Maciej Pawłowski

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Włocławek
Inowrocław
Olsztyn
Matematyka80 - 100 / 60 min

Maciej Pawłowski

Opis ogłoszenia

Uwaga! Jeśli chcesz poczytać opinie uczniów na mój temat wpisz w google: "maciej pawłowski korepetycje"

Witam serdecznie, nazywam się Maciej Pawłowski i jeśli szukasz skutecznego przygotowania do matury (poziom rozszerzony i podstawowy), egzaminu 8 klasisty lub po prostu szukasz wsparcia na bieżaco to jesteś we właściwym miejscu :)

Lubisz matematykę i radzisz sobie całkiem nieźle?
To świetnie!
Matematyka to dla Ciebie czarna magia?
Też damy radę!

Nazywam się Maciej Pawłowski, jestem studentem medycyny oraz założycielem szkoły studentów medycyny oraz  szkoły olimpijczyków- która specjalizuje się w przygowaniu do matury z matematyki ( zarówno poziom podstawowy jak i rozszerzony) ale pracujemy też z młodszymi uczniami!
Posiadam wieloletnie doświadczenie, korepetycjami zajmuję się zawodowo (prowadzę działalność gospodarczą), prowadzimy tylko  zajęcia indywidualne! Stacjonarnie  jak  również  zajęcia online (zajęcia online świetnie się sprawdziły więc polecam!)

Co mnie charakteryzuje?
Nie boję się wyzwań małych i dużych. Ponieważ znam od podszewki wymagania egzaminacyjne, typy zadań oraz schematy odpowiedzi, na zajęciach koncentrujemy się na tym co istotne pod kątem egzaminu i dzięki temu nie tracimy czasu. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, znajduję mocne i słabe strony ucznia. Staram się dotrzeć do każdego!

Jak wygladaję zajęcia u mnie?
Na każdych zajęciach staram się łączyć teorię z dużą ilością praktyki. Czyli na początku omawiamy najważniejsze założenia teroetyczne, wzory itd. a następnie przechodzimy do robienia dużej ilości zadań! Staram się zauważyć z czym uczeń ma problem i na tym się koncentrujemy, nie tracimy czasu na zadania które nie sprawiają uczniowi trudności.

Czym jest szkoła olimpijczyków?
Jest to moja nowa inicjatywa w ramach której współpracuję z najlepszymi w swoim fachu tj. Z laureatami olimpiady matematycznej . Przy ich współpracy stworzyłem program do matury z matematyki który ma zadanie skutecznie i w sposób zrozumiały dla każdego przygotować do egzaminu!
Współpracuję tylko z olimpijczykami i studentami najbardziej prestiżowych studiów matematycznych w Polsce (glównie UJ i UW)  któzy sami osiągnęli świetne wyniki, wiedzą jak to zrobić i chętnią się tą wiedzą dzielą :)

Zapraszam serdecznie do współpracy i podjęcia wyzwania jakim jest zrozumienie matematyki i osiągnięcie wysokiego wyniku na sprawdzianach czy maturze!
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaku! :)

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.