Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków

O mnie

Jestem absolwentką Filologii Iberyjskiej na UMCS i studentką na Filologii francuskiej(licencjat) i filologii portugalskiej(magisterka) na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Uwielbiam uczyć języków obcych i być w stałym kontakcie z językami romańskimi. Przez ponad pół roku pracowałam w międzynarodowej firmie IBM BTO dla GOOGLE w dziale współpracującym z Brazylią.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2016
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej
Licencjat
Filologia Iberyjska - język portugalski ze specjalnością język hiszpański
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filologia Portugalska
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia Francuska
09.2018 - aktualnie
Université Grenoble Alpes
LLASIC
Kursy i szkolenia
05.2016
Matura rozszerzona z języka hiszpańskiego
05.2017
Warsztaty językowe AIESEC
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

Magda jest najlepszą korepetytorką, z jaką się spotkałam. Lekcje z nią to czysta przyjemność, odbywają się w przemiłej atmosferze. Doskonale tłumaczy gramatykę, popierając przykładami, które zapadają w pamięć, rozwiewając moje wszystkie wątpliwości i odpowiadając na moje każde pytanie. Materiały, którymi mnie wspomaga są dla mnie bardziej jasne niż te, które znajdują się w moich podręcznikach. Bardzo mi pomogła w złamaniu "bariery" jaka dzieliła mnie z portugalskim i nadal pomaga w nadążaniu za materiałem, który przerabiam na studiach, na których tempo jest za szybkie. Dzięki Magdzie przestałam bać się mówić i popełniam o wiele mniej błędów i poprawiłam stopnie, choć uczęszczam na lekcje do niej dopiero od listopada. Nigdy nie miałam problemu z umówieniem się z nią na spotkanie. Jest przemiłą, niezwykle uprzejmą osobą, która zaraża miłością do portugalskiego i motywuje do działania. Zawsze jest przygotowana na zajęcia. Mam nadzieję, że każdy na swojej drodze nauki języka będzie miał szansę spotkać takiego nauczyciela jak ona, ponieważ jest niezastąpiona.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2018

Pani Magda jest osobą posiadającą szeroki wachlarz zalet, więc spróbuję trzymać się tylko tych najistotniejszych z punktu widzenia ucznia.
Zacznę od tego, że jestem osobą zapracowaną, więc z moim poprzednim nauczycielem, w krytycznym momencie, nie mogłem umówić się przez dwa miesiące, mimo ciągłych ustaleń. Z Magdą ustalenie czasu i miejsca lekcji jest kwestią fantazji.
Dla poliglotów chcących mieć portugalski w kolekcji: Magda zna bardzo dobrze gramatykę i potrafi wytłumaczyć rzeczy, które native skomentuje słowami "tak już się mówi". Daje bardzo dobre wskazówki dla dociekliwych. Jednym zdaniem potrafi człowieka oświecić.
Kładzie nacisk na poprawną wymowę, nie ignoruje błędów, co jest istotne przy podstawach - łatwiej spędzić godzinę na nauczeniu się czegoś porządnie, niż pięć na naprawianiu szkód. Niewielu nauczycieli potrafi to jak ona.
Jest cierpliwa, ale jednocześnie nie pozwala uczniowi przestać myśleć o portugalskim.
Lekcje nie wyglądają jak: "godzina a potem się nie znamy", w swoim prywatnym czasie potrafi zaskoczyć ciekawostką na temat kultury albo języka.
Jest kreatywna, ma własne materiały i je udostępnia. Jest dobrze zorganizowana i ma swój patent, spontaniczna lekcja jej nie zaskoczy.
Uczciwa i miła - człowiek uczy się, żeby nie sprawić jej zawodu i nie przynieść hańby swojemu nazwisku.
Dodatkowo, prywatnie jest bardzo serdeczną osobą i potrafi wprowadzić luźną atmosferę na lekcji. ;)

avatar
NataliaK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2018

Jestem bardzo zadowolona z metod nauczania Magdy :) Naukę portugalskiego zaczęłam od podstaw prawie rok temu i jestem zaskoczona bardzo szybkimi efektami. Wcześniej uczyłam się hiszpańskiego i pomimo początkowycj trudności i mieszaniu języków dzieki Magdzie zrozumiałam podobieństwa i różnice w obu językach. Na zajęciach pracujemy na różnych materiałach, kserówkach, tworzymy razem fiszki. Przez moją pracę nie mogłam mieć stałej godziny zajęć, ale nawet to nie stanowiło problemu :))) Magda jest wymagająca, często zadaje prace domowe, ale atmosfera jaką tworzy na zajęciach sprawia, że chce się uczyć! Jest przy tym bardzo cierpliwa i potrafi tłumaczyć jakieś zagadnienie tak długo aż w końcu zrozumiem. Bardzo polecam zajęcia z Magdą każdemu kto potrzebuje kompetentnego i wyrozumiałego nauczyciela! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

profesjonalne nauczanie, zróżnicowane metody, lekcje dostosowane do potrzeb ucznia, naprawdę polecam ☺

avatar
Izabella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Nauke jezyka portugalskiego rozpoczelam z Magda od podstaw w styczniu. Poniewaz mieszkam za granica, zajecia odbywaja sie przez Skype. Jestem bardzo zadowolona z naszych lekcji oraz jaki poziom udalo mi sie osiagnac juz po kilku miesiacach. Magda jest bardzo elastyczna i bez problemu dogadujemy sie co do terminow kolejnych zajec. Magda przesyla mi wszystkie materialy, sluchanki, ksiazki i cwiczenia potrzebne do nauki. Zadaje prace domowe, ktore sprawdzamy razem. Jest przesympatyczna i urocza osoba. Jest rowniez bardzo cierpliwa i odpowiada z checia na kazde moje najglupsze pytanie. Z przyjemnoscia wyczekuje kolejnych zajec. Zycze wszystkim tak milych i profesjonalnych nauczycieli!
Pozdrawiam xx

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2018

Magda przez 20 h lekcyjnych, które dotychczas mieliśmy (stan na 7.01.2018) dokonała tego, co mi wydawało się niemożliwe gdy próbowałem sam opanować podstawy portugalskiego przez 6 lat pracy z turystami z "kraju fado" czy też Brazylii. Krok po kroku, z wielką dozą cierpliwości i jeszcze większym zasobem wiedzy dokładnie tłumaczyła "z czym to się je" :) Otwarta na sugestie co do formy zajęć i ich terminów, wspierająca ucznia osobistymi materiałami i przede wszystkim potrafiąca znaleźć receptę na każdy mój "językowy dylemat" - to wizytówka jednego z najlepszych nauczycieli jakich spotkałem przez kilkanaście lat edukacji :) (w szkole i poza nią).

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2017

Zajęcia z Magdą to sama przyjemność:) Potrafi wszystko wytłumaczyć w jasny i prosty sposób. Dzięki niej portugalski jest pierwszym językiem obcym, którego podstawy opanowałam z taką łatwością. Bardzo polecam Panią Magdę!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2017

Nauczycielka godna polecenia ! Świerny kontakt z uczniem , znakomita umiejętność przekazyania wiedzy , kompetentność i pełen profesjonalizm . Bardzo sympatyczna i cierpliwa Pani ( u mnie tej cierpliwości trzeba wiele ) :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.