Maciej Krawiec

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Maciej Krawiec

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Maciej Krawiec

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Wiesław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2022

Polecam lekcje z Maciejem: świetny kontakt, erudycja, bardzo ciekawe zajęcia, dużo wynoszę z naszych spotkań.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2022

Pan Maciej jest bardzo dobrym nauczycielem. Dzięki niemu mój syn dużo lepiej radzi sobie z językiem i przede wszystkim przestał bać się mówić po francusku. Nauczyciel jest - wedle opinii syna - cierpliwy, pogodny, dobrze zorganizowany. Lekcje są przyjemnością, nie przykrym obowiązkiem. Serdecznie polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Pan Maciej uczy córkę francuskiego od 6 klasy. To jej pierwszy kontakt z językiem. Od samego poczatku zachęcał do mówienia po francusku. Jest bardzo wyczulony na prawidłową wymowę. Gramatykę tlumaczy bardzo przystępnie. Córka chciała mieć z nim także angielski więc eisac jak dobrym jest nauczycielem. Dzięki lekcjom z p.Maciejem ma dużą swobodę w mówieniu. Co warto podkreślić Pan Maciej cierpliwie podąża za gustami dziecka nawet jak koreański zespol muzyczny czy japoński serial jest daleko od jego zainteresowań. Nawet specjalnie obejrzał Stranger things by prowadzić dłuższe rozmowy i utrzymać zaangażowanie dziecka.
Oprócz tego podjął się przygotowania córki do egzaminu do klasy dwujezycznej, udało się bardzo dobrze. Polecamy więc Pana Macieja gdy trzeba przygotowac dziecko do olimpiady lub egzaminu.
Wspaniala kultura osobista! Szeroki zakres zainteresowan nie tylko z nauki jezyka: kultura, balet muzyka. To przeklada sie na większą ciekawość swiata u dziecka. Po prostu corka lubi te zajecia.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Pan Maciek uczy moja corke (11 lat) ponad rok i na pewno bedziemy kontynuowac po wakacjach. Jest bardzo dokladny cierpliwy i dostosowuje sie do dziecka. Realizuje konsekwetnie material i dba by kazdy obszar nauki jezyka rozwijal sie rownomiernie. Prowadzi lekcje online ale potrafi pomimo odleglosci utrzymac koncentracje i zaangazowanie dziecka. Zawsze jest praca domowa, korzysta z Jamboard, ale sa to zadania krotkie i dostosowane do dziecka. Pozostaje w kontakcie z rodzicami i daje regularny feedback o postepach dziecka. To nie tylko osoba biegle mowiaca po francusku ale tez swietny pedagog i dzieki temu sa wyrazne postepy. Dziecko czuje sie przy nim swobodnie i bardzo chetnie stara sie mowic po francusku. Serdecznie polecam. Mama Hani

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Pan Maciej wspaniale przygotował mnie do egzaminu DALF C1. Działa skutecznie, bo z równa troską zajmuje się każdym obszarem nauki języka. Kładzie ogromny nacisk na wymowę i u mnie, dorosłej osoby skutecznie skorygował złe nawyki językowe jeszcze z czasów liceum. Duza dbałość o szczegóły co przy ortografii mówieniu ma ogromne znaczenie. Chętnie i bardzo szeroko i interesująco tlumaczy gramatyke.
Sprawnie prowadzi konwersacje- wciąga uczniów w rozmowę. Jest człowiekiem o szerokich zainteresowaniach wiec , jeśli tylko kompetencje językowe ucznia pozwolą, można z nim konwersować na dziesiątki tematów. Wyjatkow znajomość kultury i realiów Francji, dzieli się tym chetnie, więc mieliśmy duży wybór materiałów innych niż bazowy podręcznik. Jednocześnie jest wrażliwym słuchaczem, ocenia jedynie język, nigdy poglądy. Ogromna kultura osobista.
Serdecznie polecam a Panu Maciejowi życzę sukcesów i przesyłam podziękowania za zdany egzamin!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2022

Korzystam z nauki u Pana Macieja już od dłuższego czasu i muszę na początku powiedzieć, że jako jedyny nauczyciel wytłumaczył mi zawiłości wymowy oraz podstawy języka francuskiego. Pan Maciej dostosowywuje metodę nauki do swojego ucznia, co ma na pewno związek z poziomem naszych francuskich umiejętności. Nie umknie mu żaden błąd, zarówno w wymowie jak i gramatyce. Jest nauczyciele zaangażowanym i widać, że lubi swoją pracę. W dodatku to człowiek o niespotykanym poziomie kultury w obecnych czasach, co w połączeniu z językiem francuskim ma niezaprzeczalny urok. Warto skorzystać z jego wiedzy i umiejętności nauczania.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.