Maciej Pawłowski

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Włocławek
Inowrocław
Olsztyn
Chemia100 - 150 / 60 min

Maciej Pawłowski

Opis ogłoszenia

Wyniki moich uczniów

Matura 2022
Najwyższy wynik z chemii-  90% Natalia z Krakowa
Najwyższy wynik z biologii- 92% Piotr z Katowic
Gratulacje!

Matura 2021
Najwyższy wynik na maturze z chemii uzyskała Kaja  [98%!!]
Najwyższy wynik na maturze z biologii uzyskała Dominika - 87%
Serdecznie gratuluję!

Wyniki 2020
Najwyższy wynik z biologii:  92 %!
Najwyższy wynik z chemii: Trzech uczniów ma wynik 88%!Serdecznie gratuluję!

Sukcesy 2019
Z nieskrywaną dumą informuję, że spośród moich uczniów tegoroczny najwyższy wynik z biologii zdobyła moja uczennica z V LO w Krakowie - 92%(!!)
Z Chemii najwyższy wynik uzyskał uczeń z II LO w Katowicach -87%
11 uczniów zdobyło wymarzony indeks
5 INDEKSÓW- LEKARSKI
3 INDEKSY- LEKARSKO-DENTYSTYCZNY
3 INDEKSY- WETERYNARIA

O zajęciach

Witam serdecznie, nazywam się Maciej Pawłowski i jeśli szukasz skutecznego przygotowania do matury to jesteś we właściwym miejscu:)
Jestem studentem medycyny oraz założycielem Szkoły Studentów Medycyny- szkoły przygotowującej do matury z chemii i biologii.Nasi uczniowe co roku dostają się na medycynę i inne wymarzone przez siebie kierunki.
Posiadam wieloletnie doświadcznie, przygotowaniem do matury zajmuję się zawodowo (prowadzę działalność gospodarczą).
Prowadzę tylko zajęcia indywidualne .  Zarówno stacjonarne jak i online (zajęcia online świetnie się sprawdziły więc serdecznie polecam!).

Co mnie charakteryzuje?
Naszym głównym celem jest jak najlepszy wynik na maturze i na tym się koncentrujemy. Nie "przeuczam", ponieważ znam od podszewki wymagania maturalne, typy zadań oraz schematy odpowiedzi, na zajęciach koncentrujemy się na tym co istotne pod kątem matury i nie tracimy czasu. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, znajduję mocne i słabe strony ucznia. Staram się dotrzeć do każdego!

Jak wyglądają zajęcia u mnie?
Na każdych zajęciach łączę teorię z dużą ilością praktyki!
Omawawiamy sobie najważniejsze zagadnienia, potrzebne wzory itd. a następnie rozwiązujemy zadania maturalne CKE i moje autorskie . Omawiam dokładnie wszelkie zadania które sprawiają/sprawiały w przeszłości trudność uczniowi. Zależy mi na pełnym zrozumieniu przez ucznia danego zagadnienia- więc nie uczymy się na pamięć tylko na zrozumienie!

Czego oczekuję od uczniów?
Przede wszystkim zaangażowania i  determinacji w osiągnięciu celu którym jest wysoki wynik maturalny i dostanie się na wymarzony kierunek. Naszym wspólnym celem jest jak najwyższy wynik na świadectwie maturalnym i do niego razem konsekwetnie dążymy!

Zapraszam do współpracy wszystkie ambitne i zdeterminowane osoby- licealistów oraz osoby chcące poprawić wynik maturalny!
Prowadzę zajęcia dla wszystkich klas liceum.
Przygotowuję również "od zera".
Zajęcia dla uczniów klasy 3 liceum oraz osób poprawiających trwają (najczęściej) 1,5h/tydzień (2h lekcyjne)
Zajęcia dla uczniów klasy 1 liceum trwają 1h/tydzień.
Tyle w zupełności wystarcza.

---------------------------------------- ---------------------------------------- ----
Więcej o mnie
Nazywam się Maciej Pawłowski, nauczeniem do matury zajmuję się zawodowo od ponad 5 lat. Moi uczniowie co roku dostają się na kierunki lekarskie i pokrewne. Jestem twórcą szkoły studentów medycyny której celem  jest wykorzystywanie potencjału studentów medycyny w przygotowywaniu młodszych kolegów do matury z biologii I chemii. Naszym celem jest przekazywanie sukcesu maturalnego.
Oprócz tego moją najnowszą inicjatywą jest Szkoła olimpijczyków w ramach której współpracuję z najlepszymi w swoim fachu tj. Z laureatami olimpiad krajowych. Dzięki temu oferuję od tego roku również zajęcia z matematyki u olimpijczyków.
Dzięki temu jestem w stanie zaproponować kompleksowe przygotowanie pod kątem medycyny (Biologia+chemia + matematyka).
---------------------------------------- ---------------------------------------- ------ 

Zniżki przy zapisie na dwa przedmioty!

Zapraszam serdecznie na zajęcia i do podjęcia wyzwania jakim jest osiągnięcie wysokiego wyniku maturalnego i lepsze zrozumienie chemii!
W razie jakichkolwiek pytań, chętnie odpowiem :)

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.