Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Chwaszczyno
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Wejherowo
Rumia

Maciek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/567 opinii
Dla użytkownika Maciek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 67
avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Kasia nic nie rozumiała z lekcji w szkole i niewiele z nich wyciągała, a potem wracała załamana do domu, że nic jej się nie udaje i chemii nie da się zrozumieć. Okazało się, że jednak się da, tylko wystarczyło znaleźć innego nauczyciela. :) Korepetycje naprawdę dużo dały Kasi, przede wszystkim przestała tak się chemią stresować i się jej bać. Nasza współpraca trwa już od roku i zarówno córka, jak i ja jesteśmy bardzo zadowolone. Pozdrawiamy. :)

avatar
Honorata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2021

Mój syn zrozumiał cały materiał ze szkoły i sądząc po jego zadowoleniu po każdych zajęciach, sprawiają mu one przyjemność (co byłoby dla mnie nie do pomyślenia jeszcze jakiś czas temu, bo Kajtek nienawidził chemii). Widzę, że z lekcji na lekcję radzi sobie coraz lepiej, a i nauczycielka ze szkoły przestała zwracać się do mnie z niepokojem, że syn nie nadąża z tematami. Bardzo owocna współpraca, z czystym sercem mogę polecić zajęcia każdemu.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2021

Dzięki korepetycjom Zosia o wiele lepiej radzi sobie w szkole. Z ostatniego testu dostała 5, jestem z niej bardzo dumna i cieszę się, że trafiłyśmy na tak świetnego i przemiłego nauczyciela. Tematy dobrze opracowane, rozbite na drobniejsze zagadnienia, tak że Zosia bez problemu jest w stanie wszystko zrozumieć. Teraz jest szczególnie trudno, jeśli o naukę chodzi, bo zdalne zajęcia w szkole są bardzo źle zorganizowane. Dobrze, że istnieją korepetycje.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Przyjaciółka poleciła mi te zajęcia, bo w zeszłym roku chodziła na nie, by przygotować się do olimpiady z chemii (i została laureatką), a ja nigdy nie radziłam sobie z tym przedmiotem. Okazało się, że korepetytor świetnie uczy nie tylko chemicznych mistrzów, ale i osoby zupełnie przeciętne, jak ja. Ma fantastyczne nastawienie i w prostych słowach potrafi wyjaśnić nawet najbardziej zawiłe zagadnienia, które w szkole wałkujemy przez ileś lekcji, a wciąż nic z tego rozumiem. Super nauczyciel, warto.

Maciek

Pogratuluj Ani ode mnie, nawet się nie pochwaliła! A i Ty świetnie sobie radzisz, jesteś na wyższym poziomie niż przeciętny, jak mówisz. :) Dziękuję za opinię i pozdrawiam Was obie!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Nie muszę czuć się źle z tym, że czegoś nie wiem, bo znalazłem osobę, która potrafi wszystko mi wytłumaczyć tak, abym zrozumiał. Świetny nauczyciel, a atmosfera bardzo luźna i przyjacielska. Podejście indywidualne do każdego ucznia. Dużo zadań, które jednak nie są nudne. Mnóstwo motywacji do dalszej pracy i niegasnący uśmiech na twarzy nauczyciela. Polecam.

Maciek

Każdy ma prawo do niewiedzy, ale bardzo się cieszę, że masz w sobie chęć wymazywania jej. :) Super, że odpowiada Ci forma zajęć i atmosfera. Dziękuję za opinię i serdecznie pozdrawiam!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Nauczyciel nie tylko przekazuje wiedzę, ale również pomaga ją przyswoić i zapamiętać. Co więcej - przyszłam na zajęcia, by zrozumieć chemię, której w szkole nigdy nie pojmowałam, a skończyło się na tym, że pokochałam ją z całego serca. Nauczyłam się, jak myśleć w chemiczny sposób, jak rozwiązywać równania i układać własne, posiadłam ogromną wiedzę o substancjach chemicznych i różnorodnych procesach. Wyjątkowy nauczyciel, takich ze świecą szukać.

Maciek

Teraz to już raczej z latarką w smartfonie, świece odchodzą w niepamięć. ;) A tak serio - serce rośnie, gdy czytam takie słowa. Lauro, zajęcia z Tobą to dla mnie przyjemność, jesteś wyjątkowo ułożoną i ambitną osobą. Z takim podejściem na pewno dużo osiągniesz, a ja będę Ci kibicował. Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Tłumaczy zrozumiale, ciekawie, popiera teorię przykładami i zadaniami, które wcale nie są nudne, jak te w szkole. Czas szybko płynie, czasem zdecydowanie za szybko - a nigdy nie sądziłam, że będę chciała, by lekcje chemii trwały dłużej. Nikt przedtem nie potrafił mnie do niej przekonać, więc ten fakt mówi sam za siebie. :)

Maciek

W dobrym towarzystwie czas szybciej płynie, bardzo dobrze się z Tobą pracuje. Pamiętam, że na nielubianych przeze mnie przedmiotach w szkole godzina stawała się nieskończonością. Cieszę się, że nie czujesz się tak na naszych zajęciach. ;) Pozdrawiam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2021

Polecam wszystkim, którzy mają duże zaległości, jak ja jeszcze niedawno, i przytłacza ich ogromna ilość szkolnego materiału do przyswojenia. Ja w pewnym momencie utonęłam w zaległościach, bo przez naukę zdalną lekcje w szkole są beznadziejne i jest taki chaos, że trudno cokolwiek zrozumieć. Dzięki korepetycjom raz dwa się pozbierałam i nadrobiłam braki. Naprawdę polecam.

Maciek

Nie pozwolę Ci utonąć! A tak serio, to pływasz coraz lepiej w chemicznych zadaniach. :) Pozdrawiam ciepło!

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2021

Bardzo inspirujące zajęcia i wyjątkowy nauczyciel. Jestem na biol-chemie ze względu na biologię, z chemią zawsze miałam problemy, mimo chęci zrozumienia jej. Dzięki korepetycjom zaczęłam pojmować tematy, które kiedyś były dla mnie czarną magią. Strasznie się cieszę, że trafiłam na nauczyciela, który potrafi mi pomóc z każdym zagadnieniem, nawet najtrudniejszym. Myślę, że jeszcze wiele miesięcy współpracy przed nami. Polecam serdecznie.

Maciek

Pracujesz tak ambitnie i skrupulatnie, że na pewno dostaniesz się na wymarzoną medycynę. Będę trzymać kciuki. :) Pozdrawiam i dziękuję za opinię!

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2020

Świetny kontakt z uczniem, korepetycje bardzo ciekawe, zadania różnorodne, a nauczyciel zaangażowany i uśmiechnięty. Potrafi klarownie wyjaśnić każde zagadnienie i przekonać do przedmiotu nawet najbardziej topornego ucznia. Szybko zrozumiałem - a nie zakułem - wszystko, czego nie rozumiałem w szkole, a to duży wyczyn.

Maciek

Tym bardziej, że nie przepadasz za chemią jestem z Ciebie dumny, że zrobiłeś taki progres. :) Dzięki za opinię i pozdrawiam!

avatar
Daga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2020

Chemia okazała się całkiem znośna, odkąd chodzę na korki. Przedtem nie byłam w stanie jej zrozumieć i może dlatego tak strasznie jej nienawidziłam i czułam ścisk w żołądku za każdym razem, gdy miałam lekcje chemii w szkole. To była też kwestia nauczycielki, która najwyraźniej nienawidziła swojej pracy. Dobrze, że są jeszcze nauczyciele, którzy tę pracę kochają i że miałam szczęście takiego spotkać. Korepetytor jest rewelacyjny, potrafi prostym językiem wytłumaczyć wszystkie chemiczne zawiłości i robi to w bardzo ciekawy sposób. Polecam wszystkim.

Maciek

Podejście nauczyciela do swojej pracy jest bardzo ważne. Ale podejście ucznia jest równie ważne, więc cieszę się Twoimi wynikami z chemii razem z Tobą, bo wiem, że włożyłaś w to mnóstwo pracy. :) Pozdrawiam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2020

Efektywna nauka w super atmosferze, pełen profesjonalizm, zero nudy i wkuwania na pamięć. Okazało się, że wiele zagadnień można wziąć na logikę, że równania wcale nie są takie trudne, bilansowanie rządzi się swoimi zasadami, które trzeba poznać, a potem idzie z górki. Jestem zachwycona, bo zajęcia nie są prowadzone na odczepnego, tylko z pełnym zaangażowaniem, entuzjazmem i pozytywną energią. Wszystkie braki w wiedzy już dawno nadrobiłam, teraz możemy pracować na bieżąco nad materiałem ze szkoły. Polecam!

Maciek

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z naszych zajęć i z formy ich prowadzenia. :) Widzimy się już w czwartek! Pozdrawiam serdecznie. :)

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Nauczyciel z pasją, którego cechuje wielka cierpliwość i wyrozumiałość. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak inspirującego nauczyciela, który miałby tak fantastyczne podejście do ucznia. Poza ogromną wiedzą, jaką mi przekazał, udzielił mi również wielu cennych wskazówek dot. studiów, uczelni, kierunków i nakierował mnie na drogę, którą chciałabym pójść. Dziś studiuję na WUM i była to doskonała decyzja, którą mogłam podjąć dzięki wynikowi 84% z matury z chemii. Bez korepetycji bym tego nie osiągnęła. Dziękuję serdecznie, polecam z całego serca!

Maciek

Dziękuję za miłe słowa. :) Bardzo się cieszę, że Ci się udało i że praca, którą włożyłaś w naukę chemii, nie poszła na marne. Uzyskałaś piękny wynik. Życzę Ci kolejnych sukcesów i pozdrawiam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2020

Córka nadrobiła wszystkie zaległości dzięki tym zajęciom. Zawsze miała spore problemy z chemią i potrzebowała kogoś, kto będzie jej z tym przedmiotem pomagać - i znalazłyśmy idealnego nauczyciela, który nawet najtrudniejsze zagadnienia tłumaczy z łatwością, a córka z równą łatwością je przyswaja. Polecamy!

Maciek

Hania świetnie sobie radzi i szybko się uczy. :) Trzymam kciuki za jej dalszą naukę i pozdrawiam!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2020

Bardzo zaangażowany korepetytor z ogromną wiedzą i zapałem, by ją przekazywać. Chemia jest o wiele prostsza i przyjemniejsza, odkąd chodzę na zajęcia. Wszystko jest tłumaczone w jasny sposób, tak że nawet ktoś, kto nie ogarnia chemii, jak ja, wreszcie ją zrozumie. Super podejście do przedmiotu i do uczenia, jestem naprawdę pod wrażeniem. Serdecznie polecam!

Maciek

Dziękuję! Widzisz, chemię da się ogarnąć, choć na początku w to nie wierzyłaś. :) Pozdrawiam!

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Jestem niesamowicie szczęśliwa, ucząc się na GUMedzie, czuję, że się spełniam – a to wszystko dzięki korepetycjom, które pozwoliły mi zdać maturę z fantastycznym wynikiem i dostać się na te studia. Zajęcia wspominam bardzo miło, zawsze przebiegały w niezwykle serdecznej atmosferze i bardzo wiele z nich wyniosłam. Pozdrawiam ciepło i bardzo dziękuję za wszystko! :)

Maciek

Mariko, jestem z Ciebie bardzo dumny, wiedziałem, że się dostaniesz! Kibicuję Ci cały czas, a jakbyś miała jakieś trudności na studiach - wiesz, gdzie możesz uderzać. :) Pozdrawiam!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2020

Przejrzysty sposób przekazania wiedzy, ogromna wyrozumiałość, wielkie pokłady cierpliwości – tego wszystkiego doświadczyłam na korepetycjach, które okazały się strzałem w 10. Szybko udało mi się nadrobić wszystkie zaległości ze szkoły, poprawić złe oceny i teraz jestem na bieżąco z materiałem. Nie stresuję się, że nic nie umiem, bo wreszcie zacząłem ogarniać. :D Pozdrawiam!

Maciek

Możesz spać spokojnie, żadna chemia Ci niegroźna! Świetnie sobie radzisz. :) Dziękuję za pozytywną opinię i do zobaczenia!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2020

Czas na zajęciach mija zdecydowanie zbyt szybko – a w szkole zdecydowanie zbyt wolno… To mówi samo za siebie, że korepetycje są na naprawdę wysokim poziomie. :) Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są to najlepsze lekcje, na jakie kiedykolwiek trafiłam. Chemia stała się i łatwiejsza, i tym samym przyjemniejsza. Tak bardzo się wkręciłam, że dzięki zajęciom nie tylko rozumiem zagadnienia z podstawy programowej ze szkoły, ale dodatkowo poznaję zagadnienia nadprogramowe, które są dla mnie bardzo ciekawe. Dzięki tym lekcjom naprawdę polubiłam ten przedmiot! Polecam z całego serca.

Maciek

W doborowym towarzystwie czas szybciej płynie. ;) A wszystkie procesy chemiczne mogą być naprawdę ciekawe, jak już się je zrozumie. Cieszę się, że tak jest w Twoim przypadku. :) Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Super zajęcia! Zamiast wkuwać zawiłe regułki, których nie rozumiem,
wynoszę z tych lekcji realną wiedzę i uczę się tak, że rzeczywiście wszystko zapamiętam. Zajęcia są bezstresowe, prowadzone w wymarzonej, sympatycznej atmosferze, a nauczyciel potrafi przekazać wiedzę w bardzo przystępny sposób. W zeszłym roku prawie nie zdałem z chemii, w tym roku, dzięki korkom, już mi to nie grozi!

Maciek

Jeśli tylko będziesz pracować tak świetnie jak teraz, to zdasz śpiewająco. Zrobiłeś wielkie postępy. :) Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Zapisałam córkę na zajęcia, gdy kompletnie nie radziła sobie z chemią w szkole (teraz, jak szkoły działają zdalnie, jeszcze trudniej być na bieżąco z materiałem i wszystko rozumieć). Odkąd chodzi na korepetycje, zawsze jest przygotowana do lekcji, bo rozumie wszystkie zagadnienia, wszystkie zaległości są już dawno nadrobione, a o to, czego Tosia nie rozumie, może zawsze zapytać i otrzymać rzetelną odpowiedź. Polecam.

Maciek

Tosia jest bardzo pilną uczennicą i szybko chłodnie przekazywane treści. :) Bardzo dziękuję za opinię i polecenie!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2020

Nigdy nie byłem chemicznym świrem, ale przyznaję, że moje podejście do tego przedmiotu zmieniło się diametralnie, odkąd zacząłem chodzić na korepetycje. Wreszcie wszystko rozumiem, sam rozwiązuję zadania, nawet z układaniem równań, bilansowaniem itd. nie mam problemów, a kiedyś miałem straszne. Wiele osób próbowało już mnie przekonać do chemii, ale nikomu przedtem się to nie udało. Nauczyciel jest charyzmatyczny, przesympatyczny i posiada ogromną wiedzę. Każdemu serdecznie polecam.

Maciek

Bilansowanie wychodzi już już znakomicie! Cieszę się, że udało się Ciebie przekonać do chemii. :D Dziękuję za opinię i do zobaczenia wkrótce!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2020

Dziękuję za pomoc, pełne zaangażowanie, wyrozumiałość i cierpliwość. Na zajęcia przyszłam, żeby poprawić sprawdzian, ale zostałam na dłużej, bo tak dobrze się na nich czuję. Nigdy dotąd tak super nie radziłam sobie z chemią, jak teraz. Korepetycje naprawdę na wysokim poziomie, nauczyciel posiada ogromną wiedzę merytoryczną i ma bardzo dobre metody, żeby nauczyć danego tematu, a nie wbić go do głowy.

Maciek

Nie no, wbijać nic nie będziemy, młotek na zajęciach jest zakazany. ;) Aniu, dziękuję serdecznie za przemiłą opinię, cieszę się, że zdecydowałaś zostać na dłużej. :)

avatar
Meg
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2020

Te zajęcia to sama przyjemność! Nigdy nie spotkałam na swojej drodze tak inspirującego nauczyciela. Jestem bardzo zadowolona, gdyż nie tylko zajęcia są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, ale również w świetnej atmosferze. Zawsze jest mnóstwo śmiechu i pozytywnej energii. Forma online od zajęć stacjonarnych różni się tylko tym, że materiały dostaję w wersji na komputer, a nie jako wydruk. Wszystko jest wytłumaczone w przystępny sposób, wątpliwości zawsze mogę zgłosić i razem je omawiamy i rozwiewamy. Polecam wszystkim, bo naprawdę warto.

Maciek

Pozytywna energia przede wszystkim :) Mnie również fantastycznie się z Tobą współpracuje! Dziękuję bardzo za miłe słowa. :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Lekcje są interesujące, a nauczyciel prowadzi je z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Po latach, gdy chemia była dla mnie zmorą, wreszcie ją polubiłem i zacząłem z ochotą się jej uczyć. Na pewno jeszcze długo będę uczestniczył w zajęciach. :)

Maciek

Serce rośnie! Super, że chemia zaczyna sprawiać Ci frajdę. Zrobię co w mojej mocy, by utrzymać Twój entuzjazm. :) Pozdrawiam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Gorąco polecam. Nigdy nie miałem tak dobrego nauczyciela. Pracujemy razem od połowy zeszłego roku, gdy szkoły zostały zamknięte i korepetycje okazały się niezbędne. Fantastyczne podejście do ucznia, zero stresu, co w szkole było nieuniknione. Te kilka miesięcy wystarczyło, bym polubił chemię, co wcześniej było dla mnie nie do pomyślenia. Poznałem wiele metod, które ułatwiły mi naukę i pozwoliły szybciej zrozumieć wiele zagadnień. Jestem pewien, że po tych zajęciach będę dobrze przygotowany do matury.

Maciek

Do czasu matury będziesz już chemicznym geniuszem. :) Cieszę się, że udało się Ciebie przekonać do chemii. :D Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za polecenie!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2020

Świetne techniki przekazywania wiedzy, nauczyciel bardzo cierpliwy, ale i wymagający. Bez prac domowych się nie obejdzie, ale to dobrze, bo jestem na bieżąco ze wszystkim. Lekcje online są równie skuteczne, co te stacjonarne, a dodatkowo nie trzeba tracić czasu na dojazd. Nauka przebiega sprawnie, równania chemiczne rozpisujemy razem na wirtualnej tablicy, co jest super komfortowe, a narzędzie jest proste i intuicyjne w obsłudze. Polecam.

Zuza

Maciek

Zuzo, bardzo dziękuję za miłe słowa. :) Zawsze się staram, by zajęcia były przyjemne w odbiorze, więc bardzo się cieszę, że forma Ci odpowiada. Pozdrawiam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

Jestem zachwycona, bo jeszcze nigdy tak dobrze nie rozumiałam chemii. Zawsze mnie fascynowała, ale nigdy nie potrafiłam dobrze od niej podejść, żeby zrozumieć wszystkie zawiłe procesy. Po kilku zajęciach widzę ogromny progres, sama jestem w stanie układać równania chemiczne. Naprawdę super sprawa, polecam.

Maciek

Bardzo lubię Twój entuzjazm. :) Jeszcze kilka miesięcy, a samej siebie nie poznasz. Dzięki za polecenie!

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Najlepsze korepetycje, na jakie trafiłam. Poleciła mi je koleżanka, która dzięki tym zajęciom w zeszłym roku zdała maturę z chemii na 90%. Ja miałam problem z chemia, zwłaszcza że teraz lekcje w szkole są online i jeszcze trudniej cokolwiek załapać. Nauczyciel jest bardzo cierpliwy i wszystko fajnie tłumaczy. Polecam, bo naprawdę warto.

Maciek

Dzięki za polecenie i miłe słowa! Zrobiłaś wielkie postępy przez te kilka miesięcy. :) Ciśniemy dalej, a będziesz chemiczną mistrzynią!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Zawsze lubiłam biologię. Ale o ile tematy związane ze zwierzętami i środowiskiem były mi bliskie, o tyle zawiłe procesy i równania chemiczne były dla mnie czarną magią. Po kilku zajęciach przestały być dla mnie problemem. Co więcej, Maciek podrzucił mi ciekawe sposoby na naukę dużych partii materiału i zapamiętywanie skomplikowanych nazw, których w biolce jest sporo. Gorąco polecam zajęci!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2020

Odkąd chodzę na korki, całkiem polubiłam chemię. Chyba nie znosiłam jej, bo jej nie rozumiałam i tempo w szkole było za szybkie. Na korepetycjach panuje wymarzona atmosfera, wszystko dokładnie wytłumaczone, nie ma stresu, a nauczyciel potrafi tak ciekawie opowiadać o tych wszystkich procesach, że aż chce się słuchać i uczyć. Świetne zajęcia, polecam

Maciek

Chemia może być fajna, jak podejdzie się do niej z pasją – jako nauczyciel zawsze staram się zarazić nią uczniów. Cieszę się, że się udaje! Dziękuję za opinię i polecenie. :)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2020

Żaden z dotychczasowych nauczycieli nie zachęcił mnie do chemii, z całego serca nienawidziłem tego przedmiotu i nawet nie chciałem tego zmienić. Korepetycje otworzyły mi głowę i pomogły pozbyć się tej nienawiści. Teraz nie skręca mnie już na myśl, że muszę w szkole rozwiązać jakieś chemiczne zadania (i nawet przestałem wszystko spisywać z netu, co jest wielkim osiągnieciem). Polecam mocno!

Maciek

Tak, w necie można znaleźć odpowiedź na wszystko… Ale wiele odpowiedzi można znaleźć w swojej głowie. A Ty masz ich tam sporo. :) Fajnie, że z nich korzystasz! Pozdro i dzięki za opinię!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Nigdy nie byłam umysłem ścisłym, co przekładało się na niechęć do takich przedmiotów jak chemia. Nie lubiłam jej tak bardzo, że byłam zagrożona… Całe szczęście, że istnieją korepetycje. Pomogły mi ogarnąć wszystko, poprawić ocenę, a co więcej, przestałam tak się złościć na chemię, że jej nie rozumiem, bo się okazało, że w sumie nie jest taka zła. To też zasługa wspaniałego nauczyciela, który pokazał mi, że wszystko może być ciekawe, jak tylko ma się nastawienie na tak, a nie na nie. Dziękuję.:)

Maciek

Z pozytywnym nastawieniem wszystko jest łatwiejsze. :) Cieszę się, że moje metody do Ciebie przemówiły i również dziękuję za współpracę!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Chemia jest spoko, odkąd poszłam na korki. Wcześniej totalnie była moją zmorą… Okazało się, że główną zmorą była moja nauczycielka ze szkoły. Dopiero teraz odkryłam, jak to jest mieć fajnego nauczyciela od chemii. ;)

Maciek

Cieszę się, że się przekonałaś do chemii! Nawet najstraszniejszego potwora da się polubić, jak się go oswoi. :)

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2020

Córka chodzi na korepetycje od początku pandemii, bo nauka w szkole pozostawia teraz wiele do życzenia. Nauczyciele nie radzą sobie w tej sytuacji, dobrze, że na korepetycjach jest zupełnie na odwrót. Emilia nie tylko nadąża z bieżącym materiałem, ale również stała się o wiele lepsza z chemii. Polecamy i pozdrawiamy.

Maciek

Dziękuję, pozdrawiam również! Emilia robi wielkie postępy. :)

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Zdaję w tym roku maturę z chemii, ale przy zdalnym nauczaniu w szkole nie miałabym szans, żeby dobrze ją zdać. Dlatego zawczasu zapisałam się na korepetycje, które od początku okazały się świetnym rozwiązaniem. Nie dość, że wynoszę z nich o wiele więcej niż z zajęć w szkole, to jeszcze prowadzone są w super sympatycznej atmosferze. Dzięki formie online nie muszę wychodzić z domu, żeby się przygotować do matury. :)

Maciek

Cieszę się, że atmosfera i forma Ci odpowiadają, praca z Tobą to czysta przyjemność. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Zawsze myślałam, że albo chemia jest super trudna, albo ja jestem super niekumata. Okazało się, że ani to, ani to. Tylko nauczyciele, na jakich trafiałam w szkole nie potrafili dobrze uczyć… Gdybym od początku miała takiego nauczyciela jak Maciek, pewnie byłabym już chemicznym geniuszem. A że na zajęcia zaczęłam chodzić pod koniec zeszłego roku (II klasa lic), to mam jeszcze trochę do nadrobienia – ale i tak w kilka miesięcy w Maćka nauczyłam się więcej niż przez kilka lat w szkole. Teraz, w klasie maturalnej, też będę chodzić na korki i jestem pewna, że z takim nauczycielem dobrze zdana matura to tylko formalność. ;)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Chemia z Maćkiem to była nie tylko nauka, ale i frajda. Świetnie się bawiłem na zajęciach, bo Maciek to po prostu super gość. Zawsze z chęcią przychodziłem na korki, bo wiedziałem, że będzie to miła i produktywnie spędzona godzina. Da się nauczyć chemii w ciekawy sposób? Da się! Moje 82% z matury z chemii świetnie to pokazuje. :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Zaczynam drugi rok chodzić na zajęcia i przestałem chować się za zeszytem od chemii, gdy babka pyta do tablicy. Teraz czasem nawet sam się zgłaszam, więc to samo mówi za siebie, że korki dają efekty. W sumie w tym roku będę pisał matury i po kilku miesiącach zajęć już wiedziałem, że wybioeram chemię jako przedmiot rozszerzony. :)

Maciek

Cieszę się, że przestałeś bawić się w chowanego i trzymam kciukensy za maturę, jesteś już na bardzo wysokim poziomie, oby tak dalej!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Moja córka, Patrycja, zawsze z entuzjazmem przychodzi na zajęcia (może "przychodzi to złe słowo, bo zajęcia ma online). Jak patrzę na jej zeszyty, to nic a nic nie rozumiem z tych równań, ale po jej ocenach widzę, że idzie jej świetnie. Na Pana Maćka trafiłyśmy w zeszłym roku, w tym również Patrycja będzie korzystać w zajęć. Cieszę się, że udało nam się znaleźć nauczyciela z prawdziwą pasją i z otwartą głową, który potrafi podejść do ucznia indywidualnie i stosuje nieszablonowe metody nauczania.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Szkoda, że nie uczyłam się z Maćkiem do matury, bo miałam 55% – niby nie najgorzej, ale mogłoby być lepiej. Na studia się niestety nie dostałam, ale spróbuję za rok. Już w wakacje poszłam na pierwsze korepetycje i jestem zachwycona! To jest zupełnie inny poziom nauki niż w szkole. Te zajęcia sprawiają mi wielką frajdę, na co w szkole nie mogłam liczyć. Przede mną miesiące intensywnej pracy, Maciek przedstawił mi już plan powtórek, którego będziemy się trzymać – po zobaczeniu, jak jest precyzyjny, już wiem, że jestem w dobrych rękach. Teraz widzę braki w swojej wiedzy, których wcześniej nie zauważałam, ale przed Maćkiem się nie ukryły. ;)

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Cieszę się, że trafiłem na tak kompetentnego i sympatycznego nauczyciela, bo gdyby nie on, marzenia o studiach na kierunku chemia medyczna mógłbym wsadzić do szuflady. A tymczasem wyniki matury bez problemu umożliwią mi spełnienie tego marzenia. Bardzo dziękuję za te kilka miesięcy nauki!

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Rafał w tym roku drugi raz podszedł do matury z biologii z nadzieją, że poprawi poprzedni wynik – 42%. Tym razem zdał na 84%! Cieszę się, że znaleźliśmy tak dobrego korepetytora, który nieustannie motywował syna, pomagał mu i cierpliwie tłumaczył wszystkie zagadnienia. Młodszy syn wybiera się od września na biol-chem – w razie jakichkolwiek wątpliwości i problemów w nauce wiemy, do kogo się zwrócić. :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Maciek pokazał mi, że nawet najbardziej znienawidzony przedmiot może okazać się ciekawy, jeśli dobrze się do niego zabierze. Jak zaczynałam przychodzic na korki (z przymusu, bo moje oceny były serio słabe), obiecał mi, że jeśli po kilku miesiącach nauki nie polubię chemii albo przynajmniej nie stanie się dla mnie interesująca, to dostanę od niego pudełko moich ulubionych czekoladek. Minął rok, a czekoladek Maciek nie musiał kupować. Pozdrawiam najbardziej inspirującego nauczyciela :)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Po wakacjach na pewno będę kontynuować współpracę z Maćkiem, bo już po kilku miesiącach korków w tym roku widzę wielki progres w moim poziomie z chemii. Zajęcia są b. fajne i w super atmosferze :)

avatar
Merry
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Maciek super przygotował mnie do matury. Myślę, że bez problemu dostanę się na studia. :) Podczas zajęć byłam pod wrażeniem, jak skutecznie Maciek potrafi przekazać wiedzę i motywować do pracy. Atmosfera na lekcjach zawsze była przemiła, cieszę się, że mogłam być na tych zajęciach i aż mi żal, że po zakończeniu roku już nie mam potrzeby, żeby w nich uczestniczyć. Ale za to wiem, kogo polecić, jak moi młodsi znajomi będą potrzebować pomocy z chemii. :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Nauczycielka w mojej szkole, delikatnie mówiąc, nie jest zbyt kompetentna. Jako jedna z nielicznych w klasie potrafiłam odpowiedzieć na jej pytania, bo wszystko regularnie przerabiałam z Maćkiem. Gdyby nie on, to nie wiem, jak wyglądałaby moja edukacja z biologii. Zajęcia z nim dały mi milion razy więcej niż lekcje w szkole. Z takim nauczycielem matura nie była mi niestraszna. Na lekcjach zawsze było mnóstwo śmiechu, bo Maciek podchodzi niestandardowo do nauczania i nie kazał mi po prostu wszystkiego wkuwać, tylko odwoływał się do różnych ciekawych metod. I ma bardzo indywidualne podejście do każdego, co jest ogromną zaletą. :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Jedyny minus korepetycji to to, że za bardzo polubiłem Maćka, a w tym roku skończyłam szkołę i już nie będę chodzić na zajęcia. Chociaż, kto wie, jak będę miała jakieś problemy na studiach, to wiem do kogo uderzyć po pomoc!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Pan Maciej nauczył mnie jak tworzyć reakcje syntezy, analizy i wymiany. Wcześniej kompletnie tego nie rozumiałem a póxniej na przerwach w szkole tłumaczyłem to kolegom. :-D Wreszcie umiem dobierać współczynniki stechiometryczne! Lekcje w tym roku mijały zdecydowanie zbyt szybko i w sumie szkoda, że przychodziłem na nie tylko raz w tygodniu… Już się nie mogę doczekać zajęć w następnym roku :D

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Do Maćka zaczęłam chodzić na początku roku. Martwiłam się, że napiszę maturę beznadziejnie i nie dostanę się na żadne studia. Mój niepokój był bezpodstawny, bo byłam świetnie przygotowana przygotowana i z niecierpliwością oczekuję na wyniki :) Mam doświadczenie z kilkoma korepetytorami chemii, do których chodziłam kiedyś na zajęcia, ale żaden nie tłumaczył tak dobrze, jak Maciek i teraz nie zamieniłabym go na żadnego innego nauczyciela. Lekcje z nim to inwestycja w wiedzę – i dobre samopoczucie, bo przestaniesz się tak bać matury. ;) Wypełnione na zajęciach arkusze maturalne, wszystkie z bardzo dobrym wynikiem, dawały mi pewność, że na prawdziwym egzaminie też sobie poradzę!!!

avatar
Brygida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Pan Maciej przygotowywał moją córkę do konkursu kuratoryjnego z biologii – na lepszego nauczyciela nie mogłyśmy trafić. :-) Natalia z każdych zajęć wracała z nową wiedzą, wzbogaconą o ponadprogramowe zagadnienia. Pozwoliło jej to jako jedynej odpowiedzieć na wyjątkowo trudne pytanie na konkursie. Udało jej się zostać laureatką. :-) Jestem z niej bardzo dumna, a pana Maćka z czystym sumieniem polecam każdemu!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Polubiłam chemię odkąd ją rozumiem. Maciek ma wielką wiedzę i potrafi ją przekazać. Pełna profeska i super nauczyciel, polecam wszystkim nawet takim nieogarom z chemii jak ja.

avatar
Brygida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Solidna firma. :) Bardzo porzadna dawka wiedzy w dobrej cenie, miło i produktywnie spędzony czas na zajęciach. Żałuję tylko, że trafiłam tu tak późno. 

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Profesjonalne zajecia. Córka jest bardzo bystra, alw potrzebuje dobrej motywacji - a pan Maciek skutecznie zachęca ją do nauki, co bardzo pomaga. Uczy w sposób ciekawy i niestandardowy, przez co na lekcjach nie wieje nudą, a w wynikach Natalii widać znaczne postępy. Polecamy serdecznie 

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Ogarnąłem równania chemiczne i już czaję, jak się oblicza bilansowanie itd. Lekcje z Maćkiem są super, zero stresu i fajna atmosfera, polecam wszystkim. Wbijajcie do Maćka a nie pożałujecie

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Adaś uwielbia pana Maćka. :) Ostatnio miał sprawdzian z materiału, który przerabiał na zajęciach i dostał szóstkę. Nauczyciel bardzo motywuje go do pracy, co z pewnością nie jest najprostsze, bo syn nigdy wcześniej nie lubił chemii. Teraz radzi sobie z nią o wiele lepiej i nawet już nie narzeka, że musi mierzyć się z nią dwa razy w tygodniu. :)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

POLECAM!!! Nigdy dotąd korepetycje nie dawały mi tyle satysfakcji, a kilku korepetytorów już "przetestowałam". Nie mam do czego się przyczepić, no, może tylko do tego, że czas zdecydowanie zbyt szybko leci. A to zasługa tego, że zajęcia są naprawdę bardzo ciekawe! Przestałam patrzeć na chemię jak na coś, co po prostu muszę zdać, a autentycznie się do niej przekonałam. Maciek jest świetną osobą i super nauczycielem. :)

avatar
Katarzyna Janowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2020

Patrycja jest bardzo zadowolona z zajęć u Pana Macieja. Wreszcie zaczęła rozumieć chemię i dostawać dobre oceny. Przedtem proste zadania sprawiały jej problem, bo tempo w szkole jest zawrotne i córka nie nadąża z rozwiązywaniem ćwiczeń na lekcji. Na szczęście na korepetycjach może wszystko na spokojnie przerobić, zapytać o zagadnienia, które sprawiają jej kłopot, przez co udało jej się nadrobić wszystkie zaległości. 
Gorąco polecam, Katarzyna Janowska

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Z każdych zajęć wracam zmotywowana do działania, z nową wiedzą i z naręczem materiałów, które pomagają mi w przygotowaniu się do matury. Rozwiązywanie próbnych arkuszy z Maćkiem idzie mi coraz lepiej! Te zadania z roku na rok są podobne, jak Maciek raz mi wytłumaczy, jak robić jakiś typ ćwiczeń, następnym razem potrafię rozwiązać go sama! Ze swojej strony powiem tyle, że nie mogłam trafić na lepszego nauczyciela. Każda lekcja rozpoczyna się obowiązkowym zaparzeniem herbaty, coby nie uschnąć z pragnienia podczas dyskutowania na chemiczne tematy. ;)) Jeśli szukasz korepetytora, który wreszcie
pomoże Ci zrozumieć chemię, mogę ze swojego doświadczenia bardzo serdecznie polecić Maćka. :)) 

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Maciek przekazuje wiedzę w sposób jasny i przejrzysty, wszystko można bardzo szybko zrozumieć. Jest super cierpliwy (wielki szacun za to, bo ja często potrzebuję kilku podejść, żeby wszystko ogarnąć). Wyciągnęłam czwórkę z chemii, a wcześniej wychodziła mi slaba dwója, także co tu dużo mówić – polecam gościa! 

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Taką chemię to ja rozumiem! Godzina korków z Maćkiem i już ogarniam bilansowanie reakcji. Nigdy nie wiedziałem, gdzie, co i ile dopisać, strasznie myliły mi się te wszystkie cyferki. Teraz reakcje chemiczne już nie są dla mnie problemem. Rozwiązałem ich na tych zajęciach więcej niż w szkole przez kilka lekcji. Serio polecam!!!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Lekcje są bardzo fajne.Dziś pracowaliśmy nad wzorami sumarycznymi, strukturalnymi i półstrukturalnymi alkenów i alkinów i w końcu zacząłem to ogarniać. To wcale nie takie trudne jak myślałem!! Myślę ze na teście będę wymiatał. Dzięki :]

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Za kilka miesięcy piszę maturę z chemii, ale zaczęłam przygotować się już w drugiej połowie zeszłego roku. Świrowałam, że napiszę ją beznadziejnie i nie dostanę się na żadne studia. Mój niepokój był bezpodstawny, bo już teraz, po pół roku zajęć, czuję się dobrze przygotowana. Mam doświadczenie z kilkoma korepetytorami chemii, do których chodziłam kiedyś na zajęcia, ale żaden nie tłumaczył tak dobrze, jak Maciek i teraz nie zamieniłabym go na żadnego innego nauczyciela. Lekcje z nim to inwestycja w wiedzę – i dobre samopoczucie, bo przestaniesz się tak bać matury. ;) Wypełnione na zajęciach arkusze maturalne, wszystkie z bardzo dobrym wynikiem, pozwalają mi wierzyć, że na prawdziwym egzaminie też sobie poradzę!!!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Korki polecam wszystkim nawet tym, którzy są na bakier z chemią (jak ja). W przyszłym tygodniu mam już pierwszą kartkówkę z alkanów, alkenów i alkinów i po raz pierwszy nie boję się, że dostanę pałę. Maciek wytłumaczył mi to, tak że chyba do końca życia będę umiała zrobić te zadania!! Babka od chemii w szkole zrobiła z tego przedmiotu najgorszy przedmiot na ziemi. Jej lekcje to katorga, przysięgam. Zajęcia z Maćkiem to taka miła odmiana. :) Szkoda, że nie uczy w moim liceum…

avatar
joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2019

Córka (7 klasa podstawówki) jest bardzo zadowolona z zajęć u Pana Macieja. Współpracowała cały zeszły rok szkolny i z radością przychodziła na cotygodniowe lekcje i zawsze z entuzjazmem opowiada mi, czego się nauczyła. Chemię bardzo lubi, choć niektóre tematy sprawiają jej problem – dlatego zapisałam ją na korepetycje. Zaobserwowałam ogromne postępy w stosunkowo krótkim czasie. Pan Maciej potrafi zainteresować tematem. Jest osobą niesamowicie cierpliwą i wyrozumiałą, dzięki czemu atmosfera na jego zajęciach sprzyja nauce i rozwojowi dziecka. Amelka ostatnio doszła do wniosku, że chciałaby wziąć udział w konkursie kuratoryjnym z chemii. Jestem przekonana, że Pan Maciej przygotuje dla do niego, jak nikt inny. Daję pięć gwiazdek.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Moim marzeniem od zawsze były studia medyczne. Jednak z każdej strony straszono mnie, że przez masakrycznie wysoki poziom trudności matury z chemii, nie uda mi się jej napisać wystarczająco dobrze. Ale ja się zawziąłem – nie będzie matura pluć mi w twarz i krzyżować planów! Postanowiłem zapisać się na korepetycje. Kolega, który rok temu przychodził na zajęcia do Maćka, bardzo mi go polecał, więc stwierdziłem, że spróbuję. Cieszę się, że go posłuchałem, bo gdyby nie te zajęcia, moje marzenie by się nie spełniło – na studia dostałem się bez problemu. Maćku – jesteś the best!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Kilka miesięcy temu przygotowywałam się do olimpiady z chemii. Nauka szła mi świetnie, dopóki nie natrafiłam na kilka zagadnień, których nie byłam w stanie sama rozgryźć i zrozumieć. Zarówno z podręcznika, jak i książek, którymi dysponowałam, niewiele się dowiedziałam. W internecie każdy pisał co innego. Nie miałam wyboru – musiałam zapisać się na korki. Przeglądając stronę, natrafiłam na ogłoszenie Maćka. Zadzwoniłam, umówiliśmy się na lekcję i tak zaczęła się nasza współpraca. :) Każdy, kto brał udział w olimpiadzie, wie, że podczas przygotowań do niej czas jest cenniejszy od złota. Nie był to problem, bo już po dwóch godzinach z Maćkiem wszystko zrozumiałam. Jest on osobą wyrozumiałą, sympatyczną, a – co najistotniejsze – bardzo dobrze zna się na swoim fachu! Dzięki profesjonalnej pomocy Maćka udało mi się przejść do następnego etapu. A potem do kolejnego! Maciek cały czas mnie wspierał i służył swoją wiedzą. Przygotował mnie do olimpiady tak solidnie, że udało mi się zostać laureatką. Mówiłam to już chyba z milion razy, ale powtórzę raz jeszcze - dziękuję!!!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Maciek przygotowuje mnie do matury rozszerzonej z chemii. Zależy mi na najwyższym wyniku, aby dostać się na studia lekarskie, więc od początku wiedziałam, że znalezienie odpowiedniego korepetytora nie będzie proste – wgryzienie się w klucz odpowiedzi maturalnych nie jest takie proste. Wymagania były wysokie, jednak nie zawiodłam się w żadnym stopniu. Maciek od początku miał dokładną strategię, którą konsekwentnie realizujemy. Jest bardzo wymagający, ale również wyrozumiały, ciśnie, ale potrafi zrozumieć, że każdy ma gorsze dni, kiedy chce się odrobinę mniej ;) To charyzmatyczny nauczyciel, który tłumaczy skomplikowane zawiłości w przystępny sposób i świetnie motywuje, aby dawać z siebie więcej. Wkłada w to dużo serca i zaangażowania, czasem mam wrażenie, jakby sam miał zdawać tegoroczną maturę :) To najlepsze zajęcia, na jakie mogłam trafić i naprawdę wspaniała współpraca. Dziękuję Maciek!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.