Mateusz Napiórkowski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Wrocław

Opis ogłoszenia

Problem z fizyką lub z matematyką ?
Rozwiąż go razem ze mną , na moich lekcjach nie rozwiąże za ciebie zadań ale w przyjaznej atmosferze (bezstresowej) nauczę Cię jak je zrobić . Po kilku spotkaniach okaże się , że to co wcześniej uważałeś za czarną magię, teraz jest proste jak budowa cepa.

Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku budownictwo , matematyka i fizyka to dla mnie codzienność, tak więc zapraszam uczniów gimnazjum jak i liceum na pierwszą lekcję, po której wszystko stanie się łatwiejsze.

Do zajęć online używam tabletu graficznego. Uczeń widzi wszystkie informacje jakie zapisuję tak jakby siedział tuż obok mnie. Dodatkowo wszystkie notatki, które wykonuję podczas zajęć przekazuję uczniom. 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Materiał tłumaczy w logiczny sposób, dzięki czemu wszystko staje się łatwiejsze! Zwraca uwagę na istotne rzeczy. A co najważniejsze, nie daje gotowych odpowiedzi, tylko zmusza do myślenia, co ułatwia późniejsze rozwiązywanie podobnych zadań np. na sprawdzianie. Szczerze polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Bardzo dobrze tłumaczy oraz wykazuje sie cierpliwością. Dzięki jego pomocy do egzaminu gimnazjalnego bylem bardzo dobrze przygotowany o czym świadczy pozytywny wynik. Serdecznie polecam

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2016

Super człowiek, zawsze w prosty logiczny sposób wszystko wytłumaczy, zmusi do logicznego myślenia przez co fizykę da się zrozumieć, a nie tylko wykuć. Dzięki jego pomocy zaliczyłem fizykę na studiach więc zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.