Magdalena Makowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Nakło nad Notecią
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem mianowanym z 13 letnim stażem pracy. Oprócz biologii i przyrody uczę również edukacji wczesnoszkolnej. Mam własną bazę dydaktyczną, liczne sukcesy w pracy z dziećmi 6 letnimi oraz ogromną chęć przekazania maluchom wiedzy niezbędnej do pokonywania kolejnych szczebli edukacji. Chętnie pomogę Państwa dziecku w odrabianiu prac domowych, kaligrafii, ćwiczeniach grafomotorycznych i manualnych. W miłej i bezstresowej atmosferze nauczę Państwa dziecko pisać, czytać oraz poznawać świat wszystkimi zmysłami. Prywatnie jestem mamą 7 letniej dziewczynki, która jest dla mnie inspiracją w poprawianiu metod i form nauczania. Zachęcam do skorzystania z mojej oferty.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek14:00 - 19:00
Środa
Czwartek14:00 - 19:00
Piątek11:00 - 17:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 07.2004
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
biologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.