Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Szczecin
Faktura VAT

Fiszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Fiszka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Adrianna Luntkowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Zajęć z Magdą nie mogę się doczekać za każdym razem! Jest to zdecydowanie nauczyciel z powołania, z którym praca nad językiem to ogromna przyjemność. Zakres materiałów, tryb zajęć i podejście dopasowane idealnie pod ucznia. Dodatkowo jest to osoba bardzo otwarta, przesympatyczna przy której można czuć się swobodnie :) Polecam z całego serca :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2015

Tak dobrych merytorycznie korepetycji jeszcze nie miałam, Magda przygotowuje mnóstwo materiałów, jej lekcje są bardzo dobrze przemyślane, zaplanowane w najdrobniejszym szczególe, urozmaicone i ciekawe, a do tego w przemiłej atmosferze! Postępy szybko zauważalne, a każde zajęcia to czysta przyjemność :)
Polecam bardzo, nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł być niezadowolony :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2015

Z całego serca polecam naukę Włoskiego z Magdą! Posiada ona ogromną wiedzę, którą potrafi się podzielić dodatkowo dopasowując tryb zajęć do potrzeb ucznia. Poza tym jest przemiłą osobą na spotkanie, z którą biegnie się z przyjemnością.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2015

Magda to świetna dziewczyna. Potrafi nauczyć wszystkiego. Włoski z Nią to przyjemność. Jest cierpliwą, wyrozumiałą i ciepłą osobą.
Zrobi wszystko, żeby uczeń zrozumiał najdrobniejszy szczegół i nie miał żadnych wątpliwości . Jest pełna zapału i uczniowie czują się przy niej swobodnie. To dziewczyna z pasją do włoskiego :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.