Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, oferuję wszystkim osobą zainteresowanym pomoc online z matematyki/ pogotowie matematyczne na poziomie studiów wyższych. Pomoc odbywa się w formie online. Oferuję pomoc na poziomie studiów oraz szkoły średniej na każdym poziomie. Jest to też fajna zabawa, rodzaj gry i wspólnego spędzania czasu ze znajomymi. Oferuję pomoc z: analizy matematycznej granic pochodnych szeregów macierzy równań różniczkowych zwyczajnych i cząstkowych, algebry liniowej całek: zwykłych, podwójnych, potrójnych prawdopodobieństwa. Kontakt mailowy, telefoniczny oraz sms. W przypadku kontaktu poprzez smsa lub wysłania wiadomości poprzez stronę proszę o odrobinę cierpliwości- nie monitoruję przychodzących wiadomości 24h na dobę. Jeśli coś jest pilne to polecam kontakt telefoniczny. Odpowiadam zawsze na każdą wiadomość niezależnie czy podejmuję temat czy rezygnuję. Odbywa się to najpóźniej tego samego dnia wieczorem bądź następnego dnia rano. W przypadku kontaktu telefonicznego gdybym nie odbierał proszę wysłać smsa- nie zawszę mogę odebrać. Wycena indywidualna zależna od terminu i poziomu trudności. Informuję że dysponuję ograniczoną ilością czasu dlatego preferuję wcześniejszy kontakt w celu umówienia się i zarezerwowania terminu. Najlepiej kilka dni do tygodnia wcześniej. Oczywiście jeśli pomoc jest potrzebna szybciej można również się skontaktować i zapytać. Często jednak okazuje się że ze względu na napięty terminarz nie podejmuję się takich zleceń. Płatność odbywa się w formie przedpłaty na konto przed rozpoczęciem pomocy. Dopuszczam rozważenie w uzasadnionych przypadkach odejścia od tej zasady. Wtedy możliwa była by płatność ratalna lub inna uzgodniona forma zapłaty. Informuję osoby piszące zapytania do wszystkich ogłoszeń podobnego typu że nie odpowiadam na wiadomości wysyłane masowo do wszystkich w celu rozpoznania terenu. Informuję że w celu rezerwacji terminu jest wymagana zaliczka, która przepada w przypadku bezpodstawnego wycofania się lub podlega pełnemu zwrotowi w sytuacji gdy nie będę w stanie pomóc w tym temacie lub w konkretnym terminie. Jest to kwota ok 100 zł. Ważna informacja w przypadku rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi, podobnie jak w przypadku gdyby termin został przełożony i by mi nie odpowiadał. Ogłoszenie nie ma na celu łamania prawa. Nie ponoszę odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie mojej pomocy. Pomagając robię to w dobrej wierze, a do czego jest to komuś potrzebne nie wnikam. Pozdrawiam i oczekuje tylko poważnych ofert ze strony zdecydowanych osób.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.