Magdalena Makowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Nakło nad Notecią
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem czynnym zawodowo nauczycielem dyplomowanym. Posiadam 16 letni staż pracy w zawodzie oraz liczne sukcesy dydaktyczne i wychowawcze. Uczę biologii  oraz przyrody w szkole podstawowej. Mam własną bogatą bazę dydaktyczną. Profesjonalnie przygotuję do sprawdzianów, egzaminów oraz pomogę w pracach domowych. Nauczanie to moja pasja, więc jeśli zależy Państwu na pełnym zaangażowaniu zarówno ze strony nauczyciela jak i ucznia, nauki w miłej i przyjaznej atmosferze to zachęcam do skorzystania z mojej oferty.

Zajęcia w domu nauczyciela, ewentualnie ucznia.
80 zł - 60 min

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek15:00 - 19:00
Środa16:00 - 19:00
Czwartek16:00 - 19:00
Piątek14:00 - 17:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 07.2004
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
biologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.