Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Gdynia
Warszawa
Piaseczno
Gdańsk
Płock
Radom

Luna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Luna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Świetna lektorka. Poświęca dużą uwagę mówieniu po hiszpańsku. Cały czas uczę się nowych słówek. Wspaniale tłumaczy gramatykę. Prace domowe mobilizują do zrobienia czegoś w domu i nauczenia się nowych słówek czy obejrzenia filmików po hiszpańsku. Zajęcia to sama przyjemność. Nie tylko uczę się hiszpańskiego, ale fajnie spędzam czas. Polecam :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Proszę o kontakt 80rogo@gmail.com

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2020

proszę o kontakt maciej_chudzicki@op.pl. z góry dziękuje :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

proszę o kontakt, ponieważ jest błąd na stronie i nie można wysłać wiadomości. e-mail: katmarada@wp.pl Z góry dziękuję :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Chodzę na zajęcia już pół roku i jestem bardzo zadowolona! Jest to świetna nauczycielka i nauka z nią to sama przyjemność :) Polecam lekcje wszystkim, którzy chcą zrobić duże postępy w krótkim czasie i dodatkowo spędzić czas w miłym towarzystwie! ;)

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Hiszpańskiego uczę się już parę lat ale pierwszy raz trafiłam na osobę, która sprawia, że nauka to sama przyjemność! :) Nasz kurs trwa już prawie 2 lata, przez ten czas nauczyłam się setek słówek, poprawiłam wymowę, poznałam i opanowałam kolejne zagadnienia gramatyczne, śmiejąc się przy tym i rozmawiając (po hiszpańsku!) dosłownie o wszystkim. Serdecznie dziękuję i polecam każdemu.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Chciałabym podzielić się z Wami moim doświadczenie w nauce z Luną.
Luna uczy mnie hiszpańskiego przez skype od roku (dwa razy w tygodniu po godzinie). Zaczęłam od zera, a teraz potrafię rozmawiać na każdy temat z zastosowaniem zasad gramatycznych! Opis oferty jest w 100% zgodny z prawdą. Luna przykłada ogromną uwagę do tego aby na zajęciach mówić, dlatego tak szybko udaje się nabywanie pewności siebie, a przez to sprawne komunikowanie się! Oczywiście trzeba się przyłożyć i muszę przyznać, że z tą nauczycielką nie ma obijania! Dostaje gigantyczne prace domowe i przez to nie ma dnia obym chociaż na chwilę nie usiadła do hiszpańskiego. Co najlepsze, Luna zaraża pasją do tego pięknego języka! Nie spotkałam nigdy tak zaangażowanej i z tak pozytywną energią nauczycielki. Szybkie efekty zawdzięczam również swojej ciężkiej pracy ale bez takiego wsparcia nie byłoby to możliwe. Na zajęciach masa materiału, dużo rozmów i jasno wytłumaczona gramatyka. Zajęcia odbywają się bez podręcznika co moim zdaniem jest ogromnym plusem ponieważ są one dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia.
Aby nauka przebiegała w miłej atmosferze trzeba się polubić A Luny nie da się nie lubić :) !
Polecam serdecznie wszystkim!!!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2015

Luna uczy hiszpańskiego moją 9-letnią córkę. Jestem bardzo zadowolona z jej usług:) Córka robi błyskawiczne postępy. Korepetytorka jest zawsze solidnie przygotowana do zajęć. Ma ciekawe pomysły, a zróżnicowane formy zajęć powodują, że nie można się na jej zajęciach nudzić. Potrafi zarazić swą pasją. Do tego jest osobą niezwykle otwartą, kontaktową i sympatyczną. Polecam wszystkim!!!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2015

POLECAM z czystym sumieniem . Jestem MEGA zadowolony. W ciągu pół roku zacząłem mówic w jezyku hiszpanskim dzieki LUNIE !!!!! , gdzie przez 15 lat uczylem sie angielskiego i zero efektow . mega POZYTYWNA NAUCZYCIELKA. Na pewno bede kontynuował zajęcia z hiszpanskiego wlasnie u niej . POLECAM

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2014

Czasem można było się zapomnieć i zwierzać jak najlepszej koleżance - a potem zdać sobie sprawę, że robi się to płynną, (prawie) poprawną hiszpańszczyzną :) Serdecznie polecam Asię (Lunę:), która swoim zamiłowaniem do języka świetnie motywuje do nauki, a zajęcia trwające 2 godziny mijają w mig. Dzięki mojej pierwszej nauczycielce hiszpańskiego, przeszłam rozmowę kwalifikacyjną na Erasmusa i spędziłam najlepszych 6 miesięcy mojego życia. :) muchisimas gracias!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2013

Lekcje przebiegają w niezmiernie miłej atmosferze :) czasem mam wrażenie jakbym miała je z najlepszą koleżanką. Na zajęciach nie brakuje uśmiechu,ale także sumiennej pracy. Jestem bardzo zadowolona :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.