Łukasz Szpringiel

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka65 - 95 / 60 min

Łukasz Szpringiel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Zapraszam Cię na profesjonalne lekcje gry na gitarze elektrycznej, akustycznej lub basowej w zakresie szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej  dla początkujących oraz zaawansowanych .

Jestem muzykiem, gitarzystą, a zarazem nauczycielem gry na instrumentach. Na gitarze gram od kilkunastu lat. W międzyczasie ukończyłem studia na kierunku „jazz i muzyka estradowa”. Posiadam 10-letnie doświadczenie w nauczaniu osób indywidualnych, prowadzenia zespołów oraz grup warsztatowych.

Jeśli grasz już na gitarze i interesuję Cię poważne podejście do instrumentu, świadoma improwizacja nie tylko po pentatonice, przyjemne dla ucha frazowanie, praca nad akompaniamentem i ambitnym podejściem do tematu akordów, harmonia, tworzenie niebanalnych kompozycji, ćwiczenie słuchu czy rytmu…
Albo chciałbyś grać soczyste groovy na basie , przełamać wyuczone schematy rytmiczne, nauczyć się grać slapem…
A może po prostu zaczynasz przygodę z grą na instrumencie , ale brakuje Ci motywacji, zauważasz u siebie błędy techniczne lub nie widzisz postępów w nauce…

W każdym wypadku zapraszam!

Oferuję profesjonalne zajęcia , na których w odpowiednio dobranym tempie nauczysz się nie tylko grać na gitarze. Poznasz także zasady muzyki, dzięki którym sam będziesz mógł tworzyć swoje dzieła muzyczne. Udostępniam własne materiały, które pomagają w zrozumieniu wszelkich zagadnień i problemów.
Lekcje odbywają się w profesjonalnie przystosowanym pomieszczeniu, gdzie możesz także zarejestrować swoje dźwięki lub dokonać przeglądu instrumentu. Na czas lekcji udostępniam swoje gitary (w tym bas ) i wzmacniacze.
Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie dobierając skuteczny plan działania. To wszystko w miłej i swobodnej atmosferze, żeby gra była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem :)

Udzielam także lekcji przez Skype (lub inne komunikatory) z naciskiem na naukę improwizacji, harmonii, teorii, lub innych zagadnień, które kieruję do bardziej zaawansowanych graczy.
W przypadku początkujących uczniów preferuję bezpośredni kontakt, gdyż lekcje w dużej mierze opierają się na częstym doglądaniu i poprawianiu techniki gry oraz na tłumaczeniu wielu zagadnień praktycznych. Jednak i to nie stoi na przeszkodzie, żeby pouczyć się wspólnie poprzez Skype.

Od kilku miesięcy zajęcia odbywają się w szkole Manufaktura Dźwieku, gdzie lekcje prowadzone się w jeszcze lepszych warunkach, a uczniowie dodatkowo mają darmowy dostęp do sal ćwiczeniowych i prób .

Jeżeli jesteś zainteresowany,
zadzwoń: 661 266 231
Więcej szczegółów: manufakturadzwieku pl
Lekcje stacjonarne: Brzoskwiniowa 1, Wrocław
Lekcja: 85zł/h (szczegółowy cennik na stronie internetowej)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Łukasz Szpringiel
Paczkowska
50-503 Wrocław
NIP: 6912503573

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 05.2012
Jazz i muzyka estradowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2017

Świetny muzyk, świetny gitarzysta, świetny nauczyciel. Czego chcieć więcej? ;)

Pod okiem Łukasza, po latach źle ukierunkowanego samouctwa, zacząłem robić błyskawiczne postępy w grze. Znacznie rozszerzyłem też swoją wiedzę nt. teorii muzyki. Warto wspomnieć również o rozbudowanych i rzetelnie przygotowanych materiałach do nauki, które regularnie otrzymuję.

Słowem - polecam z całego serca.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2017

W końcu można powiedzieć o pełnym profesjonalizmie, idąc na lekcję oczekuje cierpliwości, doświadczenia i dopasowania się do oczekiwań ucznia, to wszystko można zyskać pracując z Łukaszem. Dzięki Łukaszowi uczę się używać całego gryfu i sztuki improwizacji. Przez rok nauczyłem się więcej niż wcześniej ucząc się samemu 4 lata. Łukasz potrafi w łatwy sposób przekazać wiedzę, i wprowadza pozytywną atmosferę, nie lubi lenistwa co motywuje do pracy :) Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2016

Łukasz jest wszechstronnie utalentowanym nauczycielem, z pewnością bardzo ambitnym, przez co przelewa swoją ambicję na uczniów ;) Nie mam za dużego porównania jeśli chodzi o nauczycieli gitary, ale na jego lekcjach czuję się bardzo swobodnie, umiem się przełamać (kiedyś wstydziłam się przy kimś grać na gitarze, ogólnie publicznych wystąpień wszelkiej maści). Po dwóch miesiącach umiem czytać i grać tabulatury, gdzie wcześniej operowałam tylko chwytami. Łukasz jako nauczyciel jest cierpliwy, doświadczony, bezkonfliktowy. Bierze pod uwagę gust ucznia, piosenki które wybiera są różnorodne, dba, aby zawierały różne "smaczki" ;) Gra na wielu instrumentach: gitarze elektrycznej,akustycznej, basowej, pianinie.. nawet słyszałam coś o kukulele?? :) Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.