Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Częstochowa
Kłobuck

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Magda

O mnie

Cześć! Mam na imię Magda przedmioty ścisłe zawsze były moją mocną stroną. Od kilku lat pomagam uczniom zrozumieć o co chodzi z tą matematyką. W swojej pracy staram się nie tylko wytłumaczyć ale też znaleźć źródło problemu. Dbam o dobrą atmosferę na zajęciach. Jeśli masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
AGH w Krakowie
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2021

Polecam! Pani Magda ma bardzo dobry kontakt z uczniem. Córka poprawiła oceny i chętniej odrabia zadania domowe. Jesteśmy bardzo zadowolone.

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2021

Korepetycje z Panią Magdą bardzo mi pomogły. Pomimo że matematyka nie jest moją mocną stroną, udało mi się poprawić oceny i zdać maturę z całkiem dobrym wynikiem. Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.