Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pogotowie elektrotechnika/ Pogotowie Teoria obwodów. Pomoc online/ pomoc z elektrotechniki na poziomie studiów oraz szkoły średniej na każdym poziomie. Oferuję pomoc z: Elektrotechnik, w dość szerokim zakresie. Oczywiście są zagadnienia które mi nie leżą w takim stopniu zaawansowania by pomagać w trybie ekspresowym, więc nie każdego tematu się podejmę. Jednak zdecydowanej części tematów się podejmuje jeśli dysponuję czasem we wskazanym terminie. Kontakt telefoniczny oraz sms. ZE WZGLĘDU NA MOJĄ RZADKA OBECNOŚĆ TUTAJ PROSZĘ NIE PISAĆ TU WIADOMOŚCI I NIE TRAKTOWAĆ TEGO JAKO METODY KOMUNIKACJI!!! W przypadku kontaktu poprzez smsa - nie monitoruję przychodzących wiadomości 24h na dobę. Jednak odpowiadam zawszę na każdą wiadomość niezależnie czy podejmuję temat czy rezygnuję. Odbywa się to najpóźniej tego samego dnia wieczorem bądź następnego dnia rano. W przypadku kontaktu telefonicznego gdybym nie odbierał proszę wysłać smsa- nie zawszę mogę odebrać. Wycena indywidualna. Płatność odbywa się w formie przedpłaty na konto przed rozpoczęciem pomocy. Dopuszczam rozważenie w uzasadnionych przypadkach odejścia od tej zasady lub podziału płatności jednak jest to kwestii indywidualna i ja podejmuję ostateczną decyzję. Informuję osoby że abym się zapoznał z przesłanymi materiałami i dokonał rezerwacji terminu jest wymagana zaliczka, która przepada w przypadku bezpodstawnego wycofania się lub podlega pełnemu zwrotowi w sytuacji gdy nie będę w stanie pomóc w tym temacie lub w konkretnym terminie. Ogłoszenie nie ma na celu łamania prawa. Nie ponoszę odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie mojej pomocy. Udzielam pomocy w dobrej wierze, a do czego jest to komuś potrzebne nie wnikam. Pozdrawiam i oczekuje tylko poważnych ofert ze strony zdecydowanych osób.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.