Maciej Krawiec

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Maciej Krawiec

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Maciej Krawiec

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2022

Korzystam z nauki u Pana Macieja już od dłuższego czasu i muszę na początku powiedzieć, że jako jedyny nauczyciel wytłumaczył mi zawiłości wymowy oraz podstawy języka francuskiego. Pan Maciej dostosowywuje metodę nauki do swojego ucznia, co ma na pewno związek z poziomem naszych francuskich umiejętności. Nie umknie mu żaden błąd, zarówno w wymowie jak i gramatyce. Jest nauczyciele zaangażowanym i widać, że lubi swoją pracę. W dodatku to człowiek o niespotykanym poziomie kultury w obecnych czasach, co w połączeniu z językiem francuskim ma niezaprzeczalny urok. Warto skorzystać z jego wiedzy i umiejętności nauczania.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.