie, a nie jest to wcale takie proste w przypadku braku zawodowego lub edukacyjnego przymusu nauki. Odczuwalne są już również pierwsze efekty naszych konserwacji, które objawiają się w poszerzeniu zakresu słownictwa i przełamaniu strachu przed mówieniem. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którym zależy na przełamaniu bariery językowej.

avatar
Marlena Hajduk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2017

Panią Magdę wybrałam intuicyjnie. Nie żałuję, ponieważ doskonale spełnia moje oczekiwania jako nauczyciel angielskiego. Dokładna, obowiązkowa i komunikatywna. Lekcje zPanią Magdą to przyjemność a nie obowiązek. Prowadzone konwersacje doskonalą język angielski w sposób zadowalający.Polecam Panią Magdę nie tylko jako świetnego korepetytora ale także jako bardzo sympatyczną osobę.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2017

Współpracuję z Panią Magdą od ponad roku. Powrót do języka angielskiego po dłuższej przerwie był podyktowany moim noworocznym postanowieniem. Rok minął a ja nadal się uczę i to w dużej mierze dzięki Pani Magdzie. Oprócz tego, że jest wspaniałym nauczycielem języka angielskiego (a mam porównanie) to jest też cudowną osobą z którą konwersacje są przyjemnością a nie obowiązkiem. Polecam każdemu zarówno dla osoby dorosłej jak i dla dzieci.

avatar
Katarzyna Szczegłow
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Pani Magda jest osobą, która pojawiła się w naszym domu po weryfikacji i namyśle wśród wielu nauczycieli. Jest nauczycielem, który jest przyjacielem mojego syna i nas jako rodziców. Spowodowane jest to tym, że należy do osób godnych zaufania a przede wszystkim jest nauczycielem który przez dialog i otwartość jednoczy młodzież ze sobą i z językiem angielskim. Syn przez zaledwie kilka miesięcy osiągnął postępy w takim zakresie,że procentują do dzisiaj . Szczerze polecam lekcje z panią Stefańską

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2016

Jestem bardzo zadowolona, że z całej gamy korepetytorów i nauczycieli wybrałam właśnie panią Magdę. Mój syn pod okiem pani Stefańskiej czyni ogromne postępy, wygrywa konkursy widzę, że naprawdę "nauka nie idzie w las". Dziwię się, że taki dobry nauczyciel nie ma jeszcze żadnych opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.