Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Katowice

Lula

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Lula

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2021
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia francuska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - aktualnie
kursy indywidualne, korepetycje
Od kilku lat prowadzę zajęcia z języka francuskiego, przede wszystkim dla dorosłych i młodzieży

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2021

Świetne lekcje prowadzone w sposób profesjonalny, w miłej atmosferze. Po zaledwie kilku tygodniach widzę dużą poprawę, zwłaszcza w aspekcie swobodnego porozumiewania się w języku francuskim. Dzięki Luli udało mi się pokonać blokadę w mówieniu i, co najważniejsze, polubić ten piękny język.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2021

Skupienie na nauce w miłej atmosferze. W kilka miesięcy zajęć (na żywo jak i zdalnie) poczyniłam spory progres, zaczynając zupełnie od podstaw. Pod czujnym okiem Luli między innymi polepszyły się moje umiejętności poprawnej wymowy oraz dowiedziałam się sporo odnośnie kultury Francji.
Serdecznie polecam ❤️

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.