Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Absolwentka niemieckiego uniwersytetu Jana Gutenberga w Mainz udzieli korepetycji z języka niemieckiego online od poziomu A1 do C2.. Biegle posługuje się językiem niemieckim. Przygotowuje do wszystkich rodzajów egzaminów (Matura, Test DAF, DSH, Certyfikaty Goethe Institut itd). Pomagam także osobom wyjeżdżającym do pracy za granice. Plan i przebieg zajęć, który ustalam po pierwszych zajęciach ustalam biorąc pod uwagę twoje potrzeby i oczekiwania. Na pierwszych zajęciach określam twój poziom językowy i przeprowadzam krotka rozmowę w celu poznania celów językowych.

Na codzien pracuje w firmie dzialajacej na rynku niemieckim i mam staly kontakt z niemieckimi firmami finansowymi. 

Poza językiem niemieckim posługuje się również biegle językiem angielskim ( poziom C2). Skonczylam studia magisterskie z finansow na uniwersytecie w Birmingham a obecnie robie tam doktorat z tej samej dziedziny.

Mieszkam i realizuje projekty w Niemczech i Anglii.

Oferuję: 

  • lekcje indywidualne dla dorosłych i młodzieży 
  • lekcje indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania (dla rozpoczynających i kontynuujących naukę)
  • konwersacje
  • przygotowanie do  wyjazdów zagranicznych
  • przygotowanie do  rozmów kwalifikacyjnych
  • przygotowanie do pracy w niemieckiej firmie, jezyk biznesu, pisanie emaili biznesowych. *] [*Jeśli będziesz wykonywać moje polecenia, to gwarantuje Ci sukces.

Wszyscy moi uczniowie, którzy pisali egzaminy z j.niemieckiego /angielskiego uzyskali bardzo wysokie wyniki.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 11.2016
Johannes Gutenberg Universitaet
Magister
Dolmetschen und Übersetzen
01.2017 - 12.2018
Birmigham University
Magister
Finanse
10.2018 - aktualnie
Birmigham University
Doktor
Finanse
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Karystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

P. Magda ma duże doświadczenie w pracy z ludzmi z różnych dziedzin. Mnie przygotowywała do pracy w niemieckiej firmie finansowej. Dzięki jej zaangażowaniu udało mi się zdać egzamin Goethe na poziomie C1, świetnie wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej i dostać się do wymarzonej pracy. Materiały były bardzo dobrze trafione. Przez duży nacisk na ćwiczenie mówienia byłam w stanie otworzyć się językowo. Bardzo dziękuje Pani Magdo!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Dzięki Pani Magdzie dostałem 94% z mojego egzaminu DaF, który zdawałem w tym roku. Wymagajacy nauczyciel :) ale bardzo skuteczny.

Magdalena B

Dziekuje za dodanie opini!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Swietne przeprowadzane zajecia. Moj syn uczy sie z Pania Magda niemieckiego i angielskiego. Widac, ze Pani Magda wklada serce w nauke obu jezykow. Bardzo polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2016

Zajęcia są przeprowadzane bardzo profesjonalnie. Wszystkie notatki jak również materiały na następne zajęcia dostaję na e-mail. Magda jest bardzo konsekwentnym nauczycielem i motywuje do nauki. BARDZO POLECAM!!!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Ucze sie z Magda od 4 miesiecy, poniewaz planuje wyjazd do Niemiec. Zajecia sa bardzo rzetelnie przygotowane, nie mam wlasciwie zadnych zastrzezen. Zanim zaczelysmy wspolprace, dokładnie ustaliśmy do jakiego poziomu w jakim czasie chce dojść. Wszystkie notatki sa dostosowane do moich potrzeb, glowny nacisk kładziemy na konwersacje. Bardzo polecam. 

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.