Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kartuzy
Żukowo
Chwaszczyno
Przodkowo
Gdańsk (cały obszar)
Leźno
Banino
Pępowo

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Magda

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 09.2007
Oxford House College
Licencjat
J. Angielski
Kursy i szkolenia
09.2006
Certificate of Advanced English
09.2007
Certificate of Proficiency English
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2022

Bardzo polecam Panią Magdę, która przygotowywała mnie do egzaminu z gramatyki na studiach. Magda posiada ogromna widzę, która doskonale potrafi przekazać . Na zajęciach panuje miła, przyjazna nauce atmosfera. Studiuje filologie angielska, dlatego materiał, który przerabiałyśmy nie należał do łatwych. Mimo to, przy pomocy Magdy udało mi się go opanować.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2022

Ciekawie prowadzone zajecia wśród dzieci i młodzieży. Pani Magda uczy moja córkę odkąd ta skończyła 4 lata, a teraz uczęszcza do 2 klasy liceum. Martyna szybko przełamałą barierę językową, z Magdą zaczęła świetnie mówić po angielsku. Pani Magda przygotowała ją do egzaminu ósmoklasisty, który zdała 'śpiewająco" i dostała się bez problemu do wymarzonego liceum. Teraz raze przygotowują sie do FCE. Polecam panią Magdę z całego serca, dzieci nie tylko sie z nią wiele uczą i robią postepy, ale też się z panią Magdą przyjaźnią. To nauczyciel z powołania.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2022

Gorąco polecam panią Magdę, jeśli chcesz bezstresowo poprawić swój angielski. Mam z nią lekcje od prawie 5 miesięcy i codziennie obserwuję, jak poprawia się mój angielski. Kiedy zacząłem brać lekcje u Magdy, bałem się, że będzie mi ciężko. Mam 40 lat i w zasadzie pamiętałem angielski niewiele tylko ze szkoły.. Moja obecna praca od czasu do czasu wymaga ode mnie komunikacji z różnymi dostawcami i wykonawcami w Wielkiej Brytanii i było to dla mnie trochę trudne. Na początku próbowałem uczyć się z książek, ale za bardzo tego nie czułem, więc poszukałem lekcji indywidualnych. Bałem się, że ze względu na mój wiek bedzie ciężko, ale było zupełnie odwrotnie. Lekcje są przyjemne, a nauczyciel wymagający; są też zadawane prace domowe. Magda reprezentuje wysoki poziom; i szybko wyłapuje błędy i tłumaczy Ci, jak go poprawić. Teraz jestem o 100% pewniejszy w rozmowie po angielsku. Bardzo dziękuję pani Magdzie za ułatwienie mi życia.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Bardzo dobry kontakt z dziećmi w wieku szkolnym. Kompetentna osoba która potrafi dostosować lekcje do możliwości dzieci i oczekiwań rodziców, aczkolwiek wymagająca co jest plusem.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2017

Od ponad pół roku korzystamy z nauki języka angielskiego w formie konwersacji u Pani Magdy. Dzięki zaangażowaniu i sposobowi bycia naszej korepetytorki nasz zapał nie słabnie, a nie jest to wcale takie proste w przypadku braku zawodowego lub edukacyjnego przymusu nauki. Odczuwalne są już również pierwsze efekty naszych konserwacji, które objawiają się w poszerzeniu zakresu słownictwa i przełamaniu strachu przed mówieniem. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którym zależy na przełamaniu bariery językowej.

avatar
Marlena Hajduk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2017

Panią Magdę wybrałam intuicyjnie. Nie żałuję, ponieważ doskonale spełnia moje oczekiwania jako nauczyciel angielskiego. Dokładna, obowiązkowa i komunikatywna. Lekcje zPanią Magdą to przyjemność a nie obowiązek. Prowadzone konwersacje doskonalą język angielski w sposób zadowalający.Polecam Panią Magdę nie tylko jako świetnego korepetytora ale także jako bardzo sympatyczną osobę.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2017

Współpracuję z Panią Magdą od ponad roku. Powrót do języka angielskiego po dłuższej przerwie był podyktowany moim noworocznym postanowieniem. Rok minął a ja nadal się uczę i to w dużej mierze dzięki Pani Magdzie. Oprócz tego, że jest wspaniałym nauczycielem języka angielskiego (a mam porównanie) to jest też cudowną osobą z którą konwersacje są przyjemnością a nie obowiązkiem. Polecam każdemu zarówno dla osoby dorosłej jak i dla dzieci.

avatar
Katarzyna Szczegłow
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Pani Magda jest osobą, która pojawiła się w naszym domu po weryfikacji i namyśle wśród wielu nauczycieli. Jest nauczycielem, który jest przyjacielem mojego syna i nas jako rodziców. Spowodowane jest to tym, że należy do osób godnych zaufania a przede wszystkim jest nauczycielem który przez dialog i otwartość jednoczy młodzież ze sobą i z językiem angielskim. Syn przez zaledwie kilka miesięcy osiągnął postępy w takim zakresie,że procentują do dzisiaj . Szczerze polecam lekcje z panią Stefańską

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2016

Jestem bardzo zadowolona, że z całej gamy korepetytorów i nauczycieli wybrałam właśnie panią Magdę. Mój syn pod okiem pani Stefańskiej czyni ogromne postępy, wygrywa konkursy widzę, że naprawdę "nauka nie idzie w las". Dziwię się, że taki dobry nauczyciel nie ma jeszcze żadnych opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.