Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Chwaszczyno
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia40 - 45 / 60 min

Maciek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Doktorant Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na korepetycje z biologii.

Jestem prawdziwym pasjonatem i praktykiem, pomagam realizować marzenia – dostać się na upragniony kierunek studiów, zdać problematyczny sprawdzian czy kolokwium lub w niektórych przypadkach, zdać do następnej klasy :)

Wiem dobrze, że program nauczania powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb, więc sam tworzę autorskie kursy, korzystając z szerokiego wachlarza podręczników i pomocy naukowych.

Program matury rozszerzonej znam na wylot. Jest to niezwykle istotne w przypadku ambicji dostania się na wyższe uczelnie medyczne, gdy nauka z jednej książki nie wystarczy.

Gwarantuję sprawdzony program nauczania, który zapewni górny przedział wyniku na egzaminie maturalnym. Zajęcia przeznaczone są dla ambitnych uczniów -- spotkania są intensywne, a nauki w domu jest dużo.

Ceny:

45 zł – zajęcia indywidualne w Gdyni
50 zł – zajęcia z dojazdem na terenie Gdyni

Zapisy na zajęcia trwają, a liczba miejsc jest ograniczona, gorąco zapraszam!

Tel. 695 714 050

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Maciek przygotowuje mnie do matury rozszerzonej z chemii. Zależy mi na najwyższym wyniku, aby dostać się na studia lekarskie, więc od początku wiedziałam, że znalezienie odpowiedniego korepetytora nie będzie proste – wgryzienie się w klucz odpowiedzi maturalnych nie jest takie proste. Wymagania były wysokie, jednak nie zawiodłam się w żadnym stopniu. Maciek od początku miał dokładną strategię, którą konsekwentnie realizujemy. Jest bardzo wymagający, ale również wyrozumiały, ciśnie, ale potrafi zrozumieć, że każdy ma gorsze dni, kiedy chce się odrobinę mniej ;) To charyzmatyczny nauczyciel, który tłumaczy skomplikowane zawiłości w przystępny sposób i świetnie motywuje, aby dawać z siebie więcej. Wkłada w to dużo serca i zaangażowania, czasem mam wrażenie, jakby sam miał zdawać tegoroczną maturę :) To najlepsze zajęcia, na jakie mogłam trafić i naprawdę wspaniała współpraca. Dziękuję Maciek!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.