Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online

Magdalena B

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Magdalena B

O mnie

Absolwentka niemieckiego uniwersytetu udzieli korepetycji z języka niemieckiego online od poziomu A1 do C2.

Mam na imię Magda. Trzy lata temu skończyłam studia magisterskie tłumaczeniowe w Niemczech na uniwerstecie Jana Gutenberga w Mainz. Biegle posługuje się językiem niemieckim (certyfikat C2). Używam tego jezyka na co dzień zarówno w kontekście biznesowym w pracy, jak i w życiu codziennym. Korepetycje udzielam już 6 lat, posiadam duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

Przygotowuje do wszystkich rodzajów egzaminów (Matura, Test DAF, DSH, Certyfikaty Goethe Institut itd.). Pomagam także osobom wyjeżdżającym do pracy za granice.

Kładę duży nacisk na mówienie i praktyczne wykorzystanie języka. Dysponuję własnymi materiałami, które przygotowuje dla każdego ucznia indywidualnie.

Poza językiem niemieckim posługuje się również biegle językiem angielskim (poziom C2) I intensywnie uczę się języka francuskiego. Obecnie robie doktorat z Finansów na Uniwersytecie w Birmingham.

Wszystkich zainteresowanych nauką języka u mnie zapraszam na bezpłatną lekcję próbną. W trakcie jej trwania postaramy się ustalić dogodne dla ucznia terminy oraz dobrać jak najlepszy sposób nauki.

Wystawiam faktury.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 11.2016
Johannes Gutenberg Universitaet
Magister
Dolmetschen und Übersetzen
01.2017 - 12.2018
Birmigham University
Magister
Finanse
10.2018 - aktualnie
Birmigham University
Doktor
Finanse
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Karystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

P. Magda ma duże doświadczenie w pracy z ludzmi z różnych dziedzin. Mnie przygotowywała do pracy w niemieckiej firmie finansowej. Dzięki jej zaangażowaniu udało mi się zdać egzamin Goethe na poziomie C1, świetnie wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej i dostać się do wymarzonej pracy. Materiały były bardzo dobrze trafione. Przez duży nacisk na ćwiczenie mówienia byłam w stanie otworzyć się językowo. Bardzo dziękuje Pani Magdo!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Dzięki Pani Magdzie dostałem 94% z mojego egzaminu DaF, który zdawałem w tym roku. Wymagajacy nauczyciel :) ale bardzo skuteczny.

Magdalena B

Dziekuje za dodanie opini!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Swietne przeprowadzane zajecia. Moj syn uczy sie z Pania Magda niemieckiego i angielskiego. Widac, ze Pani Magda wklada serce w nauke obu jezykow. Bardzo polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2016

Zajęcia są przeprowadzane bardzo profesjonalnie. Wszystkie notatki jak również materiały na następne zajęcia dostaję na e-mail. Magda jest bardzo konsekwentnym nauczycielem i motywuje do nauki. BARDZO POLECAM!!!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Ucze sie z Magda od 4 miesiecy, poniewaz planuje wyjazd do Niemiec. Zajecia sa bardzo rzetelnie przygotowane, nie mam wlasciwie zadnych zastrzezen. Zanim zaczelysmy wspolprace, dokładnie ustaliśmy do jakiego poziomu w jakim czasie chce dojść. Wszystkie notatki sa dostosowane do moich potrzeb, glowny nacisk kładziemy na konwersacje. Bardzo polecam. 

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.