Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Magda

O mnie

Dyrygent i pedagog, magister sztuki. Ponadto absolwentka PSM I st (fortepian) i PSM II st (organy). Na swojej drodze odkryłam jak można łączyć teorię muzyki z praktyką wykonawczą, ale najważniejsze - jak czerpać z tego radość i tę radość przekazywać dalej. Jako nauczyciel robię wszystko, by moi uczniowie się nie stresowali (sama też nie lubię stresu), ale nabywali potrzebne umiejętności.Ponadto lubię dobrą kawę i jeszcze lepszą książkę.

Zapraszam do kontaktu :)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2019
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina Filia w Białymstoku
Magister
Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
Kursy i szkolenia
07.2021
Podyplomowe Studia Chórmistrzostwa i Emisji Głosu na Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Doświadczenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina Filia w Białymstoku
Przedmioty: dyrygowanie/dyrygentura, czytanie partytur, chór
09.2021 - aktualnie
Opera i Filharmonia Podlaska

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2023

P. Magda prowadzi zajęcia w bardzo przyjaznej i fajnej atmosferze. Zawsze potrafi znaleźć metodę która ułatwia uczniowi przyswojenie wiedzy i rozwinięcie umiejętności. Zajęcia z p. Magdą to doskonała inwestycja w rozwój swoich muzycznych pasji.

avatar
Justyna z rodziną
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2023

Magda jest świetną nauczycielką pianina - uczymy się u niej całą rodziną - od pięciolatka do dorosłego. Do każdego z nas dostosowuje metody pracy i repertuar zgodny z upodobaniami - każdy gra utwory, które lubi najbardziej! Dzięki niej dzieci na nowo pokochały grę na klawiszach. Lekcje odbywają się w przyjaznej, swobodnej atmosferze pełnej humoru i motywacji. Magda jest bardzo cierpliwa i entuzjastycznie reaguje na nasze postępy. Możliwość nauki u nas w domu jest dla nas bardzo ważna - bez tego nie moglibyśmy uczyć się wszyscy. Magda również świetnie pomaga w doborze i zakupie instrumentów i akcesoriów muzycznych.
Bardzo bardzo polecamy lekcje z Magdą każdemu i na każdym etapie doświadczenia z muzyką.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2023

Pani Madzia jest super! Podejście do ucznia jest bardzo indywidualne a wiedzę przekazuje w bardzo przystępny i zrozumiały sposób, polecam totalnie!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.