Magdalena Regmunt

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Lubartów
Lublin
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na zajęcia z języka angielskiego w Lubartowie i okolicach oraz online przez platformę e-learningową.

Jestem pasjonatką języków obcych, magistrem filologii z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu w Polsce i za granicą, a także absolwentką studiów tłumaczeniowych. Przez rok mieszkałam i pracowałam w zawodzie poza granicami Polski. Od powrotu do kraju w 2013 roku pracuję jako coach językowy i lektorka w ramach własnej działalności. Jako że nauczanie jest moją pasją i zajęciem, którym zajmuję się zawodowo, możesz liczyć na profesjonalne, fachowe i odpowiedzialne podejście z mojej strony.

Główne atuty:

 1. Na pierwszym miejscu stawiam ucznia i jego postępy;
 2. Oferuję naukę metodą komunikacyjną, w miłej i bezstresowej atmosferze;
 3. Ze mną przełamiesz barierę językową i po prostu zaczniesz mówić;
 4. Program jest dostosowany indywidualnie według potrzeb, poziomu i predyspozycji językowych.

Po każdych zajęciach będziesz bogatszy o nowe umiejętności z zakresu słownictwa i gramatyki, które będą stanowiły kolejny krok w kierunku sprawnej komunikacji. Dodatkowo do każdych zajęć otrzymasz pakiet wysokiej jakości materiałów, a także dodatkowe ćwiczenia, które dostosuję specjalnie do Twoich umiejętności, byś mógł docelowo osiągnąć sukces. Sprzyjać temu będzie również system powtórek przerobionego materiału.

Dzięki zajęciom opierającym się na materiałach dostosowanych do poziomu ucznia ale i wymagań rodziców, nauka języka staje się prosta, szybka i skuteczna.

W nauce dzieci stawiam na naukę przez zabawę. Dzieci odgrywając scenki, robiąc projekty, uczestnicząc w konkursach i opowiadając o sobie nawet nie zauważają, że się uczą i dzięki temu chętnie przychodzą na lekcje, które są dla nich interesujące. Priorytetem jest wykorzystanie języka w praktyce.

Zapraszam na zajęcia dla:

 • Dzieci (zajęcia rozwijające wszystkie umiejętności językowe);
 • Uczniów szkół podstawowych (w tym: przygotowanie do Egzaminu Ósmoklasisty);
 • Licealistów (w tym: przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej);
 • Osób dorosłych chcących rozwijać się językowo (również od podstaw).

Cennik:

 • zajęcia indywidualne (u lektorki) – 60 zł;
 • zajęcia indywidualne (wraz z dojazdem Lubartów i okolice) – 70 zł;
 • zajęcia indywidualne online - 70 zł;
 • zajęcia w parze (2 osoby) – 45 zł (bardzo atrakcyjna forma dla najmłodszych);
 • zajęcia w grupie trzyosobowej – 40 zł.

Trawają zapisy uczniów na zajęcia w roku szkolnym 2019/2020.

Uwaga: Zostało tylko kilka wolnych miejsc (około 2-3) na 2019/2020.

Kontakt:
605 928 302 - oddzwaniam codziennie. Jeśli nie odbieram napisz sms – na pewno oddzwonię.

                                                                       www mregmunt pl

Dostępność

Poniedziałek07:30 - 18:00
Wtorek07:30 - 18:00
Środa07:30 - 18:00
Czwartek07:30 - 18:00
Piątek07:30 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Polecam panią Magdę, bardzo fajnie prowadzi zajęcia, kreatywna, nie można sie nudzić zawsze zajecia były urozmaicane różnymi grami i technikami nauczania, miła, spokojna, bardzo kulturalna. Hania bardzo lubiła zajęcia z panią Magdą ,zdecydowanie polecam !!!!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Nauczyciel godny polecenia!
Pani Magda ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Wie jak uczyć żeby nauczyć. Lekcje prowadzone są w sposób bardzo interesujący. Z całą pewnością mogę polecić Panią Magdę wszystkim niezdecydowanym :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Polecam Panią Magdę w 100%. Zajęcia z języka angielskiego są ciekawe i kreatywne, przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze. Pani Magda tłumaczy wszystko krok po kroku, dzięki czemu wszystko można zrozumieć. Metody nauki są bardzo skuteczne, dające pozytywne wyniki w szkole. Na lekcjach robimy dużo ćwiczeń na słuchanie czytanie ze zrozumieniem, odpowiednią wymowę słówek a także poznawanie zwrotów i pojęć z różnych rozdziałów.
Jeszcze raz polecam serdecznie!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Bardzo polecam Panią Magdę. Jest świetnym nauczycielem z pasją, jej lekcje są pełne ciekawych i oryginalnych pomysłów dostosowanych do potrzeb dziecka. Moja córka uczęszcza na zajęcia do Pani Magdy dwa lata i nie może doczekać się kolejnych zajęć.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Polecam Panią Magdę. Zajęcia przebiegają w świetnej atmosferze, a poziom przygotowania materiałów oraz podejście do nauki jest naprawdę na wysokim poziomie.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Polecam Panią Magdę jako solidną, motywującą i sympatyczną lektorkę. Dzięki jej ciężkiemu nakładowi pracy mój syn zdał egzamin ośmioklasisty na 92% choć jeszcze półtora roku temu borykał się z totalną niechęcią do języka i trójką w szkole, a teraz angielski jest jego ulubionym przedmiotem. Magda jest konsekwentną , pełną pomysłów i energii, doświadczoną lektorką, jednocześnie niezwykle sympatyczną i pełną ciepła osobą. Podoba mi się bardzo jej profesjonalizm, zaangażowanie w swoją pracę i wieczny uśmiech na twarzy. Zajęcia nigdy nie były odwoływane jak miało to miejsce w przypadku dwóch poprzednich korepetytorek i teraz już wiem, że fajne i rozwojowe zajęcia językowe nie polegają tylko na spędzeniu całego czasu na odrobieniu szkolnych prac domowych jak przy poprzednich Paniach. Polecam i zdecydowanie będę kontynuować współpracę póki syn nie zda matury!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Bardzo mocno polecam Panią Magdę. Lekcje są bardzo ciekawe, po angielsku uczymy się ciekawych rzeczy, rozwiązujemy dużo ćwiczeń. W czasie lekcji rozmawiamy po angielsku. Pani Magda dobrze tłumaczy i wszystko wyjaśnia.
Zajęcia przebiegają w bardzo milej atmosferze.
Polecam serdecznie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.