Maciek Arasimowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Chwaszczyno
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia55 - 60 / 60 min

Maciek Arasimowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/521 opinii

Opis ogłoszenia

Doktorant Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na korepetycje z biologii.

Jestem prawdziwym pasjonatem i praktykiem, pomagam realizować marzenia – dostać się na upragniony kierunek studiów , zdać problematyczny sprawdzian czy kolokwium lub w niektórych przypadkach, zdać do następnej klasy :)

Wiem dobrze, że program nauczania powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb, więc sam tworzę autorskie kursy, korzystając z szerokiego wachlarza podręczników i pomocy naukowych .

Program matury rozszerzonej znam na wylot. Jest to niezwykle istotne w przypadku ambicji dostania się na wyższe uczelnie medyczne, gdy nauka z jednej książki nie wystarczy.

Gwarantuję sprawdzony program nauczania, który zapewni  górny przedział wyniku na egzaminie maturalnym . Zajęcia przeznaczone są dla ambitnych uczniów -- spotkania są intensywne, a nauki w domu jest dużo.

Ceny :

45 zł – zajęcia indywidualne w Gdyni
50 zł – zajęcia z dojazdem na terenie Gdyni

Zapisy na zajęcia trwają, a liczba miejsc jest ograniczona, gorąco zapraszam!

Tel. 695 714 050

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Jedyny minus korepetycji to to, że za bardzo polubiłem Maćka, a w tym roku skończyłam szkołę i już nie będę chodzić na zajęcia. Chociaż, kto wie, jak będę miała jakieś problemy na studiach, to wiem do kogo uderzyć po pomoc!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Pan Maciej nauczył mnie jak tworzyć reakcje syntezy, analizy i wymiany. Wcześniej kompletnie tego nie rozumiałem a póxniej na przerwach w szkole tłumaczyłem to kolegom. :-D Wreszcie umiem dobierać współczynniki stechiometryczne! Lekcje w tym roku mijały zdecydowanie zbyt szybko i w sumie szkoda, że przychodziłem na nie tylko raz w tygodniu… Już się nie mogę doczekać zajęć w następnym roku :D

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Do Maćka zaczęłam chodzić na początku roku. Martwiłam się, że napiszę maturę beznadziejnie i nie dostanę się na żadne studia. Mój niepokój był bezpodstawny, bo byłam świetnie przygotowana przygotowana i z niecierpliwością oczekuję na wyniki :) Mam doświadczenie z kilkoma korepetytorami chemii, do których chodziłam kiedyś na zajęcia, ale żaden nie tłumaczył tak dobrze, jak Maciek i teraz nie zamieniłabym go na żadnego innego nauczyciela. Lekcje z nim to inwestycja w wiedzę – i dobre samopoczucie, bo przestaniesz się tak bać matury. ;) Wypełnione na zajęciach arkusze maturalne, wszystkie z bardzo dobrym wynikiem, dawały mi pewność, że na prawdziwym egzaminie też sobie poradzę!!!

avatar
Brygida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Pan Maciej przygotowywał moją córkę do konkursu kuratoryjnego z biologii – na lepszego nauczyciela nie mogłyśmy trafić. :-) Natalia z każdych zajęć wracała z nową wiedzą, wzbogaconą o ponadprogramowe zagadnienia. Pozwoliło jej to jako jedynej odpowiedzieć na wyjątkowo trudne pytanie na konkursie. Udało jej się zostać laureatką. :-) Jestem z niej bardzo dumna, a pana Maćka z czystym sumieniem polecam każdemu!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Polubiłam chemię odkąd ją rozumiem. Maciek ma wielką wiedzę i potrafi ją przekazać. Pełna profeska i super nauczyciel, polecam wszystkim nawet takim nieogarom z chemii jak ja.

avatar
Brygida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Solidna firma. :) Bardzo porzadna dawka wiedzy w dobrej cenie, miło i produktywnie spędzony czas na zajęciach. Żałuję tylko, że trafiłam tu tak późno. 

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Profesjonalne zajecia. Córka jest bardzo bystra, alw potrzebuje dobrej motywacji - a pan Maciek skutecznie zachęca ją do nauki, co bardzo pomaga. Uczy w sposób ciekawy i niestandardowy, przez co na lekcjach nie wieje nudą, a w wynikach Natalii widać znaczne postępy. Polecamy serdecznie 

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Ogarnąłem równania chemiczne i już czaję, jak się oblicza bilansowanie itd. Lekcje z Maćkiem są super, zero stresu i fajna atmosfera, polecam wszystkim. Wbijajcie do Maćka a nie pożałujecie

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Adaś uwielbia pana Maćka. :) Ostatnio miał sprawdzian z materiału, który przerabiał na zajęciach i dostał szóstkę. Nauczyciel bardzo motywuje go do pracy, co z pewnością nie jest najprostsze, bo syn nigdy wcześniej nie lubił chemii. Teraz radzi sobie z nią o wiele lepiej i nawet już nie narzeka, że musi mierzyć się z nią dwa razy w tygodniu. :)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

POLECAM!!! Nigdy dotąd korepetycje nie dawały mi tyle satysfakcji, a kilku korepetytorów już "przetestowałam". Nie mam do czego się przyczepić, no, może tylko do tego, że czas zdecydowanie zbyt szybko leci. A to zasługa tego, że zajęcia są naprawdę bardzo ciekawe! Przestałam patrzeć na chemię jak na coś, co po prostu muszę zdać, a autentycznie się do niej przekonałam. Maciek jest świetną osobą i super nauczycielem. :)

avatar
Katarzyna Janowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2020

Patrycja jest bardzo zadowolona z zajęć u Pana Macieja. Wreszcie zaczęła rozumieć chemię i dostawać dobre oceny. Przedtem proste zadania sprawiały jej problem, bo tempo w szkole jest zawrotne i córka nie nadąża z rozwiązywaniem ćwiczeń na lekcji. Na szczęście na korepetycjach może wszystko na spokojnie przerobić, zapytać o zagadnienia, które sprawiają jej kłopot, przez co udało jej się nadrobić wszystkie zaległości. 
Gorąco polecam, Katarzyna Janowska

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Z każdych zajęć wracam zmotywowana do działania, z nową wiedzą i z naręczem materiałów, które pomagają mi w przygotowaniu się do matury. Rozwiązywanie próbnych arkuszy z Maćkiem idzie mi coraz lepiej! Te zadania z roku na rok są podobne, jak Maciek raz mi wytłumaczy, jak robić jakiś typ ćwiczeń, następnym razem potrafię rozwiązać go sama! Ze swojej strony powiem tyle, że nie mogłam trafić na lepszego nauczyciela. Każda lekcja rozpoczyna się obowiązkowym zaparzeniem herbaty, coby nie uschnąć z pragnienia podczas dyskutowania na chemiczne tematy. ;)) Jeśli szukasz korepetytora, który wreszcie
pomoże Ci zrozumieć chemię, mogę ze swojego doświadczenia bardzo serdecznie polecić Maćka. :)) 

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Maciek przekazuje wiedzę w sposób jasny i przejrzysty, wszystko można bardzo szybko zrozumieć. Jest super cierpliwy (wielki szacun za to, bo ja często potrzebuję kilku podejść, żeby wszystko ogarnąć). Wyciągnęłam czwórkę z chemii, a wcześniej wychodziła mi slaba dwója, także co tu dużo mówić – polecam gościa! 

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Taką chemię to ja rozumiem! Godzina korków z Maćkiem i już ogarniam bilansowanie reakcji. Nigdy nie wiedziałem, gdzie, co i ile dopisać, strasznie myliły mi się te wszystkie cyferki. Teraz reakcje chemiczne już nie są dla mnie problemem. Rozwiązałem ich na tych zajęciach więcej niż w szkole przez kilka lekcji. Serio polecam!!!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Lekcje są bardzo fajne.Dziś pracowaliśmy nad wzorami sumarycznymi, strukturalnymi i półstrukturalnymi alkenów i alkinów i w końcu zacząłem to ogarniać. To wcale nie takie trudne jak myślałem!! Myślę ze na teście będę wymiatał. Dzięki :]

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Za kilka miesięcy piszę maturę z chemii, ale zaczęłam przygotować się już w drugiej połowie zeszłego roku. Świrowałam, że napiszę ją beznadziejnie i nie dostanę się na żadne studia. Mój niepokój był bezpodstawny, bo już teraz, po pół roku zajęć, czuję się dobrze przygotowana. Mam doświadczenie z kilkoma korepetytorami chemii, do których chodziłam kiedyś na zajęcia, ale żaden nie tłumaczył tak dobrze, jak Maciek i teraz nie zamieniłabym go na żadnego innego nauczyciela. Lekcje z nim to inwestycja w wiedzę – i dobre samopoczucie, bo przestaniesz się tak bać matury. ;) Wypełnione na zajęciach arkusze maturalne, wszystkie z bardzo dobrym wynikiem, pozwalają mi wierzyć, że na prawdziwym egzaminie też sobie poradzę!!!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Korki polecam wszystkim nawet tym, którzy są na bakier z chemią (jak ja). W przyszłym tygodniu mam już pierwszą kartkówkę z alkanów, alkenów i alkinów i po raz pierwszy nie boję się, że dostanę pałę. Maciek wytłumaczył mi to, tak że chyba do końca życia będę umiała zrobić te zadania!! Babka od chemii w szkole zrobiła z tego przedmiotu najgorszy przedmiot na ziemi. Jej lekcje to katorga, przysięgam. Zajęcia z Maćkiem to taka miła odmiana. :) Szkoda, że nie uczy w moim liceum…

avatar
joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2019

Córka (7 klasa podstawówki) jest bardzo zadowolona z zajęć u Pana Macieja. Współpracowała cały zeszły rok szkolny i z radością przychodziła na cotygodniowe lekcje i zawsze z entuzjazmem opowiada mi, czego się nauczyła. Chemię bardzo lubi, choć niektóre tematy sprawiają jej problem – dlatego zapisałam ją na korepetycje. Zaobserwowałam ogromne postępy w stosunkowo krótkim czasie. Pan Maciej potrafi zainteresować tematem. Jest osobą niesamowicie cierpliwą i wyrozumiałą, dzięki czemu atmosfera na jego zajęciach sprzyja nauce i rozwojowi dziecka. Amelka ostatnio doszła do wniosku, że chciałaby wziąć udział w konkursie kuratoryjnym z chemii. Jestem przekonana, że Pan Maciej przygotuje dla do niego, jak nikt inny. Daję pięć gwiazdek.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Moim marzeniem od zawsze były studia medyczne. Jednak z każdej strony straszono mnie, że przez masakrycznie wysoki poziom trudności matury z chemii, nie uda mi się jej napisać wystarczająco dobrze. Ale ja się zawziąłem – nie będzie matura pluć mi w twarz i krzyżować planów! Postanowiłem zapisać się na korepetycje. Kolega, który rok temu przychodził na zajęcia do Maćka, bardzo mi go polecał, więc stwierdziłem, że spróbuję. Cieszę się, że go posłuchałem, bo gdyby nie te zajęcia, moje marzenie by się nie spełniło – na studia dostałem się bez problemu. Maćku – jesteś the best!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Kilka miesięcy temu przygotowywałam się do olimpiady z chemii. Nauka szła mi świetnie, dopóki nie natrafiłam na kilka zagadnień, których nie byłam w stanie sama rozgryźć i zrozumieć. Zarówno z podręcznika, jak i książek, którymi dysponowałam, niewiele się dowiedziałam. W internecie każdy pisał co innego. Nie miałam wyboru – musiałam zapisać się na korki. Przeglądając stronę, natrafiłam na ogłoszenie Maćka. Zadzwoniłam, umówiliśmy się na lekcję i tak zaczęła się nasza współpraca. :) Każdy, kto brał udział w olimpiadzie, wie, że podczas przygotowań do niej czas jest cenniejszy od złota. Nie był to problem, bo już po dwóch godzinach z Maćkiem wszystko zrozumiałam. Jest on osobą wyrozumiałą, sympatyczną, a – co najistotniejsze – bardzo dobrze zna się na swoim fachu! Dzięki profesjonalnej pomocy Maćka udało mi się przejść do następnego etapu. A potem do kolejnego! Maciek cały czas mnie wspierał i służył swoją wiedzą. Przygotował mnie do olimpiady tak solidnie, że udało mi się zostać laureatką. Mówiłam to już chyba z milion razy, ale powtórzę raz jeszcze - dziękuję!!!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Maciek przygotowuje mnie do matury rozszerzonej z chemii. Zależy mi na najwyższym wyniku, aby dostać się na studia lekarskie, więc od początku wiedziałam, że znalezienie odpowiedniego korepetytora nie będzie proste – wgryzienie się w klucz odpowiedzi maturalnych nie jest takie proste. Wymagania były wysokie, jednak nie zawiodłam się w żadnym stopniu. Maciek od początku miał dokładną strategię, którą konsekwentnie realizujemy. Jest bardzo wymagający, ale również wyrozumiały, ciśnie, ale potrafi zrozumieć, że każdy ma gorsze dni, kiedy chce się odrobinę mniej ;) To charyzmatyczny nauczyciel, który tłumaczy skomplikowane zawiłości w przystępny sposób i świetnie motywuje, aby dawać z siebie więcej. Wkłada w to dużo serca i zaangażowania, czasem mam wrażenie, jakby sam miał zdawać tegoroczną maturę :) To najlepsze zajęcia, na jakie mogłam trafić i naprawdę wspaniała współpraca. Dziękuję Maciek!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.