Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Rumia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia100 / 60 min

Maciek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5210 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Telefon: 519 530 715

Drogi uczniu!

 • Chcesz dostać się na wymarzony kierunek i szukasz zaprawionego w boju eksperta, który zna egzamin maturalny na wylot .
 • Potrzebujesz kogoś, kto dobrze wie, jak trafić w klucz zadań maturalnych z biologii?
 • A może szukasz po prostu kogoś, kto wydobędzie z Ciebie cały potencjał?

Jeśli tak, będę mógł Ci pomóc :)

MOJE MOCNE STRONY
(czyli co mnie wyróżnia spośród innych korepetytorów ;)

1. NAUKA ANALITYCZNEGO I SYNTETYCZNEGO MYŚLENIA

W przypadku biologii uczniowie mają najczęściej problemy z umiejętnością rozwiązywania zadań . Obecna matura z tego przedmiotu ma charakter bardziej interdyscyplinarny .
Mamy do czynienia z wieloma zadaniami, w których nie wystarczy czysta wiedza, ale potrzebne są również umiejętności łączenia faktów i wyciągania wniosków . Uczeń rzadko kiedy jest w stanie sam nauczyć się rozwiązywać zadania maturalne, a przerabianie arkuszy z zeszłych lat nie wystarczy
Dlatego na zajęciach dużo czasu poświęcamy na naukę analitycznego i syntetycznego myślenia, bo to jest klucz do rozwiązania najtrudniejszych zadań na egzaminie, czyli tych, które ostatecznie dają wysokie wyniki maturalne .

2. AKCENT POŁOŻONY NA ZAGADNIENIACH POWTARZAJĄCYCH SIĘ NAJCZĘŚCIEJ NA EGZAMINACH

Ilość materiału wynikająca z podstawy programowej jest za duża , aby można było ją opanować  idealnym stopniu. Standardowe podejście polegające na próbie opanowania wszystkiego niestety  zawodzi. Mam na to na szczęście rozwiązanie. 

Słyszałeś o zasadzie Pareto?

Mówi ona o tym, że 20% jednostek odpowiada za 80% efektów, np.:

 • 20% ludzi na świecie ma 80% pieniędzy,
 • 20% uczniów zadaje 80% spośród wszystkich pytań w trakcie lekcji,
 • 20% kolegów z Twojej klasy angażuje się w 80% zajęć dodatkowych. - itd. 

Od ponad 10 lat śledzę wymagania na egzaminach maturalnych CKE , wytyczne testu ósmoklasisty, podstawy programowe i omawiam arkusze maturalne z egzaminatorami . Wiem, które zagadnienia odpowiadają za większość Twojego wyniku na maturze, teście 8-klasisty czy sprawdzianie.
Wiem, które 20% może stanowić 80% Twojego wyniku. :-)

3. STARANNE PLANOWANIE CAŁEGO PROCESU NAUCZANIA I UWZGLĘDNIENIE POWTÓREK

Musimy zmierzyć się z faktem, że tak naprawdę nikt nie pamięta materiału dłużej niż miesiąc po sprawdzianie. Jak sobie z tym poradzić? Długo szukałem odpowiedzi i najlepszą znalazłem w: „Harvardzkim Poradniku Skutecznego Uczenia Się” , z którego wynika, iż jedynym sposobem zapamiętania czegoś na trwałe są dobrze zaplanowane powtórki .

Powinny one odbyć się po:

 • 24 godzinach,
 • tygodniu,
 • miesiącu,
 • trzech miesiącach.

Dlatego zajęcia prowadzone są według ścisłej koncepcji, zgodnie z którą starannie zaplanowane są powtórki, aby ze szczytową formą pamięci trafić dokładnie w dzień egzaminu!

4. WSPARCIE MOTYWACYJNE

Wielu nauczycieli nie zdaje sobie z tego sprawy, ale dobry nauczyciel jest jak trener sportowy.
Misja korepetytora nie kończy się na prowadzeniu lekcji, ale na tym się zaczyna.
Gdy po zajęciach przychodzi czas, kiedy zawodnik – uczeń – musi zrobić swoje, trzeba zagrzać go do walki. W tym należy stworzyć systemy motywacyjne i dopasować techniki pamięciowe , które pomagają skutecznie uczyć się w domu, aby potem maksymalnie wykorzystać czas na zajęciach. 
Prowadzę uczniów do upragnionych celów, tak jak trener prowadzi sportowca do zawodów.
Biorę na barki całą odpowiedzialność, cieszę się z postępów, ale w szczególności wspieram w trudniejszych chwilach.

METODY NAUCZANIA

Śledzę wymagania CKE , podstawy programowe i omawiam  arkusze maturalne z egzaminatorami , dzięki czemu jestem zawsze na bieżąco z materiałem. Prowadzę autorskimi programami przygotowań do matur, które pomagają moim uczniom odnosić sukcesy na egzaminie. Nigdy nie zostawiam jednak uczniów w tarapatach i, jeśli zajedzie taka potrzeba, asekuruję z materiałem szkolnym.

Albert Einstein powiedział kiedyś: “Obłęd: powtarzać w kółko tą samą czynność oczekując innych rezultatów.”, a także: “Logika zaprowadzi cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie.” Na zajęciach będziemy korzystać z tych dwóch prawd.

Jeśli nie zrozumiesz czegoś za pierwszym razem - wytłumaczę Ci to ponownie, tym razem w inny sposób. Lewa półkula Twojego mózgu odpowiada za analityczne myślenie, prawa - za kreatywne. Gdy zachęci się obie te części do współpracy, osiąga się niesamowite wyniki! Właśnie dlatego w swoich metodach nauczania łączymy logikę z wyobraźnią - tak, byś efektywnie przyswajał sobie wiedzę.
 
W swojej pracy wykorzystuję ciekawe taktyki, skojarzenia, techniki pamięciowe –  wszystko, co w mej mocy, by biologia nie była dla ucznia próbą charakteru, a przedmiotem, który da się prawdziwie polubić i który jest fascynujący!

Dbam o to, by na zajęciach panowała przyjemna atmosfera. Jestem wyrozumiały, ale i wymagający – bo wiem, że tylko taka postawa przynosi rezultaty. Jeśli będziesz ze mną współpracował i uczył się z lekcji na lekcję – gwarantuję, że osiągniesz sukces.
Nie obiecuję, że będzie lekko, ale uwierz mi, że warto! 

GDZIE I KIEDY MOŻEMY UMÓWIĆ SIĘ NA ZAJĘCIA:

 • lekcje online -  profesjonalne zajęcia z użyciem specjalnego tabletu graficznego oraz wirtualnej tablicy,  czyli zupełnie jakbyśmy siedzieli obok siebie w jednej ławce. ;-) Na zajęciach jest ciągła interakcja, nie ma możliwości obijania i siedzenia na komórce :)
 • Zajęcia mogą odbywać się w stałych lub elastycznych godzinach między 8:00 - 22:00 (pn – niedz)

CENNIK

 • Szkoła podstawowa (online lub stacjonarnie) - 100 zł / 60 min
 • Liceum - poziom podstawowy (online lub stacjonarnie) – 115 zł / 60min
 • Liceum - poziom rozszerzony (online lub stacjonarnie) – 135 zł / 60min
 • Poziom akademicki (online lub stacjonarnie) – 155 / 60 min

Dojazd do ucznia możliwy jest za dodatkową opłatą i uzależniony jest od możliwości czasowych

Telefon: 519 530 715

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości treści ogłoszenia bez zgody autora jest zabronione pod groźbą sankcji prawnych.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 210
avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2024

Do Maćka zaczęłam chodzić na początku roku. Martwiłam się, że napiszę maturę beznadziejnie i choć marzę o studiach lekarskich przy słabym poziomie chemii w szkole nie mam zupełnie szans. Mój niepokój był bezpodstawny, bo teraz przed maturą czuję się dobrze przygotowana przygotowana - arkusze z zeszłych lat piszę na ponad 80%. Mam doświadczenie z kilkoma korepetytorami chemii, do których chodziłam kiedyś na zajęcia, ale żaden nie tłumaczył tak dobrze zadań obliczeniowych. Te lekcje to inwestycja w wiedzę – i dobre samopoczucie, bo przestaniesz się tak bać matury. ;) Wypełnione na zajęciach arkusze maturalne, wszystkie z bardzo dobrym wynikiem, dają mi poczucie, że na prawdziwym egzaminie też sobie poradzę!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2023

Syn bardzo zadowolony. Polecam z całego serca :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2023

Do Maćka zaczęłam chodzić na początku roku. To była misja specjalna, bo chciałam przygotować się z chemii na okolice 80%, a byłam w mat-fizie. Martwiłam się, że to nie ma w ogóle szans powodzenia. Teraz jeszcze czekam na wyniki, ale wiem, że naprawdę zrobiłam wszystko, co się dało! Byłam świetnie przygotowana przygotowana i z niecierpliwością oczekuję na te wyniki :) Mam doświadczenie z kilkoma korepetytorami chemii, do których chodziłam kiedyś na zajęcia, ale żaden tak dobrze nie tłumaczył. Lekcje z nim to inwestycja w wiedzę – i dobre samopoczucie, bo przestaniesz się tak bać matury. ;) Wypełnione na zajęciach arkusze maturalne, wszystkie z bardzo dobrym wynikiem, dawały mi pewność, że na prawdziwym egzaminie też sobie poradzę.Trzymajcie kciuki!!!

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Maciek przygotowywał mnie do matury rozszerzonej z chemii. Zależalo mi na najwyższym wyniku, aby dostać się na studia lekarskie, więc od początku wiedziałam, że znalezienie odpowiedniego korepetytora nie będzie proste – wgryzienie się w klucz odpowiedzi maturalnych nie jest takie proste. Wymagania były wysokie, jednak nie zawiodłam się w żadnym stopniu. Wczoraj, gdy pisałam maturę, mogłam być dość spokojna i pewna siebiie. Maciek od początku miał dokładną strategię, którą konsekwentnie realizujemy. Jest bardzo wymagający, ale również wyrozumiały, ciśnie, ale potrafi zrozumieć, że każdy ma gorsze dni, kiedy chce się odrobinę mniej ;) To charyzmatyczny nauczyciel, który tłumaczy skomplikowane zawiłości w przystępny sposób i świetnie motywuje, aby dawać z siebie więcej. Wkłada w to dużo serca i zaangażowania, czasem mam wrażenie, jakby sam miał zdawać tegoroczną maturę :) To najlepsze zajęcia, na jakie mogłam trafić i naprawdę wspaniała współpraca. Dzięki Maciek, będę polecać:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2023

Dzięki za miłą współpracę w dobrej atmosferze :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2023

Sebastian mocno się podciagnal z przedmiotu dzięki zajęciom. Po roku korków chemia przestała być dla niego męczarnia i powodem niespania po nocach ze stresu a stała się przedmiotem jak każdy inny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Nauczyciel jest elastyczny i ma bardzo dużo pokładów cierpliwości, buduje przyjazną atmosferę na zajęciach i tłumaczy tak, że bez problemu można wszystko zrozumieć nawet na co dzień nie ogarniając chemii! Polecam!

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2022

Anika nadrobiła na korepetycjach wszystko, czego w szkole nie rozumiała. Nauczycielka niezbyt dobrze tłumaczy, a do tego braki po nauczaniu zdalnym - katastrofa gwarantowana. Dobrze, ze są zajecia dodatkowe, bo bez nich byłoby trudno. Dziękuję za wsparcie, cierpliwość, a przede wszystkim za włożenie córce materialu do głowy w sposob prosty i zrozumiały. :-)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2022

To był dobry rok! Wygrana olimpiada z chemii, do której przygotowywałem sie dluuugi czas na korepetycjach. Bylo ciężko, wymagajaco, ale nigdy w siebie nie zwatpilem, bo mialem super wsparcie. Taki nauczyciel to skarb i cieszę się, ze go znalazłem. Jestem na maksa wdzięczny i szczęśliwy, że wygrałem i przeogromnie dziękuję!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Chemia była moją zmorą. Poszłam na biol-chem głównie dla biologii, ale z chemią nigdy sobie za dobrze nie radziłam. Od początku stresowałam się na zajęciach w szkole, bo bardzo wielu zagadnień kompletnie nie rozumiałam i miałam straszne braki. Dzięki korepetycjom zrobiłam wielkie postępy i przestałam unikać zajęć z chemii ze strachu, że zostanę zapytana przez nauczycielkę i nic nie będę potrafiła. Dwa lata korepetycji później czuję się z chemii naprawdę mocna! I, nie sądziłam, że to kiedykolwiek się stanie, 16 maja piszę maturę rozszerzoną z chemii. Wow. Dziękuję, tylko dzięki tym zajęciom jest to możliwe. Zawsze będę miło wspominać nasze lekcje!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2022

Bardzo dobre lekcje! Super nauczyciel i dobre metody nauki. Przyjemnie mi się uczy i nawet nie zauważam, kiedy czas mija, a lekcja dobiega końca. Z każdej wynoszę dużą dawkę wiedzy, ale jednocześnie nie jestem przytłoczona ilością informacji do zapamiętana, bo są podane w prosty sposób. Jak na razie miałam kilka zajęć, bo zapisałam się już gdy w szkole był stan krytyczny, haha, ale już wiem, że trafiłam w odpowiednie miejsce. Pozdrawiam i do zobaczenia!

avatar
Gosia Labuda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2022

Powiem tak - zajęcia warte inwestycji. Poziom zajęć jest naprawdę wysoki, stosowane narzędzia też mnie przekonują - a przede wszystkim Michała. Pracują na wirtualnej tablicy, po której obie strony mogą pisać wzory, wykresy i inne cuda, no i Michał pierwszy raz się nie stresuje, że musi podejść do tablicy. ;) Takie zajęcia to naprawdę dobry pomysł, dziecko nie jest zestresowane i przebodźcowane jak w szkole i od razu lepiej i efektywniej mu się pracuje.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2022

Lekcja w duecie - moja córa i jej najlepsza kumpela wypadła świetnie. Dziewczyny super się odnalazły na takiej łączonej lekcji online, intensywnie pracowały i tylko słuchać były śmiechy i rozmowy z drugiego pokoju. Zastanawiałem się, czy taka lekcja nie przerodzi się w chaos i pogaduchy zamiast nauki, ale jak spytałem, co robiły, pokazała mi notatki i duzo rozwiązanych zadań na tablicy wirtualnej. Laura mówi, że takie zajecia są bardzo przyjemne i o wiele lepiej i szybciej jej się tak uczy. Dobrze widzieć ją zadowoloną, bo jeszcze niedawno była załamana, że chemia jej nie wychodzi. Trochę podsłyszałem i sposób prowadzenia lekcji bardzo do mnie przemowił, świetne podejście do dzieciaków i bardzo przystepnie przekazana wiedza.

avatar
Remigiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Jestem na tak. Syn ładnie współpracował z nauczycielem, nawiązali dobry kontakt i Kuba bardzo sie zaangażował a często ma problemy żeby usiedzieć w miejscu. Właśnie dlatego nie byłem przekonany, czy zajecia online sie sprawdzą, bo online lekcje w szkole różnie wychodzą, ale korepetycje w takiej formie naprawdę zdały egzamin. Syn zadowolony, zrozumiał, co było trzeba, ja mam spokojną głowę, że udało sie znalezc dla niego odpowiednią osobę i z przyjemnością będziemy z Panem współpracować.

avatar
Katarzyna W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2021

Przez pandemię i zajęcia zdalne Olek ma bardzo duże zaległości, no bo ileż można się nauczyć online w 30-osobowej klasie. Niewiele wynosił z tych zajęć, więc obawiałam się, czy korepetycje online to będzie dobra opcja i czy da się dobrze uczyć w ten sposób – a jak się okazuje, jest to możliwe. Pobieramy lekcje od początku września i jestem naprawdę zaskoczona skutecznością. Widzę, że Olek jest na dobrej drodze i w dobrych rękach.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Ale to była miła lekcja! Miałam lekcję z nauczycielką z zespołu Maćka i połączyłyśmy się online, nie było żadnych zakłóceń, wszystko było dobrze widać i słychać, a pracowałyśmy na wirtualnej tablicy, na której obie mogłyśmy pisać i rozwiązywać wspólnie równania cheimczne. Właściwie to myślałam, że zdecyduję się tylko na jedną dwugodzinną lekcję, żeby przed rozpoczęciem roku zrozumieć to, czego nie ogarniałam i żeby nie mieć zaległości, ale tak mi się spodobało, że podjęłam decyzję o regularnych zajęciach. W końcu chemia nigdy nie była dla mnie łatwa, a teraz wreszcie zaczynam widzieć promyczek nadziei, że ją zrozumiem. Pozdrawiam i dziękuję!

avatar
Agnieszka Piotrowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2021

Gorąco polecam. Szukałam odpowiedniego nauczyciela dla Karoliny i zależało mi na tym, by był to nauczyciel nie tylko z dużą wiedzą, ale też potrafiący okazać wyrozumiałość, ciepło, cierpliwość, a to niełatwa sztuka. Gdy trafiłam na pana Maćka, dobrał Karolinie nauczycielkę, którą polubiła od pierwszej lekcji. Posiada wszystkie cechy, na których nam zależało, a uczy tak dobrze, że nauka przychodzi z łatwością. Polecam z czystym sercem, po kilku wakacyjnych lekcjach już wiemy, że będziemy kontynuować współpracę.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2021

Na Maćka i jego zespół trafiłem niedawno - ogłoszenie zrobiło na mnie świetne wrażenie i postanowiłem spróbować i zapisać córkę Zuzię na próbne zajęcia. Trochę się obawiałem, czy taka szkoła korepetycji to będzie dobry wybór, ale okazał się najlepszy z możliwych. Pan Maciej dopasował najbardziej odpowiedniego nauczyciela do potrzeb i poziomu córki i Zuzia świetnie się z nim dogaduje. Na próbną lekcję zapisałem Zuzię w połowie wakacji, żeby w razie niewypału mieć czas na szukanie nauczyciela gdzie indziej, ale pierwszy strzał okazał się trafiony i muszę przyznać, że korepetytor robi naprawdę świetną robotę. Jestem spokojny, bo wiem, że córka jest w dobrych rękach.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Bardzo się cieszę, że znalazło się miejsce dla Magdy, już się bałam, że go nie będzie, bo słyszałam same dobre opinie o zespole prowadzonym przez Maćka i chciałam, żeby moja córka spróbowała, jak się jej tu będzie podobać. I podoba się bardzo! Z ochotą pracuje, nie zważając na to, że są wakacje! Po próbnej lekcji sama chciała zacząć już w wakcje, a nie od września, żeby już się zacząć przygotowywać do egzaminu ósmoklasisty. To był strzał w dziesiątkę, bo Magda naprawdę szybko się uczy dzięki zajęciom! :)

Maciek

Bardzo się cieszę, że nawet wakacje nie były dla Magdy przeszkodą, bo dzięki temu bardzo dużo udało się powtórzyć! Na egzaminie nie będzie miała sobie równych. :)

avatar
Ania Z
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Lekcje są świetne, korepetytor zna się na swoim fachu i wie co zrobić by chemia stała się zrozumiała i przystępna. Przez kilka miesięcy nauczyłam się tyle, ile przez kilka lat w szkole nie zdołałam, bo nigdy nie trafiałam na dobrego nauczyciela. Zdeycowałam się nawet zostać na wakacje! Chemia organiczna, nieorganiczna, wiązania chemiczne, zadania, które były dla mnie czarną magią, po korepetycjach wreszcie stały się logiczne i łatwe. Wystarczy dobry nauczyciel, a to już połowa sukcesu!

Maciek

Super, że coraz lepiej znasz się na tej magii! Niedługo będziesz potrafiła wyczarować wszystko. Pozdrawiam! :)

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

To był znakomity wybór. Po długich poszukiwaniach znaleźliśmy wreszcie kompetentną osobę, która potrafi wyłożyć chemię w zrozumiały sposób. Stosuje niestandardowe metody nauczania i zaskakuje pomysłami. Córka bardzo lubi te zajęcia, bo nigdy nie są nudne i może się na nich dowiedzieć wielu nowych, interesujących rzeczy, dlatego zdecydowaliśmy się na lekcje nawet w wakacje. Myślę, że te lekcje sprawdza się nie tylko dla uczniów ale i dla wszystkich, którzy chcą zdobyć nowa wiedzę. Pasjonaci chemii też się na pewno tu odnajdą

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

To był znakomity wybór. Po długich poszukiwaniach znaleźliśmy wreszcie kompetentną osobę, która potrafi wyłożyć chemię w zrozumiały sposób. Stosuje niestandardowe metody nauczania i zaskakuje pomysłami. Córka bardzo lubi te zajęcia, bo nigdy nie są nudne i może się na nich dowiedzieć wielu nowych, interesujących rzeczy. Myślę, że te lekcje sprawdza się nie tylko dla uczniów ale i dla wszystkich, którzy chcą zdobyć nowa wiedzę. Pasjonaci chemii też się na pewno tu odnajdą.

Maciek

Bardzo, bardzo dziękuję, takie słowa bardzo motywują. Cieszę się, że Iga dobrze się czuje na zajęciach. Pozdrawiam!

avatar
Inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2021

Bardzo polecam. Młodsza córka chodziła tu na korepetycje, gdy nie radziła sobie z materiałem w szkole i była całkowicie załamana, że niczego nie rozumie i się strasznie stresowała na każdej chemii. Zajęcia pomogly jej poczuć się o wiele swobodniej w tym zakresie i nadrobiła wszystkie zaległości które się w szkole namnozyly. Teraz starsza zaczęła się tu przygotowywać do matury i jest równie zadowolona. Naprawdę bardzo dobrze trafiłyśmy.

Maciek

Serdecznie dziekuję! Obie dziewczyny są superpracowite i świetnie nam się pracuje. Ania na pewno da sobie radę na maturze. :) Pozdrawiam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Przygotowuję się do matury z chemii rozszerzonej. Zaczęłam w wakacje, bo uważam, że dużo pracy przede mną i muszę się naprawdę porządnie spiąć, żeby dobrze napisać. Na korepetycjach rzeczywiście nie próżnujemy. Przyswajam ogromną ilość wiedzy, przy czym nie czuję się nią przytłoczona – lekcje są tak ciekawe, że nauka przychodzi mi z łatwością i większość rzeczy praktycznie sama mi wchodzi do głowy. Czuję się zmotywowana i spokojna, że dam sobie radę na egzaminie.

Maciek

Już widać progres, a co dopiero będzie za kilka miesiecy! Pracuj dalej tak dobrze, a maturę napiszesz rewelacyjnie. :) Pozdrawiam!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2021

Polecam z czystym sercem. Nauczyciel cierpliwy jak anioł, potrafi ze spokojem i wyrozumiałością podejść do ucznia. Stara się go zachęcić do nauki, pokazać mu, jak chemia może być ciekawa. Gdy opowiedział synowi, jaką rolę chemia odgrywa w codziennym życiu i w jak wielu obszarach można ją znaleźć, ten był zaskoczony i zafascynowany. Przerobili wszystkie tematy ze szkoły, Kajtek rozumie teraz chemię o wiele lepiej, a na pytanie, jaki jest jego nauczyciel odpowiedział "najlepszy na świecie!". :)

Maciek

Kajtek angażuje się w lekcje i aktywnie uczestniczy w zajęciach, co daje superefekty. :) Gorąco dziekuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2021

Złożyłam już papiery na studia i czekam jak na szpilkach. Sprawdzałam już sobie wyniki z chemii w necie i jeśli dobrze liczę, to powinnam mieć prawie 90%. Myślę, że się dostanę, trzymaj kciuki, i bardzo, bardzo dziękuję za wszystko!

Maciek

Noo, to wynik rewelacyjny. Daj koniecznie znać, jak poznasz wyniki i trzymam mocno kciuki!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Pierwsza lekcja była super, czekam na następną. :) Postanowiłem rozpocząć przygotowania do matury już w wakacje, żeby mieć więcej czasu i to był dobry wybór. Czuję się zaopiekowany i myślę, że jestem w dobrych rękach i będę dobrze przygotowany do egzaminu. Do zobaczenia na następnej lekcji, pozdrawiam.

Maciek

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony. Ze wszystkim damy radę! :) Do zoba!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Marta dobrze się czuję na tych lekcjach. Nie czuje stresu, nie czuje się oceniana, za to otrzymuje bardzo dużo wsparcia i empatii. Chemia sprawia jej trudności, mimo że córka jest ambitna i chce się uczyć, to nie zawsze jej “wchodzi”. Dzięki zajęciom naprawdę zrozumiała temat i poczuła się dużo pewniej.

Maciek

Bardzo się cieszę! Jeszcze troche i Marta zapomni, że miała jakieś trudności z chemią. Super pracuje na zajęciach. :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2021

Ale to był intensywny rok. :) I pracowity. Potężna dawka wiedzy i to przekazana w ciekawy sposób. Chylę czoła, bo zajecia naprawdę super. :)

Maciek

No, pracowałaś jak mróweczka - i jakie są efekty! :D Pozdro!

avatar
Klementyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Taki nauczyciel to skarb! Długo szukaliśmy odpowiedniej osoby i już trochę się zniechęciliśmy do korepetycji, bo korepetytorzy, na których trafaialiśmy nie sprawdzili się i niczego syna nie nauczyli. Mieliśmy poczucie, że zależy im tylko na kasie, a nie na tym, żeby realnie czegoś dziecko nauczyć… Tutaj jest zupełnie inaczej! Wreszcie trafiliśmy na nauczyciela z prawdziwą pasją. Bardzo polecamy.

Maciek

Serdecznie dziękuję i cieszę się, że jesteście Państwo zadowoleni. Pozdrawiam!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Bardzo dobry nauczyciel. Przełamał moją niechęć do chemii, a jego nieszablonowe podejście do nauczania sprawiło, że stała się o wiele ciekawsza. Przedtem sprawiała mi dużo trudności, bo raczej jestem umysłem humanisty niż ścisłowca i przedmioty ścisłe wywołują we mnie skręty kiszek. Okazało się, że tej przypadłości można sie pozbyć dzięki odpowiedniemu nauczycielowi. ;)

Maciek

Cieszę się, żeś już wyleczona! :D Pozdrawiam!

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Sebastian ukończył klasę z oceną 5 z chemii. Niesamowite, w poprzednim roku i dwa lata temu miał 3. Widać, że korepetycje dużo go nauczyły i był to dobrze zainwestowany czas i pieniądz. Polecam, fachowa pomoc w dobrej atmosferze i nauka dopasowana do dziecka.

Maciek

Widać progres! Sebastian przeszedł samego siebie. :) Pozdrawiam!

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Hej, stwierdziłem, że napiszę opinie po całym roku. Fantastycznie mi się pracowało na korkach, wcale nie czułem się jak w szkole, żadnego stresu ani nic. Bardzo ciekawe lekcje, mądre i z humorem. Myślę, że odezwę się we wrześniu by kontynuować naukę :)

Maciek

Super, cieszę się, że zajęcia Ci odpowiadają. Do września! :)

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Dzięki za pomoc w tym roku. Mam nadzieję, że do zobaczenia w następnym! Chemia organiczna i nieorganiczna stała się dla mnie o niebo prostsza. Nie sądziłam, że korepetycje aż tak mi pomogą, bo z chemii naprawdę nigdy nie byłam dobra, a tu mile zaskoczenie, bo serio dużo się nauczyłam. Dzięki!

Maciek

Bardzo, bardzo się cieszę. Do zobaczenia! :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Chemia stała się ciekawsza i zyskałam więcej chęci do nauki, bo wcześniej chemia to były dla mnie tylko łzy i stres, bo w mojej szkole to masakra. Fajnie, że jednak są nauczyciele z fajnymi sposobami na uczenie którzy potrafią zachęcić do przedmiotu.

Maciek

Super, że przekonujesz się do chemii. Pozdrawiam i miłych wakacji!

avatar
Michał K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Cześć, dzięki za ten rok! Za lekcje w fajnej atmosferze i na luzie, bez stresu, za całą przekazaną wiedzę. Nawet nie wiedziałem, kiedy te lekcje mijały, bo tak dobrze mi się na nich pracowało. Mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku :)

Maciek

Też dzięki i mam nadzieję, że do zobaczenia! :)

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2021

Tak bardzo polubiłam lekcje, że postanowiłam zostać na wakacje. Już zaczniemy się przygotowywać do matury, bo chciałabym ją napisać jak najlepiej. Cieszę się, że chodzę na korki, bo w szkole nie nauczyłabym się tak dużo no i tutaj mam indywidualne podejście, a nie szablonowe schematy nauczania.

Maciek

Na maturze będziesz wymiatać. Dzieki za opinię i pozdrawiam! :)

avatar
Kinia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Fajne zajęcia. Dzięki za przygotowanie do egzaminu. Czułam się o wiele pewniej i mniej zestresowana. Miłych wakacji!

Maciek

Dzięki za opinię. Udanego odpoczynku! :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Dobra, wszystkie matury zaliczone, czas na wakacje. Dziękuję, bez korków nie napisałabym chemii tak dobrze, a na tym przedmiocie bardzo mi zależało. Już jest rekrutacja, obym się dostała. Ale myślę, że dam radę dzięki takiemu przygotowaniu :)

Maciek

Trzymam mocno kciuki!!!

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Dziękujemy serdecznie za cały rok intensywnej pracy. Kasia bardzo polubila te zajęcia i chcielibyśmy od września też korzystać z oferty. Dobrze że tu trafiliśmy.

Maciek

Również dziękuję! Proszę o kontakt pod koniec sierpnia w celu umówienia terminu zajęć na przyszły rok. Pozdrawiam!

avatar
Alek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Taką chemię to ja rozumiem! Co prawda nie możemy się spotkać na żywo, a zajęcia są online, ale to mi odpowiada nawet bardziej, bo mogę siedzieć w domu albo poza nim i mieć lekcje. Lekcje są ciekawe i lubię je o wiele bardziej niż te w szkole.

Maciek

Cieszę się, że Ci się podoba. Pozdro! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Jeszcze raz dziękuję za ten rok. Wręczyłabym kwiaty, ale zajęcia są online. ;) Podziękuję, polecając zajęcia znajomym rodzicom, jeśli będą szukać nauczyciela chemii. Hania, gdy wróciła z egzaminu z części przyrodniczej, powiedziała, że chemia jej poszła najlepiej. A wcześniej z nią miała najwięcej trudności. Dziękuję

Maciek

Serdecznie dziękuję! Super, że chemia dobrze poszła. :) Pozdawiam!

avatar
Miłosz Grzechowiak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2021

Syn sobie chwali. Lekcje odbywają się terminowo, są zaplanowane i przepełnione wiedzą, a jednocześnie nie przytłaczają ucznia. Arek nie lubi chemii, nie oszukuję się, że ją polubi, ale na korepetycjach zaczyna się do niej powoli przekonywać. 7 kl, za rok 8, więc musi się podszkolić do egzaminu. Od września wracamy, teraz niech ma wakacje, ale proszę o nas pamiętać przy układaniu grafiku. ;)

Maciek

Bradzo się cieszę, że Arek lubi nasze zajecia. :) Pewnie, ale proszę się jeszcze przypomnieć pod koniec sierpnia, jak będę układać grafik. :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2021

Superatmosfera. Choć chemia to nie jest moja mocna strona, na korkach o tym zapominałam. Co znaczy, że nauczyciel musi być dobry, żeby tak wykładać swój przedmiot. :) Było dużo rzeczy, których nie rozumiałam i dzięki korkom stały się dla mnie jasne. Dzięki wielkie!

Maciek

Kłaniam się i dziękuję za miłe słowa! :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2021

Dziękujemy za rok współpracy. Córka przynosi coraz lepsze oceny z chemii, bardzo dużo jej dały korepetycje. Od września Hania również będzie chodzić, chcielibyśmy już zaklepać miejsce, możemy? :)

Maciek

Pewnie, możemy zaklepać, tylko bardzo proszę o kontakt pod koniec sierpnia. :) Również dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Pati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Cześć przyrodnicza była o wiele prosztra niż zakładałam. Kilka zadań było z kosmosu, to prawda, ale reszta była ok. Tej części chyba się najbardziej bałam, no może poza matmą, a okazało się że nie było źle. Trochę stresik mnie zjadał, myślę że gdyby nie to, to poszłoby mi jeszcze lepiej, ale nie narzekam bo jestem zadowolona. Korepetycje były super

Maciek

Stres potrafi dopaść najlepszego. Na pewno dałaś z siebie wszystko! :)

avatar
G
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2021

Dziękuję za owocną i miłą współpracę, Asia bardzo polubiła te lekcje. Teraz po egzaminie nie będzie ich już potrzebować, ale jeśli tylko w liceum napotka jakieś problemy, wiemy, gdzie szukać specjalisty. :) Jeszcze raz dziękuję za pomoc i całą przekazaną wiedzę i pozdrawiam Grzegorz

Maciek

Serdecznie dziękuje za opinię i zapraszam w liceum! :)

avatar
jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Maturka, maturka i po maturce, szczerze spodziewałam się trudniejszych zadań. Bez problemu będę miał fajny wynik z chemii i the dostanę się do liceum. Wg wyników w necie będę miał przynajmniej 70 procent. Super, fajnie że chodziłem na korki

Maciek

Trzymam kciukensy! :)

avatar
Mira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2021

Matylda bardzo sobie ceni każda lekcje. Nie przepada za chemią, ale korepetycje pozwalają jej zrozumieć ten przedmiot i spojrzeć na niego w nieco bardziej przychylny sposób. ;) Dziękujemy serdecznie, zajęcia są bardzo przydatne

Maciek

Bardzo dziękuję za opinię, cieszę się, że Matylda otwiera się na chemię. Pozdrawiam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2021

Z niecierpliwością czekam na wyniki z matur, ale jestem naprawdę pozytywnie nastawiona. Poszło mi naprawdę dobrze i chciałam serdecznie podziękować za ten rok zajęć, bo sama w życiu nie przygotowałabym się tak kompleksowo i porządnie. Nie boję się, bo z tego, co sprawdzałam, będę miała z 80 procent. Myślę, że dostanie się na studia to już tylko formalność. Dzięki!

Maciek

Super! Daj znać, jak poznasz wyniki. Pozdro!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Teraz chemia jest jeszcze trudniejsza, bo nawet nie można robić eksperymentów, wszystko robimy zdalnie itd. Testy też są zdalne, a nie czuje się do nich nigdy dobrze nauczony bo mamy słaba nauczycielkę w szkole. Fajnie ze chodzę na korki bo są ciekawe i nauczyłem się robić bilansowanie.

Maciek

Tak, w dziwnych czasach żyjemy, w świecie wirtualnym. Ale cieszę się, że jesteś zadowolony z naszych zajęć! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Dzięki za pomoc. Myślę, że poszło mi dobrze. Sprawdziłem odp w necie i jestem mega zadowolony. Większość zadań mam dobrze, myślę, że wpadnie bardzo fajny wynik. Mam nadzieję, że dostanę się na UW, ale wygląda na to, że jest szansa, bo wyniki zapowiadają się dobrze.

Maciek

Będzie dobrze! Daj znać, jak poznasz wyniki, trzymam kciuki!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Ciekawe lekcje. Co prawda byłem na razie tylko na dwóch, ale już mogę stwierdzić, że trafiłem dobrze i zostanę tu na dłużej. Dobra komunikacja, duża wiedza, fajny kontakt, ogólnie na plus.

Maciek

Super, cieszę się, że zostajesz. Dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Tomasz H.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Chciałbym bardzo podziękować za pomoc Mateuszowi w rozwiązaniu zadań ze szkoły. Sam nie rozumiał, a ja nie potrafiłem pomoc, bo chemia to zawsze było moja słaba strona. Mateusz już wszystko rozumie i bardzo sobie chwali lekcje. Chciałbym zaklepać miejsce na zajęciach na przyszły rok, żeby Mateusz mógł się dobrze przygotować do egzaminów ósmoklasisty.

Maciek

Zapraszam do zapisów pod koniec sierpnia, bo wtedy będę układać grafik. :) Pozdrawiam!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Uff, już po. Myślę, że będzie ok. Czułem się już tak wprawiony w rozwiązywaniu zadań, że nawet nie czułem się jak na maturze, tylko jak na naszych wspólnych lekcjach. Już mogę spać spokojnie. Korepetycje świetnie mnie przygotowały, również do tych zawiłych zadań. Jak się dostanę na studia, to na sto procent jeszcze zawitam. ;)

Maciek

Na pewno będzie OK. :) Trzymam kciukensy!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Nie było tak źle! Właściwie to było całkiem nieźle! Spodziewałam się trudniejszych zadań (albo były trudne, ale po naszych super efektywnych lekcjach tego nie zauważyłam). Z kilkoma zadaniami miałam lekki problem, ale ogólnie wszystkie zrobiłam i wydaje mi się, że poszło mi naprawdę w porządku. Dziękuję, sama bym tego nie osiągnęła. :)

Maciek

Czyli egzaminy z głowy, jestem pewien, że dałaś z siebie wszystko. Daj znać, jak wyniki! :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Dziękuję za dotychczasową pomoc w nauce do egzaminu ósmoklasisty. Igor najmniej się teraz obawia zadań z chemii, bo idą mu doskonale. Każdemu polecam, bo zajęcia naprawdę warte swojej ceny. Rewelacyjnie przygotowane i dopasowane do potrzeb ucznia, co jest bardzo istotne, bo każde dziecko potrzebuje innych metod pracy. Zajęcia w stu procentach spełniły nasze oczekiwania i na pewno będziemy kontynuować współpracę w liceum.

Maciek

Serdecznie dziękuję za opinię i zapraszam w liceum! Pozdrawiam! :)

avatar
Michał XD
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Super są te korki. Choć niby nie lubię chemii ale na korkach tego nie czuje, właściwie chyba nawet zacząłem się przekonywać do chemii. Gdyby w szkole nam tłumaczyli tak fajnie to pewnie bym lubil chemię. Bardzo dzięki za wytłumaczenie wszystkiego już wszystko ogarniam i wiem jak rozwiązać, dzięki

Maciek

To super, że chemia przestaje być dla Ciebie złem koniecznym. :) Pozdro!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Zapisaliśmy Kajetana na zajęcia z chemii, żeby sobie co nie co powtórzył przed egzaminem, bo to w końcu ważna sprawa. Otrzymał gotową rozpiskę powtórki i plan działania na najbliższe miesiące i zaczęli działać… Co to była za praca! Kajtek, który nigdy nie lubił chemii, szczerze ją polubił! Zadania zaczął rozwiązywać tak dobrze, że na pewno mu dobrze pójdzie!

Maciek

Kajtek śmiga, jeśli chodzi o zadania. Szybko robi postępy. Trzymam kciuki za egzamin! :)

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Dziękujemy i pozdrawiamy! Kasia napisała test najlepiej w klasie i skakała z radości. :-) Super, że trafiła na takiego nauczyciela, który z taką pasją opowiada o chemii i różnych procesach chemicznych! Kasia siedzi na lekcjach jak oczarowana!

Maciek

Super! Niesamowicie się cieszę. Pozdrawiam! :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Zaraz maturka, ale już się jakoś nie stresuję. Wiem, że zdam przyzwoicie. Tyle już przerobiliśmy tych zadań i arkuszy i tyle lekcji za nami… Wszystkie były super i żałuję, że po maturze juz nie będę na nie chodził. Ale kto wie, może jeszcze wpadnę na studiach, jak już się dostanę! Dzięki za super powtóreczkę!

Maciek

Dostaniesz na pewno! Trzymam mocno kciuki i nie puszczam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Już po pierwszych maturach (nie było źle) i przede mną jeszcze chemia. Cieszę się, że niedługo będę to miała za sobą, choć nie stresuję się jakoś bardzo, czuję, że opanowałam materiał podczas naszych zajęć i wiem, że sobie poradzę. Ale chciałabym bardzo podziękować za te miesiące pracy i przerabiania poszczególnych działów i zagadnień, w dodatku w miłej atmosferze i bez stresu. Jestem prwna, że i na maturze nie będę się stresować, bo jestem dobrze przygotowana i oswojona z zadaniami, jakie mogą się pojawić.

Maciek

Stres zostaw w domu, niech się nie panoszy na egzaminach, łajdak jeden. Będzie dobrze! :)

avatar
Klaudyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2021

Już mi to nie robi, że zaraz matura, po takiej powtórce na pewno zdam przyzwoicie. Dziękuję serdecznie za naukę i najlepsze na świecie podejście do nauczania :D Już tak przywykłam do tych lekcji, że będzie mi strasznie smutno, jak w końcu będziemy musieli się pożegnać, a ten dzień niebawem nadejdzie… Ale jak juz się dostanę na studia i będę potrzebowac pilnej pomocy, będę wiedzieć, gdzie szukać ;D

Maciek

Jestem do dyspozycji, na studiach również. :) Trzymam kciuki i daj znać, jak maturka!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2021

Bardzo polecam!!! Jeszcze nie spotkałam się z tak fajnym nauczycielem, który serio uczy (i widać, że sam ma z tego dużo frajdy!) i potrafi się tak dobrze porozumieć z uczniem. Zawsze na trafiałam na strasznych gburów, którzy nawalali materiałem, nie tłumaczyli, tylko wymagali i nie obchodzilo ich, że czasu za mało, że czegoś nie rozumiemy. Wreszcie poznałam nauczyciela, który jest totalnym przeciwieństwem! Nauczyłam się na korkach tyle, że sama jestem w szoku. To nawet nie było takie trudne, kwestia dobrego nauczyciela. :D

Maciek

Uff, to dobrze, że nie zaliczam się do grona gburów. :) Super, że się odnajdujesz na lekcjach. Pozdrawiam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Dziękujemy pięknie za okazane wsparcie, przekazaną wiedzę, wyrozumiałość i bardzo ciekawe lekcje. Niedługo Kasia ma egzamin, ale juz sie w ogóle nie martwi. Chemia najbardziej ją przerazala, a teraz jest przedmiotem, ktorego obawia się najmniej, bo tak przepracowala na zajeciach wszystkie zagadnienia z podstawy programowej, ze potrafi zrobić zadania z palcem w nosie (choć tego nie robi, bo to niekulturalne ;)) Pozdrawiamy!

Maciek

Cieszę się, że Kasia już się nie stresuje, bo na pewno dobrze jej pójdzie. Pozdrawiam! :)

avatar
Julek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Od pazdziernika chodze na zajecia (wlasciwie to odpalam kamerke) i sa to najlepsze zajecia jakie mialem. Ogarnalem jak sie liczy pierwiastki i potegi a to mi sprawialo największy problem. Strasznie sie stresowalem majza dopoki nie poszedlem na korki. Testy w szkole sa strasznie trudne a nauczycielka nic nie tlumaczy i tylko wymaga zebysmy wszystko wiedzieli.Na szczescie ja wszystko umiem bo na biezaco mam korki i jak nie rozumiem zadania domowego to mozemy zrobi je razem.

Maciek

Cieszę sie, że ogarniasz coraz więcej, naprawdę widać efekty! Pozdro! :)

avatar
Adam Mikołajczyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2021

Nie rozumiałem paru zadań na studiach i głowiłem się, głowiłem, ale nic nie wymyśliłem i w końcu trafiłem tu. Szkoda, że tak późno! Wiele moich chemicznych zagwozdek byłoby rozwiązanych duuuużo wcześniej i oszczędziłoby mi to dużo nerwów i stresu, W każdym razie po korepetycjach zrozumiałem wszystkie zadania i zrobiłem je na zajęciach. Teraz takie zadania rozwiązuję już bez żadnych problemów. Poki co nie potrzebuję więcej zajęć, bo ogarniam, ale na pewno jeszcze wpadne!

Maciek

Lepiej późno niż wcale! Polecam się na przyszłość, razem na pewno wybrniemy nawet z najtrudniejszych zadań. Pozdro! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2021

Polecam!!! Córka jest zachwycona, a ja widzę, że lekcje przynoszą efekty!!! Ostatnią kartkówkę napisała na piątkę, a sprawdzian na 5 z minusem. Do egzaminu ósmoklasisty jest przygotowana jak nikt i świetnie rozwiązuje wszystkie ćwiczenia przedegzaminacyjne. Testy próbne bez zarzutów, a wiedza z zajęć zostaje w głowie i utrwalają ją systematycznie na korepetycjach, tak, by nie wyleciała, a przeniosła się do pamięci długotrwałej. Super!

Maciek

Gratuluję superocen! Patrycji idzie coraz lepiej. :) Pozdrawiam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Bardzo rzetelne przygotowanie. Córka jest zadowolona. Jej oceny się znacznie poprawiły, a ona zrozumiała wszystko, co sprawiało jej trudności. Nauczyciel bardzo dobrze tłumaczy nawet najtrudniejsze tematy, a trzeba powiedzieć, że Julia jest bardzo zdolna, ale leniwa. Albo inaczej: zawsze robi wszystko na ostatnią chwilę. Jest typem zobligowanym - czyli potrzebuje mieć kogos nad sobą, kto by ją rozliczał i monitorował postępy. Na zajeciach dostała porządną dawkę motywacji, metody pracy są świetnie dostosowane do jej charakteru i rzeczywiście działają. Julia mając motywacje zewnętrzną, zyskuje również wewnętrzną, co przeklada się na wyniki jej nauki.

Maciek

Każdy potrzebuje innych metod i warto ich szukać, wtedy efekty są zdumiewające. :) Dziekuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Bgdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Superlekcje i superatmosfera. Córka z radością siada do komputera i czeka na zajęcia :) gorąco rekomenduję te korepetycje, myślę że niejednego ucznia wyciągną za uszy z trudnej sytuacji ocenowej :)

Maciek

Nikogo za uszy nie będziemy ciągnąć! Chyba że zasłuży. :) Żartuję, oczywiście. :) Dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Igor Matuszewski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Cena adekwatna do jakości zajęć – które są znakomite i zdecydowanie zasługują na uwagę. Produktywnie spędzony czas, Kajtek zdobył nową wiedzę i utrwalił tą, którą przekazano mu w szkole. Wszystko, czego nie rozumiał, zostało wyjasnione, a wszystkie wątpliwości rozwiane. Nauczyciel jest sympatyczny i ma podejście do ucznia. Nie moglibyśmy sobie wymarzyć lepszego mentora dla naszego syna.

Maciek

Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam! :)

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Reakcje addycji i spalania już Jurkowi niestraszne. Po lekcji zadowolony pochwalił się, że już rozumie i pokazał, jak rozwiązał zadanie. Jestem bardzo dumna i gorąco dziękuję za pomoc. Czy możemy liczyć na wolne miejsce na powtórkę do egzaminu ósmoklasisty?

Maciek

Oczywiście, że będzie miejsce dla Jurka, przygotujemy dokładny plan powtórek. :) Pozdrawiam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2021

Naprawdę, nie wiem, jak mam dziękować, bo Julka przeszła taką przemianę, że nie dowierzam. Pamiętam, jak kiedyś załamywała się nad książką, bo za nic nie rozumiała tego, co tam jest napisane. Nie dziwię się, podręczniki szkolne nie są pisane wystarczająco przejrzscie i zeozumiale, by młody odbiorca mógł je zrozumieć. Korepetytor wyjaśnił jej wszystko prostymi słowami, uproszczonym językiem, a nie językiem naukowym i Julka od razu wszystko rozumie po lekcjach! Córka jest teraz w 7 klasie, ale na pewno będziemy kontynuować współpracę w przyszłym roku, bo nikt tak dobrze nie przygotuję jej do egzaminu.

Maciek

Bardzo dziękuję za miłe słowa! Julka zrobiła duże postępy i czuje się coraz pewniej w chemii, widać, że się stara. I oczywiście zapraszam na powtórkę do egzaminu. :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2021

Jwsli szukasz kogoś, kto cię dobrze przygotuje do matury – bardzo polecam!!!! Oczywiście mam na myśli przyszły rok, bo w dwa tygodnie już nikt cię nie przygotuj3. ;) Plan powtórki na cały rok był świetnie ułożony, lekcje odbywały się regularnie, a dawka wiedzy na każdej z nich była przystępna, materiał został bardzo dobrze rozłożony w czasie. Jakiś czas temu skończyliśmy przerabiać cały materiał, a teraz wybiórczo rozwiązujemy zadania maturalne z różnych działów. Próbną maturę napisałam na 87%, jestem ciekawa, jak mi pójdzie ta prawdziwa, ale po takim przygotowaniu jestem dobrej myśli.

Maciek

Ambitnie pracowałaś przez cały rok, matura to już tylko formalność. Oczywiście trzymam kciuki i daj znać, jak poszło! :)

avatar
Tata Krzysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2021

Nie wiem, czym są te czynniki stechiometryczne i bilansowanie, ale Krzyś już je rozumie, a to najważniejsze. :) Pierwsza lekcja była bardzo intensywna, Krzyś zrobił tyle przykładów, że byłem w szoku. A przede wszystkim, zrozumiał, co robi i już potrafi rozwiązywać te zadania bez niczyjej pomocy, co mnie bardzo cieszy.

Maciek

Mnie też cieszy. :D Krzyś bardzo dzielnie pracował. Pozdrawiam!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Super!!! Zaliczyłem! Dzięki Maćku, na pewno jeszcze się uśmiechnę, gdy znów będę potrzebował pomocy na studiach. :)

Maciek

Gratuluję! I zawsze jesteś mile widziany. :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Od Maćka nauczyłam się więcej niż od wszystkich nauczycieli od chemii razem wziętych, a miałam (wątpliwą) przyjemność pracować z trzema. Żaden z nich nie przekonał mnie do tego przedmiotu ani nawet nie pomógł mi zrozumieć, jak chemia działa. A nie jest to najprostszy przedmiot… Dobrze, że trafiłam na Maćka, bo moje nastawienie do chemii zmieniło się diametralnie.

Maciek

Bardzo się cieszę, że chemia przestała być dla Ciebie złem wcielonym. :) Pozdrawiam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Re we la cja. Tyle mam do powiedzenia. Nie jestem w stanie wyrazic słowami, jak bardzo jestem wdzięczna Panu Maciejowi, bo mój Rafał tak się podciąnął z chemii, że trduno mi w to uwierzyć. Zawsze miał problem z tym przedmiotem i nie spodziewałam się, że lekcje okażą się aż tak skuteczne, że zacznie bez problemu rozwiązywać wszystkie zadania. Niesamowicie nam Pan pomógł, dziękujemy serdecznie.

Maciek

Rafał przede wszystkim potrzebował motywacji i słów zachęty. Gdy uwierzył w swoje możliwości, wszystko stało się łatwiejsze. :) Dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Jestem w technikum budowy maszyn, ale zachciało mi sie zdawać maturę z chemii… Rzecz trudna do wykonania ale postanowiłem w siebie uwierzyc i zainwestowac w swoja nauke, bo maturka mi się przyda. Korki są super, poziom wysok i nie powiem, cisnęliśmy mocno. Dużo materialow do nauki ale bardzo wartosciowych i ciekawych. Jetsem dobrej myśli, bo czuje że to była naprawde porzadna powtorka. Ostatni probny napisalem na 76 procent.

Maciek

Nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli się chce pracować – a Ty bardzo chcesz i to widać. Trzymam kciuki za maturę!

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2021

Jest tak z milion plusów i jeden minus – lekcje są za krótkie. Albo tak mi się wydaje, bo atmosfera jest taka super. :) Jeszcze nie spotkałam nikogo, kto tak dobrze tłumaczy. Pozytywny vibe, szybko złapaliśmy wspólne flow. Naprawdę super energia i ogromna wiedza.

Maciek

Dzięki za tyle pozytywnych słów! 3maj się i do zobaczenia! :)

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2021

To, na co liczyłam dla mojej Klaudii, czyli indywidualne podejście – znalazłam tu. Klaudia jest dość wycofana, jest w edukacji domowej i nauka przychodzi jej z trudnością, więc potrzebuje nauczyciela, który wskaże jej drogę, poprowadzi i będzie przy tym wyrozumiały, kompetentny i będzie wykazywał chęć wykorzystania różnych metod, żeby dobrać te odpowiednie. Nie mam żadnych zarzutów, Klaudia bardzo się otworzyła na tych lekcjach, co jets rzadkością i chętnie pracuje. Korepetytor z dużą elastycznością, potrafiący znaleźć wspólny język z każdym uxnziem. Klaudia zrobiła zdumiewający progres z chemii.

Maciek

Każdy z nas jest inny i każdy uczy się w inny sposób. Klaudia jest słuchowcem i bardzo wiele zapamiętuje poprzez słuchanie – dlatego nasze zajęcia opierają się nie tylko na materiałach, ale (przede wszystkim) na rozmowie. Cieszę się, że są efekty i pozdrawiam! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Przyszłam tu z polecenia przyjaciółki, która bardzo chwaliła sobie te zajęcia. Pomyślałam że spróbuję, co mi szkodzi. Akurat szukałam kogoś od chemii więc nie miałam nic do stracenia. To była super decyzja. Od początku byłam zaskoczona bo jeszcze nie spotkałam się z takim nauczycielem, z którym pracowałoby mi się jak z dobrym kumplem, a nie z nauczycielem. Dzięki temu uczę się o wiele szybciej bo się nie stresuję, wiem, że mogę liczyć na dokładne wyjaśnienie co robię nie tak i co mogę jeszcze pod szlifować. I razem szlifujemy tak już od 5 miesięcy i sama jestem zaskoczona, jak się podciągnęłam z chemii. :))

Maciek

Może powinniśmy zostać jubilerami, bo świetnie nam wychodzi to szlifowanie. :D Ambitnie pracujesz, tak trzymaj!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Współpracujemy razem już drugi rok i na tym się nie skończy. Po wakacjach będę kontynuować naukę tutaj, bo po wypróbowaniu kilku korepetytorów już wiem, że nie trafię na nikogo lepszego. Kompleksowe przygotowanie do matury, mnóstwo przydatnych materiałów, wszystko objaśnione w przejrzysty sposób. Same plusy. Obecnie, gdy ktoś z kolegów czegoś nie rozumie, a ja przerabiałem to na korkach, jestem w stanie mu to tak wytłumaczyć, że zrozumie. Co oznacza, że wiedza zdobytą na korkach naprawdę zostaje w głowie. :)

Maciek

Zostanie w głowie, i to na długo! Jeszcze trochę pociśniemy i na maturze będziesz wymiatać. Pozdro! :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2021

Super system motywacyjny, super przygotowane lekcje, super skondensowana wiedza. Przyszedłem utrwalić sobie zagadnienia przed egzaminem i też ogarnąć parę rzeczy, których nie do końca rozumiałem. Otrzymałem więcej wiedzy j zrozumiałem więcej niż się spodziewałem. A Maćka polecił mi kumpel w roku. :)

Maciek

Serdeczne dzieki! Trzymam kciuki za egzamin! :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2021

Zaraz matura z chemii. Od roku powtarzamy na korkach materiał i czuję, że kawał dobrej roboty za nami. Testy próbne rozwiązuję na 80-90% – widać, że opłaciło się wytrwale pracować przez ten cały czas. Jeszcze kilka powtórkowych lekcji przede mną, a o maturę się nie martwię. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

Maciek

Na pewno będzie super! Koniecznie daj znać, jak poznasz wyniki! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2021

Bardzo późno wysłałam córkę na korepetycje i stresowałam się, że za późno. W końcu 3 miesiące przed egzaminem ósmoklasisty to bardzo mało dla osoby, która ma duże braki z przedmiotu. Nie wiem, jak to się stało, że nie zauważyłam tych braków wcześniej. Na szczęście pan Maciej wychwycił je od razu i mógł przystąpić do działania. :) Nie do wiary, ale dzięki tym lekcjom i bardzo dobrze dobranym metodom nauki Zuzia już zdążyła nadrobić wszystkie zaległości, a do egzaminu pozostało jeszcze trochę czasu. Mnie kamień spadł z serca, a Zuzia jest zadowolona, że wreszcie potrafi rozwiązywać zadania bez pomocy internetu. Znakomite korepetycje

Maciek

Mieliśmy dużo do przerobienia, ale jak nie my, to kto! Zuzia świetnie sobie poradziła i wytrwale pracowała, więc efekty widać jak na dłoni. :) Pozdrawiam!

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

DZIE KU JE. Zadania przestały mi sprawiać trudności, a kiedyś zwykłego bilansowania nie potrafiłam zeobic! Z najgorszej uczennicy z chemii trafiłam do czołówki osób, które radzą sobie najlepiej. Oczywiście to wszystko zasługa korepetycji!

Maciek

…oraz Twojego zaangażowania i chęci do działania. :) Pozdrawiam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

Myślałem, że chemia nie może być fajna i to będą kolejne słabe lekcje jak te w szkole, na których zasypiam z nudów w ostatniej ławce, ale się zdziwiłem, bo ani jedna lekcja nie była nudna. Wszystko ogarnąłem nawet to co wydawało mi się nie do zrozumienia. Z jednej strony bardzo żałuję, że rok szkolny się kończy, bo skończą się też te lekcje. Ale w liceum też pewnie będę chodził.

Maciek

Cieszę się, że udało się Ciebie przekonać do chemii! :) Mam nadzieję, że do zobaczenia we wrześniu, pozdro!

avatar
Dorota K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2021

Córka z próbnej matury dostała 87%! Jestem w szoku, będę polecać te zajęcia wszystkim znajomym, których dzieci chcą zdawać chemię albo podciągnąć się w nauce, bo współpraca z takim nauczycielem to czysta przyjemność.

Maciek

Superwynik! Hania bardzo szybko się uczy. Dziękuję za opinę i pozdrawiam! :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2021

Nieszablonowe podejście, nowoczesne metody, świetny system pracy. Pan Maciej ma głowę na karku i wie, jak uczyć nawet te osoby, które kręcą nosem na dźwięk słowa "szkoła". Polecam.

Maciek

Serdecznie dziękuję! Pozdrawiam!

avatar
Nicola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2021

Pod okiem Maćka uczę się do matury rozszerzonej z chemii. Gdy trafiłam na ogłoszenie, postanowiłam, że spróbuję. Zadzwoniłam i dziś wiem, że była to najlepsza decyzja, bo nikt nie przygotowałby mnie do matury tak dobrze. Na Maćku można polegać jak na Zawiszy, zawsze przygotowany, a lekcje są bardzo ciekawe i satysfakcjonujące. Systematycznie przerabiamy poszczególne partie materiału. Zawsze mnie motywuje i zachęca do samodzielnej pracy w domu, pilnuje, bym się zbytnio nie leniła. ;) Dzięki temu czuję się świetnie przygotowana.

Maciek

Świetnie Ci idzie, rycerzu! Twoja ambicja na pewno daleko Cie zaprowadzi. Dzięki za opinię i pozdrawiam!

avatar
Raf
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2021

Nasza współpraca rozpoczęła się rok temu, gdy przygotowywałem się do olimpiady z chemii. Postanowiłem skorzystać z pomocy kogoś z o wiele większą wiedzą od mojej, żeby w ten sposób uczyć się do poszczególnych etapów. Przeszedłem przez wszystkie z nich, co wiązało się z ogromną ilością nauki, materiałów, wieloma godzinami korków i pracy własnej w domu. I w końcu udało się! Po miesiącach wspólnej pracy zostałem laureatem, co umożliwiło mi studiowanie w SGGW w Warszawie. Bez pomocy Maćka nie byłoby to możliwe. Teraz, jak mam na studiach z czymś problem, wiem, do kogo się odezwać. :)

Maciek

Jestem z Ciebie na maksa dumny, dałeś z siebie wszystko. Bardzo się cieszę, że dostałeś się na wymarzoną uczelnię! Samych sukcesów życzę! :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2021

Przyszedłem na próbną lekcję z polecenia kumpla i zostałem. :) Szukałem dobrego korepetytora i okazało się, że lepiej trafić nie mogłem. Świetnie wytłumaczył materiał, zrozumialem nawet najtrudniejsze rzeczy, których sam kompletnie nie byłem w stanie ogarnąć. Aż sam się dziwię, że tak mi dobrze idzie!

Maciek

A ja się nie dziwię, bo wiem, że dużo pracy w to włożyłeś. :) Pozdrawiam!

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2021

Dzięki korepetycjom Patryk stał się tak dobry z chemii, że wziął udział w konkursie kuratoryjnym i poszło mu naprawdę znakomicie. Obserwuję, jak rośnie jego zainteresowanie chemią, co kiedyś byłoby dla mnie nie do pomyślenia, bo jej nie znosił. Jest to doskonały argument na to, jak wiele zależy od tego, kto uczy i jak uczy, bo odpowiednio dobrane metody mogą zdziałać cuda.
Pozdrawiam,

Maciek

Super! Niesamowicie mnie to cieszy. :) Kibicuję Patrykowi w rozwijaniu pasji do chemii i pozdrawiam!

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2021

Miła odskocznia od tego, jak wygląda chemia w mojej szkole. Na korepetycjach ten przedmiot staje się naprawdę ciekawy, bo uczony z pasją i zaangażowaniem przybiera zupełnie inną, fascynującą postać. Nie sądziłam, że go polubię, a jednak tak się stało. :)

Maciek

Bardzo mnie to cieszy! Pozdrawiam serdecznie. :)

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2021

Chemia od jakiegoś czasu jest ok, bo wreszcie ją rozumiem. Mam o wiele spokojniejszą i lżejszą głowę, odkąd nie muszę się martwić, czy w ogóle zdam z chemii, bo nauczycielka w szkole to straszna kosa i nie przyjmuje do wiadomości, że nie każdy sobie świetnie z chemia musi radzić. Ja na szczęście radzę sobie coraz lepiej, bo na korepetycjach nadrabiam wszystko, czego w szkole nie zrozumiałam lub co wymaga wyjaśnienia innymi słowami, by stało się dla mnie bardziej przystępne. Bardzo polecam korepetytora wszystkim, którzy chcą zrozumieć różne zagadnienia i uporządkować swoją wiedzę.

Maciek

Zdasz, i to z super wynikiem! Dużo pracy w to włożyłaś. Dziękuję za opinię. :)

avatar
Alojzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2021

Fajna sprawa z tymi korkami. Kiedyś myślałem, że tylko ktoś, kto serio nic nie ogarnia, musi brać korki, ale jednak zmieniam zdanie. Spora część klasy chodzi na korepetycje, co świadczy o poziomie nauczania w szkole… Bez korepetycji trudno sobie poradzić, bo w liceum chemia jest naprawdę trudna. Na dodatkowych zajęciach mogę przepracować to, co w szkole, o wiele bardziej efektywnie i z lepszymi rezultatami. Matury z chemii nie zdaję, ale chciałbym mieć dobra ocenę na koniec roku i myślę, że korki mi to skutecznie umożliwią, bo baardzo dużo się na nich nauczyłem i moja wiedza chemiczna jest na nieporównywalnie wyższym poziomie niż jeszcze parę miesięcy temu.

Maciek

Korepetycje są dla wszystkich. :) Myślę, że 5 na koniec spokojnie dostaniesz. :) Pozdrawiam!

avatar
AnTosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2021

Ostatnio omawialiśmy w szkole rozpuszczanie hydratów, ale niewiele zrozumiałam i miałam nadzieję, że na korkach zrozumiem. I nie zawiodłam się. Teraz rozumiem najlepiej ze wszystkich i już dwóm kumpelom wytłumaczyłam ten temat. Jeszcze ileś lekcji i będę najlepsza w klasie z chemii! ;)

Maciek

Jeszcze trochę i sama zaczniesz uczyć! :D Pozdrawiam!

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Wszystko wskazuje na to, że będę miał 5 na koniec roku a rok temu jak jeszcze nie chodziłem na korki, miałem 3. To samo za siebie mówi, że korki są warte polecenia. Więc polecam. :)

Maciek

Dzięki! :) I trzymam kciuki za 5!

avatar
Anika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2021

Spotkamy się w środy wieczorem na zajęciach online, ale mam wrażenie, że są to spotkania na żywo, bo tak mi się dobrze pracuje. Komunikacja działa sprawnie, materiały mogę sobie zapisać w pliku na komputerze albo wydrukować i do nich wracać. Rozwiązujemy zadania, omawiamy eksperymenty, dowiaduję się, dlaczego zachodzą takie a takie reakcje. Jestem zaskoczona, w jakim stopniu chemia jest obecna w codziennym życiu! Nawet mycie rąk jest związane z procesem chemicznym!

Maciek

No ba, wszystko jest chemią! :D Cieszę się, że forma zajęć Ci odpowiada. Pozdrawiam!

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2021

Ilość materiału w podstawie programowej przytłacza. Nie tylko Maję, ale i mnie, jak widzę, ile czasu spędza nad książkami, a i tak ledwo się ze wszystkim wyrabia. Całe szczęście, że mozemy liczyć na regularną pomoc ze strony Pana Macieja, bo bez tego Mai byłoby ciężko przebrnąć przez chemię, która jest trudnym przedmiotem. Nauczyciel jest życzliwy, bardzo dobrze tłumaczy, a także wspiera i motywuje do pracy, a nie tylko wymaga, co jest dla nas bardzo ważne.

Maciek

Bardzo dziękuję za miłe słowa. To prawda, ilość materiału jest spora, ale poradzimy sobie. :) Pozdrawiam!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Rewelacja. Nie mam się do czego przyczepić, a jestem osobą dość krytyczną. Wszystkie moje chemiczne wątpliwości zostały rozwiane, luki w wiedzy zapełnione i teraz pracujemy nad bieżącymi tematami ze szkoły. Jeśli czegoś w szkole nie zrozumiem, nie stresuję się, bo wiem, że na korepetycjach wszystko się wyjaśni.

Maciek

Uff, cieszę się, że się uchroniłem przed Twoim krytycznym okiem. :D Do zobaczenia na lekcji o estrach! :)

avatar
Elzbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2021

Kajtek ma zajęcia raz w tygodniu. Lekcje są online, co jest bardzo wygodne. Wraz z nauczycielem korzystają z tablicy wirtualnej, na której wykonują równania chemiczne i rozpisują wszystko krok po kroku. Zawsze jest przy tym dużo humoru i zajęcia odbywają się w ciepłej atmosferze. Syn coraz lepiej rozumie materiał i coraz szybciej go chłonie. Bardzo dobra organizacja pracy i przede wszystkim – efektywna, a ja wiem, że Kajtek jest w dobrych rękach.

Maciek

Bardzo dziękuję za opinię! Pozdrawiam. :)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Już rpozumiem, jak rozwiązywać zadania i kumple się dziwią jak to się stało że jeden z gorszych uczniów z chemii nagle zaczął ją ogarniać. Korki są w super fajne i ciekawe, mam niedługo egzamin ósmoklasisty i myślę że część chemiczna mi dobrze pójdzie.

Maciek

Jak wciąż będziesz się tak przykładał do chemii, jak na zajęciach, to pokonasz ją na egzaminie, bez dwóch zdań! :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2021

Hania jest zdolna, ale leniwa. Jeśli nauczyciel dodatkowo ją zniechęci do nauki, to ciężko ją do niej przekonać. Po tym, jak się przygotowuje do kolejnych zajęć i powtarza materiał z korepetycji widzę, że trafiliśmy na odpowiednią osobę, która ma odpowiednie podejście do Hani i potrafi ją przekonać do chemii. Jestem zachwycony tym, jak zmieniło się nastawienie córki do nauki tego przedmiotu.

Maciek

Bardzo się cieszę, że udało sie przekonać Hanię do chemii i że tak ambitnie pracuje! Pozdrawiam. :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2021

Dziś na tapet wzięliśmy sposoby wyrażania stężeń. Bardzo ciekawa lekcja, aż stwierdziłam, że coś tu napiszę. :) Temat został świetnie przedstawiony i wszystko już rozumiem. Dobrze nam się współpracuje, jest dobry vibe. Na luzie, bez spiny, bardzo sympatycznie. Dużo z tych lekcji zapamiętuję, o wiele więcej niż z książek czy ze szkoły. :)

Maciek

Chemia nie ma z Tobą szans. :) Pozdrawiam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2021

Wspaniały korepetytor z głową pełną pomysłów na ciekawe lekcje. Najtrudniejsze tematy stają się przy nim błahostką, a mój Olek wszystko z nich rozumie. Chemia zawsze stanowiła dla niego pewną trudność i nie radził sobie z zadaniami – na szczęście trafiliśmy na profesjonalistę, który każde zadanie jest w stanie jasno wytłumaczyć. :-) Polecamy.

Maciek

Bardzo dziękuję za polecenie. :) Olek radzi sobie znakomicie! :)

avatar
Andżelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Już wkrótce matura, ale nie boję się, jak jeszcze rok temu. Czuję się dobrze przygotowana, przerobiliśmy już tyle arkuszy i zadań, że nie może pójść mi źle. Przedtem byłam na kilku próbnych lekcjach u kilku korepetytorów, ale tu odnalazłam się najlepiej i najbardziej odpowiada mi forma zajęć. Pracujemy na tablicy wirtualnej, która jest bardzo wygodna, bo obie strony mogą pisać jednocześnie i widzą, co pisze druga osoba. W takiej formie wreszcie nie boję się podejść do tablicy. ;)

avatar
Mania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2021

Dziś mieliśmy temat roztworów i robiliśmy zadania z rozpuszczalności substacji. Bardzo dobrze mi szło, bo wreszcie zrozumiałam rzeczy, które mi wcześniej z trudem przychodziły. Dlaczego w szkole nikt tak dobrze nie tłumaczy?! Miałabym same szóstki. Na każdą lekcję czekam z ciekawością, czego tym razem się dowiem. :)

Maciek

Na nastepnej lekcji dowiesz się o... nie powiem. :) Do zobaczenia w środę!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2021

Nie znosiłam chemii, bo jej nie rozumiałam. Teraz jest o wiele przystępniejsza, bo wreszcie nie jest dla mnie czarną magią. Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu do sprawdzianu, dostałam 5.

Maciek

Bardzo proszę. I gratuluję piątki! :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2021

Jestem na biol-chemie i o ile biolka nie sprawia mi trudności, o tyle chemia już tak i nie zawsze wszystko rozumiem. Na korki chodzę sporadycznie, jak czegoś nie jestem w stanie pojąć, i zawsze otrzymuję fachową pomoc i wyjaśnienie problemu. Myślę, że w trzeciej klasie zdecyduję się na regularne lekcje co tydzień, żeby się dobrze przygotować do matury.

Maciek

Zatem zapraszam na gruntowną powtórkę! Pozdrawiam. :)

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2021

Krzysiu bardzo dobrze się odnajduje na zajęciach, choć trochę się obawialiśmy formy online – jednak bezpodstawnie. Nie ma już w szkole kłopotów z tym przedmiotem, myślę, że na egzaminie też dobrze wypadnie. Dziękujemy za dotychczasową pomoc i pozdrawiamy.

Maciek

Krzysiowi bardzo dobrze idzie, myślę, że uda mu się zdobyć dobry wynik. :) Pozdrawiam!

avatar
Staś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Chemia nie jest najgorsza. Teraz nie jest, bo była. :p Ale na szczęście poszedłem na korki i jest spoko. Dużo się nauczyłem, nauczyciel bardzo fajnie tłumaczy i potrafi stworzyć fajną atmosferę. Polecam

Maciek

To super, że chemia jest już dla Ciebie bardziej zrozumiała. Dzięki za opinię! :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2021

W szkole miałem już kilka nauczycieli z chemii i za każdym razem wychodziłem z zajęć niezadowolony, z poczuciem zmarnowanego czasu i świadomością, że nic poza plecakieem z nich nie wyniosłem :P Gdy trafiłem do Maćka, ani razu nie poczułem się w ten sposób. Lekcje prowadzone niezwykle ciekawie, interesująco i kreatywnie. Polecam!

Maciek

Na nasze zajęcia nie nosisz plecaka, bo są online. :D Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony i dziękuję za miłe słowa. :)

avatar
Łukasz ;)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2021

Wielkie dzięki za pomoc! Bardzo się przydała przed sprawdzianem, bo dostałem z niego 5. A wcześniej kompletnie nie wiedziałem, o co chodzi w tym temacie. Jak będę miał jeszcze problem z chemią, wpadnę na korki. Pozdrawiam!

Maciek

Gratuluję i również pozdrawiam. :)

avatar
Olimpia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2021

Bardzo intensywna nauka, duże pokłady cierpliwości nauczyciela, doskonałe podejście do ucznia. Mój Filip dzięki zajęciom bardzo podciągnął się w nauce i radzi sobie teraz z zagadnieniami, przez które przedtem nie mógł przebrnać. Jestem Panu bardzo wdzięczna, dziękuję.

Maciek

Filip zrobił duże postępy i dzielnie pracuje dalej. :) Dziękuję serdecznie za opinię!

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2021

Nie rozumiałem, jak działają krzyżówki genetyczne. Maciek wytłumaczył mi to prostymi słowami i w taki sposób, że już nigdy nie zapomnę, jak to się robi. Jak będę miał jeszcze jakieś problemy, to wiem, do kogo uderzać. Super korki, polecam!

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Pandemia zdecydowanie utrudniła naukę, zwłaszcza tak trudnego przedmiotu, jakim jest chemia i mój Staś był załamany, bo zajęcia w szkole są bardzo słabo zorganizowane… Na szczęście trafiliśmy tutaj. Zajęcia są online, z wykorzystaniem tablicy wirtualnej, która bardzo usprawnia naukę. Synowi pracuje się przyjemnie, wreszcie nie ma zaległości w nauce. Polecamy.

Maciek

Ano, pandemia bardzo utrudniła nam życie… Cieszę się, że forma zdalna się sprawdza i Staś chętnie współpracuje. :) Pozdrawiam!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

Od roku przygotowuję się na korkach do matury z chemii i czuję, że pójdzie mi dobrze. Przerobiliśmy mnóstwo zadań, arkuszy, nauczyłem się więcej niż kiedykolwiek w szkole. Wszystko w przyjacielskiej atmosferze, bez stresu. Jestem dobrej myśli.

Maciek

Za nami intensywny trening wiedzy. :) Daj koniecznie znać, jak już będziesz znał wyniki. Pozdrawiam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Zapisałam Asię na korepetycje i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Świetny kontakt z dzieckiem, wszystkie zagadnienia trafnie wytłumaczone, trafiłysmy na dobrą osobę. Wszystko, czego Asia nie zrozumiała w szkole, przerobiła na korepetycjach i wszystko już rozumie. Nie boję się już o egzamin ósmoklasisty.

Maciek

Myślę, że Asia sobie świetnie poradzi, szybko zapamiętuje materiał. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2021

Martyna nie przepada za chemią, ale egzamin zdać trzeba… Na szczęście korepetycje pozwoliły jej z innej strony spojrzeć na ten przedmiot i przede wszystkim zaciekawić się nim. Ani razu nie kaprysiła, że trzeba pójść na korepetycje, a nawet z większą chęcią zaczęła rozwiązywać zadania. Widzę, że zajęcia przynoszą efekty, bo oceny też się znacznie poprawiły. Polecam.

Maciek

Dziękuję za polecenie i cieszę się, że Martyna zmienia podejście do chemii. Zdaje się, że udało się ją przekonać, że nie taka chemia zła. :) Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2021

Polecam zajęcia z całego serca. Wyniosłem z nich więcej niż z lekcji w szkole i bardzo żałuję, że w szkole nie mamy tak fajnych nauczycieli, którzy potrafią się z uczniem dogadać i przekonać go do przedmiotu, bo już dawno byłbym fanem chemii. ;)

Maciek

Nic straconego, nadal możesz być fanem. :D Pozdrawiam!

avatar
Kate
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

Muszę przyznać, że byłam autentycznie zaskoczona tym, że zajęcia online mogą być równie efektywne, jak stacjonarne. Najpierw mieliśmy zajęcia stacjonarne, a później przez pandemię przenieśliśmy się na online i wow, to naprawdę działaa! Chyba po prostu kwestia narzędzi, których używa Maciek. Tablica wirtualna jest absolutną podstawą. Super, gorąco polecam, bo niewiele osób prowadzi w tak skuteczny sposób prowadzić zajęcia zdalne. Pzdr!

Maciek

Cieszę się, że i w tej formie się odnalazłaś, jak się przyzwyczai do formy zdalnej, to rzeczywiście nie czuć różnicy. :) Dzięki za opinię!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2021

Najlepsze korepetycje, na jakich byłem. Na pewno jeszcze długo będę chodził, bo do końca liceum jeszcze trochę czasu i przyda się regularna pomoc. Daję 5 gwiazdek.

Maciek

Dziękuję za najlepszą ocenę i też liczę, że zostaniesz na dłużej. :) Pozdrawiam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Chemia w liceum okazuje się trudniejsza, niż sądziłam. Czasem nie wiem, co nauczycielka na lekcji do mnie mówi i tylko się tępo gapię w ekran. Na korepetycjach mogę usłyszeć ten temat jeszcze raz, tym razem w normalnym języku i w prostych słowach. Tylko dzięki korkom nie mam zaległości jak stąd do Wrocławia. Dziękuję. :)

Maciek

To super, że chemiczny język stał się dla Ciebie bardziej zrozumiały. :) Pozdrawiam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2021

Sesja na polibudzie to była masakra… Na szczęście udało się przez nią przebrnąć i wszystko zdane. Bardzo dziękuję za korepetycje i pomoc w ekspresowym tempie, bo trochę obudziłem się z ręką w nocniku, że przecież jestem totalnie nieprzygotowany. Polecam wszystkim studentom w ekstremalnej sytuacji i nie tylko. ;)

Maciek

Noo to był troszkę survival. ;D Ale przetrwałeś go i to najważniejsze. Kłaniam
się nisko i pozdrawiam Cię, Kacprze!

avatar
Maja ;)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2021

Wreszcie ogarniam chemię! To znaczy, na pewno jeszcze czymś mnie zaskoczy, ale wszystkie bieżące tematy ze szkoły rozumiem i po raz pierwszy nie mam żadnych zaległości. Fajnie, że znalazłam to ogłoszenie.

Maciek

Jak Cię zaskoczy, to my zaskoczymy ją. :D Cieszę się, że już ogarniasz. Pozdrawiam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2021

Cóż więcej mogę powiedzieć ponad to, że nauczyciel wymiata. :) Wkrótce piszę maturę z chemii, w sumie termin coraz bardziej się zbliża, ale zostałem tak gruntownie przygotowany, że nie bata, żeby coś poszło nie tak. Z próbnych matur wyciągam 80-90%, myślę, że prawdziwa matura też mi pójdzie dobrze. Bardzo dziękuję za wszystko. :))

Maciek

Matura to już tylko kwestia formalności. Jak już zostaniesz studentem Politechniki Warszawskiej, czekam na wieści od Ciebie. :) Pozdrawiam!

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Zajęcia są prowadzone zdalnie, co jest super opcją, bo na studiach nie mam czasu, by dojeżdżać. Dobre podejście do ucznia, przyjazne nastawienie nauczyciela, który ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać sprawnie, w przystępny sposób, tak że za pierwszym tłumaczeniem wszystko zrozumiałam. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Maciek

Dziękuję za miłe słowa, Karolino i trzymam kciuki za świetne wyniki z egzaminu. :) Pozdrawiam!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Właśnie przebrnąłem przez sesję, a była to niezła jazda bez trzymanki… Na szczęście wszystko zdałem, ale bez korków mogłoby być słabo. Bardzo dziękuję za poświęcony czas, zaangażowanie i rzetelne przeprowadzenie przez wszystkie zagadnienia, które sprawiały mi kłopot. Na pewno jeszcze niejednokrotnie skorzystam z zajęć, bo jeszcze wiele egzaminów przede mną. Stokrotne dzięki.

Maciek

Cieszę się, że utrzymałeś się w tym wagoniku bez pasów i nie wywróciłeś się. Sesja nie ma z nami szans! :D Gratuluję i zawsze służę pomocą. Pozdrawiam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2021

Bardzo profesjonalne zajęcia, skupione na potrzebach i predyspozycjach ucznia. Zagadnienia wytłumaczone tak, że bez problemu wszystko można zrozumieć i przy okazji nie zanudzić się, bo lekcje są bardzo ciekawe. Widać, że nauczyciel ma doświadczenie w udzielaniu korepetycji, bo prowadzone są na wysokim poziomie, z wykorzystaniem różnych metod i materiałów. Po pół roku zajęć mogę stwierdzić, że naprawdę warto, polecam.

Maciek

Serdeczne dzięki, Magdo. Idzie Ci naprawdę dobrze, a kinetykę masz już w jednym paluszku. :) Pozdrawiam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Fantastyczna powtórka do matury. Przyszłam rok temu i nie spodziewałam się aż takich efektów. Chemię zawsze lubiłam, ale nie znaczy to, że byłam z niej orłem, choć bardzo chciałam osiągać spektakularne wyniki… Na korepetycjach zrozumiałam, że owszem, mogę je osiągać, ale muszę w to włożyć dużo pracy. Na szczęście mam wspaniałego mentora, który ułożył plan działania, który na bieżąco wypełniamy i jestem coraz bliżej mety. Mam nadzieję, że dobiegnę do niej z dobrym wynikiem. :)

Maciek

Myślę, że dobiegniesz na tę maturalną metę jako jedna z pierwszych. Wytrwałość i systematyczna praca popłaca. Będę trzymał kciuki :) Pozdrawiam!

avatar
Lucy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2021

Jestem na pierwszym roku studiów i od początku bałam się tej sesji, o której wszyscy mówili, więc bardzo szybko zaczęłam się przygotowywać i robić notatki, ale to nie zawsze wystarczało, bo niektórych zagadnień nie potrafiłam zrozumieć. Gdy zwróciłam się do Maćka, otrzymałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. :) Sesja za pasem, ale nie boję się o nią, bo na korepetycjach przepracowałam każdy trudny temat i regularnie powtarzaliśmy materiał, myślę, że będzie ok. :)

Maciek

Myślę, że będzie lepiej niż ok. :) Powiem Ci tak: sesja jest straszna, jeśli na kilka dni przed nią człowiek się obudzi, że kompletnie niczego nie ogarnia i nawet nie ma się z czego uczyć… A Ty systematycznie pracowałaś. :) Trzymam kciuki!

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2021

Ile chemia mi już nerwów napsuła, to nie zliczę. Może dlatego, że traktowałam ją jak wroga i wykluczałam, że kiedykolwiek ją polubię. Na korepetycjach odkryłam, jak bardzo błędnie do tego podchodziłam, bo jak zmieniłam nastawienie i przestałam traktować chemię jak zło konieczne, to zaczęło mi wychodzić. Nauczyciel bardzo miły, dobrze tłumaczy, korzysta z interesujących materiałów i ma anielską cierpliwość i tłumaczy tak długo, w różny sposób, bym wszystko zrozumiała. Polecam

Maciek

Wszystko może być ciekawe, jeśli odrzuci się niechęć i zacznie rozbudzać ciekawość. Chemia idzie Ci coraz lepiej, a z wiązaniami już sobie świetnie radzisz! :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2021

Sympatyczny nauczyciel, który potrafi ucznia zaciekawić tak że lekcje nigdy nie są nudne. Filip chętnie odpala kamerkę na zajęcia online i w nich uczestniczy. Z reguły nie lubi się uczyć, a tutaj proszę, zupełnie inne dziecko. Nie wiem, jak pan to robi, panie Macieju, ale ja jestem zachwycona. :)

Maciek

Filipa trzeba przede wszystkim motywować do nauki i pokazywać, że może być ciekawa. Wtedy zaczyna się otwierać. :) Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Pamiętam swoją chemiczkę z gimnazjum, która uczyła tak beznadziejnie, przy czym wymagała więcej, niż normalny człowiek jest w stanie przyswoić, że skutecznie zniechęciła mnie do swojego przedmiotu. Nie sądziłam, że to się kiedykolwiek zmieni, ale chyba muszę cofnąć to, co myślałam. Na korki poszłam po gimnazjum, bo w liceum też jest przecież chemia, a ja kompletnie nic nie rozumiałam, nie znałam podstaw. Na korepetycjach nadrobiłam wszystkie zaległości, a potem zaczęliśmy przerabiać bieżące tematy. To, czego nauczyłam się w szkole, a czego na korkach, to prawdziwa przepaść. Po roku nauki tak bardzo chemię polubiłam (sic!), że zdecydowałam w drugiej klasie wybrać rozszerzenie z niej. Teraz jestem w trzeciej i biorę udział w olimpiadzie chemicznej. Od tego, na jakiego nauczyciela się trafi, naprawdę wiele zależy…

Maciek

Pamiętam, jak rok temu przyszłaś na pierwsze zajęcia i widać było Twoją niechęć do chemii. Bardzo się cieszę, że udało się ją pokonać. :D Razem z Tobą będę wyczekiwać wyników II etapu. :) Pozdrawiam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2021

Jestem w 2 liceum. Nie sądziłam, że pójdę na korepetycje, bo myślałam, że tylko leniwi uczniowie ich potrzebują, a okazuje się, że w liceum jest tyle materiału, że nawet jak się człowiek stara, to nie przyswoi sobie wszystkiego bez dodatkowej pomocy. Poszłam na korki z nadzieją na zrozumienie paru rzeczy, których nie ogarniałam w szkole, a po kilku miesiącach pracy tak się w chemię wciągnęłam (i tyle z niej zrozumiałam), że postanowiłam zdawać z niej rozszerzoną maturę (a myślałam, że zdecyduję się tylko na biolkę). Polecam wszystkim: tym, którzy chcą nadrobić zaległości i tym, którzy chcą się przygotować do matury, bo naprawdę warto!

Maciek

No Ty do leniwych uczniów z całą pewnością nie należysz. Bardzo mnie cieszy Twoje zaangażowanie na zajęciach. :) Super, że przekonałaś się do chemii i mocno trzymam kciuki za Twoją maturę, Karolino!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2021

Zajęcia w fajnej atmosferze, na luzie, bez spiny, z dobrą energią. Materiał przekazany jasno, prosto i bez zbędnych zawiłości. Nauczyciele ze szkoły powinni przychodzić tu na korepetycje, żeby wiedzieć, jak uczyć, żeby nie zniechęcać, a zachęcać.

Maciek

Bardzo się cieszę, że czujesz się zachęcony. Czyli misja się powiodła. :D Pozdrawiam Cię ciepło, Tomku, i do zobaczenia!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2021

Studiuję chemię medyczną i ogólnie sobie radzę, ale czasem uczymy się takich rzeczy, że głowa mała i nie wiem, jak do tego podejść, by czegokolwiek się nauczyć. Wtedy z pomocą przychodzą mi korki. :) Mając wsparcie takiego nauczyciela, nie boję się, że jakieś kolokwium mnie przerośnie, bo do każdego sprawdzianu mogę się przygotować pod okiem profesjonalisty. Dzięki za wszystko. :)

Maciek

Kolosy Ci nie straszne, bo idzie Ci kolosalnie dobrze. :) Pozdrawiam!

avatar
Maryla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2021

Marek ma trudności w nauce, zwłaszcza jeśli chodzi o przedmioty ścisłe. Wielokrotnie próbowałam mu pomóc czy też zachęcić do nauki, ale bez większych rezultatów. I wtedy zapisałam syna na korepetycje – bajka! Marek chyba nigdy tak cierpliwie nie odrabiał żadnych zadań, jak te, które dostaje na zajęciach. Ładnie współpracuje, nie wymiguje się, nie marudzi, że nie chce się uczyć. Nie wiem, jak to możliwe, i to w tak krótkim czasie, ale naprawdę widzę ogromny progres w wynikach syna z chemii. Bardzo polecam korepetytora.

Maciek

Niemożliwe staje się możliwe, jeśli zmieni się nastawienie. Marka trzeba było przekonać, że chemia nie gryzie, ale jak już w to uwierzył, pracuje wspaniale. Pozdrawiam! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Lekcje online są super! Wszystko bardzo szybko zrozumiałam. Na każde pytanie dostaję satysfakcjonującą odpowiedź i logiczne wytłumaczenie, a nauka idzie bardzo sprawnie. Wszystko, czego dowiem się na zajęciach, zapamiętuję na długo. Chemia zawsze była dla mnie jednym z najtrudniejszych przedmiotów, ale dzięki korepetycjom się to zmienia.

Maciek

No pewnie, jeszcze trochę i to będzie przedmiot, w którym się czujesz najpewniej, tak ambitnie pracujesz. :) Pozdrawiam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2021

W dwie godziny zrozumiałam wszystko, co przerabialiśmy w szkole (a właściwie online) przez ostatni miesiąc. Forma zajęć bardzo przystępna, choć początkowo nie pałałam entuzjazmem na korki zdalne, ale spodobało mi się. Wszystko wytłumaczone sprawnie, w interesujący sposób, zrozumiałam nawet te najnudniejsze i najtrudniejsze rzeczy.

Maciek

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona. :) Nawet z najgorszą zmorą (tu: chemią) da się dogadać. Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Irek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2021

Moi nauczyciele od chemii w szkole nigdy nie potrafili uczyć. Albo strasznie zamulali, że można było zasnąć na lekcji, albo byli strasznie wymagający, a kompletnie nie potrafili tłumaczyć. Kiedy poszedłem na korepetycje, okazało się, że da się inaczej: spokojnie, ciekawie i tak, że bez problemu da się wszystko zrozumieć. Poszedłem na korki, by zrozumieć jeden temat, a zostałem na dłużej, bo tak mi się spodobało. Niedługo minie 5 miesięcy, od kiedy chodzę na zajęcia.

Maciek

Cieszę się, że postanowiłeś zostać. :) Bardzo szybko robisz postępy, jestem z Ciebie naprawdę dumny. Pozdrawiam!

avatar
Romek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2021

Każde zagadnienie tłumaczone dokładnie i prostymi słowami. Wszystko, co omawiamy na zajęciach, nie tylko wlatuje mi do głowy, ale przede wszystkim w niej zostaje. Materiał systematycznie utrwalamy, przez co nie mam żadnych braków w wiedzy. Lekcje są online, co jest świetnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem. Korepetytor godny polecenia, potrafi dopasować do ucznia treści i sposób przekazywania ich. Ostatni test, do którego przygotowywałem się na korkach, napisałem na 5.

Maciek

No ja mam nadzieję, że nie wlatuje jednym uchem i nie wylatuje drugim. ;) Gratuluję piątki! Dziękuję za opinię i pozdrawiam.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Kasia nic nie rozumiała z lekcji w szkole i niewiele z nich wyciągała, a potem wracała załamana do domu, że nic jej się nie udaje i chemii nie da się zrozumieć. Okazało się, że jednak się da, tylko wystarczyło znaleźć innego nauczyciela. :) Korepetycje naprawdę dużo dały Kasi, przede wszystkim przestała tak się chemią stresować i się jej bać. Nasza współpraca trwa już od roku i zarówno córka, jak i ja jesteśmy bardzo zadowolone. Pozdrawiamy. :)

Maciek

Kasia bardzo szybko nadrobiła zaległości, wystarczyło cierpliwie i na spokojnie wszystko przepracować i trudności zniknęły. :) Pozdrawiam również!

avatar
Honorata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2021

Mój syn zrozumiał cały materiał ze szkoły i sądząc po jego zadowoleniu po każdych zajęciach, sprawiają mu one przyjemność (co byłoby dla mnie nie do pomyślenia jeszcze jakiś czas temu, bo Kajtek nienawidził chemii). Widzę, że z lekcji na lekcję radzi sobie coraz lepiej, a i nauczycielka ze szkoły przestała zwracać się do mnie z niepokojem, że syn nie nadąża z tematami. Bardzo owocna współpraca, z czystym sercem mogę polecić zajęcia każdemu.

Maciek

Udało nam się z Kajtkiem wypracować taki system, że przestał patrzeć na chemię krzywym okiem. :) I świetnie mu idzie! Cieszę się, że i nauczycielka zauważyła postępy, dziękuję za opinię i pozdrawiam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2021

Dzięki korepetycjom Zosia o wiele lepiej radzi sobie w szkole. Z ostatniego testu dostała 5, jestem z niej bardzo dumna i cieszę się, że trafiłyśmy na tak świetnego i przemiłego nauczyciela. Tematy dobrze opracowane, rozbite na drobniejsze zagadnienia, tak że Zosia bez problemu jest w stanie wszystko zrozumieć. Teraz jest szczególnie trudno, jeśli o naukę chodzi, bo zdalne zajęcia w szkole są bardzo źle zorganizowane. Dobrze, że istnieją korepetycje.

Maciek

Gratuluję, również jestem dumny! Zosia jest bardzo pilną uczennicą. Cieszę się, że i Pani, i córka jesteście zadowolone z naszej współpracy - ja także. :) Pozdrawiam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Przyjaciółka poleciła mi te zajęcia, bo w zeszłym roku chodziła na nie, by przygotować się do olimpiady z chemii (i została laureatką), a ja nigdy nie radziłam sobie z tym przedmiotem. Okazało się, że korepetytor świetnie uczy nie tylko chemicznych mistrzów, ale i osoby zupełnie przeciętne, jak ja. Ma fantastyczne nastawienie i w prostych słowach potrafi wyjaśnić nawet najbardziej zawiłe zagadnienia, które w szkole wałkujemy przez ileś lekcji, a wciąż nic z tego rozumiem. Super nauczyciel, warto.

Maciek

Pogratuluj Ani ode mnie, nawet się nie pochwaliła! A i Ty świetnie sobie radzisz, jesteś na wyższym poziomie niż przeciętny, jak mówisz. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam Was obie!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Nie muszę czuć się źle z tym, że czegoś nie wiem, bo znalazłem osobę, która potrafi wszystko mi wytłumaczyć tak, abym zrozumiał. Świetny nauczyciel, a atmosfera bardzo luźna i przyjacielska. Podejście indywidualne do każdego ucznia. Dużo zadań, które jednak nie są nudne. Mnóstwo motywacji do dalszej pracy i niegasnący uśmiech na twarzy nauczyciela. Polecam.

Maciek

Każdy ma prawo do niewiedzy, ale bardzo się cieszę, że masz w sobie chęć wymazywania jej. :) Super, że odpowiada Ci forma zajęć i atmosfera. Dziękuję za opinię i serdecznie pozdrawiam!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Nauczyciel nie tylko przekazuje wiedzę, ale również pomaga ją przyswoić i zapamiętać. Co więcej - przyszłam na zajęcia, by zrozumieć chemię, której w szkole nigdy nie pojmowałam, a skończyło się na tym, że pokochałam ją z całego serca. Nauczyłam się, jak myśleć w chemiczny sposób, jak rozwiązywać równania i układać własne, posiadłam ogromną wiedzę o substancjach chemicznych i różnorodnych procesach. Wyjątkowy nauczyciel, takich ze świecą szukać.

Maciek

Teraz to już raczej z latarką w smartfonie, świece odchodzą w niepamięć. ;) A tak serio - serce rośnie, gdy czytam takie słowa. Lauro, zajęcia z Tobą to dla mnie przyjemność, jesteś wyjątkowo ułożoną i ambitną osobą. Z takim podejściem na pewno dużo osiągniesz, a ja będę Ci kibicował. Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Tłumaczy zrozumiale, ciekawie, popiera teorię przykładami i zadaniami, które wcale nie są nudne, jak te w szkole. Czas szybko płynie, czasem zdecydowanie za szybko - a nigdy nie sądziłam, że będę chciała, by lekcje chemii trwały dłużej. Nikt przedtem nie potrafił mnie do niej przekonać, więc ten fakt mówi sam za siebie. :)

Maciek

W dobrym towarzystwie czas szybciej płynie, bardzo dobrze się z Tobą pracuje. Pamiętam, że na nielubianych przeze mnie przedmiotach w szkole godzina stawała się nieskończonością. Cieszę się, że nie czujesz się tak na naszych zajęciach. ;) Pozdrawiam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2021

Polecam wszystkim, którzy mają duże zaległości, jak ja jeszcze niedawno, i przytłacza ich ogromna ilość szkolnego materiału do przyswojenia. Ja w pewnym momencie utonęłam w zaległościach, bo przez naukę zdalną lekcje w szkole są beznadziejne i jest taki chaos, że trudno cokolwiek zrozumieć. Dzięki korepetycjom raz dwa się pozbierałam i nadrobiłam braki. Naprawdę polecam.

Maciek

Nie pozwolę Ci utonąć! A tak serio, to pływasz coraz lepiej w chemicznych zadaniach. :) Pozdrawiam ciepło!

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2021

Bardzo inspirujące zajęcia i wyjątkowy nauczyciel. Jestem na biol-chemie ze względu na biologię, z chemią zawsze miałam problemy, mimo chęci zrozumienia jej. Dzięki korepetycjom zaczęłam pojmować tematy, które kiedyś były dla mnie czarną magią. Strasznie się cieszę, że trafiłam na nauczyciela, który potrafi mi pomóc z każdym zagadnieniem, nawet najtrudniejszym. Myślę, że jeszcze wiele miesięcy współpracy przed nami. Polecam serdecznie.

Maciek

Pracujesz tak ambitnie i skrupulatnie, że na pewno dostaniesz się na wymarzoną medycynę. Będę trzymać kciuki. :) Pozdrawiam i dziękuję za opinię!

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2020

Świetny kontakt z uczniem, korepetycje bardzo ciekawe, zadania różnorodne, a nauczyciel zaangażowany i uśmiechnięty. Potrafi klarownie wyjaśnić każde zagadnienie i przekonać do przedmiotu nawet najbardziej topornego ucznia. Szybko zrozumiałem - a nie zakułem - wszystko, czego nie rozumiałem w szkole, a to duży wyczyn.

Maciek

Tym bardziej, że nie przepadasz za chemią jestem z Ciebie dumny, że zrobiłeś taki progres. :) Dzięki za opinię i pozdrawiam!

avatar
Daga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2020

Chemia okazała się całkiem znośna, odkąd chodzę na korki. Przedtem nie byłam w stanie jej zrozumieć i może dlatego tak strasznie jej nienawidziłam i czułam ścisk w żołądku za każdym razem, gdy miałam lekcje chemii w szkole. To była też kwestia nauczycielki, która najwyraźniej nienawidziła swojej pracy. Dobrze, że są jeszcze nauczyciele, którzy tę pracę kochają i że miałam szczęście takiego spotkać. Korepetytor jest rewelacyjny, potrafi prostym językiem wytłumaczyć wszystkie chemiczne zawiłości i robi to w bardzo ciekawy sposób. Polecam wszystkim.

Maciek

Podejście nauczyciela do swojej pracy jest bardzo ważne. Ale podejście ucznia jest równie ważne, więc cieszę się Twoimi wynikami z chemii razem z Tobą, bo wiem, że włożyłaś w to mnóstwo pracy. :) Pozdrawiam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2020

Efektywna nauka w super atmosferze, pełen profesjonalizm, zero nudy i wkuwania na pamięć. Okazało się, że wiele zagadnień można wziąć na logikę, że równania wcale nie są takie trudne, bilansowanie rządzi się swoimi zasadami, które trzeba poznać, a potem idzie z górki. Jestem zachwycona, bo zajęcia nie są prowadzone na odczepnego, tylko z pełnym zaangażowaniem, entuzjazmem i pozytywną energią. Wszystkie braki w wiedzy już dawno nadrobiłam, teraz możemy pracować na bieżąco nad materiałem ze szkoły. Polecam!

Maciek

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z naszych zajęć i z formy ich prowadzenia. :) Widzimy się już w czwartek! Pozdrawiam serdecznie. :)

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Nauczyciel z pasją, którego cechuje wielka cierpliwość i wyrozumiałość. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak inspirującego nauczyciela, który miałby tak fantastyczne podejście do ucznia. Poza ogromną wiedzą, jaką mi przekazał, udzielił mi również wielu cennych wskazówek dot. studiów, uczelni, kierunków i nakierował mnie na drogę, którą chciałabym pójść. Dziś studiuję na WUM i była to doskonała decyzja, którą mogłam podjąć dzięki wynikowi 84% z matury z chemii. Bez korepetycji bym tego nie osiągnęła. Dziękuję serdecznie, polecam z całego serca!

Maciek

Dziękuję za miłe słowa. :) Bardzo się cieszę, że Ci się udało i że praca, którą włożyłaś w naukę chemii, nie poszła na marne. Uzyskałaś piękny wynik. Życzę Ci kolejnych sukcesów i pozdrawiam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2020

Córka nadrobiła wszystkie zaległości dzięki tym zajęciom. Zawsze miała spore problemy z chemią i potrzebowała kogoś, kto będzie jej z tym przedmiotem pomagać - i znalazłyśmy idealnego nauczyciela, który nawet najtrudniejsze zagadnienia tłumaczy z łatwością, a córka z równą łatwością je przyswaja. Polecamy!

Maciek

Hania świetnie sobie radzi i szybko się uczy. :) Trzymam kciuki za jej dalszą naukę i pozdrawiam!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2020

Bardzo zaangażowany korepetytor z ogromną wiedzą i zapałem, by ją przekazywać. Chemia jest o wiele prostsza i przyjemniejsza, odkąd chodzę na zajęcia. Wszystko jest tłumaczone w jasny sposób, tak że nawet ktoś, kto nie ogarnia chemii, jak ja, wreszcie ją zrozumie. Super podejście do przedmiotu i do uczenia, jestem naprawdę pod wrażeniem. Serdecznie polecam!

Maciek

Dziękuję! Widzisz, chemię da się ogarnąć, choć na początku w to nie wierzyłaś. :) Pozdrawiam!

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Jestem niesamowicie szczęśliwa, ucząc się na GUMedzie, czuję, że się spełniam – a to wszystko dzięki korepetycjom, które pozwoliły mi zdać maturę z fantastycznym wynikiem i dostać się na te studia. Zajęcia wspominam bardzo miło, zawsze przebiegały w niezwykle serdecznej atmosferze i bardzo wiele z nich wyniosłam. Pozdrawiam ciepło i bardzo dziękuję za wszystko! :)

Maciek

Mariko, jestem z Ciebie bardzo dumny, wiedziałem, że się dostaniesz! Kibicuję Ci cały czas, a jakbyś miała jakieś trudności na studiach - wiesz, gdzie możesz uderzać. :) Pozdrawiam!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2020

Przejrzysty sposób przekazania wiedzy, ogromna wyrozumiałość, wielkie pokłady cierpliwości – tego wszystkiego doświadczyłam na korepetycjach, które okazały się strzałem w 10. Szybko udało mi się nadrobić wszystkie zaległości ze szkoły, poprawić złe oceny i teraz jestem na bieżąco z materiałem. Nie stresuję się, że nic nie umiem, bo wreszcie zacząłem ogarniać. :D Pozdrawiam!

Maciek

Możesz spać spokojnie, żadna chemia Ci niegroźna! Świetnie sobie radzisz. :) Dziękuję za pozytywną opinię i do zobaczenia!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2020

Czas na zajęciach mija zdecydowanie zbyt szybko – a w szkole zdecydowanie zbyt wolno… To mówi samo za siebie, że korepetycje są na naprawdę wysokim poziomie. :) Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są to najlepsze lekcje, na jakie kiedykolwiek trafiłam. Chemia stała się i łatwiejsza, i tym samym przyjemniejsza. Tak bardzo się wkręciłam, że dzięki zajęciom nie tylko rozumiem zagadnienia z podstawy programowej ze szkoły, ale dodatkowo poznaję zagadnienia nadprogramowe, które są dla mnie bardzo ciekawe. Dzięki tym lekcjom naprawdę polubiłam ten przedmiot! Polecam z całego serca.

Maciek

W doborowym towarzystwie czas szybciej płynie. ;) A wszystkie procesy chemiczne mogą być naprawdę ciekawe, jak już się je zrozumie. Cieszę się, że tak jest w Twoim przypadku. :) Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Super zajęcia! Zamiast wkuwać zawiłe regułki, których nie rozumiem,
wynoszę z tych lekcji realną wiedzę i uczę się tak, że rzeczywiście wszystko zapamiętam. Zajęcia są bezstresowe, prowadzone w wymarzonej, sympatycznej atmosferze, a nauczyciel potrafi przekazać wiedzę w bardzo przystępny sposób. W zeszłym roku prawie nie zdałem z chemii, w tym roku, dzięki korkom, już mi to nie grozi!

Maciek

Jeśli tylko będziesz pracować tak świetnie jak teraz, to zdasz śpiewająco. Zrobiłeś wielkie postępy. :) Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Zapisałam córkę na zajęcia, gdy kompletnie nie radziła sobie z chemią w szkole (teraz, jak szkoły działają zdalnie, jeszcze trudniej być na bieżąco z materiałem i wszystko rozumieć). Odkąd chodzi na korepetycje, zawsze jest przygotowana do lekcji, bo rozumie wszystkie zagadnienia, wszystkie zaległości są już dawno nadrobione, a o to, czego Tosia nie rozumie, może zawsze zapytać i otrzymać rzetelną odpowiedź. Polecam.

Maciek

Tosia jest bardzo pilną uczennicą i szybko chłodnie przekazywane treści. :) Bardzo dziękuję za opinię i polecenie!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2020

Nigdy nie byłem chemicznym świrem, ale przyznaję, że moje podejście do tego przedmiotu zmieniło się diametralnie, odkąd zacząłem chodzić na korepetycje. Wreszcie wszystko rozumiem, sam rozwiązuję zadania, nawet z układaniem równań, bilansowaniem itd. nie mam problemów, a kiedyś miałem straszne. Wiele osób próbowało już mnie przekonać do chemii, ale nikomu przedtem się to nie udało. Nauczyciel jest charyzmatyczny, przesympatyczny i posiada ogromną wiedzę. Każdemu serdecznie polecam.

Maciek

Bilansowanie wychodzi już już znakomicie! Cieszę się, że udało się Ciebie przekonać do chemii. :D Dziękuję za opinię i do zobaczenia wkrótce!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2020

Dziękuję za pomoc, pełne zaangażowanie, wyrozumiałość i cierpliwość. Na zajęcia przyszłam, żeby poprawić sprawdzian, ale zostałam na dłużej, bo tak dobrze się na nich czuję. Nigdy dotąd tak super nie radziłam sobie z chemią, jak teraz. Korepetycje naprawdę na wysokim poziomie, nauczyciel posiada ogromną wiedzę merytoryczną i ma bardzo dobre metody, żeby nauczyć danego tematu, a nie wbić go do głowy.

Maciek

Nie no, wbijać nic nie będziemy, młotek na zajęciach jest zakazany. ;) Aniu, dziękuję serdecznie za przemiłą opinię, cieszę się, że zdecydowałaś zostać na dłużej. :)

avatar
Meg
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2020

Te zajęcia to sama przyjemność! Nigdy nie spotkałam na swojej drodze tak inspirującego nauczyciela. Jestem bardzo zadowolona, gdyż nie tylko zajęcia są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, ale również w świetnej atmosferze. Zawsze jest mnóstwo śmiechu i pozytywnej energii. Forma online od zajęć stacjonarnych różni się tylko tym, że materiały dostaję w wersji na komputer, a nie jako wydruk. Wszystko jest wytłumaczone w przystępny sposób, wątpliwości zawsze mogę zgłosić i razem je omawiamy i rozwiewamy. Polecam wszystkim, bo naprawdę warto.

Maciek

Pozytywna energia przede wszystkim :) Mnie również fantastycznie się z Tobą współpracuje! Dziękuję bardzo za miłe słowa. :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Lekcje są interesujące, a nauczyciel prowadzi je z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Po latach, gdy chemia była dla mnie zmorą, wreszcie ją polubiłem i zacząłem z ochotą się jej uczyć. Na pewno jeszcze długo będę uczestniczył w zajęciach. :)

Maciek

Serce rośnie! Super, że chemia zaczyna sprawiać Ci frajdę. Zrobię co w mojej mocy, by utrzymać Twój entuzjazm. :) Pozdrawiam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Gorąco polecam. Nigdy nie miałem tak dobrego nauczyciela. Pracujemy razem od połowy zeszłego roku, gdy szkoły zostały zamknięte i korepetycje okazały się niezbędne. Fantastyczne podejście do ucznia, zero stresu, co w szkole było nieuniknione. Te kilka miesięcy wystarczyło, bym polubił chemię, co wcześniej było dla mnie nie do pomyślenia. Poznałem wiele metod, które ułatwiły mi naukę i pozwoliły szybciej zrozumieć wiele zagadnień. Jestem pewien, że po tych zajęciach będę dobrze przygotowany do matury.

Maciek

Do czasu matury będziesz już chemicznym geniuszem. :) Cieszę się, że udało się Ciebie przekonać do chemii. :D Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za polecenie!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Świetne techniki przekazywania wiedzy, nauczyciel bardzo cierpliwy, ale i wymagający. Bez prac domowych się nie obejdzie, ale to dobrze, bo jestem na bieżąco ze wszystkim. Lekcje online są równie skuteczne, co te stacjonarne, a dodatkowo nie trzeba tracić czasu na dojazd. Nauka przebiega sprawnie, równania chemiczne rozpisujemy razem na wirtualnej tablicy, co jest super komfortowe, a narzędzie jest proste i intuicyjne w obsłudze. Polecam.

Zuza

Maciek

Zuzo, bardzo dziękuję za miłe słowa. :) Zawsze się staram, by zajęcia były przyjemne w odbiorze, więc bardzo się cieszę, że forma Ci odpowiada. Pozdrawiam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

Jestem zachwycona, bo jeszcze nigdy tak dobrze nie rozumiałam chemii. Zawsze mnie fascynowała, ale nigdy nie potrafiłam dobrze od niej podejść, żeby zrozumieć wszystkie zawiłe procesy. Po kilku zajęciach widzę ogromny progres, sama jestem w stanie układać równania chemiczne. Naprawdę super sprawa, polecam.

Maciek

Bardzo lubię Twój entuzjazm. :) Jeszcze kilka miesięcy, a samej siebie nie poznasz. Dzięki za polecenie!

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Najlepsze korepetycje, na jakie trafiłam. Poleciła mi je koleżanka, która dzięki tym zajęciom w zeszłym roku zdała maturę z chemii na 90%. Ja miałam problem z chemia, zwłaszcza że teraz lekcje w szkole są online i jeszcze trudniej cokolwiek załapać. Nauczyciel jest bardzo cierpliwy i wszystko fajnie tłumaczy. Polecam, bo naprawdę warto.

Maciek

Dzięki za polecenie i miłe słowa! Zrobiłaś wielkie postępy przez te kilka miesięcy. :) Ciśniemy dalej, a będziesz chemiczną mistrzynią!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Zawsze lubiłam biologię. Ale o ile tematy związane ze zwierzętami i środowiskiem były mi bliskie, o tyle zawiłe procesy i równania chemiczne były dla mnie czarną magią. Po kilku zajęciach przestały być dla mnie problemem. Co więcej, Maciek podrzucił mi ciekawe sposoby na naukę dużych partii materiału i zapamiętywanie skomplikowanych nazw, których w biolce jest sporo. Gorąco polecam zajęci!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2020

Odkąd chodzę na korki, całkiem polubiłam chemię. Chyba nie znosiłam jej, bo jej nie rozumiałam i tempo w szkole było za szybkie. Na korepetycjach panuje wymarzona atmosfera, wszystko dokładnie wytłumaczone, nie ma stresu, a nauczyciel potrafi tak ciekawie opowiadać o tych wszystkich procesach, że aż chce się słuchać i uczyć. Świetne zajęcia, polecam

Maciek

Chemia może być fajna, jak podejdzie się do niej z pasją – jako nauczyciel zawsze staram się zarazić nią uczniów. Cieszę się, że się udaje! Dziękuję za opinię i polecenie. :)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2020

Żaden z dotychczasowych nauczycieli nie zachęcił mnie do chemii, z całego serca nienawidziłem tego przedmiotu i nawet nie chciałem tego zmienić. Korepetycje otworzyły mi głowę i pomogły pozbyć się tej nienawiści. Teraz nie skręca mnie już na myśl, że muszę w szkole rozwiązać jakieś chemiczne zadania (i nawet przestałem wszystko spisywać z netu, co jest wielkim osiągnieciem). Polecam mocno!

Maciek

Tak, w necie można znaleźć odpowiedź na wszystko… Ale wiele odpowiedzi można znaleźć w swojej głowie. A Ty masz ich tam sporo. :) Fajnie, że z nich korzystasz! Pozdro i dzięki za opinię!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Nigdy nie byłam umysłem ścisłym, co przekładało się na niechęć do takich przedmiotów jak chemia. Nie lubiłam jej tak bardzo, że byłam zagrożona… Całe szczęście, że istnieją korepetycje. Pomogły mi ogarnąć wszystko, poprawić ocenę, a co więcej, przestałam tak się złościć na chemię, że jej nie rozumiem, bo się okazało, że w sumie nie jest taka zła. To też zasługa wspaniałego nauczyciela, który pokazał mi, że wszystko może być ciekawe, jak tylko ma się nastawienie na tak, a nie na nie. Dziękuję.:)

Maciek

Z pozytywnym nastawieniem wszystko jest łatwiejsze. :) Cieszę się, że moje metody do Ciebie przemówiły i również dziękuję za współpracę!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Chemia jest spoko, odkąd poszłam na korki. Wcześniej totalnie była moją zmorą… Okazało się, że główną zmorą była moja nauczycielka ze szkoły. Dopiero teraz odkryłam, jak to jest mieć fajnego nauczyciela od chemii. ;)

Maciek

Cieszę się, że się przekonałaś do chemii! Nawet najstraszniejszego potwora da się polubić, jak się go oswoi. :)

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2020

Córka chodzi na korepetycje od początku pandemii, bo nauka w szkole pozostawia teraz wiele do życzenia. Nauczyciele nie radzą sobie w tej sytuacji, dobrze, że na korepetycjach jest zupełnie na odwrót. Emilia nie tylko nadąża z bieżącym materiałem, ale również stała się o wiele lepsza z chemii. Polecamy i pozdrawiamy.

Maciek

Dziękuję, pozdrawiam również! Emilia robi wielkie postępy. :)

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Zdaję w tym roku maturę z chemii, ale przy zdalnym nauczaniu w szkole nie miałabym szans, żeby dobrze ją zdać. Dlatego zawczasu zapisałam się na korepetycje, które od początku okazały się świetnym rozwiązaniem. Nie dość, że wynoszę z nich o wiele więcej niż z zajęć w szkole, to jeszcze prowadzone są w super sympatycznej atmosferze. Dzięki formie online nie muszę wychodzić z domu, żeby się przygotować do matury. :)

Maciek

Cieszę się, że atmosfera i forma Ci odpowiadają, praca z Tobą to czysta przyjemność. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Zawsze myślałam, że albo chemia jest super trudna, albo ja jestem super niekumata. Okazało się, że ani to, ani to. Tylko nauczyciele, na jakich trafiałam w szkole nie potrafili dobrze uczyć… Gdybym od początku miała takiego nauczyciela jak Maciek, pewnie byłabym już chemicznym geniuszem. A że na zajęcia zaczęłam chodzić pod koniec zeszłego roku (II klasa lic), to mam jeszcze trochę do nadrobienia – ale i tak w kilka miesięcy w Maćka nauczyłam się więcej niż przez kilka lat w szkole. Teraz, w klasie maturalnej, też będę chodzić na korki i jestem pewna, że z takim nauczycielem dobrze zdana matura to tylko formalność. ;)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Chemia z Maćkiem to była nie tylko nauka, ale i frajda. Świetnie się bawiłem na zajęciach, bo Maciek to po prostu super gość. Zawsze z chęcią przychodziłem na korki, bo wiedziałem, że będzie to miła i produktywnie spędzona godzina. Da się nauczyć chemii w ciekawy sposób? Da się! Moje 82% z matury z chemii świetnie to pokazuje. :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Zaczynam drugi rok chodzić na zajęcia i przestałem chować się za zeszytem od chemii, gdy babka pyta do tablicy. Teraz czasem nawet sam się zgłaszam, więc to samo mówi za siebie, że korki dają efekty. W sumie w tym roku będę pisał matury i po kilku miesiącach zajęć już wiedziałem, że wybioeram chemię jako przedmiot rozszerzony. :)

Maciek

Cieszę się, że przestałeś bawić się w chowanego i trzymam kciukensy za maturę, jesteś już na bardzo wysokim poziomie, oby tak dalej!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Moja córka, Patrycja, zawsze z entuzjazmem przychodzi na zajęcia (może "przychodzi to złe słowo, bo zajęcia ma online). Jak patrzę na jej zeszyty, to nic a nic nie rozumiem z tych równań, ale po jej ocenach widzę, że idzie jej świetnie. Na Pana Maćka trafiłyśmy w zeszłym roku, w tym również Patrycja będzie korzystać w zajęć. Cieszę się, że udało nam się znaleźć nauczyciela z prawdziwą pasją i z otwartą głową, który potrafi podejść do ucznia indywidualnie i stosuje nieszablonowe metody nauczania.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Szkoda, że nie uczyłam się z Maćkiem do matury, bo miałam 55% – niby nie najgorzej, ale mogłoby być lepiej. Na studia się niestety nie dostałam, ale spróbuję za rok. Już w wakacje poszłam na pierwsze korepetycje i jestem zachwycona! To jest zupełnie inny poziom nauki niż w szkole. Te zajęcia sprawiają mi wielką frajdę, na co w szkole nie mogłam liczyć. Przede mną miesiące intensywnej pracy, Maciek przedstawił mi już plan powtórek, którego będziemy się trzymać – po zobaczeniu, jak jest precyzyjny, już wiem, że jestem w dobrych rękach. Teraz widzę braki w swojej wiedzy, których wcześniej nie zauważałam, ale przed Maćkiem się nie ukryły. ;)

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Cieszę się, że trafiłem na tak kompetentnego i sympatycznego nauczyciela, bo gdyby nie on, marzenia o studiach na kierunku chemia medyczna mógłbym wsadzić do szuflady. A tymczasem wyniki matury bez problemu umożliwią mi spełnienie tego marzenia. Bardzo dziękuję za te kilka miesięcy nauki!

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Rafał w tym roku drugi raz podszedł do matury z biologii z nadzieją, że poprawi poprzedni wynik – 42%. Tym razem zdał na 84%! Cieszę się, że znaleźliśmy tak dobrego korepetytora, który nieustannie motywował syna, pomagał mu i cierpliwie tłumaczył wszystkie zagadnienia. Młodszy syn wybiera się od września na biol-chem – w razie jakichkolwiek wątpliwości i problemów w nauce wiemy, do kogo się zwrócić. :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Maciek pokazał mi, że nawet najbardziej znienawidzony przedmiot może okazać się ciekawy, jeśli dobrze się do niego zabierze. Jak zaczynałam przychodzic na korki (z przymusu, bo moje oceny były serio słabe), obiecał mi, że jeśli po kilku miesiącach nauki nie polubię chemii albo przynajmniej nie stanie się dla mnie interesująca, to dostanę od niego pudełko moich ulubionych czekoladek. Minął rok, a czekoladek Maciek nie musiał kupować. Pozdrawiam najbardziej inspirującego nauczyciela :)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Po wakacjach na pewno będę kontynuować współpracę z Maćkiem, bo już po kilku miesiącach korków w tym roku widzę wielki progres w moim poziomie z chemii. Zajęcia są b. fajne i w super atmosferze :)

avatar
Merry
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Maciek super przygotował mnie do matury. Myślę, że bez problemu dostanę się na studia. :) Podczas zajęć byłam pod wrażeniem, jak skutecznie Maciek potrafi przekazać wiedzę i motywować do pracy. Atmosfera na lekcjach zawsze była przemiła, cieszę się, że mogłam być na tych zajęciach i aż mi żal, że po zakończeniu roku już nie mam potrzeby, żeby w nich uczestniczyć. Ale za to wiem, kogo polecić, jak moi młodsi znajomi będą potrzebować pomocy z chemii. :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Nauczycielka w mojej szkole, delikatnie mówiąc, nie jest zbyt kompetentna. Jako jedna z nielicznych w klasie potrafiłam odpowiedzieć na jej pytania, bo wszystko regularnie przerabiałam z Maćkiem. Gdyby nie on, to nie wiem, jak wyglądałaby moja edukacja z biologii. Zajęcia z nim dały mi milion razy więcej niż lekcje w szkole. Z takim nauczycielem matura nie była mi niestraszna. Na lekcjach zawsze było mnóstwo śmiechu, bo Maciek podchodzi niestandardowo do nauczania i nie kazał mi po prostu wszystkiego wkuwać, tylko odwoływał się do różnych ciekawych metod. I ma bardzo indywidualne podejście do każdego, co jest ogromną zaletą. :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Jedyny minus korepetycji to to, że za bardzo polubiłem Maćka, a w tym roku skończyłam szkołę i już nie będę chodzić na zajęcia. Chociaż, kto wie, jak będę miała jakieś problemy na studiach, to wiem do kogo uderzyć po pomoc!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Pan Maciej nauczył mnie jak tworzyć reakcje syntezy, analizy i wymiany. Wcześniej kompletnie tego nie rozumiałem a póxniej na przerwach w szkole tłumaczyłem to kolegom. :-D Wreszcie umiem dobierać współczynniki stechiometryczne! Lekcje w tym roku mijały zdecydowanie zbyt szybko i w sumie szkoda, że przychodziłem na nie tylko raz w tygodniu… Już się nie mogę doczekać zajęć w następnym roku :D

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Do Maćka zaczęłam chodzić na początku roku. Martwiłam się, że napiszę maturę beznadziejnie i nie dostanę się na żadne studia. Mój niepokój był bezpodstawny, bo byłam świetnie przygotowana przygotowana i z niecierpliwością oczekuję na wyniki :) Mam doświadczenie z kilkoma korepetytorami chemii, do których chodziłam kiedyś na zajęcia, ale żaden nie tłumaczył tak dobrze, jak Maciek i teraz nie zamieniłabym go na żadnego innego nauczyciela. Lekcje z nim to inwestycja w wiedzę – i dobre samopoczucie, bo przestaniesz się tak bać matury. ;) Wypełnione na zajęciach arkusze maturalne, wszystkie z bardzo dobrym wynikiem, dawały mi pewność, że na prawdziwym egzaminie też sobie poradzę!!!

avatar
Brygida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Pan Maciej przygotowywał moją córkę do konkursu kuratoryjnego z biologii – na lepszego nauczyciela nie mogłyśmy trafić. :-) Natalia z każdych zajęć wracała z nową wiedzą, wzbogaconą o ponadprogramowe zagadnienia. Pozwoliło jej to jako jedynej odpowiedzieć na wyjątkowo trudne pytanie na konkursie. Udało jej się zostać laureatką. :-) Jestem z niej bardzo dumna, a pana Maćka z czystym sumieniem polecam każdemu!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Polubiłam chemię odkąd ją rozumiem. Maciek ma wielką wiedzę i potrafi ją przekazać. Pełna profeska i super nauczyciel, polecam wszystkim nawet takim nieogarom z chemii jak ja.

avatar
Brygida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Solidna firma. :) Bardzo porzadna dawka wiedzy w dobrej cenie, miło i produktywnie spędzony czas na zajęciach. Żałuję tylko, że trafiłam tu tak późno. 

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Profesjonalne zajecia. Córka jest bardzo bystra, alw potrzebuje dobrej motywacji - a pan Maciek skutecznie zachęca ją do nauki, co bardzo pomaga. Uczy w sposób ciekawy i niestandardowy, przez co na lekcjach nie wieje nudą, a w wynikach Natalii widać znaczne postępy. Polecamy serdecznie 

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Ogarnąłem równania chemiczne i już czaję, jak się oblicza bilansowanie itd. Lekcje z Maćkiem są super, zero stresu i fajna atmosfera, polecam wszystkim. Wbijajcie do Maćka a nie pożałujecie

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Adaś uwielbia pana Maćka. :) Ostatnio miał sprawdzian z materiału, który przerabiał na zajęciach i dostał szóstkę. Nauczyciel bardzo motywuje go do pracy, co z pewnością nie jest najprostsze, bo syn nigdy wcześniej nie lubił chemii. Teraz radzi sobie z nią o wiele lepiej i nawet już nie narzeka, że musi mierzyć się z nią dwa razy w tygodniu. :)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

POLECAM!!! Nigdy dotąd korepetycje nie dawały mi tyle satysfakcji, a kilku korepetytorów już "przetestowałam". Nie mam do czego się przyczepić, no, może tylko do tego, że czas zdecydowanie zbyt szybko leci. A to zasługa tego, że zajęcia są naprawdę bardzo ciekawe! Przestałam patrzeć na chemię jak na coś, co po prostu muszę zdać, a autentycznie się do niej przekonałam. Maciek jest świetną osobą i super nauczycielem. :)

avatar
Katarzyna Janowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2020

Patrycja jest bardzo zadowolona z zajęć u Pana Macieja. Wreszcie zaczęła rozumieć chemię i dostawać dobre oceny. Przedtem proste zadania sprawiały jej problem, bo tempo w szkole jest zawrotne i córka nie nadąża z rozwiązywaniem ćwiczeń na lekcji. Na szczęście na korepetycjach może wszystko na spokojnie przerobić, zapytać o zagadnienia, które sprawiają jej kłopot, przez co udało jej się nadrobić wszystkie zaległości. 
Gorąco polecam, Katarzyna Janowska

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Z każdych zajęć wracam zmotywowana do działania, z nową wiedzą i z naręczem materiałów, które pomagają mi w przygotowaniu się do matury. Rozwiązywanie próbnych arkuszy z Maćkiem idzie mi coraz lepiej! Te zadania z roku na rok są podobne, jak Maciek raz mi wytłumaczy, jak robić jakiś typ ćwiczeń, następnym razem potrafię rozwiązać go sama! Ze swojej strony powiem tyle, że nie mogłam trafić na lepszego nauczyciela. Każda lekcja rozpoczyna się obowiązkowym zaparzeniem herbaty, coby nie uschnąć z pragnienia podczas dyskutowania na chemiczne tematy. ;)) Jeśli szukasz korepetytora, który wreszcie
pomoże Ci zrozumieć chemię, mogę ze swojego doświadczenia bardzo serdecznie polecić Maćka. :)) 

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Maciek przekazuje wiedzę w sposób jasny i przejrzysty, wszystko można bardzo szybko zrozumieć. Jest super cierpliwy (wielki szacun za to, bo ja często potrzebuję kilku podejść, żeby wszystko ogarnąć). Wyciągnęłam czwórkę z chemii, a wcześniej wychodziła mi slaba dwója, także co tu dużo mówić – polecam gościa! 

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Taką chemię to ja rozumiem! Godzina korków z Maćkiem i już ogarniam bilansowanie reakcji. Nigdy nie wiedziałem, gdzie, co i ile dopisać, strasznie myliły mi się te wszystkie cyferki. Teraz reakcje chemiczne już nie są dla mnie problemem. Rozwiązałem ich na tych zajęciach więcej niż w szkole przez kilka lekcji. Serio polecam!!!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Lekcje są bardzo fajne.Dziś pracowaliśmy nad wzorami sumarycznymi, strukturalnymi i półstrukturalnymi alkenów i alkinów i w końcu zacząłem to ogarniać. To wcale nie takie trudne jak myślałem!! Myślę ze na teście będę wymiatał. Dzięki :]

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Za kilka miesięcy piszę maturę z chemii, ale zaczęłam przygotować się już w drugiej połowie zeszłego roku. Świrowałam, że napiszę ją beznadziejnie i nie dostanę się na żadne studia. Mój niepokój był bezpodstawny, bo już teraz, po pół roku zajęć, czuję się dobrze przygotowana. Mam doświadczenie z kilkoma korepetytorami chemii, do których chodziłam kiedyś na zajęcia, ale żaden nie tłumaczył tak dobrze, jak Maciek i teraz nie zamieniłabym go na żadnego innego nauczyciela. Lekcje z nim to inwestycja w wiedzę – i dobre samopoczucie, bo przestaniesz się tak bać matury. ;) Wypełnione na zajęciach arkusze maturalne, wszystkie z bardzo dobrym wynikiem, pozwalają mi wierzyć, że na prawdziwym egzaminie też sobie poradzę!!!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Korki polecam wszystkim nawet tym, którzy są na bakier z chemią (jak ja). W przyszłym tygodniu mam już pierwszą kartkówkę z alkanów, alkenów i alkinów i po raz pierwszy nie boję się, że dostanę pałę. Maciek wytłumaczył mi to, tak że chyba do końca życia będę umiała zrobić te zadania!! Babka od chemii w szkole zrobiła z tego przedmiotu najgorszy przedmiot na ziemi. Jej lekcje to katorga, przysięgam. Zajęcia z Maćkiem to taka miła odmiana. :) Szkoda, że nie uczy w moim liceum…

avatar
joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2019

Córka (7 klasa podstawówki) jest bardzo zadowolona z zajęć u Pana Macieja. Współpracowała cały zeszły rok szkolny i z radością przychodziła na cotygodniowe lekcje i zawsze z entuzjazmem opowiada mi, czego się nauczyła. Chemię bardzo lubi, choć niektóre tematy sprawiają jej problem – dlatego zapisałam ją na korepetycje. Zaobserwowałam ogromne postępy w stosunkowo krótkim czasie. Pan Maciej potrafi zainteresować tematem. Jest osobą niesamowicie cierpliwą i wyrozumiałą, dzięki czemu atmosfera na jego zajęciach sprzyja nauce i rozwojowi dziecka. Amelka ostatnio doszła do wniosku, że chciałaby wziąć udział w konkursie kuratoryjnym z chemii. Jestem przekonana, że Pan Maciej przygotuje dla do niego, jak nikt inny. Daję pięć gwiazdek.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Moim marzeniem od zawsze były studia medyczne. Jednak z każdej strony straszono mnie, że przez masakrycznie wysoki poziom trudności matury z chemii, nie uda mi się jej napisać wystarczająco dobrze. Ale ja się zawziąłem – nie będzie matura pluć mi w twarz i krzyżować planów! Postanowiłem zapisać się na korepetycje. Kolega, który rok temu przychodził na zajęcia do Maćka, bardzo mi go polecał, więc stwierdziłem, że spróbuję. Cieszę się, że go posłuchałem, bo gdyby nie te zajęcia, moje marzenie by się nie spełniło – na studia dostałem się bez problemu. Maćku – jesteś the best!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Kilka miesięcy temu przygotowywałam się do olimpiady z chemii. Nauka szła mi świetnie, dopóki nie natrafiłam na kilka zagadnień, których nie byłam w stanie sama rozgryźć i zrozumieć. Zarówno z podręcznika, jak i książek, którymi dysponowałam, niewiele się dowiedziałam. W internecie każdy pisał co innego. Nie miałam wyboru – musiałam zapisać się na korki. Przeglądając stronę, natrafiłam na ogłoszenie Maćka. Zadzwoniłam, umówiliśmy się na lekcję i tak zaczęła się nasza współpraca. :) Każdy, kto brał udział w olimpiadzie, wie, że podczas przygotowań do niej czas jest cenniejszy od złota. Nie był to problem, bo już po dwóch godzinach z Maćkiem wszystko zrozumiałam. Jest on osobą wyrozumiałą, sympatyczną, a – co najistotniejsze – bardzo dobrze zna się na swoim fachu! Dzięki profesjonalnej pomocy Maćka udało mi się przejść do następnego etapu. A potem do kolejnego! Maciek cały czas mnie wspierał i służył swoją wiedzą. Przygotował mnie do olimpiady tak solidnie, że udało mi się zostać laureatką. Mówiłam to już chyba z milion razy, ale powtórzę raz jeszcze - dziękuję!!!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Maciek przygotowuje mnie do matury rozszerzonej z chemii. Zależy mi na najwyższym wyniku, aby dostać się na studia lekarskie, więc od początku wiedziałam, że znalezienie odpowiedniego korepetytora nie będzie proste – wgryzienie się w klucz odpowiedzi maturalnych nie jest takie proste. Wymagania były wysokie, jednak nie zawiodłam się w żadnym stopniu. Maciek od początku miał dokładną strategię, którą konsekwentnie realizujemy. Jest bardzo wymagający, ale również wyrozumiały, ciśnie, ale potrafi zrozumieć, że każdy ma gorsze dni, kiedy chce się odrobinę mniej ;) To charyzmatyczny nauczyciel, który tłumaczy skomplikowane zawiłości w przystępny sposób i świetnie motywuje, aby dawać z siebie więcej. Wkłada w to dużo serca i zaangażowania, czasem mam wrażenie, jakby sam miał zdawać tegoroczną maturę :) To najlepsze zajęcia, na jakie mogłam trafić i naprawdę wspaniała współpraca. Dziękuję Maciek!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.