Magdalena Regmunt

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Lubartów
Lublin
Warszawa

Magdalena Regmunt

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Magdalena Regmunt

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Polecam panią Magdę, bardzo fajnie prowadzi zajęcia, kreatywna, nie można sie nudzić zawsze zajecia były urozmaicane różnymi grami i technikami nauczania, miła, spokojna, bardzo kulturalna. Hania bardzo lubiła zajęcia z panią Magdą ,zdecydowanie polecam !!!!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Nauczyciel godny polecenia!
Pani Magda ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Wie jak uczyć żeby nauczyć. Lekcje prowadzone są w sposób bardzo interesujący. Z całą pewnością mogę polecić Panią Magdę wszystkim niezdecydowanym :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Polecam Panią Magdę w 100%. Zajęcia z języka angielskiego są ciekawe i kreatywne, przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze. Pani Magda tłumaczy wszystko krok po kroku, dzięki czemu wszystko można zrozumieć. Metody nauki są bardzo skuteczne, dające pozytywne wyniki w szkole. Na lekcjach robimy dużo ćwiczeń na słuchanie czytanie ze zrozumieniem, odpowiednią wymowę słówek a także poznawanie zwrotów i pojęć z różnych rozdziałów.
Jeszcze raz polecam serdecznie!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Bardzo polecam Panią Magdę. Jest świetnym nauczycielem z pasją, jej lekcje są pełne ciekawych i oryginalnych pomysłów dostosowanych do potrzeb dziecka. Moja córka uczęszcza na zajęcia do Pani Magdy dwa lata i nie może doczekać się kolejnych zajęć.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Polecam Panią Magdę. Zajęcia przebiegają w świetnej atmosferze, a poziom przygotowania materiałów oraz podejście do nauki jest naprawdę na wysokim poziomie.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Polecam Panią Magdę jako solidną, motywującą i sympatyczną lektorkę. Dzięki jej ciężkiemu nakładowi pracy mój syn zdał egzamin ośmioklasisty na 92% choć jeszcze półtora roku temu borykał się z totalną niechęcią do języka i trójką w szkole, a teraz angielski jest jego ulubionym przedmiotem. Magda jest konsekwentną , pełną pomysłów i energii, doświadczoną lektorką, jednocześnie niezwykle sympatyczną i pełną ciepła osobą. Podoba mi się bardzo jej profesjonalizm, zaangażowanie w swoją pracę i wieczny uśmiech na twarzy. Zajęcia nigdy nie były odwoływane jak miało to miejsce w przypadku dwóch poprzednich korepetytorek i teraz już wiem, że fajne i rozwojowe zajęcia językowe nie polegają tylko na spędzeniu całego czasu na odrobieniu szkolnych prac domowych jak przy poprzednich Paniach. Polecam i zdecydowanie będę kontynuować współpracę póki syn nie zda matury!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Bardzo mocno polecam Panią Magdę. Lekcje są bardzo ciekawe, po angielsku uczymy się ciekawych rzeczy, rozwiązujemy dużo ćwiczeń. W czasie lekcji rozmawiamy po angielsku. Pani Magda dobrze tłumaczy i wszystko wyjaśnia.
Zajęcia przebiegają w bardzo milej atmosferze.
Polecam serdecznie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.