Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz (Fordon)
Faktura VAT

O mnie

Czas pandemii i nauczania zdalnego zdeterminował nas do stworzenia miejsca, w którym obcowanie z człowiekiem jest najwyższą wartością i daje największe efekty. Nasze spostrzeżenia dotyczące nauki zdalnej prowadzą do wniosków, że izolacja, ciągłe ślęczenie nad komputerem, mimo że wygodniejsze i łatwiejsze, odbija się echem na rozwoju człowieka- KAŻDEGO, bez względu na wiek. Zajęcia proponowane przez Mądrą Sowę prowadzone są przez wykwalifikowanych i przeszkolonych ludzi pełnych pasji i potrzeby ciągłego rozwoju.Tworzymy miejsce przyjazne i pełne zrozumienia dla wszystkich potrzeb.“Jeśli nie potrafisz latać, biegnij. Jeśli nie potrafisz biegać, chodź. Jeśli nie potrafisz chodzić, czołgaj się. Cokolwiek jednak robisz, poruszaj się do przodu”. Martin Luther King

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.