Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 - 100 / 45 min

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

GRA NA PIANINIE
Interesuje Cię granie dla przyjemności na pianinie? Zapraszam do kontaktu. Oferuję trzy autorskie metody:
1) metoda klasyczna - kompleksowa nauka nut, podstawowa technika pianistyczna, program repertuarowy (od najprostszych utworów po trudniejsze) - z czasem płynne odczytywanie zapisu nutowego. Polecane dla osób, które myślą poważniej o przygodzie z instrumentem (długi proces, szeroka ścieżka rozwoju).
2) metoda praktyczna - podstawowa nauka nut, dowolność w wyborze repertuaru od początku do końca. Polecane dla osób, które chcą po prostu grać to co przygotujemy na zajęciach (szybki i skuteczny proces, wąska ścieżka rozwoju).
3) metoda zero - brak znajomości nut, bardzo podstawowy repertuar. Polecane dla dzieci w wieku przedszkolnym (szybki proces, zasianie ziarenka do rozwoju).

KSZTAŁCENIE SŁUCHU / SOLFEŻ / HARMONIA / ZASADY MUZYKI / FORMY MUZYCZNE / AUDYCJE MUZYCZNE
Jesteś już w szkole muzycznej i masz problem z którymś z tych przedmiotów? Nie martw się, ja też kiedyś byłam w tym samym miejscu - dlatego wiem jak Ci pomóc. Moje wieloletnie doświadczenie i sukcesy moich podopiecznych pokazują, że teorię muzyki trzeba zrozumieć, a nie się jej bać. Dodatkowo wiedza z zasad muzyki znacznie pomaga w procesie uczenia się na instrumencie/śpiewie. Niech kształcenie słuchu czy harmonia staną się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem! :)

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW WSTĘPNYCH
A może dopiero chcesz rozpocząć przygodę z muzyką? Przygotowuję kompleksowo do egzaminów wstępnych na poziomie:
- szkoły muzycznej I stopnia (ćwiczenia słuchowe, rytmiczne, wokalne)
- szkoły muzycznej II stopnia (kształcenie słuchu, zasady muzyki, wiedza o muzyce)
- studia muzyczne (kształcenie słuchu, zasady muzyki, harmonia,predyspozycje dyrygenckie/manualne, podstawy emisji głosu). 

 

O MNIE

Cześć! Mam na imię Magda. Z muzyką jestem związana od 2003 roku. Ukończyłam szkołę muzyczną I st. (fortepian), szkołę muzyczną II st. (organy) i jestem absolwentką UMFC, gdzie uzyskałam dyplom magistra sztuki z oceną celującą. Ponadt ukończyłam Podyplomowe Studia Chórmistrzostwa i Emisji Głosu AM w Bydgoszczy (dyplom z oceną celującą). Obecnie jestem wykładowcą na UMFC Filii w Białymstoku, koordynatorem i korepetytorem Chóru Dziecięco-Młodzieżowego OiFP.

Uwielbiam zarażać ludzi swoją radością i pasją do muzyki. Program, jaki przygotowuję indywidualnie dla każdego ucznia/studenta, jest wynikiem wieloletniego doświadczenia, praktyk i obserwacji związanych ze szkolnictwem muzycznym. Zawsze stawiam na rozwój, rozwiązywanie problemów i nabycie niezbędnych umiejętności, co w rezultacie daje bardzo dobre wyniki moich uczniów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2019
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina Filia w Białymstoku
Magister
Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
Kursy i szkolenia
07.2021
Podyplomowe Studia Chórmistrzostwa i Emisji Głosu na Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Doświadczenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina Filia w Białymstoku
Przedmioty: dyrygowanie/dyrygentura, czytanie partytur, chór
09.2021 - aktualnie
Opera i Filharmonia Podlaska

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2023

P. Magda prowadzi zajęcia w bardzo przyjaznej i fajnej atmosferze. Zawsze potrafi znaleźć metodę która ułatwia uczniowi przyswojenie wiedzy i rozwinięcie umiejętności. Zajęcia z p. Magdą to doskonała inwestycja w rozwój swoich muzycznych pasji.

avatar
Justyna z rodziną
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2023

Magda jest świetną nauczycielką pianina - uczymy się u niej całą rodziną - od pięciolatka do dorosłego. Do każdego z nas dostosowuje metody pracy i repertuar zgodny z upodobaniami - każdy gra utwory, które lubi najbardziej! Dzięki niej dzieci na nowo pokochały grę na klawiszach. Lekcje odbywają się w przyjaznej, swobodnej atmosferze pełnej humoru i motywacji. Magda jest bardzo cierpliwa i entuzjastycznie reaguje na nasze postępy. Możliwość nauki u nas w domu jest dla nas bardzo ważna - bez tego nie moglibyśmy uczyć się wszyscy. Magda również świetnie pomaga w doborze i zakupie instrumentów i akcesoriów muzycznych.
Bardzo bardzo polecamy lekcje z Magdą każdemu i na każdym etapie doświadczenia z muzyką.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2023

Pani Madzia jest super! Podejście do ucznia jest bardzo indywidualne a wiedzę przekazuje w bardzo przystępny i zrozumiały sposób, polecam totalnie!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.