Łukasz Szpringiel

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław

Łukasz Szpringiel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Łukasz Szpringiel

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 05.2012
Jazz i muzyka estradowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2017

Świetny muzyk, świetny gitarzysta, świetny nauczyciel. Czego chcieć więcej? ;)

Pod okiem Łukasza, po latach źle ukierunkowanego samouctwa, zacząłem robić błyskawiczne postępy w grze. Znacznie rozszerzyłem też swoją wiedzę nt. teorii muzyki. Warto wspomnieć również o rozbudowanych i rzetelnie przygotowanych materiałach do nauki, które regularnie otrzymuję.

Słowem - polecam z całego serca.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2017

W końcu można powiedzieć o pełnym profesjonalizmie, idąc na lekcję oczekuje cierpliwości, doświadczenia i dopasowania się do oczekiwań ucznia, to wszystko można zyskać pracując z Łukaszem. Dzięki Łukaszowi uczę się używać całego gryfu i sztuki improwizacji. Przez rok nauczyłem się więcej niż wcześniej ucząc się samemu 4 lata. Łukasz potrafi w łatwy sposób przekazać wiedzę, i wprowadza pozytywną atmosferę, nie lubi lenistwa co motywuje do pracy :) Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2016

Łukasz jest wszechstronnie utalentowanym nauczycielem, z pewnością bardzo ambitnym, przez co przelewa swoją ambicję na uczniów ;) Nie mam za dużego porównania jeśli chodzi o nauczycieli gitary, ale na jego lekcjach czuję się bardzo swobodnie, umiem się przełamać (kiedyś wstydziłam się przy kimś grać na gitarze, ogólnie publicznych wystąpień wszelkiej maści). Po dwóch miesiącach umiem czytać i grać tabulatury, gdzie wcześniej operowałam tylko chwytami. Łukasz jako nauczyciel jest cierpliwy, doświadczony, bezkonfliktowy. Bierze pod uwagę gust ucznia, piosenki które wybiera są różnorodne, dba, aby zawierały różne "smaczki" ;) Gra na wielu instrumentach: gitarze elektrycznej,akustycznej, basowej, pianinie.. nawet słyszałam coś o kukulele?? :) Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.