Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski70 - 80 / 60 min

Lula

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Bonjour ! 

Nazywam się Lula i jestem absolwentką romanistyki na UJ, ale francuskim zajmuję się znacznie dłużej – od ok. 10 lat. Uczyłam się u wielu nauczycieli, sama byłam nauczycielem dla wielu osób i dzięki temu dysponuję wiedzą o różnych metodach nauczania języka francuskiego i dużą ilością materiałów. Potrafię się dostosować do potrzeb każdego ucznia :) 

Zapraszam zarówno osoby, które chcą dopiero zacząć się uczyć francuskiego, jak i te, które już się go uczą i potrzebują pomocy : uczniów i studentów romanistyki czy innych kierunków, na których straszy lektorat z francuskiego. Chętnie poprowadzę niezależny kurs lub pomogę z zadaniem domowym i bieżącą nauką do szkoły czy na studia. Bez problemu przygotuję do matury podstawowej i rozszerzonej, i do IB.

Obecnie prowadzę zajęcia jedynie online, ale od lipca zapraszam również na zajęcia w moim domowym biurze w Katowicach :)

Godzina zajęć standardowo kosztuje 80 zł, przy dwóch godzinach w tygodniu 70 zł. Jeżeli interesuje Cię inny czas zajęć (45 min, 1,5 h) albo większa ilość zajęć w tygodniu, pisz śmiało, ustalimy inną cenę adekwatną do trybu, który by Ci pasował.

Merci pour ton attention et à bientôt, j’espère ! ;) 

Lula

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 14:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2021
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia francuska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - aktualnie
kursy indywidualne, korepetycje
Od kilku lat prowadzę zajęcia z języka francuskiego, przede wszystkim dla dorosłych i młodzieży

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2021

Świetne lekcje prowadzone w sposób profesjonalny, w miłej atmosferze. Po zaledwie kilku tygodniach widzę dużą poprawę, zwłaszcza w aspekcie swobodnego porozumiewania się w języku francuskim. Dzięki Luli udało mi się pokonać blokadę w mówieniu i, co najważniejsze, polubić ten piękny język.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2021

Skupienie na nauce w miłej atmosferze. W kilka miesięcy zajęć (na żywo jak i zdalnie) poczyniłam spory progres, zaczynając zupełnie od podstaw. Pod czujnym okiem Luli między innymi polepszyły się moje umiejętności poprawnej wymowy oraz dowiedziałam się sporo odnośnie kultury Francji.
Serdecznie polecam ❤️

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.