Mateusz Napiórkowski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Wrocław

Mateusz Napiórkowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Mateusz Napiórkowski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Materiał tłumaczy w logiczny sposób, dzięki czemu wszystko staje się łatwiejsze! Zwraca uwagę na istotne rzeczy. A co najważniejsze, nie daje gotowych odpowiedzi, tylko zmusza do myślenia, co ułatwia późniejsze rozwiązywanie podobnych zadań np. na sprawdzianie. Szczerze polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Bardzo dobrze tłumaczy oraz wykazuje sie cierpliwością. Dzięki jego pomocy do egzaminu gimnazjalnego bylem bardzo dobrze przygotowany o czym świadczy pozytywny wynik. Serdecznie polecam

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2016

Super człowiek, zawsze w prosty logiczny sposób wszystko wytłumaczy, zmusi do logicznego myślenia przez co fizykę da się zrozumieć, a nie tylko wykuć. Dzięki jego pomocy zaliczyłem fizykę na studiach więc zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.