Maciej Krawiec

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Maciej i jestem magistrem filologii romańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Oferuję lekcje języka francuskiego na każdym poziomie zaawansowania. Chętnie prowadzę konwersacje, zajęcia z gramatyki czy wzbogacania słownictwa etc.

Korzystam z wiodących podręczników, bieżących artykułów z prasy i materiałów audiowizualnych. Gwarantuję zaangażowanie i wysoką jakość zajęć.

Wystawiam faktury VAT.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2022

Korzystam z nauki u Pana Macieja już od dłuższego czasu i muszę na początku powiedzieć, że jako jedyny nauczyciel wytłumaczył mi zawiłości wymowy oraz podstawy języka francuskiego. Pan Maciej dostosowywuje metodę nauki do swojego ucznia, co ma na pewno związek z poziomem naszych francuskich umiejętności. Nie umknie mu żaden błąd, zarówno w wymowie jak i gramatyce. Jest nauczyciele zaangażowanym i widać, że lubi swoją pracę. W dodatku to człowiek o niespotykanym poziomie kultury w obecnych czasach, co w połączeniu z językiem francuskim ma niezaprzeczalny urok. Warto skorzystać z jego wiedzy i umiejętności nauczania.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.