Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Sosnowiec
Czeladź
Będzin
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego, lektor i tłumacz języka angielskiego oferuje pomoc w każdej dziedzinie języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania w atrakcyjnej cenie. Oferuję:

  • zajęcia dla dorosłych
  • zajęcia dla młodzieży 
  • przygotowanie do matury i egazminu ósmoklasisty
  • przygotowanie do egzaminów językowych
  • konwersacje
  • business English

Indywidualnie dopasowane materiały, które zapewniam, pomagają w efektywnej nauce języka.

Na zajęciach zwracam uwagę na poprawną wymowę, staram się zapoznać uczniów z żywym językiem, codziennymi wyrażeniami i idiomami. Zachęcam do oglądania filmów, seriali i innych materiałów wideo w języku angielskim, które wykorzystuję także w trakcie zajęć.

Doświadczenie pozwala mi na ustalenie formy nauki, która będzie przynosić najlepsze efekty.

Cena za 60 minut zajęć:

  • Konwersacje - 90 zł /60 min (materiały ze słownictwem, tematami rozmów i dyskusji, krótkie filmy do obejrzenia przed zajęciami i teksty do czytania jako baza do rozmów, żywy język w życiu prywatnym i w pracy)
  • Przygotowanie do matury, egzaminu ósmoklasisty i egzaminów FCE, CAE, IELTS itp - 100 zł/60 min (przygotowanie do wszystkich części egzaminów, materiały z ćwiczeniami, sprawdzanie zadań domowych, rozprawek, esejów i innych form wypowiedzi pisemnej, przykładowe testy , materiały z różnych oficjalnych pozycji przygotowujących do egzaminów)
  • Przygotowanie do egzaminów CPE i BEC - 120 zł/60 min (przygotowanie do wszystkich części egzaminów, materiały z ćwiczeniami, sprawdzanie zadań domowych, rozprawek, esejów i innych form wypowiedzi pisemnej, przykładowe testy , materiały z różnych oficjalnych pozycji przygotowujących do egzaminów)

Zajęcia online: Skype / Whereby / Zoom / FB Messenger

Instagram: starlingenglish1

Zapraszam. Jeśli nie odbiorę, proszę o sms, na pewno odpiszę :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia angielska
10.2013 - 06.2014
Uniwersytet Jagielloński
Studia podyplomowe dla tłumaczy tekstów specjalistycznych
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Lektor języka angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2023

Uczęszczam na zajęcia do Pani Magdaleny już kilka lat i szczerze polecam. Dzięki zajęciom zdałam bardzo dobrze maturę na poziomie rozszerzonym. Aktualnie chodzę na zajęcia z konwersacji na które Pani Magda przygotowuje wiele ciekawych tematów oraz materiałów.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Magdą. Dużo ciekawych materiałów, znacznie poszerzających słownictwo, oraz przyjazna atmosfera umożliwiły mi, zarówno szczegółowe przygotowanie do egzaminów, jak i rozwiniecie umiejętności konwersacji w języku angielskim.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2021

Pani Magda świetnie prowadzi zajęcia, wysyła dużo materiałów pomocniczych i świetnie tłumaczy. Pomogła mi się przygotować do FCE w rok i uzyskałam 179/190. Cudowne podejście do uczniów oraz bardzo miło i pożytecznie spędzony czas.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2021

Magda pomogła mi przygotować się do egzaminu Cambridge. Jej podejście do zajęć i zaangażowanie były motywacją do intensywnej pracy. Osoba decydująca się na zajęcia z Magdą może być pewna, że otrzyma świetne materiały do nauki i odpowiedzi na wszelkie pytania. Zajęcia odbywają się w miłej i swobodnej atmosferze. Ogromnym plusem jest również to, że w razie potrzeby zawsze można liczyć na kontakt mejlowy, co również usprawnia pracę. Polecam lekcje z Magdą!

avatar
Edward
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Wspaniałe podejście do ucznia. Pani Magda rewelacyjnie prowadzi zajęcia i wykazuje dużo cierpliwości. Do nauki języka podchodziłem już kilka razy. Zawsze z niepowodzeniem. Teraz żałuję, że nie zacząłem od zajęć z Panią Magdą. Zaoszczędziłbym dużo czasu i pieniędzy.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Do Pani Magdy chodzę na zajęcia już prawie dwa lata. Zdecydowanie był to produktywny czas, w którym wiele się dowiedziałam. Miła atmosfera i cierpliwość są bardzo dużym atutem zajęć, które prowadzone są w sposób odpowiedni dla każdego ucznia, by skupić się na jego słabszych stronach. Z czystym sumieniem mogę polecić!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Mam zajęcia z panią Magdą już dużo ponad rok. Zajęcia te na żywo jak i te w teraźniejszej sytuacji- zdalne przeprowadzane w miłej atmosferze. Co zajęcia przygotowane ciekawe i przydatne materiały. Wymagająca ale jednak bardzo cierpliwa nauczycielka. Nauczyłam się o wiele więcej niż w szkole!!! Serdecznie polecam;)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Jestem uczniem pani Magdy od dwóch lat, prowadzi super zajęcia. Miła i cierpliwa, zawsze tłumaczy i daje ciekawe materiały, dużo mówienia po ang. Polecam :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2020

Profesjonalna, duże doświadczenie i wiedza. Udziela cennych porad bez dodatkowych pytań.Bardzo miła. Wybrałam zajęcia mieszane 50% face-to-face oraz 50% zdalnie; obie opcje dokładnie zaplanowane, efektywny plan działania. Wnikliwie sprawdza i tłumaczy błędy .Wymagająca.
Nauczyciel godny polecenia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.